تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: راهنمايي خريد پرنتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام

اقا من تو فروم اين مطب خوندم كه ميگفت با يك اسكنر جدا و ژرينتر جدا هيچوقت نميتوني مثل اين چند كاره ها كپي بگيري
    اينم لينكش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و ميگفت بايد كلي روي تصوير كار كني تا درست بشه مثل كپي؟اگه اينجوري باشه كه بدبخت شدم چون من كپي زياد استفاده دارم و برام مهمه
    Last edited by mojtaba_iut63; 13-10-2011 at 20:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اقا اين كارتريج اصل كه تو كارتن هست ميشه فهميد اصل هست يا نه/

اپسون اصلا طرح دار و تقلبيش تو بازار موجود هست يا نه؟
    Last edited by mojtaba_iut63; 15-10-2011 at 19:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    اقامهران حالا كه كار ما گير افتاده شما نياين سايت

اقا اين جوهري كه براي من اوده مارك اسكاي هست sky color وچيني هم هست.با پرينتر در اومده 260 تومان

مارك خوبي هست كه بردارم يا از اين اشغال هاست. در ضمن روي كارتريجشم نوشته use on photo r265 فكر كنم واسه r265 اپسون باشه.حالا به اين ميخوره يا نه؟
    بعدشم من شنيده بودم مدل پرينتري كه ساپورت ميكنه هم حتما بايد روي بسته بندي نوشته باشه درسته؟

كمك.كمك.كمك
    Last edited by mojtaba_iut63; 15-10-2011 at 19:39.

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

سلام
    سلام.
    اقامهران حالا كه كار ما گير افتاده شما نياين سايت
    به قران سرم خیلی شلوغه
    اقا اين جوهري كه براي من اوده مارك اسكاي هست sky color وچيني هم هست.با پرينتر در اومده 260 تومان
    من با این برند کار نکردم و نمیتون چشم بسته تاییدش کنم.
    در ضمن روي كارتريجشم نوشته use on photo r265 فكر كنم واسه r265 اپسون باشه.حالا به اين ميخوره يا نه؟
    نه اونش مشکل نداره.
    ی
    فقط حواست باشه که رنگ های فتو رو قاطی رنگ های دیگه نکنی
    بعدشم من شنيده بودم مدل پرينتري كه ساپورت ميكنه هم حتما بايد روي بسته بندي نوشته باشه درسته؟
    اگه قرار باشه همه رو بنویسن که باید 1000 نوع جوهر میزدن!!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    اينها مينويسم كه اگه كسي اين تايپيك دنبال ميكنه يه اطلاعات مفيدي گيرش بياد.

من مخزن sky color به فروشنده پس دادم و قرار شد همون كارترج اصل واسم بياره.حالا نميدونم بياره يا نه

با ماد ايران تماس گرفتم كه اونها فابريك اپسون نداشتند.البته طبيعي هست چون ميخوان كارتري هاي خودشون بفروشند.

قيمت كارتريج ماد ايران دونه اي 6800 تومان كه بگفته خودشون خوبه.ولي طبق تحقيقات من از اورجينال كفيتش پايينتره ولي ديگه مشكلي از نظر گرفتگي نازل و خراب هد و هدكلين هاي زياد در طول روز خبري نيست.

مخزن هم خوبه ولي بهترين جوهر هم كه بريزيد كيفيت كارتيج اورجينال نميده .طول عمرشم من نميدونم هر وقت تست كردم ميگم بهتون.ولي 100% كمتر هست. ولي طول عمر عكس باكارتريج اورجينال بدون محافظ 99 سال و توي البوم 200 سال كه عاليه.به گفته خود اپسون.نكته ديگه اينكه وقتي مخزن ميبنديد دردسر هد كلين و انها داره كه بايد حال و حوصلش داشته باشيد.در كل به اين نتيجه رسيدم كه ادم واسه خودش ارزش داره پول بيشتري بده تا كيفيت بهتري داشته باشه و اين مخزن بيشتر بدرد عكاسي ها ميخوره كه ميخوان هزينه كم كنند و براشون مهم نيست عكس با چه كيفيتي بدن بيرون.

بالاخره با پيگيري هايي
    كه كردم تونستم تو اصفهان يه جاي پيدا كنم كه كاتريج اورجينال اپسون پي 50 داشتند.(يعني گفتند سفارش بديد 1 روز بعدش تحويل ميديم) و با قيمت 11000 تومان كه تقريبا 2 برابر كارتريج ماد ايران هست.

حالا من هم اورجينال و هم ماد ايرانش تست ميكنم و نتيجش ميزازم تا اگه كسي خواست بدونه مثل من اين همه قتش تلف نشه و اخرشم هيچي.

يه چيز در مود مخزن اينكه اگه بتوني حركت جوهر تو هد ها روانتر كني ممكنه از دردسر هاي هد كلين هاي زياد راحت شي.حالا اينو اقا مهران بايد جواب بدند كه چه جوري ميشه اين كار كرد.؟
    Last edited by mojtaba_iut63; 16-10-2011 at 12:47.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

يه چيز در مود مخزن اينكه اگه بتوني حركت جوهر تو هد ها روانتر كني ممكنه از دردسر هاي هد كلين هاي زياد راحت شي.حالا اينو اقا مهران بايد جواب بدند كه چه جوري ميشه اين كار كرد.؟
    این رو من بعد از اینکه 20 تا 30 تا اولین دستگاههایی که 3 سال پیش پمپ بستم دستم اومد و مشکلم دیگه از اون به بعد حل شد.

از حلال داخلی اصلی پارت تکنیک استفاده کنید.
    به ازای هر 60 میل جوهری که تو تانک میریزید باید 6 تا 8 میل حلال داخلی هم استفاده کنید.

برای مثال من از جوهرهای INK-TEC استفاده میکردم اوایل کارم که این جوهر برای پمپ مناسب نیود.

خلاصه انقدرجوهر تعویض کردم که در حال حاظر 2 سال است که تعویض جوهر انجام ندادم و دارم ازیک برند استفاده میکنم.

پارت تکنیک.

که با اینکه این جوهر به این خوبی بود باز هم حلال داخلی زرد رنگ پارت تکنیک استفاده میکردم .

7. این کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه dara0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با سلام

من یک پرینتر چند کاره رنگی که اسکن وپرینت ان از کیفیت خیلی بالایی بر خوردار باشه وهزینه نگهداری ان تا حد ممکن کم باشه میخوام بخرم . ممنون میشم منو راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

با سلام

من یک پرینتر چند کاره رنگی که اسکن وپرینت ان از کیفیت خیلی بالایی بر خوردار باشه وهزینه نگهداری ان تا حد ممکن کم باشه میخوام بخرم . ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز.

تاپیک جدید باز کنید و لینک تاپیک رو برام ارسال کنید تا کاملا راهنماییتان کنم.

10. این کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام

همچنان تحقيقات من در مورد جوهر و مخزن ادامه داره.پيرو صحبت هاي اقا مهران در مورد استفاده از حلال من دارم تحقيق ميكنم ببينم استفاده طولاني مدت از اين حلال ضرري واسه هد داره يا نه؟يا اينكه بعد از مدتي كم كم هد تضعيف كنه و كيفيت پايين بياره يا نه.البته يه ميل هم به خود كمپاني اپسون زدم و نتيجه همينجا ميگم.

من تونستم مقايسه اي بين جوهر wox و همچنين ink-tech هم پيدا كنم كه واستون حالا دقيق ذكر ميكنم.اما اينو بدونيد كه كيفيت جوهر ها نزديك به هم بودند اما در همه تست ها جوهر wox برنده بود .البته اختلاف همونطور كه گفتم فاحش نبود جز يك مورد فكر كنم.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

ببينم استفاده طولاني مدت از اين حلال ضرري واسه هد داره يا نه؟
    ضرر که نداره.
    اما باید جوهرشناس باشی و غلیظی رو تشخیص بدی تا بدونی چه مقدار نیازه.

يا اينكه بعد از مدتي كم كم هد تضعيف كنه و كيفيت پايين بياره يا نه
    100% با پمپ کیفیتش پایینتر میاد.
    البته این در مورد پلاتری ها صدق نمیکنه.
    من تونستم مقايسه اي بين جوهر wox و همچنين ink-tech هم پيدا كنم كه واستون حالا دقيق ذكر ميكنم
    ببینید جوهر wox یه جوهر شناخته شده است.

نمیتوانید مقایسه ازسایت و دیگران به راحتی بین پارت تکنیک مشخص کنید.

این جوهر توسط شرکت پارت تکنیک بسته بندی میشود و هنوز مشخص نیست که داخلشون از چه جوهری استفاده میشه.

برای مثال شرکت پارت تکنیک از تونرهای شرکت استاتیک کنترل استفاده میکنه.
    که من اینو بلفاصله تشخیص دادم.
    اما جوهرافشان کار سختی است.

در هر حال من هنوز صعادت کار کردن با جوهر wox رو نداشتم.
    و اقا محمد هم سعادت کار کردن با جوهر پارت تکنیک رو نداشتند.

در کل من از پارت راضیم.

اما اينو بدونيد كه كيفيت جوهر ها نزديك به هم بودند اما در همه تست ها جوهر wox برنده بود
    در کدام تست ها؟
    این رو از سایت ها ذکر کردید؟

به اینها نگاه نکنید.
    باید تجربه کاری رو دید.

بحث های تبلیغاتی هم بیخیال

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •