PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيير سرعت وreverse کردن فيلم در افتر افکت چي جوريه؟

ahmadoffline
30-07-2007, 06:55
سلام به همه
آقا اين تغيير سرعت فيلم در افتر افکت چطوريه ؟
همچنين معکوس کردن فيلم منظورم اجراي فيلم از آخر به اول فيلمه
با تشکر

Mr_Hamid_Media
30-07-2007, 16:02
سلام به همه.
اینم اولین پست من در P30 World.در جواب شما دوست عزیز باید بگم که در After Effects 7 به اینصورته:
اگه دقت کنی سه تا شکلک در گوشه سمت چپ و پایین می بینی.روی اولین شکلک از سمت راست که علامت {} رو داره کلیک کن تا قسمت های In,Out,Duration و Stretch روی Timeline ظاهر بشه.حالا اگه مقدار Stretch رو تغییر بدی سرعت فیلم تغییر میکنه و اگه مقدار اونو منفی بدی فیلم بطور معکوس پخش میشه.با اجازه.

arash_irani
30-07-2007, 21:16
سلام به همه.
اینم اولین پست من در P30 World.در جواب شما دوست عزیز باید بگم که در After Effects 7 به اینصورته:
اگه دقت کنی سه تا شکلک در گوشه سمت چپ و پایین می بینی.روی اولین شکلک از سمت راست که علامت {} رو داره کلیک کن تا قسمت های In,Out,Duration و Stretch روی Timeline ظاهر بشه.حالا اگه مقدار Stretch رو تغییر بدی سرعت فیلم تغییر میکنه و اگه مقدار اونو منفی بدی فیلم بطور معکوس پخش میشه.با اجازه.

سلام دوست عزیز
اولا از اینکه به جمع پی سی ورلدی ها پیوستین خیلی خوشحالم و عضویتتون رو تبریک و امیدوارم که روزگار خوشی رو در کنار هم داشته باشیم :11:

ببین ahmadoffline جان همونجور که دوستمون اشاره کردند شما میتونید از همین روش استفاده کنید ولی خب اگر بخواین دقیق تر و یا بهتر بگم حرفه ای تر کار رو دنبال کنید شما بر روی لایه ای که میخوای تغییر سرعت بدین راست کلیک کرده و از لیست باز شده از گزینه Time گزینه Enable Time Remapping ویا کلید میانبر Ctrl+Alt+T رو از روی صفحه کیبوردتون فشار بدین خب شما زیر لایه میبینید که دو Keyframe در اول و دیگری در انتهای کار ظاهر میشند خب شما هر نقطه از فیلم رو که خواستین میتونید با ساخت Keyframe و همینطور تغییر مقدار گزینه Time Remapping در ذیل همون لایه سرعت فیلمتون رو تغییر بدین و اگر بخواین فیلم رو به صورت 100% کامل برعکس کنید یعنی حرکت فیلم رو معکوس کنید کلید میانبر های Ctrl + Alt + R از روی کیبوردتون فشار بدین حرکت فیلم معکوس میشه

بازم ممنون و موفق باشید :11:
یا حق

ahmadoffline
31-07-2007, 06:42
خیلی ممنون از شما
الان با 6.5 کار می کنم . احتمالا تو این ورژن هم جواب می ده .
به هر حال از آقایون حمید و آرش بسیار سپاسگذارم