تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 60

نام تاپيک: آموزش زبان برنامه نویسی گیم میکر (gml)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mst_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز سوالات گیم میکر رو تو این تاپیک مطرح کنید ممنون سوال شما تو اون تاپیک جواب داده شد.
    سوالات گیم میکر(در همه زمینه ها)
    کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

سلام دوستان
    ببخشید اون روز سرم خیلی شلوغ بود اون پست رو اشتباهی پاک کردم.

داره خودمونی میشه reza22222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام آيا با اين نرم افزار ميشه بازي مثل بيليارد يا دوز ساخت كسي كد اماده از يه بازي داره يا نه
    عيد همه مبارك

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بله که میشه ساخت! ولی من کد آماده ندارم!

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Soheil-Green's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    www.GreenOnline.ir

پيش فرض

بفرمایید دوست عزیز،اینم سورس بیلیارد البته فقط کداش بدرد میخوره گرافیکش پایینه،باید خودت
    براش اسپرایت بسازی:
    green-co.parsaspace.com/examplepool.gmd
    در ضمن این سورس کار من نیست از یه سایتی دانلود کردم

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام چند تا سوال دارم :

1) یه سوال کلی دارم که جوابش اره یا نه هست :

آیا با گیم میکر میشه بازی ای در حد Nieghbours from hell (همسایه جهنمی) ساخت دقیقا همونجونوری منتها با ظاهر و قالب و موضوعی دیگه ............ میشه ساختش یا نه ؟؟؟ ( مرسی .)

2) سری دوم سوالات :

مقدمه :
    فرض کنید یه بازی مثه قارچ خور داریم و دو کاراکتر به نام های A و B ، حالا:
    1) فرض کنید من می خوام کلید جهت راست را بفشارم و بعد کاراکترم حرکت کند منتها کاراکتر من دارای حرکت
    است ( یعنی یک جسم ثابت نیست که کل آن تکان بخورد می خواهم وقتی ایستاده ، ثابت باشد وقتی حرکت می کند پاهایش نیز به حرکت در بیاید )( اگه سوالم یکم گنگه باید ببخشید ) ولی اگه فهمیدید بگید باید چی کار کنم ؟

2) اگه A بخواد به بی ضربه بزنه (مثلا با کلید آلت) و B بمیره چی کار باید کرد ؟

3) اگه بخواهیم کاراکترمان بدود باید چی کار کرد ( مثلا وقتی کلید ( شیفت ) را نگه می داریم سریعتر بدود ) ؟

4) فرض کنید A بر روی سکویی بالاتر از B : آیا می شود بعد از زدن یک دکمه A پریده و B را بکشد ؟

5) اگه چند تا کاراکتر در صفحه داشته باشیم : همچنین کدی داریم که وقتی یک کلید زدیم A آنها را هل بدهد ؟

6)فرض کنید A معمولی راه میرود ولی وقتی اسپیس رو نگه می داریم طرز راه رفتنش عوض شود ( همچنین چیزی امکان دارد ) ؟

7)فرض کنید کلیدی را می فشاریم بعد A می خواهد از جایی بالا برود و اول جایی را می گیرد و سپس بالا می رود
    (چگونه همچنین حالتی را بوجود بیاوریم) ؟

8)اگه بخواهیم داخل بازی انیمیشن بذاریم ( مثلا بین هر دو مرحله چیزی پخش شود) باید چی کار کنیم ؟

9) تموم شد ( اگه هر سوالی رو متوجه نشدید بگید دوباره توضیح بدم ) ... و اگه هم حال توضیح دادن نداشتید
    فقط بگید میشه با گیم میکر همچنین کار هایی کرد یا میشه بازی هایی مثه قارچ خور رو ساخت ....؟

چون من دارم بازی AC رو می سازم 2 بعدی و فانتزی ...حالا می خوام ببینم میشه با گیم میکر یا نه اگه نمیشه که برم سراغ یه کار دیگه ...(این سوال هارو تو تاپیک سوالات گیم میکر پرسیدم ولی کسی جواب نداد)
    خیلی خیلی ممنون ....... قربون همتون برم ... فعلا خداحافظ

کاربر فعال انجمن ساخت و توسعه بازی Prince_ of _Persia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام چند تا سوال دارم :

1) یه سوال کلی دارم که جوابش اره یا نه هست :

آیا با گیم میکر میشه بازی ای در حد Nieghbours from hell (همسایه جهنمی) ساخت دقیقا همونجونوری منتها با ظاهر و قالب و موضوعی دیگه ............ میشه ساختش یا نه ؟؟؟ ( مرسی .)

2) سری دوم سوالات :

مقدمه :
    فرض کنید یه بازی مثه قارچ خور داریم و دو کاراکتر به نام های A و B ، حالا:
    1) فرض کنید من می خوام کلید جهت راست را بفشارم و بعد کاراکترم حرکت کند منتها کاراکتر من دارای حرکت
    است ( یعنی یک جسم ثابت نیست که کل آن تکان بخورد می خواهم وقتی ایستاده ، ثابت باشد وقتی حرکت می کند پاهایش نیز به حرکت در بیاید )( اگه سوالم یکم گنگه باید ببخشید ) ولی اگه فهمیدید بگید باید چی کار کنم ؟

2) اگه A بخواد به بی ضربه بزنه (مثلا با کلید آلت) و B بمیره چی کار باید کرد ؟

3) اگه بخواهیم کاراکترمان بدود باید چی کار کرد ( مثلا وقتی کلید ( شیفت ) را نگه می داریم سریعتر بدود ) ؟

4) فرض کنید A بر روی سکویی بالاتر از B : آیا می شود بعد از زدن یک دکمه A پریده و B را بکشد ؟

5) اگه چند تا کاراکتر در صفحه داشته باشیم : همچنین کدی داریم که وقتی یک کلید زدیم A آنها را هل بدهد ؟

6)فرض کنید A معمولی راه میرود ولی وقتی اسپیس رو نگه می داریم طرز راه رفتنش عوض شود ( همچنین چیزی امکان دارد ) ؟

7)فرض کنید کلیدی را می فشاریم بعد A می خواهد از جایی بالا برود و اول جایی را می گیرد و سپس بالا می رود
    (چگونه همچنین حالتی را بوجود بیاوریم) ؟

8)اگه بخواهیم داخل بازی انیمیشن بذاریم ( مثلا بین هر دو مرحله چیزی پخش شود) باید چی کار کنیم ؟

9) تموم شد ( اگه هر سوالی رو متوجه نشدید بگید دوباره توضیح بدم ) ... و اگه هم حال توضیح دادن نداشتید
    فقط بگید میشه با گیم میکر همچنین کار هایی کرد یا میشه بازی هایی مثه قارچ خور رو ساخت ....؟

چون من دارم بازی AC رو می سازم 2 بعدی و فانتزی ...حالا می خوام ببینم میشه با گیم میکر یا نه اگه نمیشه که برم سراغ یه کار دیگه ...(این سوال هارو تو تاپیک سوالات گیم میکر پرسیدم ولی کسی جواب نداد)
    خیلی خیلی ممنون ....... قربون همتون برم ... فعلا خداحافظ
    ماشاا... سوال
    جواب سوال اولت : حتما چرا كه نه مي توني بسازي بشرطي كه از پس اسپرايت متحركش بربياي.
    در جواب بقيه سوالاتت هم بگم شما اصلا آموزش ها رو خوندي و كار با گيم ميكر رو بلدي
    جواب همه سوالاتت شما تو آموزشها داده شده حداقل سه تا تاپيك من خودم در اين زمينه دارم يه جستجويي تو همين تالار بكن پيدا مي كني.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ماشاا... سوال
    جواب سوال اولت : حتما چرا كه نه مي توني بسازي بشرطي كه از پس اسپرايت متحركش بربياي.
    در جواب بقيه سوالاتت هم بگم شما اصلا آموزش ها رو خوندي و كار با گيم ميكر رو بلدي
    جواب همه سوالاتت شما تو آموزشها داده شده حداقل سه تا تاپيك من خودم در اين زمينه دارم يه جستجويي تو همين تالار بكن پيدا مي كني.

سلام دوباره
    من راستیتش کلی آموزش جمع کردم ولی هنوز نخوندم ....... سوالم که پرسیدم به خاطر این بود که بفهمم
    اصلا میشه یه همچین کاری کرد یا نه .....که شما خیال منو راحت کردید .... مرسی .....

من یه پیشنهادی دارم برای اینکه کسی بهتر یاد بگیره باید آموزش رو روی یک بازی درست می کردید .
    مثلا یه بازی مثه قارچ خور رو شروع می کردید به آموزش دادن ... چون کاربرد اون بازی بیشتره)
    مثلا آموزش بازی ای مثه ( همون توپه که می خوره به در و دیوار که به درد نمی خوره) .....
    به هر حال مرسی من دوباره بر می گردم احتمالا سوال باز هم دارم

( اصلا بازی neghbor from hell رو با چه موتوری ساختند ؟ همین جوری فقط برای دونستن می خوام)
    Last edited by brain; 28-03-2008 at 11:48.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان از همه معذرت می خوام اگه میشه سوالاتتون رو تو تاپیک سوالات گیم میکر مطرح کنید ببخشید ها!

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من تو اون تاپیک هم پرسیدم .. ببینم جواب میدی یا نه .....؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •