تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 38 اولاول ... 283435363738
نمايش نتايج 371 به 378 از 378

نام تاپيک: تاپیک تخصصی تسلیحات نظامی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

گفتم که این چیزها رو قبول دارم اما اینکه میگی وطن فروشی که تو دامن آمریکا رفته بودجه نجومی میگیره که سگ اونها باشه میگی حق داره در مورد کشورش نظر بده نه قبول ندارم مدیریت ایران فاجعه است قبول دارم اما افکار دیگه اتون که قبلا باهاش آشنا شدم نه قبول ندارم بعضی از عقایدتون به قدری آلوده است آدم به همین مدیریت فاجعه راضی میشه فعلا تا چاه های بزرگتری جلوی پامون هست به همین چاله ها رضایت داریم هر وقت نردبان دیدیم جلوی پامون از چاله میاییم بیرون. شماهایی که تز حقانیت برداشتین اول چاه های عمیقی که جلوی مردم کندید رو پر کنید مطمئن باشید انقدر انسان حق طلب هست که حاضر باشن جونشون رو واسه عدالت بدن اما وقتی می بینن جبهه مقابلشون فاسدتر و خطرناک تر هست نیازی به تغییر نمی بینن.
    یعنی یه حرف هایی میزنی آدم از این حجم از فرافکنی دهنش باز میمونه، من دیگه بیشتر از این وقت شما رو نمی گیرم، آخه میگن کسی که خواب هست میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز.

دوستان ببخشید اگر آف تاپیک صحبت کردیم متاسفانه تو این کشور انقدر همه چی قاطی شده در مورد هر موضوعی شروع به صحبت می کنیم تهش به همین بحث ها می رسیم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

یعنی یه حرف هایی میزنی آدم از این حجم از فرافکنی دهنش باز میمونه، من دیگه بیشتر از این وقت شما رو نمی گیرم، آخه میگن کسی که خواب هست میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز.

دوستان ببخشید اگر آف تاپیک صحبت کردیم متاسفانه تو این کشور انقدر همه چی قاطی شده در مورد هر موضوعی شروع به صحبت می کنیم تهش به همین بحث ها می رسیم.
    خیلی صادق و شفاف توضیح دادم که همین سیستم با مدیریت فاجعه رو ترجیح میدیم به گروه متقابل فعلی همین. به همین سادگی دیگه چرا توهین میشه که حجری هستیم و ساندیسی و این حرفهای مسخره. برید آدمهای فاسد فعلی که رهبران جریانتون شدن رو بیرون کنید شاید به نتیجه رسیدید وگرنه با چندتا زن خراب و مرد شیاد و طرفدار همجنس بازی و این حرفها فقط طرفداران جریان مخالفتون بیشتر میشن. همین کارها رو میکنید که 22 بهمن جمعیت میلیونی میشه دیگه من خودم راضی نیستم ولی امسال از لج شماها شرکت میکنم تا بفهمید راه مبارزه وطن فروشی و فساد و بی اخلاقی نیست.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ای آقا

این ژیان شکمش سیره مگه میفهمه؟! الان هم فیلش یاد ترکیه کرده می‌خواد اونجا خونه بخره....

کشور را سالهاست اعتراضات کارگری معلمی بازنشستگان صنایع کارخانجات گرفته و مستعضفین از فقر گرسنگی بی حقوقی دارند بی صدا تلف میشند صداش هم رسانه های میلیشون در نمیاره. کلا دیکتاتوری همین نشانه هاست دیگه، گذشته حال و آینده نداره.

شما هم زیاد جدیش نگیر ، دیگه از ساندیس و امثالهم صدای درد که در نمیاد! دروغ نگفتم که؟!
    Last edited by italodance; 03-09-2020 at 19:42.

4. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

ای آقا

این ژیان شکمش سیره مگه میفهمه؟! الان هم فیلش یاد ترکیه کرده می‌خواد اونجا خونه بخره....

کشور را سالهاست اعتراضات کارگری معلمی بازنشستگان صنایع کارخانجات گرفته و مستعضفین از فقر گرسنگی بی حقوقی دارند بی صدا تلف میشند صداش هم رسانه های میلیشون در نمیاره. کلا دیکتاتوری همین نشانه هاست دیگه، گذشته حال و آینده نداره.

شما هم زیاد جدیش نگیر ، دیگه از ساندیس و امثالهم صدای درد که در نمیاد! دروغ نگفتم که؟!
    اصلا بگو داعش بازم از شماها بهتر هستن. قبلا که از دهن همتون شنیدم خدا رو که اصلا قبول ندارید. به خوب و بد اعتقادی ندارید و مثل اون کاربر وستا که میگفت خیر و شر اصلا قبول نداره هر کاری دوس داشتی باید بکنی. موافق شدید فساد اخلاقی روابط نامشروع و همجنس بازی و ازدواج مرد با مرد و این مزخرفات هم که هستید خب انسان عاقل شماها رو کنار هرکی بزاره بازم طرف مقابل رو باید انتخاب کنه که کاملا وقیح هستید و انسان وقیح هم هرکاری ازش بر میاد. گنده هاتون مثل امثال مصی قمی نژاد هم دقیقا همین ویژگی های مشترک رو دارن.

این دولت و حکومت یک ریال به من پول نداده تا حالا (به جز حقوق اندک سربازی که اونم آخر خدمت یهو 30% اش رو به دلیل نا مشخصی ازم پس گرفتن و پایان خدمتم رو امضاء کردن) اما تا دلت بخواد مالیات دادم پس هیچ کدوم از چیزهای که دارم و از کسی نگرفتم که بخوام به خاطرش از کسی دفاع کنم. دلیل اینکه وقت میذارم تایپ میکنم چون از این جریانی روشعنفکری که شکل گرفته و حس حقانیت بهش دست داده خیلی بدم میاد خیلی خیلی بیش از حد بدم میاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019
    محل سكونت
    بلند آسمان جایگاه من است

پيش فرض

دوستان تحویل هواپیماهای سوخو 30 به ایران چه موقع است؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

حقیقت همینه که جنگ با کشوری مثل ایران که مردمش دین مشترک و واحدی دارن
    دروغگوترین و پلیدترین جمله ای که تو عمرم تا حالا شنیدم، از اعماق جهنم هم چنین دروغی هیچ وقت کسی نمیگه

به امید‌اینکه مردم ایران دوباره ایران می‌شوند.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دروغگوترین و پلیدترین جمله ای که تو عمرم تا حالا شنیدم، از اعماق جهنم هم چنین دروغی هیچ وقت کسی نمیگه

به امید‌اینکه مردم ایران دوباره ایران می‌شوند.
    متاسفانه ایشان به ملکوت اعلی پیوست و دیگر از بیانات گوهربار ایشان دور هستیم
    ولی هنوز بهنامیان مصطفاییان و لشکری از ساندیس یون هستند منتظر فرمان

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

متاسفانه ایشان به ملکوت اعلی پیوست و دیگر از بیانات گوهربار ایشان دور هستیم
    ولی هنوز بهنامیان مصطفاییان و لشکری از ساندیس یون هستند منتظر فرمان

Sent from my iPhone using Tapatalk
    تو رو خدا صحباتش رو مجددا ببین اما یاد چگوارا و فیدل کاستارو میوفته.

10. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •