تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 72

نام تاپيک: دوربین fullhd زیر 600 چی خوبه ؟

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

به این عکسها زیاد نمیشه اطمینان کرد چون اصلآ اندازها هم با هم فرق داره
    و شرایط نوری
    چیزی که عجیبه اینکه چرا FZ100 کیفیت عکسش اینقدر پایینه در صورتی که بعید میدونم اینجوری باشه
    فکر کنم اگر درشرایط مساوی از هر سه یه عکس بزارید بهتر بشه نظر داد گرچه من نونه عکسهای هر سه رو دارم و دیدم

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

به این عکسها زیاد نمیشه اطمینان کرد چون اصلآ اندازها هم با هم فرق داره
    و شرایط نوری
    چیزی که عجیبه اینکه چرا FZ100 کیفیت عکسش اینقدر پایینه در صورتی که بعید میدونم اینجوری باشه
    فکر کنم اگر درشرایط مساوی از هر سه یه عکس بزارید بهتر بشه نظر داد گرچه من نونه عکسهای هر سه رو دارم و دیدم

شما که نمونه عکس هر سه را دارید فکر می کنید کدام بهتره ؟

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

اختلاف اون چیزی که بالا تو اون عکسها دیدی نیست اختلاف کمی دارن
    FZ100 و40 کیفیتهای مشابه ای دارند HS10 دارای نویز کمتر و عکسها به حساب سافت هستند
    ولی پاناسونیک فکر کنم بیشتر بدلیل پیکسل بالاتر عکسها با نویز بیشتر و شارپترن
    تو همون عکسهایی هم که من دیدم به نظر من کیفیت فوجی قابل قبول بود
    Last edited by vvc; 04-11-2010 at 11:36.

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

قصد جسارت نداشتم

نه عکسا با عدالت نبوده هادی قبول ندارم

شما با دوربین تا اون جا که میتونی کار کن و عکس هارو آپ کن

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

شما چه جور عکسی می خواهی ؟ بگو من همان مدلی برات بگیرم.

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

نمیدونم
    برو " آخرین عکس هایی که گرفتیم" یا "بهترین عکسهایی که در طول هفته میبینیم" ببین چه جور عکسی بهتره بگیری

7. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه H@di Soft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

به نظر من که fz45 کیفیت بهتری نسبت به hs10 داره . کارشناسان هم نظرشان بدهند . فقط چرا الان این ها را نشان میدی
    ببخشید ... قصد بدی نداشتم ... قبل از خرید شما 3 تا لینک که مربوط به این عکسها میشد رو گذاشتم ... ولی چون باز نشدن مجبور شدن کراپ عکسها رو بذارم ...

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

اختلاف اون چیزی که بالا تو اون عکسها دیدی نیست اختلاف کمی دارن
    FZ100 و40 کیفیتهای مشابه ای دارند HS10 دارای نویز کمتر و عکسها به حساب سافت هستند
    ولی پاناسونیک فکر کنم بیشتر بدلیل پیکسل بالاتر عکسها با نویز بیشتر و شارپترن
    تو همون عکسهایی هم که من دیدم به نظر من کیفیت فوجی قابل قبول بود
    منم عکسهای بیشتری دارم ... نزدیک به 10 / 12 تا عکس رو که مقایسه کردم نتیجه همین بود ...
    FZ100 و FZ40 کیفیتشون اصلا مشابه نیست ... اینو حتی بدون دیدن عکسها میشه فهمید ... چون سنسورشون فرق داره ... پس نمیشه کیفیت مشابه داشته باشن ... البته قبول دارم که شرایط یکسان نیست و میدونم اگه شرایط یکسان باشه اختلاف ها کمتر میشه ...
    HS10 بیش از تصاویر رو نرم میکنه (به طور نا فرمی)
    البته تایید میکنم که کیفیت فوجی هم اینقدر بی ریخت نیست ...

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

نه عکسا با عدالت نبوده هادی قبول ندارم

شما با دوربین تا اون جا که میتونی کار کن و عکس هارو آپ کن

شاید حق با تو باشه و عدالت رعایت نشده باشه ... ولی رتبه ای که با دیدن این عکسا میشه به این 3 دوربین داد فرقی نمیکنه ... یعنی اینکه نمیشه HS10 بهتر از FZ100 بشه ... و یا FZ100 بهتر از FZ40 ... با بررسی 10/12 عکس دارم اینو میگم ...

10. این کاربر از H@di Soft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

منم عکسهای بیشتری دارم ... نزدیک به 10 / 12 تا عکس رو که مقایسه کردم نتیجه همین بود ...
    همه عکس ها را از سایت photographyblog دیدی درسته ؟ حتما دیدی که عکسی که از یک ساختمان گرفته شده ، hs10 مربوط به پاییز هست و دو دوربین دیگه مربوط به بهار ( از درخت توی تصویر معلومه ) .

ببخشید ... قصد بدی نداشتم ... قبل از خرید شما 3 تا لینک که مربوط به این عکسها میشد رو گذاشتم ... ولی چون باز نشدن مجبور شدن کراپ عکسها رو بذارم ...
    نه ، مشکلی نیست . من از انتخاب خودم آنقدر هم پشیمون نیستم .

البته عکس ها را دیده بودم . همان روز هم دیدم چون قبلا با سایت آشنا بودم و می دانستم کجا می توانم عکس ها را پیدا کنم .
    ولی همان موقع هم دوربین را خریده بودم فقط توی راه بود.

نظر در مورد عکس های شما هم باشه با کارشناسان این انجمن که کم هم نیستند من فقط نظرات را می خوانم .

----

امروز دوربین را با باتری های شارژی و مموری کارت مجهز کردم . به زودی عکس های جالبی براتون می گذارم. منتظر باشید ...

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

همه عکس ها را از سایت photographyblog دیدی درسته ؟ حتما دیدی که عکسی که از یک ساختمان گرفته شده ، hs10 مربوط به پاییز هست و دو دوربین دیگه مربوط به بهار ( از درخت توی تصویر معلومه ) .

نه ، مشکلی نیست . من از انتخاب خودم آنقدر هم پشیمون نیستم .

البته عکس ها را دیده بودم . همان روز هم دیدم چون قبلا با سایت آشنا بودم و می دانستم کجا می توانم عکس ها را پیدا کنم .
    ولی همان موقع هم دوربین را خریده بودم فقط توی راه بود.

نظر در مورد عکس های شما هم باشه با کارشناسان این انجمن که کم هم نیستند من فقط نظرات را می خوانم .

----

امروز دوربین را با باتری های شارژی و مموری کارت مجهز کردم . به زودی عکس های جالبی براتون می گذارم. منتظر باشید ...
    اتفاقا منم گفتم شاید این سایت با HS10 مشکلی داره ... آخه انتظار داشتم عکساش بهتر باشه ... واسه همین عکسای دیگه ای رو هم از سایتای دیگه دیدم ...
    اااا ... شما اصلا چرا ناراضی و پشیمون باشید ؟!! ... حالا چه کم و چه زیاد ؟! ... شما به چیزی که خواستید رسیدید ... فیلم خوب میخواستید ... امکانات بالا ... و ... پس شما اشتباه نکردید ... HS10 که دوربین بدی نیست ... همه ی دوربین ها یه سری نقاط مثبت و یه سری نقاط منفی دارن ... بستگی به شخص داره که کدوم نقاط مثبت واسش اهمیت بیشتری داشته باشن ... مثلا همین FZ40 که خودم گرفتم : زومش 6x کمتره از HS10 ... کفشک اتصال فلاش نداره ... Full HD فیلم نمیگیره ... مانیتورش ثابته و ... ... پس هیچ چیزی بی نقص نیست ... که اگه غیر از این بود و دوربینی پیدا میشد که هیچ نقصی نداشته باشه دیگه دوربین جدید تولید نمیشد که بخواد نقصای مدل قبل رو بگیره ...

13. این کاربر از H@di Soft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vvc

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •