تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 90 از 90

نام تاپيک: ماه عسل 93

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

دیشب ماه عسل رو ندیدید که اینجا خبری نیست ؟ ...چقدر جالب بود ...
    این جانبازه رو دیدم از خودم خجالت کشیدم ....این بالاخونه رو اجاره داده بود ؟ این از 90 % کسایی که من دیدم هم بهتر حرف میزد ..
    ببینید چقدر سختی از جنگ کشیده که میگه : انشاالله هیچ جا جنگ نباشه .حتی واسه امریکا هم جنگ نباشه همه گرگ ها سیر باشن که به هیچ گله ای نزنن .."
    کسی که وقتی موجی میشد خودشو میزد که به دیگران آزار نرسه ...چقدر زیبا بود این مرد !
    Last edited by constant_boy23; 26-07-2014 at 02:36.

2. 9 کاربر از constant_boy23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من پدر فاطمه سهرابی تمام حرف های علیخانی را تکذیب می کنم. روز اول که برنامه ماه عسل با حضور دختر من پخش شد با تمام شماره های سازمان صداوسیما تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نبود.

«در نهایت صدای من به گوش علیخانی رسید و وقتی با من تماس گرفت و گفتم که شما اسرار زندگی مردم را نباید فاش کنید، پاسخ داد: مهربانی این خانم باید جهانی شود و اگر این اطلاعات را به جایی بدهید، من از شما چهره بی رحم ترین پدر دنیا را می سازم و تلفن را قطع کرد.»

به گزارش ایسنا، سایت برنا نوشت: برنامه ماه عسل همیشه پر از حاشیه بوده است. اما حاشیه ای که این بار شاهد آن بودیم، از دیگر برنامه ها بارزتر بود.

صبح امروز علیرضا سهرابی، پدر فاطمه سهرابی، دختربچه نابینا و ناشنوایی که چند روز پیش همراه با خانمی میهمان این برنامه بود در پی تماس از این برنامه به شدت ابراز گله مندی و شکایت کرد و گفت: پدر واقعی فاطمه من هستم. ما در مشهد ساکن هستیم و این خانم، پرستار فاطمه بوده است.

کمی این صحبت برای مان جای شک و شبهه داشت تا جایی که از وی تقاضا کردیم که مدارک خود را برای ما ارسال کند. مدارک به دست ما رسید و حالا ادامه ماجرا:

من پدر فاطمه سهرابی تمام حرف های علیخانی را تکذیب می کنم. روز اول که برنامه ماه عسل با حضور دختر من پخش شد با تمام شماره های سازمان صداوسیما تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نبود. داستان آنطور که در ماه عسل گفته شد نبود بلکه من پدر واقعی فاطمه هستم و من هرگز دخترم را رها نکرده ام.

وی در ادامه افزود: با تماسی که با گروه اجتماعی شبکه سوم سیما داشتم فقط به این پاسخ رسیدم که به ما ربطی ندارد. دستم به جایی بند نبود؛ به بازرسی صداوسیما مراجعه کرده که خواستار نامه ای مکتوب از من شدند و قول جواب یک روزه به من دادند که با گذشت چهار روز هنوز هیچ پاسخی از آن سازمان به من داده نشده است.

وی با انتقاد از صداوسیما و برنامه ماه عسل ادامه داد: آبروی مسلمان از کعبه هم مهم تر است. ماه عسل ماه تلخ زندگی من شد.

سهرابی گفت: روزی که برنامه ماه عسل را با حضور دخترم دیدم شوکه شدم و با پرستاری که برای مدتی مسئولیت مراقبت از فاطمه را برعهده داشته، در همان روز تماس گرفتم ولی متاسفانه به من پاسخ نداد. البته بعد از پایان برنامه با من تماس گرفت و من بسیار گله و شکایت کردم. من بی خبر بودم و آن زمان دیدن فاطمه با آن حال و روز در این برنامه مرا شوکه کرد. در همان لحظه خانم نوابی نژاد با تلفن پرستار با من تماس گرفت و گفت که می خواستیم شما را هم دعوت کنیم ولی حراست این اجازه را به ما نداد. در این هفته در روز یکشنبه دوباره با خانم نوابی نژاد تماس گرفتم و گفتم که من هنوز قانع نشدم. من پدر واقعی فاطمه هستم. این کار شما خلاف قانون بوده است. ولی در پاسخ به من گفت من جواب شما را روز پنجشنبه داده ام.

سهرابی با بغض ادامه داد: این خانم تلفن را روی من قطع کرد تا جایی که هر چقدر تماس گرفتم پاسخگوی من نبود. از آنجایی که خط ناآشنای دیگری داشتیم، با وی تماس گرفتیم و تا نام ما را شنید، باز هم گوشی را قطع کرد.

پدر فاطمه گفت: در ادامه پیگیری ها، به مسئول برنامه با شماره 0912313 تماس گرفتم و در پاسخ به من گفت که من اطلاعی ندارم و به من ربطی ندارد. نهایت صدای من به گوش علیخانی رسید و وقتی با من تماس گرفت و گفتم که شما اسرار زندگی مردم را نباید فاش کنید، پاسخ داد: مهربانی این خانم باید جهانی شود و اگر این اطلاعات را به جایی بدهید، من از شما چهره بی رحم ترین پدر دنیا را می سازم و تلفن را قطع کرد. البته من صدای وی را ضبط نکردم.

سهرابی گفت: فاطمه دختری با معلولیت 80 درصد است. حتی تمام مسئولان بیمارستان مرا به اسم و چهره می شناسند. چون دایم در حال پیگیری وضعیت دخترم هستم. دختر من نابیناست و 50 درصد شنوایی دارد. تمام عکس العمل های دختر من به خاطر همین 50 درصد شنوایی بوده است نه داستانی که خانم پرستار سر هم کرده بود.

پدر فاطمه ادامه داد: من دخترم را رها نکردم و دخترم تحت تکلف من است.من هر ماه به دخترم سر می زنم و یا برای دخترم و پرستارش بلیط می‌گیرم و آن‌ها به مشهد می‌آیند. به علت نداشتن مدرسه مناسب برای فرزندم در مشهد که فاطمه بتواند در آن مرکز آموزش ببینید به اجبار به تهران آمدم و تا 5 سالگی دخترم در تهران زندگی کردم.

وی همچنین اظهار داشت: من از 6ماهگی برای درمان دخترم به تهران آمدم و فاطمه 9 بار در تهران عمل شده تا به اینجا رسیده است. علت انتخاب این پرستار هم این بود که ایشان را انتخاب کردیم فلج نبود و به علت اینکه بعد از مدتی معلول شد بهتر توانستند یکدیگر را درک و بین این دو وابستگی شدیدی ایجاد شد.

و در پایان به این نکته اشاره کرد که : «ماه عسل، تلخ ترین ماه زندگی من شد!»
    Last edited by nar nia; 26-07-2014 at 20:44.

4. 6 کاربر از nar nia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

از اونجایی که مهمترین اصل برنامه سازان رسانه میلی، احمق فرض کردن مخاطبینش هست، ترجیح میدم این برنامه هارو نگاه نکنم.
    منم مث شما . تا حالا یه قسمتش هم ندیدم

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دیدم که دو نفر رهگذر به هم نگاه میکنن, یکیشون میگه, چیه؟ اون میگه به توچه؟ میشه یه دعوا.
    دقیقا یه همچین چیزی پیش اومده تو یه جا.و دعواش با تفنگ بوده . وحشیا.

7. این کاربر از mohsen0000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kamran987456's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    In The Vally Of Death

پيش فرض

من نمیدونم چرا تو با فرهنگ ترین و مدرن ترین کشورهای اروپایی و امریکایی شکار وجود داره ولی این اقای علیخانی میاد به راحتی تو شبکه ملی میاد میگه کلا ممنوع بشه !
    کاش مجری این برنامه یکمی اطلاعاتش رو بالا ببره و مثلا بفهمه گوساله و قوچ و... به چی میگن بعد بیاد جلوی مردم نظر بده
    شکار قوانینی داره و اگه کسی قوانین رو رعایت نکنه مطابق قانون باید جریمه بشه ! نه این که کلا شکار ممنوع بشه .
    عوض اینکه اینهمه به شکارچی به خاطر این وضع محیط زیست گیر بدن برن مسئولین زحمت کش رو بیارن و در مورد الوده کردن اب های کشور و نابودی جنگل ها و ....... سوال بپرسن

الان ارزانترین وسایل شکار 4 پا ((مثلا اسلحه نخجیر 3 و سهمیه فشنگ سالانه )) قیمتشون چند برابر بیشتر از سایر کشور هاست ! با کیفیتی به مراتب کمتر !
    خب این پول ها کجا میره ؟ به خدا اگه حتی نصف این درامد واسه همین گونه شکار شده خرج بشه . به ازای هر 1 حیوان شکار شده 5 تا حیوان دیگه رو میشه پرورش داد !

9. 6 کاربر از kamran987456 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

این مهمان برنامه دیشب اون شکارچی سابق یه حرف عجیبی زد
    آخرین جملش این بود که: به جوونایی که تفنگ دستشون می گیرن توصیه می کنم این حس کشتن رو کنترل کنن
    منظورش از حس کشتن چی بود؟
    یعنی بعضی آدما از کشتن لذت می برن؟!

پروفشنال Aryana_b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا...

پيش فرض

منظورش از حس کشتن چی بود؟
    یعنی بعضی آدما از کشتن لذت می برن؟!
    اگه کاری که آدم انجام میده بهش حس خوبی نده ترکش میکنه!
    یاد دکستر افتادم

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

فکر کنم دیگه وفتشه احسان علیخانی از
    ستایش دعوت کنه به برنامه ماه عسل .ستایش
    از بدبختیاش بگه دور همی گریه کنن

13. 2 کاربر از mohsen0000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

تابلو ترین تابلو ترین قسمت قسمت این پسر کوچیگه بود که میگفت باید از مستجری راحت بشیم و از محلمون به جای بهتر بریم .یک بچه به هیچ عنوان ذهنش به این حرف ها نمیرسه . اگر ذهنش میرسید کار های بهتری میتونست بکنه

که از این وضعیت دربیاد . حرف های بزرگ عقل بزرگ میخواد . این حرفه هایی که احسان علیخانی گفته به این پسره تو برنامه زنده بگه . فقط پیازداغش رو خیلی زیاد کردن . وگرنه خیلی بدتر از این بچه هم تو این جامعه وجود داره .

اصلا تابلو بود یه حرف هایی پشت صحنه به این پسره گفته بود که مردم دلشون بسوزه و کمک کنند . اصلا تابلو بود . باید یک فرقی این برنامه بکنه .

احسان باید برای بهتر شدن برنامه یه چیز هایی بگخ که مهموناش تو برنامه بگن تا جذابیت برنامه بالابره ...
    Last edited by sansa; 29-07-2014 at 18:11.

15. 4 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات silver65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تابلو ترین تابلو ترین قسمت قسمت این پسر کوچیگه بود که میگفت باید از مستجری راحت بشیم و از محلمون به جای بهتر بریم .یک بچه به هیچ عنوان ذهنش به این حرف ها نمیرسه . اگر ذهنش میرسید کار های بهتری میتونست بکنه

که از این وضعیت دربیاد . حرف های بزرگ عقل بزرگ میخواد . این حرفه هایی که احسان علیخانی گفته به این پسره تو برنامه زنده بگه . فقط پیازداغش رو خیلی زیاد کردن . وگرنه خیلی بدتر از این بچه هم تو این جامعه وجود داره .

اصلا تابلو بود یه حرف هایی پشت صحنه به این پسره گفته بود که مردم دلشون بسوزه و کمک کنند . اصلا تابلو بود . باید یک فرقی این برنامه بکنه .

احسان باید برای بهتر شدن برنامه یه چیز هایی بگخ که مهموناش تو برنامه بگن تا جذابیت برنامه بالابره ...
    آره واقعا تابلو بود این پسره، هم برنامه قبلش که می گفت بچه به سن و سال من نباید کار کنه و اون حرفا هم این دفعه، خیلی تابلو بش گفته بودن اینم مث طوطی حفظ کرده بود و اومد گفت البته من ذهنم بیشتر طرف خانوادش رفت.

17. 2 کاربر از silver65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •