تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: Pac-Man بازی گوگل

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بازم شروع شد.
    چون جاوا اسکرپت بلد نباشی جی کوئری فقط یک اسباب بازی میشه!
    اول از همه اینکه، Java ( جاوا ) نه و JavaScript ( جاوااسکریپت )، بین این دوتا از زمین تا آسمون فرقه، به غیر از شباهتهای syntax این دو.
    "اصلا شعار jQuery از اول این بود که، شما syntax من رو یاد بگیر بدون اینکه تا حالا حتی یک خط کد JavaScript نوشته باشی!"
    Last edited by tazphoenix; 31-05-2010 at 11:11.

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب ادامه نده برادر!
    شما که حاضر نیستی بگی اشتباه کردم. دلخور هم که میشی پس چرا دوباره بحث رو ادامه میدی؟
    منم قبلن جواب ندادم تا بحث ادامه پیدا نکنه ولی شما خودت کوتاه نمیای ظاهراً!

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خوب ادامه نده برادر!
    شما که حاضر نیستی بگی اشتباه کردم. دلخور هم که میشی پس چرا دوباره بحث رو ادامه میدی؟
    منم قبلن جواب ندادم تا بحث ادامه پیدا نکنه ولی شما خودت کوتاه نمیای ظاهراً!
    من برادرت نیستم منو به این اسم صدا نزن.چیزی که گفتم فقط و فقط یه حدس بود تموم شد ولی من ادامه ندادم دوست جنابعالی این کار رو کرد شما هم با تشکر تاییدش کردی اگه درست نیست بگو.

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه تو واقعاً مشکل داری
    دفعه دیگه خواستی از این حدسا بزنی برو تو یه انجمن متفرقه بزن که کسی بلد نباشه ازت ایراد بگیره نه اینکه بیای جایی که بقیه شغلشون طراحی وبه

5. این کاربر از neopersia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

نه تو واقعاً مشکل داری
    دفعه دیگه خواستی از این حدسا بزنی برو تو یه انجمن متفرقه بزن که کسی بلد نباشه ازت ایراد بگیره نه اینکه بیای جایی که بقیه شغلشون طراحی وبه
    یعنی شغلم طراحی وبه.آفرین.
    74. You have a friend that designs websites.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هر کی دیگه فرانت پج رو باز میکنه و یاد میگیره div چیه اسم خودشو میزاره طراح!

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

بازم شروع شد.
    بله اشتباه از من بود که تاپیک رو ادامه دادم.

وقتی از امکاناتی که خود jQuery می ده مثل fade, hide, click, bind, ready,load, همون سه موردی که خودت اشاره کردی از ui مربوط به jQuery و و و و ... دقیقا مصداقش همون بازی با اسباب بازی هست.

این رو با دقت بخون:
    اما وقتی jQuery متولد شد، اوضاع کلی فرق کرد. jQuery گفت برای اعمال تغییر در اجزای صفحه با جاوااسکریپت، انیمیشن سازی و AJAX و غیره، نیازی به بلد بودن جاوااسکریپت نداری. من همه اش رو با یه سری توابع هلو شکل واست حل کردم اونم بصورت Cross-Browser یعنی در همه مرورگرها یه نتیجه داره!
    چه حرف باحالی. ولی مگه میشه بدون بلد بودن یه زبان ازش استفاده کرد؟ راستش بله! کافیه کار با سینتکس خود jQuery رو یاد بگیریم و بعدش همه چی حله. این یادگیری فقط سه چهار ساعت (حتی کمتر) طول میکشه.
    منبعش هم همون دوستی هست که گفتم.

من برادرت نیستم منو به این اسم صدا نزن
    واسه خودت شخصیت قائل نیستی، این دلیل نمی شه که احترام دیگران رو نگه نداری. پس لطف کن و تو یه مکان عمومی، حرمت دیگران رو نگه دار.

چیزی که گفتم فقط و فقط یه حدس بود تموم شد ولی من ادامه ندادم دوست جنابعالی این کار رو کرد شما هم با تشکر تاییدش کردی اگه درست نیست بگو.
    ولی وقتی یکی میگه حدش میزنم یعنی دلیل دارم که حدس میزنم میشه بدون دلیل حدس زد؟
    مگه شما دلیل نداشتید؟ من فقط می خواستم اون دلیلتون رو بدونم و بس!

یعنی شغلم طراحی وبه.آفرین.
    هر کی دیگه فرانت پج رو باز میکنه و یاد میگیره div چیه اسم خودشو میزاره طراح!
    با این حرفتون، تمام فهم و درکتون رو نسبت به این قضیه متوجه شدم.
    در ضمن بهتر بود اون جمله دومتون رو به کسانی خطاب می کردید که واقعا دارن از fronpage استفاده می کنن، نه اونهایی که حتی سراغ فرانت پیج هم نرفتن!
    من هم دیگه تو این تاپیک بحث نمی کنم، اگر خیلی دوست داری بحث کنی، پروفایلم در خدمت شماست.

یاسرجان، با صلاح دید خودت، بزار آخرین دفاعیه ش رو اینجا بنویسه و بعد این تاپیک رو قفل کن. ممنون.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

واسه خودت شخصیت قائل نیستی، این دلیل نمی شه که احترام دیگران رو نگه نداری. پس لطف کن و تو یه مکان عمومی، حرمت دیگران رو نگه دار.
    به تو ربطی نداره که دوست دارم که دیگران منو به چه اسمی صدا کنن پس لطفا" جنابعالی شخصیت خودتو نگه دار برا خودت و تو موضوعی که هیچ ربطی بهت نداره خودتو قاطی نکن.
    این رو با دقت بخون:
    نقل قول:
    اما وقتی jQuery متولد شد، اوضاع کلی فرق کرد. jQuery گفت برای اعمال تغییر در اجزای صفحه با جاوااسکریپت، انیمیشن سازی و AJAX و غیره، نیازی به بلد بودن جاوااسکریپت نداری. من همه اش رو با یه سری توابع هلو شکل واست حل کردم اونم بصورت Cross-Browser یعنی در همه مرورگرها یه نتیجه داره!
    چه حرف باحالی. ولی مگه میشه بدون بلد بودن یه زبان ازش استفاده کرد؟ راستش بله! کافیه کار با سینتکس خود jQuery رو یاد بگیریم و بعدش همه چی حله. این یادگیری فقط سه چهار ساعت (حتی کمتر) طول میکشه.
    خوندم هنوزم سر حرفم هستم.جی کوئری بدون جاوا نمیشه.تو هم میخای از رفقا(!)دفاع کنی یه دور پستا شون رو بخون بعد بیا وسط.
    چون جاوا اسکرپت بلد نباشی جی کوئری فقط یک اسباب بازی میشه!
    این عین واژه ایه که دوستتون گفت منم همین نظر رو دارم منتها شما مثل اینکه با این که نظرت فرق میکنه دوست داری اظهار نظر کنی.هوم!جالبه؟!
    یاسرجان، با صلاح دید خودت، بزار آخرین دفاعیه ش رو اینجا بنویسه و بعد این تاپیک رو قفل کن.
    دفاعیه؟مثلا" داری منو محکوم می کی؟ ماشالله دیگه چی؟
    خودت شروع کردی هنوزم سر هر حرفی زدم وای میستم اما تازگی فهمیدم اینقدر ارزش ندارین که جوابتونو بدم فقط دوست دارین پشت هم وایسین بابا ایول!شما دیگه کی هستین؟!
    تاپیکو قفل کنی یا نکنی هم دیگه اینجا آخرین بار بود اومدم.

داره خودمونی میشه Far Va Har's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با جاوااسکریپت ولی تو گوگل نوشته نشده فکر کنم چون من تو یه سایت دیگه دیدم قبلا

پروفشنال mamadfelfel1988's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Australia / Sydney

پيش فرض

واقعا اینجا یک انجمن فنی هست جای این جور دعوا ها نیست دوست عزیز tazphonix (این که گفتم دوست عزیز لازم نیست بگی دوست من نیسیتی اووو....) شما یک بار یک سر به انجمن های مثل it.coe.uga.edu/itforum/ بزن واقعا تجدید نظر باید بکنیم تو روش صحبت هامون انقدر هم به همدیگر کم لطفی نکنیم اگر کسی هم با یک div میگه که طراح وب هست شما استادی کن به روش نیار هر چند دوستانی از جمله neopersia واقعا من تو بعضی از تاپیک ها ایشون فوق العاده در هر حال موفق باشید.

11. این کاربر از mamadfelfel1988 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •