تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 78 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 776

نام تاپيک: بحث و گفتگو پیرامون بورس اوراق بهادار

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

"

دوست گرامي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام
    شرايط عجيبي بود.مشخص نبود با چه قيمتي فرايند معامله شروع ميشه.قيمت ها از قرار معلوم متفاوت بوده كه نوع خودش بي نظيره . در حق خيلي ها به نوعي ظلم شده.من خودم 1000 تا آنلاين با قيمت 250 تونستم بگيرم كه وقتي فهميدم اوضاع از چه قرار بوده،از خريدم خيلي متعجب شدم.به هر حال دوستاني هم با قيمت 400 خريد داشته اند كه واقعا ستمه.
    بايد براي اين عرضه اوليه ها يه قيمت مشخص و ثابت بذارن تا اين اوضاع عجيب پيش نياد.
    مگه تو انلاینت قیمت 250 رودیدی؟
    من که اصلا صفشو نشون نداد ! اخه تو انلاین چند ثانیه زودتر از سایت بورسه اما اینبار انلاینم عقب افتاد
    بهت تبریک میگم عرضه خوبیو خریدی تو این اوضاع داغون میشه یه20درصدی روش سود کنی
    عرضه اولیه قیمتش دست خود عرضه کنندس مثلا شبندر را یادت میاد رو140 داد و اومد پایین تا به 114 رسید بعد600میلیون سهمو رو 114 گذاشت
    اینایی هم که میبینی قیمتو بردن رو 400خود کارگذاریهان چون من هرچی اوردر رو400 گذاشتم قبول نکرد

2. این کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مگه تو انلاینت قیمت 250 رودیدی؟
    من که اصلا صفشو نشون نداد ! اخه تو انلاین چند ثانیه زودتر از سایت بورسه اما اینبار انلاینم عقب افتاد
    بهت تبریک میگم عرضه خوبیو خریدی تو این اوضاع داغون میشه یه20درصدی روش سود کنی
    عرضه اولیه قیمتش دست خود عرضه کنندس مثلا شبندر را یادت میاد رو140 داد و اومد پایین تا به 114 رسید بعد600میلیون سهمو رو 114 گذاشت
    اینایی هم که میبینی قیمتو بردن رو 400خود کارگذاریهان چون من هرچی اوردر رو400 گذاشتم قبول نکرد
    ممنون،اميدوارم تو عرضه هاي بعدي اين مشكلات حل بشه و همه در فضاي عادلانه بتونن سفارش خريد بذارن.
    ميگم خيلي عجيب غريب بود.با بچه هاي ديگه هم كه صحبت ميكردم اتفاقات عجيبي تو اين عرضه صورت گرفت.من با وجود اينكه اين بار شانسي تونستم با قيمت خوبي بگيرم،ولي مطمئنا خريد عرضه اوليه هاي ديگه خيلي ميتونه جاي نگراني داشته باشه.
    شما در نظر بگير اونايي رو كه تو قيمت 400 خريد داشتن.تا كي بايد صبر كنند تا به قيمت خريد اوليه اي كه گرفتن برسه.
    هنوز نتونستم از كارگزاري،مكانيسم دقيق اين نوع عرضه ها رو بپرسم.تا الان كه نتونستم بفهمم روي چه حساب و كتابي (عرضه و تقاضا) قيمت ها مدام تغيير مي كرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون،اميدوارم تو عرضه هاي بعدي اين مشكلات حل بشه و همه در فضاي عادلانه بتونن سفارش خريد بذارن.
    ميگم خيلي عجيب غريب بود.با بچه هاي ديگه هم كه صحبت ميكردم اتفاقات عجيبي تو اين عرضه صورت گرفت.من با وجود اينكه اين بار شانسي تونستم با قيمت خوبي بگيرم،ولي مطمئنا خريد عرضه اوليه هاي ديگه خيلي ميتونه جاي نگراني داشته باشه.
    شما در نظر بگير اونايي رو كه تو قيمت 400 خريد داشتن.تا كي بايد صبر كنند تا به قيمت خريد اوليه اي كه گرفتن برسه.
    هنوز نتونستم از كارگزاري،مكانيسم دقيق اين نوع عرضه ها رو بپرسم.تا الان كه نتونستم بفهمم روي چه حساب و كتابي (عرضه و تقاضا) قيمت ها مدام تغيير مي كرد.
    تو عرضه های کم حجم همیشه این طوریه اما تو عرضه های با حجم بالا شاید بشه خرید
    دست پشته پرده زیاد داداش جان

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

امروزم که بیمه ملت عرضه شد
    قیمت مناسبی عرضه شد فقط سرمایه گذاراش کمی بی تجربگی کردن ودیر عرضه کردن و با توجه به 150میلیون سهام مقداریش موند
    باید ببینیم استراتزی سهامدارا فردا چیه

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستانی که این تاپیکو زدند الان کجان پس؟؟؟؟؟؟؟
    این تاپیک به اندازه بقیه تاپیکا ارزش پست داره هاااااااااااا

7. این کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستانی که این تاپیکو زدند الان کجان پس؟؟؟؟؟؟؟
    این تاپیک به اندازه بقیه تاپیکا ارزش پست داره هاااااااااااا
    خود شاخص رو هم بزور دارن بالا ميارن چه برسه به اين تاپيك.ديگه دل و دماغي برامون نمونده رفيق
    بعد از هفته رويايي گذشته، دوباره بازار داره شل ميشه و وارد فاز اصلاحي ميشه ولي شايد اصلاحش خيلي زياد شد و كچل شديم.
    شاخص 3000 واحد سقوط ميكنه ،هيچ خبري نيست ولي كافيه دو روز مثبتش كنند
    خفه شديم از اينهمه تبليغات مسخره و جوهاي رسانه اي كاذب.
    اشتباه من اينه كه ميخواهم سرمايه هر چند كوچكم رو وارد چرخه اقتصادي كنم تا چرخ اقتصاد بچرخه (و سرمايه ها در يك چرخه مفيد قرار بگيره) و اين سرمايه رو توي كارهايي از نوع خريد و فروش ملك و املاك و ... كه هيچ توليد ثروتي نداره و صرفا يك دلالي است بكار نبرم.
    من اگر پارسال دلار ميخريدم گوشه خونه مخفيش ميكردم و هيچ كار اضافه اي هم نميكردم الان سرمايم دو برابر شده بود بدون هيچ زحمتي و البته هيچ اثر گذاري مثبتي.
    تو ايران ريسك سرمايه گذاري (تو بورس) همينطوري خيلي بالاست حالا شما تصور كن كساني مانند د.ا.ن و دار و دسته ايشان سكان دار اين كشتي در هم شكسته ي در گل نشسته باشند!
    سقوط آزاد

9. 2 کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خود شاخص رو هم بزور دارن بالا ميارن چه برسه به اين تاپيك.ديگه دل و دماغي برامون نمونده رفيق
    بعد از هفته رويايي گذشته، دوباره بازار داره شل ميشه و وارد فاز اصلاحي ميشه ولي شايد اصلاحش خيلي زياد شد و كچل شديم.
    شاخص 3000 واحد سقوط ميكنه ،هيچ خبري نيست ولي كافيه دو روز مثبتش كنند
    خفه شديم از اينهمه تبليغات مسخره و جوهاي رسانه اي كاذب.
    اشتباه من اينه كه ميخواهم سرمايه هر چند كوچكم رو وارد چرخه اقتصادي كنم تا چرخ اقتصاد بچرخه (و سرمايه ها در يك چرخه مفيد قرار بگيره) و اين سرمايه رو توي كارهايي از نوع خريد و فروش ملك و املاك و ... كه هيچ توليد ثروتي نداره و صرفا يك دلالي است بكار نبرم.
    من اگر پارسال دلار ميخريدم گوشه خونه مخفيش ميكردم و هيچ كار اضافه اي هم نميكردم الان سرمايم دو برابر شده بود بدون هيچ زحمتي و البته هيچ اثر گذاري مثبتي.
    تو ايران ريسك سرمايه گذاري (تو بورس) همينطوري خيلي بالاست حالا شما تصور كن كساني مانند د.ا.ن و دار و دسته ايشان سكان دار اين كشتي در هم شكسته ي در گل نشسته باشند!
    سقوط آزاد
    داداش شما بدتره من نیستی اگه بگم چه سهمایی را با چه حجمی و چه قیمتی خریدم میگی خدا شکرت که اینجوری نیستم
    همینه سهام یه روز مثبت یه روز منفی بزرگترین اشتباهم این بود که بعد عید سهم خریدم اما خوب همین اشتباهاس که واسه ادم درس عبرت میشه!
    اونجوری که من شنیدم بورسو بیمه کردند که مردم حداقل با یه سود20درصدی خارج بشن واسه همینه هفته قبل مثبت بود!
    به نظرم الان دلار خوبه ومیگن تا3000هزار میره!

11. این کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

نزدیک 1 ماه و نیم حالا یه کم کمتر یا بیشتر سکه از 700 امروز رسید به 910
    سود روز شمار بانکی برای 1 میلیون برای 1 ماه نهایتش 16000 تومن (2 ماه که الان 2 ماه کاملم نشده 32000 تومن)
    برای یک سکه 700 تومنی ---> سود حدود 200000 تومن

دیگه خودتون قضاوت کنید .

جالبش اینه که چند وقت پیش گوینده اخبار داد میزدش سکه 15000 تومن بعد از اجلاس اومده پایین
    کاشکی الانم بیاد داد بزنه از همون روز تا الان قیمتش چقدر رفته بالا

من اصلا از بورس آماری ندارم و نمیدونم سودش چه جوریه الان قراره بورس ارز راه بندازن جریانش چیه ؟

میگن بعد از راه اندازی بورس ارز قیمت ارز میاد پایین اما به نظرم چرت میگن

13. 3 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نزدیک 1 ماه و نیم حالا یه کم کمتر یا بیشتر سکه از 700 امروز رسید به 910
    سود روز شمار بانکی برای 1 میلیون برای 1 ماه نهایتش 16000 تومن (2 ماه که الان 2 ماه کاملم نشده 32000 تومن)
    برای یک سکه 700 تومنی ---> سود حدود 200000 تومن

دیگه خودتون قضاوت کنید .

جالبش اینه که چند وقت پیش گوینده اخبار داد میزدش سکه 15000 تومن بعد از اجلاس اومده پایین
    کاشکی الانم بیاد داد بزنه از همون روز تا الان قیمتش چقدر رفته بالا

من اصلا از بورس آماری ندارم و نمیدونم سودش چه جوریه الان قراره بورس ارز راه بندازن جریانش چیه ؟

میگن بعد از راه اندازی بورس ارز قیمت ارز میاد پایین اما به نظرم چرت میگن
    منم شنیدن انگار میخوان ارزو در بورس خریدو فروش کنند
    البته میخوان قیمت جدید نرخ دولتی دلار را اعلام کند که حدود1600 ایناست به نظرم اگه قبلش بخرین سود کردین

15. این کاربر از hosein_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه The Black Dahlia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    هر جا اینترنتم به راه باشه !

پيش فرض

ببخشید کلا این سهم و بورس و اینا که میگن یعنی چی ؟
    مث بانکه ؟
    ببخشیدا البته ....
    من کلا تو اینجور مسایل بی سوادم !

17. 2 کاربر از The Black Dahlia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •