تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 44 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 440

نام تاپيک: خرید خودرو از مناطق آزاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من شنیدم از اول خرداد فقط خودروهای صفر پلاک میشن درسته؟
    اگه کسی اطلاعی داره لینک بده...

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من شنیدم از اول خرداد فقط خودروهای صفر پلاک میشن درسته؟
    اگه کسی اطلاعی داره لینک بده...
    خودروهای پلاک گذر موقت مدل های پایین مجوز تردد دارن.
    شاید برای خودروهایی که باید پلاک ملی بشن مجوز ندادن اما من که چیزی نشنیدم.

پروفشنال T.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کـــــارمـانـیـا

پيش فرض

** برای ورود هر ماشینی با هر حجمی هیچ محدودیتی نیست .
    من دوست داشتم که بتونم Range rover بیارم!! حداقل گیری که بهش میدن 8 سیلندر بودنشه.البته حداقل باید 150 میلیون خرج کنم که مبلغ کمی هم نیست!

من هر چی فکر می کنم میبینم گذر موقت به درد من نمی خوره! اگه اقدام به وارد کردن ماشین کنم حتما به قصد گرفتن پلاک ملی این کار رو انجام میدم.

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من دوست داشتم که بتونم Range rover بیارم!! حداقل گیری که بهش میدن 8 سیلندر بودنشه.البته حداقل باید 150 میلیون خرج کنم که مبلغ کمی هم نیست!

من هر چی فکر می کنم میبینم گذر موقت به درد من نمی خوره! اگه اقدام به وارد کردن ماشین کنم حتما به قصد گرفتن پلاک ملی این کار رو انجام میدم.
    به هر حال شما هر خودرویی رو که وارد کنید وقتی برمیگردونید با افت قیمت باید بفروشید.
    اما اگر خواستی خودرویی بیاری که اینجا پلاک ملی کنی هم خوبه و فکر میکنم به صرفه تره.

پروفشنال T.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کـــــارمـانـیـا

پيش فرض

به هر حال شما هر خودرویی رو که وارد کنید وقتی برمیگردونید با افت قیمت باید بفروشید.
    اما اگر خواستی خودرویی بیاری که اینجا پلاک ملی کنی هم خوبه و فکر میکنم به صرفه تره.
    ولی می دونی آقا محمد آوردن ماشین از اون ور برابر با نداشتن گارانتی هستش.نمی دونم به کار بیاد یا نه!!!
    آخه رفیق ما یه سوناتا V6 داشتن که موتور سوزوند پدرش رانندگی می کرده و کسی نیست که ماشینو بترکونه.

آقا من یه حدود قیمتی از ماشینای 2 سال کار کرده گرفتم و دوبرابر کردم یه چیزی حدود 10 میلیون کمتر از حدود قیمت ایران شد.نمی دونم مخارج دیگه + بیمه + پلاک هزینه رو زیاد میکنه یا نه؟یعنی به صرفه هست یا نه؟

مثلا ب.ام.و 320 حدود 60 تومن قیمت دیدم و تخمینی که با قیمت تو سایتا زدم قیمت دبی 50تومن شد.البته اونجا که خوندم 60 تومن ، طرف گفته بود 60تومن هم پیدا می شه.یعنی آخرش 60 تومن ولی این 50تومنی که می گم متوسط قیمت با کارکرد 50000 یا 60000 یا همین حدود بود.

به نظرتون خریدش به صرفه هست ؟ یا اصلا عاقلانه است که ماشین با کارکرد بالای 40000 خرید؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

ولی می دونی آقا محمد آوردن ماشین از اون ور برابر با نداشتن گارانتی هستش.نمی دونم به کار بیاد یا نه!!!
    آخه رفیق ما یه سوناتا V6 داشتن که موتور سوزوند پدرش رانندگی می کرده و کسی نیست که ماشینو بترکونه.

آقا من یه حدود قیمتی از ماشینای 2 سال کار کرده گرفتم و دوبرابر کردم یه چیزی حدود 10 میلیون کمتر از حدود قیمت ایران شد.نمی دونم مخارج دیگه + بیمه + پلاک هزینه رو زیاد میکنه یا نه؟یعنی به صرفه هست یا نه؟

مثلا ب.ام.و 320 حدود 60 تومن قیمت دیدم و تخمینی که با قیمت تو سایتا زدم قیمت دبی 50تومن شد.البته اونجا که خوندم 60 تومن ، طرف گفته بود 60تومن هم پیدا می شه.یعنی آخرش 60 تومن ولی این 50تومنی که می گم متوسط قیمت با کارکرد 50000 یا 60000 یا همین حدود بود.

به نظرتون خریدش به صرفه هست ؟ یا اصلا عاقلانه است که ماشین با کارکرد بالای 40000 خرید؟؟؟؟

سلام.دوست من ماشین بالای 40000 کیلومتر تو کشور های عربی زیاد ارزشی دیگه نداره.
    به نظر من اگر کسی بخواد خودرویی بیاره و پلاک ملی کنه هرچی مدل بالاتر بهتر.دردسرش هم کمتره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alex_metal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    internet

پيش فرض

من با تحقیقاتی که در این باره انجام دادم هر خودرویی که وارد میکنید مخصوصا امریکایی تمدید اولیه 3 ماهه. بعد 3 ماهه دیگه ام اگه بخوایی تمدید میکنن بعد دیگه نمیشه تمدید کرد باید ببریش کشور مبدا یعنی کلا 6 ماه . اما خرید از مناطق ازاد رو نمیدونم شرایطش چجوریه. منظورم اینکه وقتی با پلاک مناطق ازاد میخری نمیتونی بیاری اینور باید پلاک موقت بشه اون وقت تمدید چجوریه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

راستی برای تمدید زمان پلاک گذر موقت منطقه،ماشین باید برگرده منطقه؟
    چقدر طول میکشه دوباره تمدیدش کنن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه alex_metal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    internet

پيش فرض

راستی برای تمدید زمان پلاک گذر موقت منطقه،ماشین باید برگرده منطقه؟
    چقدر طول میکشه دوباره تمدیدش کنن؟
    بله باید برگرده.
    بستگی داره کی کارتو را بندازن. شاید 2 یا 3 روز

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

من با تحقیقاتی که در این باره انجام دادم هر خودرویی که وارد میکنید مخصوصا امریکایی تمدید اولیه 3 ماهه. بعد 3 ماهه دیگه ام اگه بخوایی تمدید میکنن بعد دیگه نمیشه تمدید کرد باید ببریش کشور مبدا یعنی کلا 6 ماه . اما خرید از مناطق ازاد رو نمیدونم شرایطش چجوریه. منظورم اینکه وقتی با پلاک مناطق ازاد میخری نمیتونی بیاری اینور باید پلاک موقت بشه اون وقت تمدید چجوریه؟
    از مناطق آزاد هم که بخری همینطوره باید برگرده منظقه آزاد و تمدید بشه.

11. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •