تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 16 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 151

نام تاپيک: Onimusha 3: Demon Siege

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

ممنون كه جوابمو دادين ولي متاسفانه دير جواب دادين چون ساعت 5و5 صبح تمومش كردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه web2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

9

با سلام به دوستان

بنده توي قسمت كليسا گير كردم و نميدونم چه جوري دودهاي سياه مجسمه ها رو بردارم و داخل تونل كليسا رفتم و بعد از گذر از چند در به دري بر خوردم كه مايعي آبي رنگ روشه و نميشه بازش كرد ميگه هواي اطرافشو بكشيد من با دستكش ميكشم و نگه ميدارم اما اتفاقي نمي افتد خيلي تلاش كردم اما .....

دوستان راهنمايي فرماييد

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط web2003
    با سلام به دوستان

بنده توي قسمت كليسا گير كردم و نميدونم چه جوري دودهاي سياه مجسمه ها رو بردارم و داخل تونل كليسا رفتم و بعد از گذر از چند در به دري بر خوردم كه مايعي آبي رنگ روشه و نميشه بازش كرد ميگه هواي اطرافشو بكشيد من با دستكش ميكشم و نگه ميدارم اما اتفاقي نمي افتد خيلي تلاش كردم اما .....

دوستان راهنمايي فرماييد
    سلام

شما بايد يه چيزي توي داشته باشين تا بتونين اون دودها رو جمع كنين. اسم اوني كه بايد داشته باشين اينه: Anti Dark Charm

اگه اينو پيدا كردين كه هيچ اما اگه پيدا نكردين: توي سالني كه به زيرزمين ميره دقيقا همونجايي كه اون در هست كه نمي تونين بازش كنين. توي سه راهي كه اونجا هست يه شيشه هست كه مي تونين اون رو بشكنين. وقتي اون رو شكستين مي تونين از توش Anti Dark Charm رو بردارين. حالا برين به سالن اصلي كليسا و به ترتيب اون دودها رو جمع كنين. ترتيب رو مي تونين از چراغهايي كه اونجا جلوي هر مجسمه هست بفهمين. بعد از اين كه اين كار رو انجام دادين و شمشيرتون عوض شد مي تونين برين و اون دري كه باز نميشد رو باز كنين.

يه توضيح كلي بدم راجه به اين درها:
    هر دري كه اين شكلي هست و يه مايع زرد، يا آبي و ... روش هست و نميشه اون رو باز كرد؛ اگه بخواين بازش كنين يه پيغام ميده كه يك كلمه توي اين پيغام به رنگ ديگه اي نوشته شده. مثلا Wind يا ... حالا شما بايد به قسمت انتخاب شمشيرهاتون برين و توضيحات همه شمشيرها رو بخوني. توي توضيحات يكي از شمشيرهاي شما اون كلمه هست. اون شمشير رو بردارين و در رو باز كنين.
    اما بعضي از درها يه دونه چشم دارن و بعضي ها دو تا. اونهايي كه دو تا چشم دارن نميشه به اين راحتي هم باز كرد. براي اين كه بتونين اونها رو باز كنين بايد شمشير خودتون رو ارتقا بدين. براي اين كار، جاهايي كه بازي رو سيو مي كنين برين اما به جاي انتخاب Save روي دومي برين(كلمه ش يادم رفته) اونجا اون شمشيري كه مي خواين ارتقا بدين رو انتخاب كنين و با زدن يكي از دكمه ها كه اون هم يادم نيست(همه رو امتحان كنين يكيش جواب ميده) رو بايد نگهدارين تا به شما پيغامي بده كه آپگريد شمشير تموم شد.

اميدوارم لذت ببرين از اين بازي

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

4

با تشكر از مهدي

پروفشنال m_r1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    گنبد و گرگان

پيش فرض

با سلام

دوستان عزیز من این بازی را خریدم و نصب کردم هیچ مشکلی هم در موقع نصب بازی وجود نداشت وارد بازی شدم و مراحلی را

پشت سر گذاشتم تا اینکه رسیدم به مرحله ای که باید 3 تا مدال زرد - آبی-بنفش پیدا کنی و سر جاشون قرار بدی من مدال زرد

را پیدا کردم سرجاش قرار دادم پله های در زرد رنگ اومد بالا و به جان رنو تبدیل شدم و وارد در شدم از اون جایی که آب جمع شده

بود هم رد شدم روبروم دو در بود یکیش باز بود دومی یه چیزی میخواست horn که با رنگ آبی مشخص بود من ان را داشتم وقتی

خواستم سرجاش قرار بدم yes را که زدم صفحه سیاه شد و error زد به همون حالت باقی ماند . چندبار که دوباره رفتم همینطوری

شد . چه کار باید بکنم ؟ کسی سیو اون مرحله را داره .

پروفشنال m_r1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    گنبد و گرگان

پيش فرض

دوستان عزیز یه سایت بهم معرفی کنید بتوانم سیو را بزارم برام آن مرحله را رد کنید . ممنون میشم .

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

9

با سلام به دوستان

بنده توي مرحله اي كه سامونسكي و دختره پليسه و پسربچه كه بسوي قلعه حركت مي كنند وارد شدم ، در آنجا با سامونسكي تو محيط قلعه دو تا در است كه يكي درها كه كليد ميخواد و اون يكي ديگه كه نرده اي است يه پيام ميده و هيچكار نميشه كرده الا انتقال به جان ، جان هم از قطار پياده ميشه و با يكي ميجنگه كه شكستش ميدم بعد با استفاده از پرنده ها به داخل قلعه وارد ميشم كه انجا يك سپر تيغ دار بالا و پايين ميرود و نيتوان به منابع پشتش دسترسي داشت بعد كه از آنجا خارج ميشوم به قسمت بالاتر ساختمان ميروم كه آنجا يكي از دنده چرخ براي بازكردن در ورودي سر جاش نيست ( از كجا گيرش بيارم ) و كاري نميتوانم بكنم بعد وارد در ديگري شده كه آنجا هم چشم يه حيوان ( چشم قرمز رنگ ) سرجاش نيست ، بالاخره سرتون رو درد نيارم چيكار بايد بكنم راهنمايي فرماييد

با تشكر از آقا مهدي و ديگر دوستان

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط m_r1986
    دوستان عزیز یه سایت بهم معرفی کنید بتوانم سیو را بزارم برام آن مرحله را رد کنید . ممنون میشم .
    سلام

مي تونين توي اين سايت آپلود كنين. البته من الان بازي رو ندارم متاسفانه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقل قول نوشته شده توسط Web2003
    با سلام به دوستان

بنده توي مرحله اي كه سامونسكي و دختره پليسه و پسربچه كه بسوي قلعه حركت مي كنند وارد شدم ، در آنجا با سامونسكي تو محيط قلعه دو تا در است كه يكي درها كه كليد ميخواد و اون يكي ديگه كه نرده اي است يه پيام ميده و هيچكار نميشه كرده الا انتقال به جان ، جان هم از قطار پياده ميشه و با يكي ميجنگه كه شكستش ميدم بعد با استفاده از پرنده ها به داخل قلعه وارد ميشم كه انجا يك سپر تيغ دار بالا و پايين ميرود و نيتوان به منابع پشتش دسترسي داشت بعد كه از آنجا خارج ميشوم به قسمت بالاتر ساختمان ميروم كه آنجا يكي از دنده چرخ براي بازكردن در ورودي سر جاش نيست ( از كجا گيرش بيارم ) و كاري نميتوانم بكنم بعد وارد در ديگري شده كه آنجا هم چشم يه حيوان ( چشم قرمز رنگ ) سرجاش نيست ، بالاخره سرتون رو درد نيارم چيكار بايد بكنم راهنمايي فرماييد

با تشكر از آقا مهدي و ديگر دوستان
    ژاك يه شمشير داره كه مي تونين باهاش اون مشعلهاي روي ديوار رو باهاش روشن كنين. دقيقا يادم نيست كدوم شمشيرشه اما فكر كنم دومين شمشيري باشه كه گرفتين. وقتي مشعل چهارم رو روشن مي كنين بايد دقت كنين كه وقتي در باز هست اين كار رو بكنين.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مستاجر خالق

14

با تشكر از مهدي جان

اين كارو كردم و موفق شدم حالا تا آنجا پيش رفتم كه جان چشم هاي حيوان رو سرجاش گذاشت و با فعال كردن آن يه معما جديدي روبرو شدم ازسه سري ( حيوان ) كه آن طرف پازل قرار گرفته مرحله اول رو رفتم ( از سه سري كه قرار گرفته اولي از سمت چپ روشن شده ) حالا در قسمت دوم هر جوري از اين 12 خانه ميروم به بيرون پرت ميشم بنده شش خانه رو ميرم اما با حركت هفتم به بيرون پرت ميشم از قانون خودش هم استفاده ميكنم كه ميگه ماه ، ستاره ، خورشيد اما باز .......... ( از سمت چپ 6 خانه تونستم برم بعد .... از خانه وسط 5 بعد .... از خانه راست 6 بعد پرت ميشم بيرون !!؟ )

با تشكر

دوستان اينم سيو بازي تا جايي كه بنده رفتم اونو تو پوشهONIMUSHA3 PC بعد تو پوشه save بريزيد يا اوررايت كنيد

فقط با بعضي دانلود منيجرها دانلود نميشه كه بهتره از دانلودر فايرفوكس استفاده بشه كه سرعت قابل قبولي هم داره
    Last edited by web2003; 22-06-2006 at 17:49.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط web2003
    با تشكر از مهدي جان

اين كارو كردم و موفق شدم حالا تا آنجا پيش رفتم كه جان چشم هاي حيوان رو سرجاش گذاشت و با فعال كردن آن يه معما جديدي روبرو شدم ازسه سري ( حيوان ) كه آن طرف پازل قرار گرفته مرحله اول رو رفتم ( از سه سري كه قرار گرفته اولي از سمت چپ روشن شده ) حالا در قسمت دوم هر جوري از اين 12 خانه ميروم به بيرون پرت ميشم بنده شش خانه رو ميرم اما با حركت هفتم به بيرون پرت ميشم از قانون خودش هم استفاده ميكنم كه ميگه ماه ، ستاره ، خورشيد اما باز .......... ( از سمت چپ 6 خانه تونستم برم بعد .... از خانه وسط 5 بعد .... از خانه راست 6 بعد پرت ميشم بيرون !!؟ )

با تشكر

دوستان اينم سيو بازي تا جايي كه بنده رفتم اونو تو پوشهONIMUSHA3 PC بعد تو پوشه save بريزيد يا اوررايت كنيد

فقط با بعضي دانلود منيجرها دانلود نميشه كه بهتره از دانلودر فايرفوكس استفاده بشه كه سرعت قابل قبولي هم داره
    سلام

اولي:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دومي:

کد:
    و سومي:

کد:
    البته راه هاش متفاوته. مثلا براي سومي مي تونين از اين هم استفاده كنين:

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •