تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 514 از 543 اولاول ... 14414464504510511512513514515516517518524 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,131 به 5,140 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خب دوست من پیپ و کجای فرانسه ؟

فرانسه جای خوب داره جاهایی هم داره که نمیشه رفت.

..
    داداش چه ربطی داره.. کل ترکیه الان داره از مودم هوآووی استفاده میکنه.
    توی دوسلدورف آلمان یکی از شرکتها داره از هوآووی استفاده میکنه.
    توی پاریس هم داره هوآووی استفاده میکنه.. ربطی به جای خوب و بد نداره که مگه میخواد بره خرید خونه کنه! اصلا اینطور نیست که بگیم این خوبه.. اون بده.. هر کدام از اپراتورها بر اساس نیازشون و کانفیگشون از مودمی که لازم بوده استفاده میکنن و این بخشیش بستگی به قراردادشون داره.. حالا شما اصلا بگو وسط نیویورک هستم و زایکسل استفاده میکنم.. ممکنه همسایه بقلیت از هوآووی استفاده کنه..

- - - Updated - - -
    Last edited by pipo4713; 09-12-2023 at 13:19.

2. 4 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

داداش چه ربطی داره.. کل ترکیه الان داره از مودم هوآووی استفاده میکنه.
    توی دوسلدورف آلمان یکی از شرکتها داره از هوآووی استفاده میکنه.
    توی پاریس هم داره هوآووی استفاده میکنه.. ربطی به جای خوب و بد نداره که مگه میخواد بره خرید خونه کنه! اصلا اینطور نیست که بگیم این خوبه.. اون بده.. هر کدام از اپراتورها بر اساس نیازشون و کانفیگشون از مودمی که لازم بوده استفاده میکنن و این بخشیش بستگی به قراردادشون داره.. حالا شما اصلا بگو وسط نیویورک هستم و زایکسل استفاده میکنم.. ممکنه همسایه بقلیت از هوآووی استفاده کنه..

- - - Updated - - -
    درود..
    پسر عمه من 12 ساله تو هیوستون امریکا زندگی میکنه و تو خونش سرویس فیبر داره . نپرسیدم ISP چی هست ولی مودم مثلا ساخت داخل موتورلا بهشون دادن که یک بار مودم رو برا تعمییر برد و بازش کردن همه چش چینی بود . رو برند اینقدر حساس نباشید. هوواوی برندی خوب و معتبری هست به خصوص محصولات جدیدشون تو همه کشورها استفاده میشه. چینیها هم اشغال درست میکنن و هم جنس درجه یک !

- - - Updated - - -
    Last edited by luches; 09-12-2023 at 20:16.

4. 2 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود..
    پسر عمه من 12 ساله تو هیوستون امریکا زندگی میکنه و تو خونش سرویس فیبر داره . نپرسیدم ISP چی هست ولی مودم مثلا ساخت داخل موتورلا بهشون دادن که یک بار مودم رو برا تعمییر برد و بازش کردن همه چش چینی بود . رو برند اینقدر حساس نباشید. هوواوی برندی خوب و معتبری هست به خصوص محصولات جدیدشون تو همه کشورها استفاده میشه. چینیها هم اشغال درست میکنن و هم جنس درجه یک !

- - - Updated - - -
    دقیقا همینه .. اصلا تولید کشور خاصی نداریم همه شده تولید چین به سفارش فلان کشور...

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی از مرکز مخابرات سعادتمند سرویس VDSL یا فیبر نوری داره؟ کیفیت و سرعتش چطوره؟
    من زیتل دارم خیلی کیفیتش افت کرده به زور به 10 مگ میرسه و قیمتش هم فضایی برده بالا سالیانه شده 4 تومن اصلا ارزش نداره دیگه...میخوام سوئیچ کنم یک مودم ایرانسلTDLTE دارم که با وی پـــی ان خوب کار نمیکنه در صورتی که همون سرویس روی همراه ایرانسل خوب کار میکنه...
    وضعیت استفاده از وی پــی ان روی سرویس های مخابرات به چه صورت هستش؟
    Last edited by Vahid67; 12-12-2023 at 00:36.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2023

پيش فرض

سلام دوستان
    من زیتل دارم خیلی کیفیتش افت کرده به زور به 10 مگ میرسه و قیمتش هم فضایی برده بالا سالیانه شده 4 تومن اصلا ارزش نداره دیگه...میخوام سوئیچ کنم یک مودم ایرانسلTDLTE دارم که با وی پـــی ان خوب کار نمیکنه در صورتی که همون سرویس روی همراه ایرانسل خوب کار میکنه...
    یعنی همینکه متوجه بشوند مردم نسبت به فلان چیز علاقه پیدا کردند و ذلشان خوش شده انرا بهرشکلی میگیرند!!!

کلا واسشون مهم هم نیست که مردم ایران تحریم هستند و تورم و گرانی هم اضافه شده اول برق و بعد گاز و اینترنت و.... را هم گرانتر کردند و برق ایران از کشوری بزرگ مثل روسیه هم گرانتر به مردم فروخته میشود و بعد با دروغ میگویند انرژِی و اینترنت در ایران گران نشده.... از قبضهای برق و گاز مشخص است که گرانتر نشده... این مسئولین بیسواد و بیتجربه نمیدانند که این افزیش قیمت قبضهای برق و گاز و اینترنت خودش باعث تورم و گرانی بیشتر میشود چون همین چند درصد از مردم هم برای جبران این گرانتر محاسبه شدن قبضها برق و گاز و اینترنت , قیمت فروش اجناس و کالاها و سرویسها و... را افزایش میدهند...
    بعد فکر میکنند مردم چشمایشان هم کور است و کلا بیسواد هم هستند(بقول خودشان گوسفندان ایران) متوجه نمیشوند که هرچیزی که خریداری میکنند یا سرویسی دریافت میکنند مقداری مالیات هم از انها گرفته میشود!!!
    گرفتن مالیات از مردم عادی هم خودش تورمزا و باعث افزایش بیشتر گرانیهاست. میگفتند ما از مردم هیچ مالیاتی دریافت نمیکنیم ولی نمیگویند که جلوی شرکتها و دیگران را که از مردم مالیات میگیرند را هم خواهیم گرفت!!!! خب اینها مالیاتی که باید به دولت بدهند را کاملا از مردم میگیرند!!! بقولی امروزه مردم ایران صبح تا شب بارها مالیات پرداخت میکنند!
    مردم بدبخت تا دندان تحریم شده زیر بار تورم و گرانی و مالیات واقعا دلشان به چه چیزی خوش باشد؟ چیزی برای دل خوشی مردم ایران وجوذ دارد؟

همه جوره تحریم هستند و در فصل گرما برای فرار از گرما هم باید نگران قبض برق باشندو در فصل سرما هم نگران قبض گاز و بعد تورم و گرانی و مالیات و این اینترنت هم که سر و تهش رو فیلتر کردند شده اینترنت نوجوانان و تازه پورتهایش هم میبندند و به اَن ترنت تبدیلش کردند را گرانتر هم به مردم میفروشند!!!!!!!!!!!!!!!

8. 2 کاربر از Dr.vpn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2023

پيش فرض

سلام کدوم منطقه هستید و چند متر براتون فیبر کشیدن

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    دوست من شما مطمين باش کیفیت فیبر نوری بشدت بهتره و همینطور اگر وی دی اس ال هم بگیری کیفیت سرویس باز هم از زیتل بهتر و کم هزینه تر میباشد..
    اما اگر قرارداد داری و از سرویس زیاد مونده تماس بگیر برات مشکل رو برطرف کنن چونکه موظف هست این مشکل رو رفع کنن مگر اینکه اعلام کنن سرویس ۲ مگ به بالا میباشد و کاری انجام نمیدیم..

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    دوست من شما مطمين باش کیفیت فیبر نوری بشدت بهتره و همینطور اگر وی دی اس ال هم بگیری کیفیت سرویس باز هم از زیتل بهتر و کم هزینه تر میباشد..
    اما اگر قرارداد داری و از سرویس زیاد مونده تماس بگیر برات مشکل رو برطرف کنن چونکه موظف هست این مشکل رو رفع کنن مگر اینکه اعلام کنن سرویس ۲ مگ به بالا میباشد و کاری انجام نمیدیم..

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

- - - Updated - - -

تا 4 دی سرویس دارم...عملا دیگه فایده نداره تماس گرفتن ساعات شلوغ بخاطر تعداد یوزر ها سرعت میاد پایین اون پشتیبانی هم تماس بگیری تنها کاری که انجام میده سوئیچ آنتن هستش که فرق ندارن در نهایت...
    هفته پیش تماس گرفتم با 2020 برای فیبر فعلا که خبری نشده

قیمت اینجوری داد که 800 برای کابل کشی
    حدود 1.5 هم برای خود مودم
    البته اگه کابل کشی رو از تو کار انجام نده کلا کنسل میکنم
    اطلاع دارید معمولا چند روز طول میکشه این پروسه که تماس بگیرن برای نصب؟

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    سلام توی مرکز سعادتمند از شاتل vdsl دارم اینجوریه که اول adsl میگیرین اگه خطتون 20 مگ کشش داشته باشه درخواست vdsl براتون ثبت میکنن و کاراش انجام میشه (تجهیزات ظاهرا برای خود مخابرات هست) اگه نزدیک مرکز باشین تا 70 مگ هم اوکی میشه ولی فیبر بهتره اگه بهتون میدن.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام توی مرکز سعادتمند از شاتل vdsl دارم اینجوریه که اول adsl میگیرین اگه خطتون 20 مگ کشش داشته باشه درخواست vdsl براتون ثبت میکنن و کاراش انجام میشه (تجهیزات ظاهرا برای خود مخابرات هست) اگه نزدیک مرکز باشین تا 70 مگ هم اوکی میشه ولی فیبر بهتره اگه بهتون میدن.
    فاصله شما تا مخابرات چقدر هستش و سرعتتون چطوره؟ فاصله من روی گوگل مپ تقریبا 800 متر میشه با خود مرکز
    وضعیت وی پـــی ان ها چطور هستن روی شاتل؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •