تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 720 اولاول ... 4404454494500501502503504505506507508514554604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام عزیز شما کجا هستید که این قیمت میدن؟ این vt30 چه فرقی با st30 داره؟

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید من ال سی دی سونی دارم اهل گیم و اینا هم هستم خونه یکی از فامیلامون که پلاسمای v20 داره با ps3 بازی کردم و کیفیت تصویرش خدائیش خیلی بالا تر از ال سی دی من بود الان میخوام یه پلاسما بخرم همه میگن پاناسونیک بهترین پلاسماهارو داره میخوام بدونم با بودجه 2.5 میلیون تومن چه مدلی میتونم بخرم لطفا نقطه ضعفاشم بهم بگین تا همیشه دعا گو باشیم.
    اگه 50 اینچ بخوای st30 رو با 1مقدار بودجه بیشتر میتونی بگیری و یک عمر حال کنی چون راست کار گیمراس... 42اینچش هم قیمتش از بودجت کمتره و گزینه مناسبیه.
    راستش من خودم 42vt30 دارم و نقطه ضعفی به چشمم نیومده البته نه که اصلا مشکلی نداشته باشن... همونطور که اساتید فرمودن مهم 100ساعت نخسته که با کمی رعایت نکات پیش پا افتاده، اونم مشکلی نیست و یک عمر دعاگویمان خواهی بود...

3. این کاربر از mzy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اگه 50 اینچ بخوای st30 رو با 1مقدار بودجه بیشتر میتونی بگیری و یک عمر حال کنی چون راست کار گیمراس... 42اینچش هم قیمتش از بودجت کمتره و گزینه مناسبیه.
    راستش من خودم 42vt30 دارم و نقطه ضعفی به چشمم نیومده البته نه که اصلا مشکلی نداشته باشن... همونطور که اساتید فرمودن مهم 100ساعت نخسته که با کمی رعایت نکات پیش پا افتاده، اونم مشکلی نیست و یک عمر دعاگویمان خواهی بود...
    من هم 42vt30 دارم و احساس می کنم فیلتر کنتراستش تو نور یه خورده ضعیف عمل می کنه و قسمت های مشکی صفحه به سبز میزنه می خواستم بدونم شما هم همچین مشکلی دارید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام ممنون عزیز vt30 با st30 چه فرقی داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

راستی تا یادم نرفته بودجه رو اصلا نمیتونم بیشتر کنم همین 2.5 میلیون دیگه آخرشه اونم یه سال پس اندازمه این تی ویم واسه اتاق خودم میخوام واسه همین 42 فکر کنم برام کافیه گیم زیاد بازی میکنم و فیلم اچ دی زیاد میبینم سه بعدی بودن و نبودن واسم مهم نیست.

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

من هم 42vt30 دارم و احساس می کنم فیلتر کنتراستش تو نور یه خورده ضعیف عمل می کنه و قسمت های مشکی صفحه به سبز میزنه می خواستم بدونم شما هم همچین مشکلی دارید؟
    نکته ای رو که من متوجه شدم اینه که فیلتر اینا نسبت به نور آفتاب آنجنان بازدهی نداره که در مقابل نور مصنوعی بازدهی داره و صد البته که فیلتر کنتراست نسبت به نور سفید خیلی بهتر از نور زرد عمل می کنه.

8. 10 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال die my darling's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

راستی تا یادم نرفته بودجه رو اصلا نمیتونم بیشتر کنم همین 2.5 میلیون دیگه آخرشه اونم یه سال پس اندازمه این تی ویم واسه اتاق خودم میخوام واسه همین 42 فکر کنم برام کافیه گیم زیاد بازی میکنم و فیلم اچ دی زیاد میبینم سه بعدی بودن و نبودن واسم مهم نیست.
    با همین 2.5 میتونی 42st30 بخری اگه واسه اتاقت میخوای خیلیم عالیه vt30 کنتراستش یکمی بهتره ولی بیشتر داره پول طراحیشو میگیره بعضی ااتید میگن فیلتر کنتراست st30 تو نور زیاد یکمی بهتر از vt30 کار میکنه که خود منم همچین احساسی دارم.

10. 4 کاربر از die my darling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با 6تا لامپ کم مصرف که 3تا مهتابی و 3تاش آفتابیه و نور نسبی خورشید این مشکل رو ندارم و فکرمیکنم شما خیلی وسواسی یا تلویزیون شما نیاز به تنظیمات بهتری داشته باشه.

12. 3 کاربر از mzy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام ممنون عزیز vt30 با st30 چه فرقی داره؟

42st30 میتونه بهترین گزینه باشه...
    بزرگترین فرقشون توی طراحیشونه که vt30 خیلی شیکتره و اینکه پنلش هم فکرمیکنم باکیفیت تر باشه.
    Last edited by mzy; 03-06-2012 at 13:19.

14. این کاربر از mzy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان مدل وی 30 ----s داخلی داره؟.........

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •