تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 409 از 419 اولاول ... 309359399405406407408409410411412413 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,081 به 4,090 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ممنون میشم توضیح بدید چطور ازش استفاده کنم چون مودم از طریق usb وصل میشه و سیستم به عنوان cd میشناستش و نرم افزاری که شما گفتید از طریق com وصل میشه به مودم...؟؟؟
    Last edited by ferry67; 08-04-2021 at 08:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ممنون میشم توضیح بدید چطور ازش استفاده کنم چون مودم از طریق usb وصل میشه و سیستم به عنوان cd میشناستش و نرم افزاری که شما گفتید از طریق com وصل میشه به مودم...؟؟؟
    باید درایور رو نصب کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

چه درایوری ؟
    درایور مودم خودش نصب هست که میشناسش...!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

چه درایوری ؟
    درایور مودم خودش نصب هست که میشناسش...!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Azerbaijan

پيش فرض

سلام
    میخواستم ببینم مودم ایرانسلم قابلیت انلاک داره یا نه؟

Hardware version : WL1B612M01
    Software version : 81.201.01.01.234
    Web UI version : 81.100.34.01.234
    Configuration file version : TF-i60CUST-B02C234
    Last edited by doctorportable; 17-04-2021 at 11:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

سلام خدمت دوستان. من سال کذشته یک مودم tf i60 ایرانسل خریدم و بعد از گذشت چند ماه با مشکل قطع و وصل, کندی و پینگ طولانی مواجه شد که با ریست به تنظیمات کارخانه مشکل رفع میشد و بعد از چند ساعت دوباره دچار مشکل میشد. طی تماس با ایرانسل نهایتا مودم را با یک دستگاه ااااااااکبند تعویض کردند. در حال حاضر مودم جدید دوباره با مشکل قبل مواجه شدم. مودم از لحاظ آنتن دهی مشکلی ندارد. کسی از دوستان با این مشکل مواجه شده یا اطلاعاتی دارد که راهنمایی کند. متشکرم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام خدمت دوستان. من سال کذشته یک مودم tf i60 ایرانسل خریدم و بعد از گذشت چند ماه با مشکل قطع و وصل, کندی و پینگ طولانی مواجه شد که با ریست به تنظیمات کارخانه مشکل رفع میشد و بعد از چند ساعت دوباره دچار مشکل میشد. طی تماس با ایرانسل نهایتا مودم را با یک دستگاه ااااااااکبند تعویض کردند. در حال حاضر مودم جدید دوباره با مشکل قبل مواجه شدم. مودم از لحاظ آنتن دهی مشکلی ندارد. کسی از دوستان با این مشکل مواجه شده یا اطلاعاتی دارد که راهنمایی کند. متشکرم
    اینترنت دکل موبایلی حساب کتابی نداره . من هم باسه محل کار پدرم این اینترنت را نصب کردم همون مودم ، اول 5 تا آنتن میداد الان 2 تا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2021

پيش فرض

اینترنت دکل موبایلی حساب کتابی نداره . من هم باسه محل کار پدرم این اینترنت را نصب کردم همون مودم ، اول 5 تا آنتن میداد الان 2 تا
    مشکل از شبکه و آنتن دهی نیست. اشکال از خود مودم هست که با بازگشت به تنظیمات کارخانه درست میشه

- - - Updated - - -

مشکل از شبکه و آنتن دهی نیست. اشکال از خود مودم هست که با بازگشت به تنظیمات کارخانه درست میشه

- - - Updated - - -

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام به دوستان پی سی وردی
    زمان به سرعت میگذره و ما جا می مونیم .. 5 سال از افتتاح این ناپیک می گذزه و همچنان مباحث ادامه داره .. پس بودن یا نبودن ما خیلی اهمیت نداره پس خودتو خیلی نگیر..
    زمانی بود هر روز چندین بار انجمن و تاپیکهای متفاوت رو چک می کردم اما سنمون بالا رفته و شرایط هم متفاوت شده..
    خلاصه خیلی حرف نزنم
    دوستان یه دانگل 3372 دارم که مدتها کنار مونده الان وصل می کنم به سیستمهای متفاوت چراغش چشمک نمی زنه و خبری ازش طبیعتا توی ویندوز هم نیست ..به نظرتون چیکار میشه کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •