PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري مي تونم از فايلهاي ورد در فتوشاپ استفاده كنم؟

taha_nadri
06-07-2009, 12:25
با سلام خدمت دوستان عزيز
يه سوالي داشتم از دوستان اونم اينكه چطوري مي تونم از فايلهاي ورد در فتوشاپ استفاده كنم
لازم به ذكر كه فتوشاپ من csاست
با تشكر

جادوگر جوان
06-07-2009, 13:38
ببخشید میشه بگید منظورتون از فایل ورد در فتوشاپ چیه؟

pcforlife
06-07-2009, 19:42
با سلام خدمت دوستان عزيز
يه سوالي داشتم از دوستان اونم اينكه چطوري مي تونم از فايلهاي ورد در فتوشاپ استفاده كنم
لازم به ذكر كه فتوشاپ من csاست
با تشكر
برای فاسی نوشتن؟:13:

taha_nadri
07-07-2009, 00:28
نخير عزيزان
منظورم اينكه يه متن سنگيني كه توي ورد هست من مي خواستم كه توي فتوشاپ ديگه تايپش نكنم
در زمن راههاي چون پي دي اف اينها رو هم رفتم خوب جواب نگرفتم
كسي راهي سراغ داره من راهنمايي كنه

rmb_ali
08-07-2009, 09:52
اگر بصورت ورد آرت باشه کلیک راست کن کپی بعد تو Paint پیست یا ctrl+v سپس ذخیره و در فتوشاپ باز کن

Saeed kmss-D
08-07-2009, 11:37
سلام...

دوست عزیز،

به طور مستقیم این کار غیر ممکنه!
ولی شما میتونی به صورت دستی متن رو کپی کنی و هنگامن تایپ در فتوشاپ پیست کنی!

موفق باشی♥♥♥

huti_421
08-07-2009, 15:07
1) بعد از اتمام کار با Microsoft Word ، اون رو با پسوند PDF ذخیره کنید و فایل PDF رو با فتوشاپ باز کنید

2) اگه نتونستید از Word مستقیماً PDF بگیرید ، اون رو به صورت عادی ( doc یا docx ) ذخیره کنید و بعد با یه نرم افزار تبدیل به PDF مثل PDF Factory Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اون رو به PDF تبدیل کرده و وارد نرم افزار فتوشاپ کنید

taha_nadri
08-07-2009, 16:01
دوستان خوبم ممنون از بابت راهنمايي كه كردين
ولي مشكل من اينجاست كه فايل ورد من اعراب داره 0بعدش من فتوشاپم csبه همين سادگي نميشه توش فارسي تايپ كرد كه بخوام از توي ورد كپي و پيست كنم
با تشكر

saadi126
08-07-2009, 17:23
دوست من بهتره از نسخه هاي ME فتوشاپ استفاده كني تا بيشتر مشكلات زبان فارسي رو حل كنه. اگر مشكل كندي سيستم نداري پيشنهاد ميكنم نسخه CS4 ME رو نصب كني. توي اين نسخه هم از Justification مدل Naskh و Arabic ميتوني استفاده كني (براي كشيدگي متن-توي پانل Paragraph قرار داره) و هم پانل Diarictics Positioning وجود داره كه ميتوني از طريق اون پانل محل قرارگيري اعراب رو تعيين كني (هم براي كل متن و هم براي تك تك كلمات).
ولي در كل براي پردازش حجم زياد متن استفاده از فتوشاپ كار معقولي نيست و بهتره بري سراغ Indesign كه براحتي فايل ورد رو Import ميكنه و ميتوني كنترل كاملي روي متنت داشته باشي و براحتي ويرايشش كني. اگر براي طراحي صفحات هم طرحي توي فتوشاپ داري ميتوني اون طرح رو هم وارد اينديزاين بكني و براحتي باهاش بازي كني.
اگر تونستي باهاش كاركني كه هيچ اگه نتونستي برام پيام بگذار من كمكت ميكنم.

reza mirshekar
09-07-2009, 08:32
سلام اگه این روشها جواب نداد بهتر که داخل نرم افزار فارسی نویس مثل مریم ببرید و از انجا وارد فتوشاپ کنید ولی در کل فکر نمی کنم روش معقولی باشد