تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشكل در طولاني بودن زمان نصب برنامه

اگه نباشه جاش خالی می مونه 301's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    301World

14 مشكل در طولاني بودن زمان نصب برنامه

سلام دوستان
    من يه برنامه اي براي پروژه دانشگاه ام نوشتم و اين برنامه با موفقيت به پايان رسيد و از طريق آموزش هاي اين انجمن تونستم يه نصب بوسيله خود vs2008 بسازم .
    مشكل من اينه كه وقتي مي خوام برنامه رو روي يه سيستم نصب كنم زمان نصب خيلي طولاني در حدود 15 دقيقه ، مي پرسيد چرا؟، مي گم! ، چون وقتي برنامه نصب ميشه همراهش دات نت فريم ورك 2 ، sql server express و windows installer 1.3 هم بايد نصب بشن كه باعث مي شن زمان نصب طولاني بشه گاهي مواقع حتي به ريست هم نياز داره .
    من نمي خوام از Xenocode يا همچين چيزي استفاده كنم ، مي خوام ببينم راهي هست كه اين نصب سريع تر بشه، چرا برنامه هاي ديگه اينهمه طول نمي كشه؟
    اگه امكان داره يه راهي جلو پام بزاريد.
    پيشاپيش ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MTPROG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهر 3500 ساله

پيش فرض

حالا خوبه دات نت 3.5 رو نصب نکردی که در اینصورت باید بیشتر منتظر بمونی

یک راه اینه که از ویندوزهای جدید استفاده کنی ویندوز XP فاقد دات نت هستش

ویندوزهای دارای دات نت

سرور 2003 دات نت 1.1
    ویستا دات نت 2
    7 دات نت 3.5

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    301World

پيش فرض

حالا خوبه دات نت 3.5 رو نصب نکردی که در اینصورت باید بیشتر منتظر بمونی

یک راه اینه که از ویندوزهای جدید استفاده کنی ویندوز XP فاقد دات نت هستش

ویندوزهای دارای دات نت

سرور 2003 دات نت 1.1
    ویستا دات نت 2
    7 دات نت 3.5
    سلام
    من واسه سیستم خودم نمی خوام ، واسه سیستم کاربر می خوام، نمی تونم بگم واسه اجرا باید حتما ویستا یا 7 باشه
    می خواستم ببینم راهی برای نصب سریع تر یا همچین چیزی هست؟
    با تشکر
    Last edited by 301; 04-12-2009 at 21:12.

پروفشنال bad_boy_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام
    من واسه سیستم خودم نمی خوام ، واسه سیستم کاربر می خوام، نمی تونم بگم واسه اجرا باید حتما ویستا یا 7 باشه
    می خواستم ببینم راهی برای نصب سریع تر یا همچین چیزی هست؟
    با تشکر
    صراحتا خير
    چون شما از SQL Server هم استفاده كرده ايد به فرض كه برنامه تان را با Xenon مستقل از سكو كنيد (كه به احتمال 95% نميشود و اين خود مصفل بحث شده) SQL را ميخواهيد چه كنيد ؟ آيا ميخواهيد SQL Server را هم بدون دات نت اجرا كنيد ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    301World

پيش فرض

صراحتا خير
    چون شما از SQL Server هم استفاده كرده ايد به فرض كه برنامه تان را با Xenon مستقل از سكو كنيد (كه به احتمال 95% نميشود و اين خود مصفل بحث شده) SQL را ميخواهيد چه كنيد ؟ آيا ميخواهيد SQL Server را هم بدون دات نت اجرا كنيد ؟؟؟؟
    خوب منم همينو پرسيدم!

خوب انگار راهي نداره پس همون 10-15 دقيقه خوبه ، ولي سوال ديگه من اينه كه تمام برنامه هاي حرفه اي هم همين مشكل رو دارن؟ پس چرا خيلي سريع نصب مي شن و شروع به كار مي كنن.
    پروژه من ديكشنريه و پايگاهشم sql هستش. ديكشنري هاي حرفه اي مثل babylon از چه پايگاهي استفاده مي كنن؟ SQL؟ اگه sql پس چرا انقدر سريع نصب مي شن و شروع به كار مي كنن؟
    منم مي خوام برنامم سريع نصب بشه، چون كسي واسه نصب يه ديكشنري 15 دقيقه وقت نمي ذاره، درسته؟
    با تشكر

پروفشنال bad_boy_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

خوب منم همينو پرسيدم!

خوب انگار راهي نداره پس همون 10-15 دقيقه خوبه ، ولي سوال ديگه من اينه كه تمام برنامه هاي حرفه اي هم همين مشكل رو دارن؟ پس چرا خيلي سريع نصب مي شن و شروع به كار مي كنن.
    پروژه من ديكشنريه و پايگاهشم sql هستش. ديكشنري هاي حرفه اي مثل babylon از چه پايگاهي استفاده مي كنن؟ SQL؟ اگه sql پس چرا انقدر سريع نصب مي شن و شروع به كار مي كنن؟
    منم مي خوام برنامم سريع نصب بشه، چون كسي واسه نصب يه ديكشنري 15 دقيقه وقت نمي ذاره، درسته؟
    با تشكر
    من اگه جاي تو بودم بجاي SQLServer از SQLCompact يا Access يا فايلهاي XML براي ديكشنرسي استفاده ميكردم ، ياد مثال يكي از دوستام افتادم ! براي رفتن به محل كار ميتوني پياده بري ، با دوچرخه بري ، با ماشين شخصي بري يا با تريلي !!
    در مورد زبون هم براي ديكشنري اگه ميتوني ويژوال C كار كني بهتره كه مستقل از پلت فرم دات نت اجرا ميشه ، البته اگه واست سخت نشه

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    301World

پيش فرض

من اگه جاي تو بودم بجاي SQLServer از SQLCompact يا Access يا فايلهاي XML براي ديكشنرسي استفاده ميكردم
    سلام
    ممنون از راهنمايي ايت.
    مي شه بگي sqlServer چه فرقي با SQLCompact داره، اگه اون بهتره برم با اون كار كنم.
    يه مثالي ، سمپلي ، چيزي اگه مي توني برام بزار .
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •