تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: کمکک .. ویروس RECYCLER و Desktop.ini

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز
    من این مطلب رو تازه دیدم و حیفم اومد جواب ندم هرچند یه خورده قدیمی شده ولی مشکلیه که هر روزه با اون روبرو میشیم و ممکنه خیلی ها از علتش بی خبر باشند.
    این قضیه ویروس Autorun و Recycler دو بحث کاملا متفاوتند. ویروس Autorun (البته در اصل یه کرم کامپیوتریه) رو میشه به طور دستی، با آنتی ویروس یا نرم افزار Autorun Remover پاک کرد و حتی راه های پیشگیری از آلوده شدن هم داره که بعدا توضیح میدم.
    اما قضیه Recycler اینه که اصلا ویروس نیست. هرچند ممکنه به خاطر ماهیتش که سطل آشغاله و کمتر کسی به اون دسترسی داره و بهش اهمیت میده ویروس توش قرار بگیره. اگه هرکدوم از درایوهای کامپیوتر شما به حالت NTFSفرمت شده باشه علاوه بر فولدر Recycled یه فولدر هم به نام Recycler وجود داره که هردو سطل آشغاله ولی کارهای متفاوتی انجام میدن که توضیحش یه خورده طولانی و زمان بره. پس سعی در پاک کردنش نکنید که تلاش بیهوده میکنید. اگه شما هم مثل من از ریختش خوشتون نمیاد اون درایو رو با Fat 32 فرمت کنید تا از شرش خلاص بشید.
    اگه لازم باشه و کسی قبلا توضیح نداده باشه در مورد Autorun، Thumbs.db و Desktop.ini هم توضیح میدم.
    فعلا بای

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به نام خدا
    سلام

خوشبختانه اين تاپيك زيرش ننوشته قديميه و ميتونم مشكلم رو بگم

راستش من هم مشكل دوستمون رو دارم
    يعني نميدونم كدوم خدمات كامپيوتري براي پيرينت گرفتن رفتم كه اين ويروس اتوران افتاد به جون فلش ديسك و كامپيوترم

اما مشخصات
    من تو ريشه درايو فلش ديسكم يك فايل به نام Autorun.ini ميبينم كه محتوي اين اطلاعات هست البته فكر كنم بسته به اين كه چه مدت تو درايو فلش ديسكم باشم حجم اين فايل زياد ميشه ولي معمولاً بين 4 تا 6 كيلو بايت هست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    كنار اين فايل يه پوشه هست به نام A8AA31427C33410 كه تو اين پوشه يه فايل با آيكوني شبيه سطل آشغال ويندوز هست كه اسمش همين اسم پوشه (A8AA31427C33410) هست
    با nod32 آپ ديت شده كه تو سيستم خودم نصبه و ورژن 4 هم هست اسكن كردم تشخيص نداد ويروسه
    با برنامه هاي مختلف اتوران ريمور كه تشخيص دادنش پاكشون كردم اما بازم توليد شدند
    هيچ جاي ديگه تو كامپيوترم هم نيستن و فقط تو همين فلش ديسكم قرار دارن
    در مورد پروسه‌ي مشكوك تو تسك منيجر هم نميدونم كدوم مشكوكه كه بخوام اول اون ببندم
    بيرون هم يك بار فلش رو دادم چك كردن كه آنتي ويروس اونا تونست ويروس بودنش رو تشخيص بده پاكش هم كرد و تو خود همون سيستم دوباره توليد نشد . اما تا گذاشتم تو كامپيوترم باز اومد لعنتي
    نكته آخر هم اينكه وقتي پاكشون ميكنم اين پيام مياد كه يه ربطي به desktop.ini داره

تو رو خدا كمك كنيد
    كلافه شدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به نام خدا
    سلام

اومدم بگم كه مشكلم حل شد
    خودم تو اينترنت جستجو كردم يه نرم افزار تو يه فروم خارجي پيدا كردم
    اينم لينك دانلودش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خوشبختانه از دست ويروسه راحت شدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahya78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

سلام
    من سیستمم بهم ریخته . خودش شورت کات میسازه . فلش زدم آرشیوشو گرفتم توش desktop.ini و avira .exe بود. من آنتی ویروسم smart nod32 هست . اما این ویروسو شناسایی نمیکنه . یه مشکل دیگه اینکه سرعت سیستم پایین اومده و از همه بدتر اینکه هر دو سه روز نود32 از من یوزر آپدیت میخواد و فورا زرد رنگ میشه . نمیدونم مشکل چیه ؟
    میشه بگید ؟ اون ویروس رو فک میکنم با فلش آوردم .

داره خودمونی میشه coquet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

وقتی فلش مموری وصل میکنم به کامپیوتر هیچ فایلی رو نشون نمیده در حالی که وقتی properties رو میزنم نشون میده که پر هست.با آنتی ویروس آپدیت nod هم اسکن میکنم این پیغام رو میده

M:\RECYCLER\PwFnQrU.exe Win32/AutoRun.Agent.VS worm Clean

اما هر کاری میکنم نه clean میشه نه delet ..چی کار کنم؟

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

برای سوالاتتون تاپیک جدید بزنید با رعایت قوانین بخش.

بسته شد.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •