تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: و حالا واتر کول دست ساز

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم.. خیلی خوفه.ببین رزولوشن عکسها را بیار در حد 800x600 چون وضع تاپیک خیلی خرابه و لود نمیشه مخصوصن واسه دایل آپی ها.. بعدش اون قوطی مخزن چون حلبیه بعد یه مدت میپوسه زنگ میزنه اگه بتونی یه جنس بهتر استفاده کنی چه بهتر.. و بعدش واسه رم هم بتونی هیتسینک آبی طراحی کنی عالیتره و یه ست ش را خودم بهت سفارش میدم واسم بسازی.. نه اینکه حتمن استفاده کنم نه .. میخوم ببرُم خوارزمی سکه طلا بگیرُم
    باید توجه داشته باشید که برق مورد نیاز نباید از پاور تآمین شود
    حالا مگه از پاور تآمین شود چه شود؟؟!! بابا این پمپ شیشه شور فکر کنم نیم امپر هم مصرف نداره.. نوع خوبش را بگیر که نسوزه
    75 درصد اب و 25 درصد ضدیخ!
    تووی کولانتهای رایج بازار درصدش اینه قبلن تووی اون تاپیک گفتم>>%94 آب و %6 پروپیلن گلیکول.شما 25درصد اتیلن گلیکول استفاده کردی زیاده
    Last edited by avecina.ir; 07-07-2009 at 23:45.

2. 2 کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تووی کولانتهای رایج بازار درصدش اینه قبلن تووی اون تاپیک گفتم>>%94 آب و %6 پروپیلن گلیکول.شما 25درصد اتیلن گلیکول استفاده کردی زیاده
    من هم میخواستم این رو بگم .. چیز جالبیه .. واسه تست هم شده باید ساخت ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

حالا مگه از پاور تآمین شود چه شود؟؟!! بابا این پمپ شیشه شور فکر کنم نیم امپر هم مصرف نداره..
    دوست عزیز من از شما تشکر میکنم.
    والا پاور من واتش پایین کافی یه چیز اضافی بهش وصل کنی سریع خاموش میکنه.
    در مورد قوطی هم برای اینکه زنگ نزنه میتونید یه مقدار از رنگ اپوکسید استفاده کنید ولی در کل حق با شماست پلاستیکی بهتره!

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

مرسی دوست عزیز
    چندین نوع پمپ اب در بازار موجود است. من از پمپ شیشه شور پیکان استفاده کردم شما میتوانید این پمپ رو از فروشگاهای لوازم یدکی پیکان تهیه کنید.این پمپ با ولتاژ 12v کار میکند.باید توجه داشته باشید که برق مورد نیاز نباید از پاور تآمین شود.برای این پمپ میتوانید از یک اداپتور 12V معمولی استفاده کنید.
    بجای لوله های پلاستیکی میتوان از لوله های مسی و یا الومینیومی استفاده کرد اما باید جوری لوله ها رو خم کرد
    که به سینک متصل به برد فشار نیاد.درضمن خود لوله ها باعث گرم شدن درون کیس میشه! بجای این کار میتوان با نصب یک رادیاتور به خنک شدن سریع اب کمک کرد.
    در مورد محلول باید بگم به دلیل نبودن شرکتیش از مخلوط اب و ضد یخ استفاده کردم 75 درصد اب و 25 درصد ضدیخ!
    لوله مسی بدلیل انتقال سریع بهتره!
    در حاله تسته به زودی نتیجشو میگم !
    دوست عزیز شما هر وقت دست به کار شدید ما در خدمتیم
    راستی بجای پمپ شیشه شور هم میتونی از پمپ اب اکواریوم استفاده منی فکر کنم حدود 15000تومن باشه.

موفق باشید.
    سلامم.. خیلی خوفه.ببین رزولوشن عکسها را بیار در حد 800x600 چون وضع تاپیک خیلی خرابه و لود نمیشه مخصوصن واسه دایل آپی ها.. بعدش اون قوطی مخزن چون حلبیه بعد یه مدت میپوسه زنگ میزنه اگه بتونی یه جنس بهتر استفاده کنی چه بهتر.. و بعدش واسه رم هم بتونی هیتسینک آبی طراحی کنی عالیتره و یه ست ش را خودم بهت سفارش میدم واسم بسازی.. نه اینکه حتمن استفاده کنم نه .. میخوم ببرُم خوارزمی سکه طلا بگیرُم
    حالا مگه از پاور تآمین شود چه شود؟؟!! بابا این پمپ شیشه شور فکر کنم نیم امپر هم مصرف نداره.. نوع خوبش را بگیر که نسوزه

اولن که شرکتیش هست از مارک مرغوب termaltakeهم هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوما من ترجیح میدم که از شرکتیش هرچند گرون استفاده کنم چون هر چی هم باشه خیال ادم راحته که ممکن نیست رو قطعات رسوب کنه.

دوست عزیز من از شما تشکر میکنم.
    والا پاور من واتش پایین کافی یه چیز اضافی بهش وصل کنی سریع خاموش میکنه.
    در مورد قوطی هم برای اینکه زنگ نزنه میتونید یه مقدار از رنگ اپوکسید استفاده کنید ولی در کل حق با شماست پلاستیکی بهتره!

خب میتونیم به جای استفاده از رنگ قوطی رو بدیم اب کاری کنن خیلی هم از پلاستیکی بهتر در میاد.

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

اولن که شرکتیش هست از مارک مرغوب termaltakeهم هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منظورت واضح نیستش جانم.. این لینک را که گذاشتی اینجا را هم خودم چندی قبل تووی تاپیک واترکولینگ گذارشتم.ولی خریدش واسه این دوستمون اصلن بصرفه نیستش.قیمت یه بطر نیم لیتریش = کل هزینه ی ساخت این واترکولینگه.همینی که خودش ساخته خیلی هم بهتره..>>
    http://forum.p30world.com/showthread.php?p=3913754#post3913754
    Last edited by avecina.ir; 11-07-2009 at 18:37.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    طبق گفته ی این دوستمون با این فرمول به راحتی میشه هر چقدر که دلتون خواست Coolant بسازید.
    بجای استفاده از اب شهری از اب مخصوص رادیاتو ماشین استفاده کنید(اب مقطر).
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه sampro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Blue Sky

14

سلام
    طبق گفته ی این دوستمون با این فرمول به راحتی میشه هر چقدر که دلتون خواست Coolant بسازید.
    بجای استفاده از اب شهری از اب مخصوص رادیاتو ماشین استفاده کنید(اب مقطر).
    موفق باشید.
    سلام دوستان
    کار بسیار جالبی انجام دادید(حالا اینکه عکسی در کار نبود به کنار) من خیلی وقته در این مورد دارم فکر می کنم. به نظرم کار باید از ریشه درست باشه.استفاده از آب می تونه خیلی خطرناک باشه(البته اگه پول یه مادربرد دیگه نداشته باشین). چه مایع دیگه ای میشه استفاده کرد تا نشتیش خطرناک نباشه و هم بتونه گرما رو انتقال بده. استفاده از روغن( همون روغن ماشین) چه جوریه.

در ضمن این مخلوط و این ترکیب با ضد یخ به چه دلیله؟
    من در اول می خوام این دستگاه رو برا CPU بسازم ولی یکی از دوستان خلال بحث برا RAM هم توصیه کرده بودند. آبپیا به نظرتون تاثیری داره تا در مورد RAM هم این کار انجام بشه؟

با تشکر

داره خودمونی میشه samfire's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Queue ban

پيش فرض

همه عکس ها پاک شده لطفا یه جای دیگه آپلود کنید...

آخر فروم باز water_lily_2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پمپ شيشه شور ماشين كه خيلي صداي ويز ويز مي ده

پروفشنال m_s_r_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

دوستان و هم فرومی های عزیز.
    این جانب m_s_r به عنوان کسی که این کار ها رو تجربه کرده و حدود 500000 تومن هم پول بی زبون خرج کرده و یک نمونه هم چند وقت پیش تو فروم قرار دادم.
    میگم از اینکه تو فکر خنک کننده های ابی باشین سریع بیابن بیرون که اخرش به هیچی نمیرسین چون خنک کننده های موجود تو بازار هم که با کلی محاسبه ساخته شدن (البته زیر 170 تومن) فقط 2 تا 5 % از خنک کننده های چنج فار (لوله ای) (حدود قیمت زیر 70 تومن)کارایی بهتر دارن .
    حالا خود دانید...............................
    Last edited by m_s_r_08; 02-07-2010 at 13:29.

12. این کاربر از m_s_r_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •