تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 66

نام تاپيک: بی خیال شیم یا پای علاقه مون بسوزیم ؟!

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

میدونم پرویز جان کلی گفتم , حالا با اینکه کار هم میکنند بعید میدونم باز از درامدشون راضی باشند.

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

اگه پست منو دوباره بخونید نوشتم اگه ایده و هدف درستی داشته باشید
    بازی شکست بخوره هم مربوط میشه به همون هدف!!!

من نرمال ترین راه حل رو گفتم. خوب شما اگه اینکارو شروع کنید کمک های بنیاد هم خواهد بود و...
    می تونید با سازمان ها قرار داد ببندید و سفارش بگیرید و...

من حاضرم شرط ببندم اگه اینکاری که می گم انجام بشه! پول ساخت بازی شما در نمایشگاه های بازی استانی و تهران بدست میاد!!!

~~~
    باشد که همه مان رستگار شویم
    باور کن به شیرینی های که میگی هم نیست .

باشد بدانی (بهتره از این جمله بندی استفاده نکنی.).

3. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Aref_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

باور کن به شیرینی های که میگی هم نیست .

باشد بدانی (بهتره از این جمله بندی استفاده نکنی.).
    اگه بازیساز ها حرفه ای باشند واقعا شیرینه و نتیجه خوبی می گیره.

راستی من نگفتم {باشد بدانی!}

حالا عنوان تایپیک زیاد به من مربوط نمیشه چون من تازه وارد شدم و حالا حالا ها هم هستم

راستی پرویز بازی بی باک شما خیلی جالبه بنظر خودت به چند نفر احتیاج داری تا بازی ات مثل مکس پین 1 بشه؟؟؟

5. این کاربر از Aref_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من باز هم میگم برنامه ریزی و تخصص مشکا کار ماست .
    یه مثال میزنم : من جدیدا یه پروژه کار میکنم ( یه بازی اول شخص ) اینجا کارم گیم دیزاین و لول دیزاین هست . الان که دقت میکنم میبینم چون هر کس که تو کارش خوبه و تخصص داره در بخش خودش هست و یه برنامه ریزی پشت کار هست . پیشرفت کار رو احساس میکنم . مشکل اصلی ما به نظرم برنامه ریزی هست . تا حالا شده یه بازی کا میخوایید بسازید رو کامل بنویسیدش ؟ این مراحل رو باید رفت وگرنه همین میشه که الان شده . باید اول ببینیم چی می خواییم بسازیم بعدش ببینیم این چیری که میخواهیم بسازیم رو میتونیم و آیا خوب هست و چقدر زمان میبره و و .... بعد بشینیم کل ایده رو بنویسیم ( همون استری بورد ) حالا نمیخواد خیلی طرخ های عالی بزنید فقط کافیه بنویسید . بعد بخش های کار باید لیست بشه مثلا اگه سه بعدی هست از اول شرع تا آخر بازی چنتا مدل و چه مدل های نیازه . همینجوری کار رو چارت بندی کنیم و بسازیم نه مثل الان که نشستیم فقط میکیم ما میخواییم بازی بسازیم . نه یه روز بگیم انلاین یه روز بگیم بازی موبایل یه روز دیگه ...

به نظرم تنهایی هم میشه کار ساخت و درامد داشت فقط باید تلاش کنید و تخصص رو بدست بیارید و کار با برنامه داشته باشید . درامدم تو این کار خیلی خوبه ( حتی بهتر از خیلی کارهای دیگه )
    Last edited by iload; 07-01-2013 at 00:49.

7. 4 کاربر از iload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمد دات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته من خودم آخر نا امیدها هستم

ولی به نظر من این شرایط لازمه

سرمایه

آشنایی با بازار

گیم دیزاین (موضوع برنامه نویسی موتور بازی...)

تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ تبلیغ اونهم با متد جدید روانشناسی نه با یک عکس و تکست

طریقه پخش کردن و دریافت پول

...

9. 3 کاربر از احمد دات بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت mojixx2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

دوستان من احساس میکنم که داریم از بحث تاپیک دور میشیم ...

کل بحث سر این بود که آیا تو این اوضاع اقتصادی خراب جهان و مخصوصا ایران میشه رو این صنعت حساب باز کرد ؟

چون باید همه ی وقت و زندگیمونو بزاریم روش ...

بحثمون اصلا سر کیفیت و اولویت بندی گرافیک و گیم پلی و این چیزا نبود.

بحث اقتصادی و حقوق و خرج زن و بچه ش
    از نظر اقتصادی که میصرفه. اگر شرکت پخش کننده خوب عمل کنه و یه تبلیغات وسیع و خوب هم صورت بگیره حتماً پول خوبی داره. من آماری از گیمر های ایرانی ندارم ولی فکر نکنم زیر صد هزار نفر باشن و خیلی باید بیشتر باشن. اگر صد هزار نفر بخرن و از هر نفر هزارتومان به بازی ساز سود برسه میشه صد میلیون . البته باید دید این مقدار سود خالص دستتون رو میگیره یا نه اینا به خیلی چیزا بستگی داره مثلاً اگر تیمتون حرفه ای باشه و نفرات زیاد باشن باید فروش بیشتر باشه تا هزینه ها جبران بشه.

11. این کاربر از mojixx2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

من به یه نتیجه ای رسیدم

همینجوری که داریم درسمونو میخونیم حالا یا تا لیسانس یا فوق لیسانس یعنی 4 5 سال دیگه کنارش به این علاقه مون میپردازیم و کار میکنیم و تخصص پیدا میکنیم ... بلاخره علاقه س دیگه کاریش نمیشه کرد ... خب تو این چند سال حتما اگه خوب باشیم یه سری شرایط کاری هم برامون جور میشه میتونیم کار کنیم و تجربه کسب کنیم ... بعد درسم که 2 سال سربازی داریم ... بعد اون دوسال آخرش این میشه یا میریم تو کار بازی سازی با توجه به تخصصی که داریم یا یه کار کارمندی گیرمون میاد و زندگیمونو میکنیم دیگه

13. 2 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من نرمال ترین راه حل رو گفتم. خوب شما اگه اینکارو شروع کنید کمک های بنیاد هم خواهد بود و...
    این حرفا باد هوا هستن,بودجه 4 میلیاردی امسال بنیاد 3 ماهه تموم شده محسوب میشه(یعنی برای همش برنامه ریزی شده بهترین بازی دنیا رو ببرین بگین هزار ریال بدین نمیتونن...)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    منم پشتم گرم نیست,فکر نکن پول دارم نشستم بازی میسازم,از بازی سازی پول در میارم براش هم خرج میکنم,2 ماه دیگه هم میخوام یه Monitor Touch Full HD بگیرم حداقل قیمتش با این شرایط 12 ملیون میشه,این رو گفتم فقط بدونید راحت از بازی سازی میشه از این پولا در آورد,من 2 سال پیش موقعی که "دزدان دریایی"رو ساختم با یه لپ تاپ داغون مانیتور شکسته(نصف صفحه رو نمیدیدم باور نمیکنید ازش عکس میگیرم میذارم) و 1گیگ رم و VGA داغون 128 مگابایتی Intel و CPU یک هسته 1.8 گیگاهرتز کار میکردم,الان ببین چی شده,هر کی میاد خونمون میگه خیلی شرکت های بازی سازی هم اندازه اتاق تو تجهیزات ندارن
    اون موقع رو یادتونه من میگفتم فلان کارها رو بلدم همه باهام بد شدین,حالا ببینید من کجا هستم خیلی از شما که بهتر از من بودین کجایین

پرویز بیا تایید کن:
    میخواستیم با ما همکاری کنه 3 هفته از قولی که دادیم قرار داد رو دیرتر آماده کردیم,روزی که میخواستیم قرار داد رو بفرستیم گفت من دیگه کار نمیکنم,حالا تو کار پیدا کردی با یه حقوق تقریباً مشابه اما بعد از یک سال.بعد از این مدت حقوق من 3 برابر شده,حساب کن ببین برای تو هم 3 برابر میشد چه اتفاقی میوفتاد.

کسی که داره بازی میسازه یا همون اول بیخیال بشه یا اگر ادامه میده باید ادامه بده و کم نیاره,روزهای خوب هم هست.
    در ضمن شما هم به جای اینکه 3 روزه Hitman و COD و Farcry و غیره رو بشینی تموم کنی و بعد بیای از این تاپیکای چرت و پرت بزنی برو بچسب به کار,یه چیز ابداعی از خودت نشون بده,سرعت کارت رو ببر بالا,1 ساعته کد فرار از آتش رو بزن اونوقت بیا با هم صحبت میکنیم(چیزی که زیاده میز خالی تو شرکت )

15. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

دوست عزيز صاحب تاپيك.......
    آدم قبل انجام يه كاري بايد امكان سنجي كنه و ببينه مي صرفه و فيدبك داره يا نه......چون اگه وسطاي كار دو دل بشي سرد ميشي و پروژه و هدفت شكست ميخوره
    من خودم اواخر سال قبل خواستم وارد بازيسازي بشم ولي به خاطر سن و شغل و البته مشاوره با چند نفر از دوستان(كه يكيشون همين قسمت بودن)ديدم براي من مقدور نيست
    شما هم الان به نظرم چون وارد گود شدي بهتر با جديت وارد بازيسازي بشي و بيشتر وقتتو رو بازيسازي و مطالعه در مورد اصول بازيسازي بذاري تا انجام بازيها(البته انجام بازيها هم لازمه براي يادگيري ولي واسه يه بازبساز در اولويت دومه)
    اون بازي فرار از آتش هم كه كار كردين خوبه ولي يه كم رو بازيهاي معروف و تاثيرگذار اون سبك مطالعه كنيد چون كمبود طراحي و گيم پليش زياده

ممنون

.
    Last edited by halflife g; 07-01-2013 at 15:23.

17. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

پرویز بیا تایید کن:
    میخواستیم با ما همکاری کنه 3 هفته از قولی که دادیم قرار داد رو دیرتر آماده کردیم,روزی که میخواستیم قرار داد رو بفرستیم گفت من دیگه کار نمیکنم,حالا تو کار پیدا کردی با یه حقوق تقریباً مشابه اما بعد از یک سال.بعد از این مدت حقوق من 3 برابر شده,حساب کن ببین برای تو هم 3 برابر میشد چه اتفاقی میوفتاد.

کسی که داره بازی میسازه یا همون اول بیخیال بشه یا اگر ادامه میده باید ادامه بده و کم نیاره,روزهای خوب هم هست.
    در ضمن شما هم به جای اینکه 3 روزه Hitman و COD و Farcry و غیره رو بشینی تموم کنی و بعد بیای از این تاپیکای چرت و پرت بزنی برو بچسب به کار,یه چیز ابداعی از خودت نشون بده,سرعت کارت رو ببر بالا,1 ساعته کد فرار از آتش رو بزن اونوقت بیا با هم صحبت میکنیم(چیزی که زیاده میز خالی تو شرکت )[/QUOTE]
    عزیز دل چهار ماه طول کشید کجاش سه هفته بود... من هم از کارم راضیه ام بد نیست.البته من یک ماه خورده ای کار درست حسابی گیر اومده ...
    تو تابستون مثل خر کار کردم پولم نداد ...مال اینکه قرار نداشتم چهار ماه مثل خر کار کردم فقط 150 تومن داد بعدش با پرویی میگه :اگه ریزش حساب کنیم یه چیزی هم بدهکار می شی....

پیام دست و دلم خونه از اون طرف کیستم ام دارم ...ولی نامید نیستم چون خدا رو دارم...

19. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •