تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 20 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 193

نام تاپيک: درخواســـــت مقـــــالات مرتـــبط با علــــوم زميــــــن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض پاسخ

سلام
    bb جان ممنون
    فقط علی رغم حجم زیادش چند صفحه بیشتر نبود.در ضمن اگه کسی بتونه آموزش landcad رو هم بزاه ممنون میشم
    شرمنده فارسیش وجود نداره
    باید کسانی که با این نرم افزار کار کردن کمکتون کنن .

داره خودمونی میشه Bahoz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    سرزمینی که در آن مزد گورکن از بهای آزادی افزون نیست.

پيش فرض

به هر حال ممنون از لطفتون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان من يك كاربر جديد هستم
    يه مقله فوري در باره "خواص فيزيكي عناصر زمين و تاثير آنها در زلزله" مي خوام .
    هركي داره دستش درد نكنه اگه ميشه برام بفرسته

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض پاسخ

سلام دوستان من يك كاربر جديد هستم
    يه مقله فوري در باره "خواص فيزيكي عناصر زمين و تاثير آنها در زلزله" مي خوام .
    هركي داره دستش درد نكنه اگه ميشه برام بفرسته
    سلام دوست عزیز
    عضویت شما رو تبریک میگم
    منظور شما کدام عنصر زمین هستش ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض استخراج نیکل و کبالت

با سلام به دوستان عزیز

درباره استخراج نیکل و کبالت مقالاتی نیاز دارم . خیلی ممنون و سپاسگزار میشم بنده رو مثل همیشه راهنمایی بفرمایید.

موفق و موید باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض پاسخ

با سلام به دوستان عزیز

درباره استخراج نیکل و کبالت مقالاتی نیاز دارم . خیلی ممنون و سپاسگزار میشم بنده رو مثل همیشه راهنمایی بفرمایید.

موفق و موید باشید
    سلام
    ::::::::::::::::::
    عنصر کبالت از جمله عناصر مهم و تعیین کننده در اقتصاد صنایع متعددی به شمار می آید. روش قدیمی و سنتی بازیابی کبالت به طور متعارف مستلزم تغلیظ کانی و به دنبال آن پالایش در دما و فشار بالا طی یک سری از فرآیندهای شیمیایی و مراحل جداسازی می باشد
    با توجه به اینکه عنصر کبالت عمدتاً در کانیهای سولفیدی و سولفوآرسنیکی وجود دارد، عملیات متداول برای استخراج آن شامل تشویه کانی در حضور اکسیژن هوا می باشد. در اثر تشویه ، سولفور موجود در کانی به SO2 گازی و آرسنیک موجود به اکسید آرسنیک (III) اکسید می شود. این مراحل علاوه بر نیازمند بودن به کنترل دقیق شرایط واکنش، سرمایه هنگفت و هزینه عملکرد، سبب آلودگی محیط با گازهای خروجی می شوند. تیو باسیلوس فرواکسیدانز و تیو باسیلوس تیو اکسیدانز باکتریهایی هستند با ظرفیت قابل ملاحظه در اکسیداسیون آهن و گوگرد که در فروشویی زیستی کانیهای سولفیدی نقش موثری دارند. در این تحقیق، هدف به کار گرفتن این باکتریها در فروشویی زیستی کبالت از کانی کبالت دار اقلید فارس در سیستم نا پیوسته می باشد. مقدار کبالت استخراج شده با این روش برای کشت مخلوط 97 درصد و برای کشت تک تیو باسیلوس فرواکسیدانز 67 درصد می باشد. همچنین مطالعات مقدماتی بر روی کانی کبالتیت قمصر کاشان به منظور استخراج کبالت به طریق فروشویی میکربی صورت گرفته است.

کلید واژه ها: فروشویی زیستی، کبالت، کانیهای سولفیدی، تیوباسیلوس

ناز چائی بخش لنگرودی ، فرزانه وهاب زاده، شهین برهانی
    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""""""""""""""
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by bb; 18-07-2007 at 05:54.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    ::::::::::::::::::
    عنصر کبالت از جمله عناصر مهم و تعیین کننده در اقتصاد صنایع متعددی به شمار می آید. روش قدیمی و سنتی بازیابی کبالت به طور متعارف مستلزم تغلیظ کانی و به دنبال آن پالایش در دما و فشار بالا طی یک سری از فرآیندهای شیمیایی و مراحل جداسازی می باشد
    با توجه به اینکه عنصر کبالت عمدتاً در کانیهای سولفیدی و سولفوآرسنیکی وجود دارد، عملیات متداول برای استخراج آن شامل تشویه کانی در حضور اکسیژن هوا می باشد. در اثر تشویه ، سولفور موجود در کانی به SO2 گازی و آرسنیک موجود به اکسید آرسنیک (III) اکسید می شود. این مراحل علاوه بر نیازمند بودن به کنترل دقیق شرایط واکنش، سرمایه هنگفت و هزینه عملکرد، سبب آلودگی محیط با گازهای خروجی می شوند. تیو باسیلوس فرواکسیدانز و تیو باسیلوس تیو اکسیدانز باکتریهایی هستند با ظرفیت قابل ملاحظه در اکسیداسیون آهن و گوگرد که در فروشویی زیستی کانیهای سولفیدی نقش موثری دارند. در این تحقیق، هدف به کار گرفتن این باکتریها در فروشویی زیستی کبالت از کانی کبالت دار اقلید فارس در سیستم نا پیوسته می باشد. مقدار کبالت استخراج شده با این روش برای کشت مخلوط 97 درصد و برای کشت تک تیو باسیلوس فرواکسیدانز 67 درصد می باشد. همچنین مطالعات مقدماتی بر روی کانی کبالتیت قمصر کاشان به منظور استخراج کبالت به طریق فروشویی میکربی صورت گرفته است.

کلید واژه ها: فروشویی زیستی، کبالت، کانیهای سولفیدی، تیوباسیلوس

ناز چائی بخش لنگرودی ، فرزانه وهاب زاده، شهین برهانی
    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""""""""""""""
    کد:
    سلام سعید جان

از اینکه همیشه به بنده لطف دارید صمیمانه متشکرم . سعید جان این موضوع رو واسه یه پروژه میخوام . اگه ممکنه و زحمتی واستون نیست منابع و مطالب بیشتری رو معرفی بفرمایید .

از راهنماییتان سپاسگزارم
    موفق و موید باشید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض پاسخ

از اینکه همیشه به بنده لطف دارید صمیمانه متشکرم . سعید جان این موضوع رو واسه یه پروژه میخوام . اگه ممکنه و زحمتی واستون نیست منابع و مطالب بیشتری رو معرفی بفرمایید .
    با تشکر

کد:
    کد:
    کد:

به این نگا کن شاید به دردت بخوره
    کد:
    کد:
    Last edited by bb; 19-07-2007 at 09:14.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سعید جان از این مطالب مفید و راهنماییتان خیلی ممنون و سپاسگزارم . اقا سعید این موضوع رو واسه پروژه میخوام و نیاز به مطالب بیشتر و جامع تری دارم . اگه ممکنه و زحمتی واستون نیست منابع ( اگه کتاب هم باشه اشکال نداره ) بیشتری معرفی بفرمایید.

موفق و موید باشید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سعید جان از این مطالب مفید و راهنماییتان خیلی ممنون و سپاسگزارم . اقا سعید این موضوع رو واسه پروژه میخوام و نیاز به مطالب بیشتر و جامع تری دارم . اگه ممکنه و زحمتی واستون نیست منابع ( اگه کتاب هم باشه اشکال نداره ) بیشتری معرفی بفرمایید.
    چشم سعی میکنم پیدا کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •