تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: ارشد مهندسی IT گرایش مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر یا مهندسی IT گرایش تجارت الکترونیک دانشکده الکترونیکی

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض ارشد مهندسی IT گرایش مهندسی مخابرات امن دانشگاه آزاد اهر یا مهندسی IT گرایش تجارت الکترونیک دانشکده الکترونیکی

سلام.
    دوستان، به نظر شما کدامیک از این دو گزینه برای ادامه تحصیل ارشد انتخاب بهتریه..؟! کلا دانشکده الکترونیکی دانشگاه آزاد رو از نظر رنکینگ جهانی هیچ اطلاعاتی براش پیدا نکردم! اهر هم از این نظر که نزدیک شهر سکونت بنده (تبریز) هست انتخاب کردم.
    بنده لیسانس مهندسی شبکه از دانشگاه علمی کاربردی دارم و تصمیم داشتم که برای ارشد از دانشگاه های فنلاند پذیرش بگیرم و یا اینکه برای مهاجرت اقدام کنم اما تصمیم گرفتم ارشد رو هم بخونم، شاید برای مهاجرت بهتر باشه برام و اگر امکانش فراهم شد برای دکترا پدیرش تحصیلی بگیرم.. به نظر شما اصلا دانشگاه آزاد اهر یا دانشکده الکترونیکی بین دانشگاه های آزاد میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه؟ اصلا میشه مستقیما برای دکترا اقدام کرد یا مجبور میشم که دوباره ارشد رو اونجا بخونم یا حداقل دو نیمسالش رو بخونم؟ به نظر شما با همین لیسانس اقدام کنم یا ارشد رو هم بخونم؟
    البته خیلی دوست داشتم که گرایش شبکه رو انتخاب کنم اما متاسفانه دانشگاه علوم و تحقیقات یا قزوین و بقیه شهرها نسبت به تبریز خیلی دورن و رفت آمد 2 روز در هفته مصیبت بزرگیه برای من! دانشکده الکترونیکی که فکر نمیکنم کلاس حضوری داشته باشه و از این نظر ایده آله برای من و مهندسی مخابرات امن هم رشته بسیار خوبیه و به نظر من یک سر و گردن بالاتر از تجارت الکترونیک!
    بین دوستان کسی هست که دانشجوی دانشکده الکترونیکی آزاد باشه؟ البته در مقطع ارشد..

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

(سوال شخصی) از منهدسی شبکه راضی هستی؟؟

---------

به نظر من ارشد رو دیگه ایران نخون.

3. این کاربر از Joaquin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

(سوال شخصی) از منهدسی شبکه راضی هستی؟؟

---------

به نظر من ارشد رو دیگه ایران نخون.
    از سرفصل ها آره.. ناراضی نیستم.. ولی دانشگاه علمی کاربردی در ایران خیلی ضعیفتر از بقیه دانشگاه هاست متاسفانه.. ولی این مزیت رو داره که زجر نمی کشم از درس خوندن! چون درس ها شیرینن و واقعا اونایی که میخوام..
    منم واقعا دوست ندارم ارشد رو ایران بخونم. شاید هم بی خیال شدم تا اون موقع..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •