تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 117

نام تاپيک: بررسی و سایر مباحث در زمینه انواع پخش ماشین

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

خدایا با نام تو
    با سلام
    تا حالا شده به هدیونیتی نگاه کنید و یه حس خوبی از ظاهر ساده اما باروح اون،بهتون دست بده!!!پخش Pioneer DEH-5350UB این حس رو در شما بوجود خواهد آورد.

ظاهری ساده، عاری از هر گونه یکنواختی و خسته کنندگی با دمویی سفید در سیاهی جلوه خواصی را برای شما به ارمغان خواه آورد. این هدیونیت دارای پورت USB و آیپاد می باشد.
    مشخصات کلی:

قیمت:137.00تومان

2. 2 کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

خدایا با نام تو
    با سلام
    این روزها که نوسان تورم داره با خرخره مردم بازیمیکنه و هی دستش رو باز و بسته میکنه! بد نیست که هدیونیتهایی با قیمت متوسط رو هم به بازی بگیریم تا زیاد از یان تورم احساس نارضایتی نکینیم و بسوزیم و موسیقی گوش بدیم!!!
    هدیونیت امروز Pioneer DEH-6350SD هستش که مثل بالایی قیمت خوبی داره و تمکانات نسبتاً خوبی هم همراش هست!

ظاهری ساده و نسبتا قدیمی به همراه صحفه نمایشگر از نوع خطی 2 تایی! دارای 4 خروجی 50 واتی و پشتیبانی از MP3/ WMA Multi-Format.

مشخصات کلی:

2-Line LCD Display
    For convenient display of current playback source and other information at a glance.

Advanced Sound Retriever
    For enhanced audio reproduction by restoring lost data during digital compression process.

MOSFET 50 W x 4 Amplifier
    For excellent sound quality, minimal distortion and efficient power handling.

Front AUX Input
    For easy connectivity with portable players and other external auxiliary devices.

MP3/ WMA Multi-Format Compatibility
    For undisturbed listening pleasure with compressed and coded audio files

قیمیت:160.00تومان

حامد

4. 2 کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه asemanekavir38's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مينودشت

پيش فرض

نکته اضافی: من خودم این هدیونیت را به همرا یک آمپلی فایر پایونییر مدل GM-3400T و دو عدد بلندگوی 6975(سری اول.خرید سال 86) روی ماشینم بستم و صدای خوبی هم ازش گرفتم. به شخصه این مدل رو توصیه میکنم!!!

حامد جان نظرت راجع به 9350 چیه؟این 7150 توپه میدونم اما بودجم نمیرسه بهش.میخوام 9350 بگیرم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

نکته اضافی: من خودم این هدیونیت را به همرا یک آمپلی فایر پایونییر مدل GM-3400T و دو عدد بلندگوی 6975(سری اول.خرید سال 86) روی ماشینم بستم و صدای خوبی هم ازش گرفتم. به شخصه این مدل رو توصیه میکنم!!!

حامد جان نظرت راجع به 9350 چیه؟این 7150 توپه میدونم اما بودجم نمیرسه بهش.میخوام 9350 بگیرم.

خدایا با نام تو
    با سلام
    دوست خوب من، 9350 هم پخش بسیار عالی و حرفه ای میباشد. من در این پست به بررسی دقیق مشخصات این هدیونیت می پردازم تا بهتر بتونی تصمیم بگیری:
    باز هم صفحه یخی و باز هم زیبایی خاصی که همیشه یا حداقل در بیشتر موارد پایونییر در صورت هدیونیتهای خود برای ما به ارمغان میفرستد. مدلی به نام Pioneer DEH-9350SD که
    نمیشه سرسری از این هدیونیت گذشت!!!
    هدیونیت مدل Pioneer DEH-9350SD در بیشتر موارد به 7150 پایونییر شباهت دارد جز یانکه: مدل Pioneer DEH-9350SD دارای پورت SD می باشد در پشت پنل و پورت USB روی پنل میباشد که مدل 7150 پایونییر فاقد شکاف SD می باشد! دیگر تفاوت این دو این است که مدل Pioneer DEH-9350SD دارای 5 پاند اکولایزر گرافیکی میباشد و 7150 دارای 7 باند اکولایزر گرافیکی هست که قطعا در کیفیت صدای آنها باید شاهد کمی تفاوت بود. با در نظر گرفتن این تفاوته، این دو مدل در هیچ موردی دارای تفاوت نمی باشند.
    مشخصات کلی مدل Pioneer DEH-9350SD:

Music Browser
    For convenient music selection and management by Artist, Album, Song or Genre.

7-Way Rotary Commander
    For speedy music search within a multi purpose rotary commander.

Advanced Sound Retriever
    For enhanced audio reproduction by restoring lost data during digital compression process.

MOSFET 50 W x 4 Amplifier
    For excellent sound quality, minimal distortion and efficient power handling.

Front AUX Input
    For easy connectivity with portable players and other external auxiliary devices.

MP3/ WMA Multi-Format Compatibility
    For undisturbed listening pleasure with compressed and coded audio files.

قیمت 9350: 215.000تومان
    قیمت 7150: 255.000تومان

حامد

7. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

با سلام و عرض تشکر از شما...
    بین ضبط های ایندش دار پیانیر مثلا AVH 6050 یا 7950 و مارک های کم کیفیت تر مثلا سانداستریم VIR 8310NRBT حدودا 300هزار تومن تفاوت هست....ایا واقعا کیفیت تفاوت کیفیت این دو این قدره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با سلام و عرض تشکر از شما...
    بین ضبط های ایندش دار پیانیر مثلا AVH 6050 یا 7950 و مارک های کم کیفیت تر مثلا سانداستریم VIR 8310NRBT حدودا 300هزار تومن تفاوت هست....ایا واقعا کیفیت تفاوت کیفیت این دو این قدره؟

خدایا با نام تو
    با سلام
    دوست عزیز، پایونییر در کیفیت بیشتر رقیبان معتبر را دچار دلهوره میکند! معمولا هدیونیتهای پایونییر در کیفیت صدا و آپشنهای بسیار متنوع در این زمینه از بیشتر برندهای معتبر پیشی گرفته است. و این واقعیت که این اختلاف قیمت واقعا مقوله بی ارزشی است را از بین می برد. چون وقتی شما بتوانید در مدلهای جدید و یا حتی قدیمی صدا آن گونه که دوست دارید بازی دهید و مانند خمیری در دست به هر شکلی که دوست دارید، حالت دهید، این اختلاف قیمیت را بیش از پیش قابل قبول میکند

حامد

10. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جا داره اینجا از هدیونیت 7016 و 8016 کنوود نیز یادی بشه که زده رو دس پایونیرای هم قیمت خودش
    7016 = 200 تومان
    8016=260 تومان

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

جا داره اینجا از هدیونیت 7016 و 8016 کنوود نیز یادی بشه که زده رو دس پایونیرای هم قیمت خودش
    7016 = 200 تومان
    8016=260 تومان
    مواردي كه فرمودين راه زيادي رو تا رسيدن به مدل P80RS II بايد طي كنن

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

خوب مقایسه این پخشا اصلا درست نیست p80 یه پخش حرفه ایه که توی تمام موارد از 7016 و 8016 سرتره(البته من فکر میکنم واقعا تو کیفیت صدا واقعا با این پخش رقابت میکنن)
    منظور دوستمونم پخشاها پاینویر تا 250 تومن هست که با قاطعیت میگم 7016 از همشون سرتره

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

p80 رو شما با مثلا با کنوود 9006 مقایسه کن تا پشتشو به خاک بماله
    من دیگه عمرا طرف پایونیر برم . کنوود خدایی جاشو گرفته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •