تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 103 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1021

نام تاپيک: کلوپ خودروهای BMW ( بی ام دبلیو )

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

m6 رو الان میزارن تو ایران وارد شه ؟
    اگه میشه قیمتش چنده ؟
    نه فقط کیت بدنش میزارن وارد بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قیمتش هم اگه قانونی بخواد وارد بشه باید نزدیک 250 تومن بشه

2. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه omid lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نه فقط کیت بدنش میزارن وارد بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قیمتش هم اگه قانونی بخواد وارد بشه باید نزدیک 250 تومن بشه
    دلیلش چی می تونه باشه ؟
    اخه sl 500 مدل2009 که موتورش با m6 تقریبا تو یه سطح هستش الان داره وارد میشه .

داره خودمونی میشه ali_blue88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دلیلش چی می تونه باشه ؟
    اخه sl 500 مدل2009 که موتورش با m6 تقریبا تو یه سطح هستش الان داره وارد میشه .
    اس ال 500 در برابر ام 6 مثل خر لنگ میمونه اس ال 500 مشخصاتش تو کلاس 650 هست اس ال 500. 382 اسب قدرتشه ولی ام 6. 507 اسب و هیچ شباهتی با هم نداره
    موتور های m بی ام و رو با amg بنز باید مقایسه کرد و همونطور که میدونید بنزهای با موتور amg رو هم تو ایران پلاک نمیکنن

5. 2 کاربر از ali_blue88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اس ال 500 در برابر ام 6 مثل خر لنگ میمونه اس ال 500 مشخصاتش تو کلاس 650 هست اس ال 500. 382 اسب قدرتشه ولی ام 6. 507 اسب و هیچ شباهتی با هم نداره
    موتور های m بی ام و رو با amg بنز باید مقایسه کرد و همونطور که میدونید بنزهای با موتور amg رو هم تو ایران پلاک نمیکنن
    بله درسته این sl500 که گفتم گویا با کیت amg هست ومنظورم از شباهت این دو فقط تو حجم موتور بود که هر دو 5000 هستن ولی تو قدرت وشتاب هیچ شباهتی به هم ندارن وm6 چند سر وگردن بالاتره.
    تا کی این محدودیت واسه این جور ماشینا وجود داره و دلیل اصلیش چیه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تا کی این محدودیت واسه این جور ماشینا وجود داره و دلیل اصلیش چیه؟
    تو ایران هیچ قانونی وجود نداره مثلا کمری 6 سیلندر وارد نمیشه ولی آریون چرا
    به بیشتر 8 سیلندرهای مرسدس و ب ام و مجوز تردد نمیدادن ولی به لکسس......

8. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali_blue88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام
    من فکر میکنم علت اینکه این نوع ماشینا وارد نمیشه مصرف بسیار زیاد سوختشون هست مثلا همین ام 6 مصرف سوختش توی شهر 22.7 لیتر مصرف توی اتوبان 10.7 و مصرف ترکیبی 14.8 لیتر بر هر 100 کیلومتره تازه این خود کارخونه گفته و احتمالا توی جاده صاف و استاندارد و مثل آدم رانندگی کنی نه باهش لایی بکشی و دنده معکوس بدی مصرفش اینقدره که مسلما با ام 6 هر کی باشه دوست داره مانور بده وطبعا مصرفش خیلی بالاتر میره مصرف بنز amg رو نمیدونم چون اصلا از بنز خوشم نمیاد ولی مطمئنا مصرف sl 63 amg که 6300 سیسی هست از ام6 5000 سیسی بیشتره ولی حالا خودمونیم فکرش رو بکنید 250 میلیون پول بدی با این مصرف سرسام آوربنزین آزاد لیتر 400 تومن هم باید بزنی چون سهمیه نداره مسلما فقط یه قشر خاص خیلی میلیاردر میتونه بخره و نمیتونه مشتری زیادی داشته باشه
    اینم عکسای موتور ترسناک ام 5 جیگر

اینم عکس موتور نیمه بازش ببینید چطور 10 مانیفولد گرسنه دهن باز کردن تا کارت سوخت یه نیسان گاوی صفر کیلومتر رو در عرض چند ساعت تبدیل به دود بکنن

10. این کاربر از ali_blue88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مصرف موتور 8 سیلندر amg وحشتناک بالا هست و c63 میانگین مصرف سوختش از طرف کار اند درایو 19 لیتر اعلام شد!!!!!!!!!!!!!!!
    البته 15 لیتر برای ام6 اونم تو کشوری که پاترول و نیسان و نواع و اقسام ماشین پر مصرف و آلاینده یافت میشه زیاد باشه تازه اونم با اون توانایی خارق العاده

ضمنا موتور ام6 3 سال به عنوان برترین موتور قدرتی و 2 سال هم به عنوان برترین موتور سال انتخاب شده

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

تا اونجایی که من بررسی کردم به این نتیجه رسیدم که گمرک هر ساله بنا به درخواست شرکتهای وارد کننده یا اشخاص مجوز واردات برای مدلهای مختلف از هر کارخونه سازنده صادر میکنه. حالا اینکه چرا واسه بعضی ماشینا صادر نمیکنه می تونه اولویت ورود خودروهای هم کلاس و از یک کارخونه اینه که تعداد سیلندر پایینتر و مصرف سوخت پایین تری داشته باشن باشه .فکر کنم واسه همینم m6 و خیلی از ماشینا رو اجازه ورود بهشون نمی دن چون از نظرشون خودرویی با سیلندر کمتر ومصرف پایینتر تو اون کلاس وجود داره ولی به نظر من وقتی تعداد سیلندر فرق کنه کلا کلاس اون ماشین عوض رو می کنه .(حالا باید بررسی کنم که از نظر این عزیزان کلاس به چه معنی هست) بخشی از این اطلاعاتو از یکی از مسولین گمرک گرفتم که اتفاقا با bmw زیاد سر وکار داشته وازش دلیل وارد نشدن m6 رو پرسیدم در جواب به من گفت چون 630 تو این کلاسه وتعداد سیلندر وحجم موتور و مصرف کمتری نسبت به m6داره نمیزارن وارد شه(کمری 6 سیلندر هم فکر کنم به موجب همین دلیل وارد نمیشه) .متاسفانه منم مثل خیلی های دیگه از تعجب بیش از حد از ادامه بحث منصرف شدم .
    Last edited by omid lp; 07-05-2009 at 15:30.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نمیدونم این حرف به نظرم منطقی نیست
    مثلا لکسس 6 و 8 سیلندر وارد میشه یا مرسدس 6 و 8 سیلندر و البته سری 7 ب ام و
    البته به نظرم چون گرفتن مجوز برای این کارها خیلی سخته و خب قاعدتا فروش ام6 خیلی از 630 کمتره برای همین خود نمایندگی ها هم دنبال وارد کردن این مدل ها نباشن

14. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ریویو از z4 جدید
    طبق معمول هنلینگ فوق العاده لذت رانندگی بی نظیر و موتورهای متنوع

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •