تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 350 از 450 اولاول ... 250300340346347348349350351352353354360400 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,491 به 3,500 از 4498

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ممنون از جواب
    ولی در مورد سوال اول منظورم این نبود که سرویس رو کامل جمع کنم
    منظورم این هست که من الان ۳۶۰ دارم و بسته های یک ماهه و شبانه برام فعال نیست
    میخواستم الان به سرویس فقط TDD برگردم
    دنبال این هستم مراحل اینکار رو بدونم
    یا اینکه مثلا روشی باشه بتونم یک سیم کارت دیگه بگیرم بدون اینکه، این سیم کارت و شمارش رو عودت بدم

و همچنین پیرو بحث فریمور ممنون میشم اخرین ورژن b612 مبین نت رو بهم بگید
    بازهم ممنون
    ببخشید اشتباهی متوجه شدم با شرکتی که مودم رو براتون نصب کرده تماس بگیرید و بگید سرویس 360 رو از روی سیم کارتتون حذف کنند و به حالت معمولی برگردونند (فقط tdd) اگر موفق نشدید به قسمت پشتیبانی مبین نت زنگ بزنید مشکلتون رو حل می کنند. مبین نت سیم کارت به تنهایی نمی فروشه قبلا در سایت دیوار سیم کارت اینترنت ثابت مبین (فقط tdd بدون طرح 360) با طرح های سه ماهه به تنهایی به فروش می رسید به قیمت بسیار مناسب در دیوار تهران و شیراز و اصفهان خیلی مشاهده می شد یه جستجو حتما بکنید.آخرین فریمور مودم b612 مبین نت 197 هست.
    Last edited by dadadasa; 06-12-2019 at 17:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

یکیش شاتل موبایل
    بسته های نت شاتل موبایل پلاس داره مثلا ۶۰گیگ یک ماهه ۶۰ت

هرجا انتن رایتل باشه میتونین استفاده کنین از بسته های شاتل موبایل پلاس
    اگه اینطور هست که شما می گید اینترنت ثابت مبین نت (فقط در حالت tdd) در طرح یک ماهه 100 گیگ روزانه به علاوه 1000 گیگ شبانه (شبانه تا سرعت حداکثر 4 مگابیت) رو میده 84 هزار تومان یک طرح یک ماه 100 گیگ روزانه به علاوه شبانه 10 گیگ با سرعت تا 40 مگا بیت بر ثانیه رو هم میده 84 هزار تومان.کدوم با صرفه تر هست شاتل یا مبین نت.
    Last edited by dadadasa; 06-12-2019 at 16:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مبین نت دیگه جزو اپراتورهای برتر حساب نمیشه چون تقریبا هیچ مزیتی نداره ، شرکتای دیگه هم هستن که با همین قیمت بدن که اگر کیفیتشون بالاتر از مبین نت نباشه پایین تر هم نیست ، طرح ۳۶۰ که اصلا همون دیال اپه قدیمه ، شاید باور نکنید ولی سرعت من اکثر اوقات بین ۸۰ تا ۶۰۰ کیلوبایته زودم حجمم تموم میشه ، بازم دم این اپراتورهای مجازی گرم .
    بی زحمت اسم چندتاشونو که قیمتای بهتری دارن بنویسید.
    ماکس نت - رفاه تک و یکی دو تای دیگه که الان اسمشون یادم نیست . اینا به همون قیمت مبین نت میدن سرویساشونو .

ولی به نظرم سوالت بیشتر جنبه ی تیکه انداختن داشت تا کنجکاوی .(با عرض معذرت)
    شما نوشتید دم اپراتورای مجازی گرم. من حدس زدم شاید اوپراتورای مجازی تعرفه کمتری داشته باشن.
    سوالم اصلا تیکه انداختن نبود. گفتم شاید اپراتورهایی باشن که td مبین نت یا ایرانسل رو بفروشن ولی با تعرفه کمتر.
    من خودم واقعا چاره ای ندارم که الان مبین نت استفاده میکنم.چون رضایت ندارم از مبین نت. اگر جایگزین بهتری باشه، قطعا عوض میکنم.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یکیش شاتل موبایل
    بسته های نت شاتل موبایل پلاس داره مثلا ۶۰گیگ یک ماهه ۶۰ت

هرجا انتن رایتل باشه میتونین استفاده کنین از بسته های شاتل موبایل پلاس
    من بسته یکساله میخوام با حجم بین 250 تا نهایت 300 گیگ. شبانه هم نیاز ندارم
    فقط میخوام سرعتش بالا باشه. و البته قیمتش فضایی نباشه.
    مبین نتی که الان دارم اصلا از سرعتش راضی نیستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

اتفاقا من تماس گرفتم پرسیدم گفتن روی همراه اول رومینگ میشه و سیم کارتشون دوال هست در ضمن من چکی از مبین نت نگرفتم که الان بخام سنگشو به سینه بزنم .
    مدل مودمتون چی هست که چک عودت مودم نگرفتید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

شما نوشتید دم اپراتورای مجازی گرم. من حدس زدم شاید اوپراتورای مجازی تعرفه کمتری داشته باشن.
    سوالم اصلا تیکه انداختن نبود. گفتم شاید اپراتورهایی باشن که td مبین نت یا ایرانسل رو بفروشن ولی با تعرفه کمتر.
    من خودم واقعا چاره ای ندارم که الان مبین نت استفاده میکنم.چون رضایت ندارم از مبین نت. اگر جایگزین بهتری باشه، قطعا عوض میکنم.
    پس من اشتباه متوجه شدم .از شما پوزش میخام .تعرفه ی کمتر که اصلا وجود نداره ولی چون همه مبین نت رو ارزونترین اپراتور بی سیم میدونن گفتم شرکتای دیگه هم هستن که با همون قیمت مبین نت اینترنت رو بفروشن .اونایی که از دکل مبین نت استفاده میکنن تقریبا قیمتاشون با مبین یکیه .لا اقل مشترک کمتری دارن و نوسان سرعت کمتره .من که وضعیت خطم خرابه adsl سرعت زیادی بهم نمیده .ایرانسل هم سرعتش بدک نیست ولی یه روز انتن فوله یه روز انتن نمیده.مبین نت هم رو 360 انتن خوبه ولی سرعتش یه روز 40 یه روز 1 مگ یا یهو پینگش میزنه رو 200 تا 300 .خوب یکی مثل من مجبوره یکی درمیون از این دو تا استفاده کنه .اونایی هم که میان میگن روی رومینگ مبین نت 40 مگ رو کامل میگیریم و پینگمون هیچ وقت بالا نمیره شک نکن مهره ی مار دارن.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

من بسته یکساله میخوام با حجم بین 250 تا نهایت 300 گیگ. شبانه هم نیاز ندارم
    فقط میخوام سرعتش بالا باشه. و البته قیمتش فضایی نباشه.
    مبین نتی که الان دارم اصلا از سرعتش راضی نیستم
    مگه روی FDD سرعت چقدر بهت میده که راضی نیستی ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

مدل مودمتون چی هست که چک عودت مودم نگرفتید.
    همون b612 ولی توی جعبه مودم فقط یه کارت گارانتی بود و اون برگه ای که مثل چکه توی جعبه نبود.اون موقع من نمیدونستم همچین چیزی هست بعد که فهمیدم رفتم سراغ نماینده و گفتم که مال من برگه عودت نداره گفت کارت نباشه هر وقت مشکلی داشتی خودم برات رفع میکنم.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مگه روی FDD سرعت چقدر بهت میده که راضی نیستی ؟
    اکثر اوقات دانلودم با fdd بین 3 تا 4.5 مگابیت در نوسانه(پارامترای سیگنال خیلی خوبه و 5 تا چراغ آنتن هم روشنه)
    جالب اینجاست که با fdd سرعت آپلودم بیشتر از دانلوده!! بعضی وقتا حتی تا 13 مگابیت هم میرسه!!
    با tdd سرعت دانلود تا حدود 12 مگابیت میرسه ولی آپلود بین 200 تا 750 کیلوبیت!!(سیگنال td منطقه ما خیلی ضعیفه و تو نقشه مبین نت، اصلا تو پوشش نیست)
    برا همین دنبال یه نت بهترم که ازین مشکلات مسخره نداشته باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

همون b612 ولی توی جعبه مودم فقط یه کارت گارانتی بود و اون برگه ای که مثل چکه توی جعبه نبود.اون موقع من نمیدونستم همچین چیزی هست بعد که فهمیدم رفتم سراغ نماینده و گفتم که مال من برگه عودت نداره گفت کارت نباشه هر وقت مشکلی داشتی خودم برات رفع میکنم.
    باز هم زنگ بزنید شرکتی که براتون نصب کرده اگر جواب درست ندادند در صفحه مشترکین مبین نت خودتون قسمت پشتیبانی زیر مجموعه ثبت تیکت یکی از گزینه ها رو انتخاب کنید و در قسمت توضیحات مشکلتون رو عنوان کنید قسمت پشتیبانی حتما بهتون زنگ می زنند و علت رو جویا می شوند بطور کامل براشون توضیح بدید مشکلتون رو حل می کنند.شرکتی که مودم براتون نصب کرده می بایست بهتون چک عودت مودم رو می داد که چنین کاری نکرده علت رو نمی دونم چی بوده.حتما برای عودت مودم چک مربوطه لازم هست قیمت چک ها از 110 تا 250 هزار تومان در تاریخ های مختلف متفاوت هست. برای مثال چک بنده که مربوط به 2 سال پیش بوده 110 هزار تومان است.
    Last edited by dadadasa; 06-12-2019 at 19:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •