تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 441 از 450 اولاول ... 341391431437438439440441442443444445 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,401 به 4,410 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان این طرح فیبر نوری مبین نت به حومه نهران هم میدن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان این طرح فیبر نوری مبین نت به حومه نهران هم میدن؟
    برخی جاها توسعه در دست مبین نت هست که معلوم نیست کجاها رو تحت پوشش داره ولی فکر کنم اگر مثلاً مخابرات جایی فیبرنوری کشیده باشه بشه از بستر مخابرات استفاده کرد ولی مبین نت روش فیبرنوری بهتون بده درواقع میشه بیت استریم.
    برای شرکت آسیاتک و صبانت که اینطور هست. به من گفتن اگر مثلاً از مخابرات فیبرنوری دارید میتونید بعد از تمام شدن سرویس از مخابرات جمع آوری کنید و از ما (آسیاتک یا صبانت) فیبرنوری بگیرید بر بستر همون کابل فیبرنوری مخابرات.

3. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان این طرح فیبر نوری مبین نت به حومه نهران هم میدن؟؟
    فقط مجتمع های بالای 100 واحد

5. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام . چطور میتونم سیم کارت خام مبین نت داشته باشم ؟ با شرکت تماس گرفتم بهم گفتن که فعلا سیم کارت نمیدن !!!!

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام . چطور میتونم سیم کارت خام مبین نت داشته باشم ؟ با شرکت تماس گرفتم بهم گفتن که فعلا سیم کارت نمیدن !!!!
    سلام اگر شهرتون td داره بهتون سیمکارت میدن اگر نداشته باشه چون از همراه اول میگیره، بهتون سیمکارت نمیدن مگر اینکه مودم خودشون رو هم بخرید.

- - - Updated - - -

سلام اگر شهرتون td داره بهتون سیمکارت میدن اگر نداشته باشه چون از همراه اول میگیره، بهتون سیمکارت نمیدن مگر اینکه مودم خودشون رو هم بخرید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

[QUOTE=محمد7966;9196338]سلام اگر شهرتون td داره بهتون سیمکارت میدن اگر نداشته باشه چون از همراه اول میگیره، بهتون سیمکارت نمیدن مگر اینکه مودم خودشون رو هم بخرید.

ممنون محمد جان من تحت پوشش TD هستم ولی باز هم شرکت میگه سیم کارت نمیدیم . چکار کنم ؟

- - - Updated - - -

[QUOTE=محمد7966;9196338]سلام اگر شهرتون td داره بهتون سیمکارت میدن اگر نداشته باشه چون از همراه اول میگیره، بهتون سیمکارت نمیدن مگر اینکه مودم خودشون رو هم بخرید.

ممنون محمد جان من تحت پوشش TD هستم ولی باز هم شرکت میگه سیم کارت نمیدیم . چکار کنم ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

حذف شود لطفا.
    Last edited by محمد7966; 16-11-2023 at 18:16.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

1575 تماس گرفتید؟ من چند هفته پیش تماس گرفتم. اولم ازم اسم شهرمون رو پرسید که بعدش گفت پوشش نداریم. گفت باید مودم خودمون رو بخری. ولی اصلا صحبتی از اینکه سیم کارت نمیدیم نکرد.

راه حلی که بعضی از دوستان دادند اینه که سیم کارت مبین نت رو از بازار بخرید ولی به قیمت بالا. مثلا مودم های مبین نت میسوزن و سیم کارتشون باقی میمونه که توی بازار به قیمت چندبرابر فروش میره که البته خودم این راهو تست نکردم

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

1575 تماس گرفتید؟ من چند هفته پیش تماس گرفتم. اولم ازم اسم شهرمون رو پرسید که بعدش گفت پوشش نداریم. گفت باید مودم خودمون رو بخری. ولی اصلا صحبتی از اینکه سیم کارت نمیدیم نکرد.

راه حلی که بعضی از دوستان دادند اینه که سیم کارت مبین نت رو از بازار بخرید ولی به قیمت بالا. مثلا مودم های مبین نت میسوزن و سیم کارتشون باقی میمونه که توی بازار به قیمت چندبرابر فروش میره که البته خودم این راهو تست نکردم
    اونهایی که مودم دست دوم مبین نت بدون سیم کارت از دیوار و ... میخرند
    میتوانند تماس بگیرند و همین رو اعلام کنند و درخواست سیم کارت td کنند .
    بعد شرکت اعلام میکنه هیچ تعهدی در قبال سیم کارت خالی نداره و مشکل شبکه رو تعهد نمیکنه .
    شما بازهم مورد رو تائید می کنید و سیم کارت رو به نام شما صادر و با پست یا تیپاکس یراتون ارسال می کنند .

12. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

اونهایی که مودم دست دوم مبین نت بدون سیم کارت از دیوار و ... میخرند
    میتوانند تماس بگیرند و همین رو اعلام کنند و درخواست سیم کارت td کنند .
    بعد شرکت اعلام میکنه هیچ تعهدی در قبال سیم کارت خالی نداره و مشکل شبکه رو تعهد نمیکنه .
    شما بازهم مورد رو تائید می کنید و سیم کارت رو به نام شما صادر و با پست یا تیپاکس یراتون ارسال می کنند .
    نمیدن آقا . الان یک ماهه تماس میگیرم . شکایت هم تنظیم کردم (195) ولی میگن فعلا فروش نداریم . بازار هم خیلی تخیلی قیمت میدن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •