تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 62

نام تاپيک: یک بهترین لپ تاپ هایی که میتونم بخرم چیه؟

پروفشنال Alireza-Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

دوست من باید اینو قبول کنی که این ایسوسی که داری ازش دم میزنی بخاطر یه صفحه لمسی و استفاده از پردازنده و گرافیک بالاتر نسبت به مدلای دیگه از خیلی چیزا زده واسه فریب دادن یکی مثل من و شما ! لطفا در راهنمایی هاتون دقت کنید ! بعضی ها ممکنه با حرفا و پیشنهادای شما تصمیم بگرن ! پس باید خیلی حواستون باشه که چیو به کی پیشنهاد میکنید ! لپ تاپ 550 از نظر من کاملا تجربه ی بدی خواهد بود واسه خریدارانش ! یک روزی به حرفم میرسید ! یا 6 ماه دیگه یا 12 ماه دیگه ! امیدوارم واقع بین باشیم ! اچ پی هم کارخونه من نیست اینجا ازش تعریف کنم ! با قیمت 3.800 با همین کانفیگ اچ پی مدل دیگیه جز ام اس آی و لنوو سراغ داشتی بم بگو ! حتی ایسوس ! پس در ارائه نظراتتون لطفا کمی احترام به طرف مقابلتونم قائل بشید ! ملزم به اظهار نظر و متعاقبا سر درد گرفتن نیستید ! سکوت در بعضی موارد میتونه بهتون کمک کنه ! موفق باشید ! یا علی ...

پروفشنال PouriaTech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

به نطر من لنوو Z500 از همه بهتره...

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

بحث کلا به بی راهه کشیده شد و من گیچ بود و گیچ تر شدم!!!!
    دوستان؛
    یه لپ تاپ؛(با برند درست درمون؛نه لنوو و ...) که تاچ فوق العاده ای داشته باشه واسه ویندوز 8 ؛ CPU حتما قدرتمند باشه ؛ گرافیک و رم بالا داشته باشه؛نیاز به هارد زیاد ندارم,هاردش SSD باشه؛کیفیت صفحه ی نمایشش فوق العاده بالا باشه که دیگه نیاز نباشه من برای بلوری دیدن با کابل HDMI به یه مونتیتور لپ تاپ رو نصب کنم؛و بلوری-رایتر داشته باشه و فینگر تاچ داشته باشه؛
    و شدیدا ظاهر و طراحی لپ تاپ برام مهمه!
    من آخه از HP خاطره ی زیاد خوشی ندارم!
    و برای اواخر مهر ماه میخوام لپ تاپم رو عوض کنم؛به جای این که از یه برند دفاع کنید تو رو خدا ما رو راهنمایی کنید؛

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب alitaali بهتره درست حرف بزنی یه مقدار تند میری !!!!

شما چند سال هست که در مورد لپ تاپ سر در میاری ؟ چند مدته فرق بنچ مارک دوتا کارت گرافیکو میدونی ؟ شما کور کورانه داری اینجا تبلیغ ASUS میکنی فقط ! تمام پست هات راجب ایسوس و راهنمایی هاتم فقط پیشنهاد دادن Y500 به بقیه هست ! نظرات شما به هیچ عنوان برای من ملاک نیست ! لطفا بسپارید به یکی دیگه ! با احترام !
    خوب منم که سپردم به یکی دیگه ولی باز هم شما با ایشون هم تند رفتار کردی.پس دیدی مشکل از من نبود.خیلی مونده که از لپ تاپ سر در بیارین.جناب گل من هم رشتم نرم افزاره و هم 4 سال با یکی از دوستام تو تهران تو این کار بودم بعد شما میگی که........راستی زیادم به خودتون فشار نیارین.بابا یه برنده دیگه فردا قلبتون میگیره اون موقع باید اینجا ما جواب بدیم که شما تو راه HP ........بای پسر گل.

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بحث کلا به بی راهه کشیده شد و من گیچ بود و گیچ تر شدم!!!!دوستان؛یه لپ تاپ؛(با برند درست درمون؛نه لنوو و ...) که تاچ فوق العاده ای داشته باشه واسه ویندوز 8 ؛ CPU حتما قدرتمند باشه ؛ گرافیک و رم بالا داشته باشه؛نیاز به هارد زیاد ندارم,هاردش SSD باشه؛کیفیت صفحه ی نمایشش فوق العاده بالا باشه که دیگه نیاز نباشه من برای بلوری دیدن با کابل HDMI به یه مونتیتور لپ تاپ رو نصب کنم؛و بلوری-رایتر داشته باشه و فینگر تاچ داشته باشه؛و شدیدا ظاهر و طراحی لپ تاپ برام مهمه!من آخه از HP خاطره ی زیاد خوشی ندارم!و برای اواخر مهر ماه میخوام لپ تاپم رو عوض کنم؛به جای این که از یه برند دفاع کنید تو رو خدا ما رو راهنمایی کنید؛
    عزیزم شما دو راه داری:در حال حاضر فقط n550 میتونه براتون گزینه مناسبی باشه در غیر این صورت باید صبر کنی مدلهای جدیدتر وارد بشن ...

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

خوب منم که سپردم به یکی دیگه ولی باز هم شما با ایشون هم تند رفتار کردی.پس دیدی مشکل از من نبود.خیلی مونده که از لپ تاپ سر در بیارین.جناب گل من هم رشتم نرم افزاره و هم 4 سال با یکی از دوستام تو تهران تو این کار بودم بعد شما میگی که........راستی زیادم به خودتون فشار نیارین.بابا یه برنده دیگه فردا قلبتون میگیره اون موقع باید اینجا ما جواب بدیم که شما تو راه HP ........بای پسر گل.
    حرف زدنم باید یاد میگرفتی تو این 8 سال !
    سال 89 تو مرحله پایانی مسابقات المپیاد کامپیوتر که تو قزوین برگزار شد بودی ؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

بابا تو رو خدا دعوا نکنید؛من باید ظاهرا بمونم و اواسط مهر یه بار دیگه تاپیک بزنم!!!!
    آخه n550 باتری 4 سلولی داره نه 6 سلولی ! فاقد بلو-ری رایتر هست! فینگر تاچ نداره؛و اینکه اصلا نفهمیدم این IPS بالاخره خوبه یا بد؟!!پایین اومدن کنتراست تصویر باعث افت کیفیت و اینجور چیزا نمیشه؟

8. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

باطریش 4 سلولی لیتیوم پلمیر هست یعنی همونایی که تو اپل استفاده میشه .ضمنا بلو ری دار هم موجوده!!!

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فینگر نداره!!ضمنا ips جز بالا بردن کیفیت تصویر هیچ مشکلی نداره!

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

آقا این IPS ـو کی مطرح کرد تو این تاپیک ؟ بیخیال این قضیه بشید ! همه پنل ها دیگه IPS هست ! شما بیخیال این قضیه بشید لطفا !

n550 مشکل باتری نداره ! حالا شما اگه عزمتو جزم کرده صفحه لمسی بگیری همینو بگیر ! ولی با یه کانفیگ دیگه که بلو ری داشته باشه ! فینگر پرینت فکر نکنم تو کانفیگای دیگش باشه ! هارد 1 ترا داره و SSD رو باید با قیمت بالایی جداگونه تهیه کنی واسش ! تو که عجله نداری پس بهترین راه اینه تا اواسط مهر منتظر بمونی یا مدلای دیگه میاد اگرم نیومد کانفیگای دیگه ! کانفیگ دیگه هم نیومد بیخیال صفحه لمسی شو ! یه لپ تاپ قوی بگیر بدون صفحه لمسی که همه نیازاتو برطرف میکنه ! من نظرم اینه هنوز زوده واسه خرید لپ تاپ های صفحه لمسی ! احتمال پشیمون شدن خیلی خیلی زیاده ! باز خودت ببین برو پرس و جو کن ببین چی میگن ! من لپ تاپ با صفحه لمسی رو یه چیز بی معنی میدونم ! مخصوصا تو این بازه زمانی که هنوز تازه داره رو میشه این فناوری ! تجربه بدی خواهد بود یقینا !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •