تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 23 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 230

نام تاپيک: مشکلات عمومی ادیوس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    آذربیجان غربی

پيش فرض

سلام
    شما جواب همه رو دادید بغیر من بدبخت ببین کی این سئوال رو کردم دیدم فراموش شدم دوباره میپرسم.

من یه کارت کپچر دارم که مدلش اینه Pinnacle MOVIE BOARD PCI ULTIMATE ادیوس منم همون ورژن 6.2 هستش ادیوس هم کارت رو میشناسه فقط نمیدونم چطور تو ادیوس از کارت کپچرم مستقیم کپچر و تو ادیوس استفاده کنم چون نمیخوام برم یه بار تو برنامه پیناسل فیلم رو کپچر کنم بعد بیارم تو ادیوس نمیدونم اصلا چنین چیزی امکان داره یا نه اگه امکان داره میشه راهنمایی کنید .
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه SEDRASOUL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

وقتی burn to disc رو زدم و ریخت تو دی وی دی موقع پخش بعضی صداها و تایتل ها رو پخش نکرد؟؟؟؟
    البته وسطش یه پیغامی مبنی بر وجود نداشتن تایتل داد اما هیچ کدوم از تایتل هامو پاک نکردم حتی بعد از زدن دی وی دی کل فیلمم رو دوباره نگاه کردم همه چی سر جاش بود و اونجاهایی که تو سی دی نبود تو ادیوس به صورت کامل بود(تایتل ها و بعضی صداها)

یه سوال دیگم اینکه وقتی تو dvd زدم تصویر 4:9 بود ولی من 4:3 میخوام باید چیکار کنم؟؟؟ (برای 16:9 هم بگید)
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    طهران
    Last edited by SEDRASOUL; 12-03-2012 at 21:27.

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

وقتی burn to disc رو زدم و ریخت تو دی وی دی موقع پخش بعضی صداها و تایتل ها رو پخش نکرد؟؟؟؟
    البته وسطش یه پیغامی مبنی بر وجود نداشتن تایتل داد اما هیچ کدوم از تایتل هامو پاک نکردم حتی بعد از زدن دی وی دی کل فیلمم رو دوباره نگاه کردم همه چی سر جاش بود و اونجاهایی که تو سی دی نبود تو ادیوس به صورت کامل بود(تایتل ها و بعضی صداها)

یه سوال دیگم اینکه وقتی تو dvd زدم تصویر 4:9 بود ولی من 4:3 میخوام باید چیکار کنم؟؟؟ (برای 16:9 هم بگید)
    ممنون
    امکان نداره تو ادیوس باشه ... ولی تو دی وی دی خروجی نباشه! هرچی رو رو مانیتور ادیوس نشون میده تو خروجی هم هستش!

4:9 نداریم که! 4:3 داریم و 16:9 .. شما از تو project setting میتونی انتخاب کنی اینای که آبیه رو میبینی تو عکس؟ همین خوبه.

5. 2 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

سلام
    شما جواب همه رو دادید بغیر من بدبخت ببین کی این سئوال رو کردم دیدم فراموش شدم دوباره میپرسم.

من یه کارت کپچر دارم که مدلش اینه Pinnacle MOVIE BOARD PCI ULTIMATE ادیوس منم همون ورژن 6.2 هستش ادیوس هم کارت رو میشناسه فقط نمیدونم چطور تو ادیوس از کارت کپچرم مستقیم کپچر و تو ادیوس استفاده کنم چون نمیخوام برم یه بار تو برنامه پیناسل فیلم رو کپچر کنم بعد بیارم تو ادیوس نمیدونم اصلا چنین چیزی امکان داره یا نه اگه امکان داره میشه راهنمایی کنید .
    با تشکر
    به احتمال باید از 1394 کمک بگیری! اطلاع دقیقی ندارم متاسفانه راجع به این

7. 2 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

وسطای ریختن این ارور رو میده
    اشکال از کجاست؟؟؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه ویدئو دارم که موقع گرفته شدن دوربین کج گذاشته شده بوده. میخوام اینو 90 درجه بچرخونم و قسمتای سیاه اضافه رو ببرم.

یه گزینه rotate پیدا کردم و چرخوند، ولی موقع خروجی گرفتن همون حالت اول رو میده.

میشه بگید چطوری باید ویدئو رو بچرخونم(rotate ) و قسمتایی اضافه رو ببرم (crop)؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

وسطای ریختن این ارور رو میده
    اشکال از کجاست؟؟؟

این مشکل از Direct 3D ، هستش! درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید و موقع خروجی گرفتن تمام برنامه ها و آنتی ویروس رو هم ببندید و از اینترنت هم قطع بشید

من یه ویدئو دارم که موقع گرفته شدن دوربین کج گذاشته شده بوده. میخوام اینو 90 درجه بچرخونم و قسمتای سیاه اضافه رو ببرم.

یه گزینه rotate پیدا کردم و چرخوند، ولی موقع خروجی گرفتن همون حالت اول رو میده.

میشه بگید چطوری باید ویدئو رو بچرخونم(rotate ) و قسمتایی اضافه رو ببرم (crop)؟
    از قسمت Video layout میتونی اینکارو انجام بدی. چند تا تب داره بالاش که میتونی اینکارهارو انجام بدی
    من 4شنبه میرم دفتر ، دقیق از روی برنامه بهت میگم. چون چشمی حفظم فقط!

11. 2 کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از قسمت Video layout میتونی اینکارو انجام بدی. چند تا تب داره بالاش که میتونی اینکارهارو انجام بدی
    من 4شنبه میرم دفتر ، دقیق از روی برنامه بهت میگم. چون چشمی حفظم فقط!
    خیلی ممنونم. پیداش کردم، دقیق چیزی بود که میخواستم.

13. این کاربر از majid-ar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام درادیوس موقع افکتگذاری صداخراب می شود چکارکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •