تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1024 از 1131 اولاول ... 245249249741014102010211022102310241025102610271028103410741124 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,231 به 10,240 از 11304

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه tetis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من یک کادیلاک انژکتوری دارم که سالی 100 کیلومتر هم راه نمیبرم هرسال تست معاینه فنی را قبول میشدم امسال که بردم مصرف سوخت بالا نشون میداد . سیستم انژکتور ها و رگولاتور رو چک کردم فشار بنزین هم طبیعی بود ولی بازهم co بالا نشون میده سال پیش که یکم بالا بود از دریچه گاز یه اسپری انژکتور شور خالی کردم و گاز بستم رفتم معاینه گرفتم . به نظرتون همین کارو بکنم یا ره دیگری هست که کار اصولی تر باشه . البته تو این تعطیلات یه 300 کیلومتری تو اتوبانها گازدادم ( اندازه سه سال راه رفت ماشن)ولی نرفتم دوباره تست بگیرم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه صدای پت پت نمیده.ماشینو بدون تسمه روشن کردم.تو ماشین یه لرزشی هست.که با گاز دادن بیشتر میشه.بین تمام تعمیرکارایی که بردم(تقریبا 7 یا 8 تا تعمیرکار بردمش) یکیشون گفت صدای تایپیت.من صدای تایپیت رو تا حالا نشنیدم.ولی این صدایی که ماشین من داره یه صدای تق تق تقریبا بلنده.وقتی که صدا کم میشه و موتور گرم میشه گاز که میدی و ول میکنی اون صدای بلند در حد فقط یکبار تق تق میاد و دوباره محو میشه.اگه بشه حتما یه فیلمی از صدای ماشین میگیرم و میذارم.فعلا که بارونه.واقعا نمیدونم چیکار کنم.دستمزد باز کردم موتور کمترین جایی که بهن گفتن 2 میلیون بوده این فقط دستمزد تعمیرکاره.حالا جنس بخواد و تراشکار بماند.ولی اگه از تایپیت باشه خودم در خونه میتونم تایپیت ها رو عوض کنم.هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
    Last edited by aminbest; 12-11-2018 at 21:19.

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من یک کادیلاک انژکتوری دارم که سالی 100 کیلومتر هم راه نمیبرم هرسال تست معاینه فنی را قبول میشدم امسال که بردم مصرف سوخت بالا نشون میداد . سیستم انژکتور ها و رگولاتور رو چک کردم فشار بنزین هم طبیعی بود ولی بازهم co بالا نشون میده سال پیش که یکم بالا بود از دریچه گاز یه اسپری انژکتور شور خالی کردم و گاز بستم رفتم معاینه گرفتم . به نظرتون همین کارو بکنم یا ره دیگری هست که کار اصولی تر باشه . البته تو این تعطیلات یه 300 کیلومتری تو اتوبانها گازدادم ( اندازه سه سال راه رفت ماشن)ولی نرفتم دوباره تست بگیرم .
    سلام
    دوست عزیز اگر رگلاتور بنزین سالمه و درست کار میکنه وشلنگ رگلاتور سالمه --شمعها را باز کردید ببینید دوده زده یا نه ؟
    شلنگMAPسنسور سالمه ؟
    از اگزوز دود سیاه خارج نمیشه ؟
    کاتالیزور مشکلی نداره ؟

4. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اگر رگلاتور بنزین سالمه و درست کار میکنه وشلنگ رگلاتور سالمه --شمعها را باز کردید ببینید دوده زده یا نه ؟
    شلنگMAPسنسور سالمه ؟
    از اگزوز دود سیاه خارج نمیشه ؟
    کاتالیزور مشکلی نداره ؟
    وقتی مصرف بالا باشه معلومه که شمع ها دوده زده
    شلنگ ها سالمه
    دود سیاه ندارم
    کاتالیزور تو زمان کادیلاک من نبوده عزیزم

تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه صدای پت پت نمیده.ماشینو بدون تسمه روشن کردم.تو ماشین یه لرزشی هست.که با گاز دادن بیشتر میشه.بین تمام تعمیرکارایی که بردم(تقریبا 7 یا 8 تا تعمیرکار بردمش) یکیشون گفت صدای تایپیت.من صدای تایپیت رو تا حالا نشنیدم.ولی این صدایی که ماشین من داره یه صدای تق تق تقریبا بلنده.وقتی که صدا کم میشه و موتور گرم میشه گاز که میدی و ول میکنی اون صدای بلند در حد فقط یکبار تق تق میاد و دوباره محو میشه.اگه بشه حتما یه فیلمی از صدای ماشین میگیرم و میذارم.فعلا که بارونه.واقعا نمیدونم چیکار کنم.دستمزد باز کردم موتور کمترین جایی که بهن گفتن 2 میلیون بوده این فقط دستمزد تعمیرکاره.حالا جنس بخواد و تراشکار بماند.ولی اگه از تایپیت باشه خودم در خونه میتونم تایپیت ها رو عوض کنم.هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
    دوست گرامی من برایتون تو پیام خصوصی نوشتم اگر شرق تهرانی ماشینو به محمود آقایی نشون بده ببین عیب رو چی میگه . من تشخیص ایشون را خیلی قبول دارم . نتیجه را بنویس اینجا

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وقتی مصرف بالا باشه معلومه که شمع ها دوده زده
    شلنگ ها سالمه
    دود سیاه ندارم
    کاتالیزور تو زمان کادیلاک من نبوده عزیزم
    گپ شمع اگه بیشتر شده باشه دوده میزنه مصرف بالا میره
    کادیلاک شما مگه زمان چی بوده ؟
    من خودم داشتم نصب بود

8. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گپ شمع اگه بیشتر شده باشه دوده میزنه مصرف بالا میره
    کادیلاک شما مگه زمان چی بوده ؟
    من خودم داشتم نصب بود
    کادیلاک من 79 است و کاتالیزور اگزوز ندارد
    سیستم اگزاست 2 منبعی دارد فردا ماشین رو روشن میکنم و دوری تو اتوبان میزنم بعدش تست آلایندگی میگیرم ببینم با کارکرد موتور سیستم تمیزتر میه
    ماشین که سال به سال حرکت نکنه ودرجا کارکنه از این غیب های بیخود توش در میاد

10. این کاربر از tetis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کادیلاک من 79 است و کاتالیزور اگزوز ندارد
    سیستم اگزاست 2 منبعی دارد فردا ماشین رو روشن میکنم و دوری تو اتوبان میزنم بعدش تست آلایندگی میگیرم ببینم با کارکرد موتور سیستم تمیزتر میه
    ماشین که سال به سال حرکت نکنه ودرجا کارکنه از این غیب های بیخود توش در میاد
    بهرحال مبارک باشه
    پدرم زمان اریامهر خرید 500هزار بعد از 2سال فروخت 300 تومن

منم مدل 56.57 و60 .62 داشتم و راضی بودم
    --منتهی مدل های تقریبا 60 به بعد دیگه دف کلاچ دار ندارن - چند سال پیش یادمه روغن دف من لیتری 50 هزار میخریدم سبز رنگ بود چون دف کلاچ دار داشت باید این مدل میخریدی

سیستم اگزوز اصلی اینا 3 بخش هست=کانورتر +رزوناتور+مافلر
    اونایی که کول تگ GM دارن به نظرم بهتره چون نظارت خوبی داشته همون 56-57-58-59 یه نکته بدش پمپ تنظیم ارتفاع مکانیکی دارن که معمولا خرابه حالا 60 هم خوبه اما دیگه بعد از اون چون نظارت امریکایی ها نبوده اینا قطعات در انبار داشتن باید تولید تولید میکردن و کول تگ GMتبدیل به پارس خودرو شد

اسپری از دریچه گاز خوبه اما شمع ها را خراب میکنه چون اتکان بهم میخوره البته یه مورد دیدم که گفتم

راستی سوال دارم
    راکر ارم های سوپاپ موتور از نوع غلطک دار هست یا مثل این مدل ساده هستش ؟و ایا روی راکر ارم ها PIVOT هم نصبه ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساسات نصبه ؟

ایا محل نصب EGR هم داره ؟

واتر پمپ تک لوله یا دو لول ؟

بخشید طولانی شد

تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهرحال مبارک باشه
    پدرم زمان اریامهر خرید 500هزار بعد از 2سال فروخت 300 تومن

منم مدل 56.57 و60 .62 داشتم و راضی بودم
    --منتهی مدل های تقریبا 60 به بعد دیگه دف کلاچ دار ندارن - چند سال پیش یادمه روغن دف من لیتری 50 هزار میخریدم سبز رنگ بود چون دف کلاچ دار داشت باید این مدل میخریدی

سیستم اگزوز اصلی اینا 3 بخش هست=کانورتر +رزوناتور+مافلر
    اونایی که کول تگ GM دارن به نظرم بهتره چون نظارت خوبی داشته همون 56-57-58-59 یه نکته بدش پمپ تنظیم ارتفاع مکانیکی دارن که معمولا خرابه حالا 60 هم خوبه اما دیگه بعد از اون چون نظارت امریکایی ها نبوده اینا قطعات در انبار داشتن باید تولید تولید میکردن و کول تگ GMتبدیل به پارس خودرو شد

اسپری از دریچه گاز خوبه اما شمع ها را خراب میکنه چون اتکان بهم میخوره البته یه مورد دیدم که گفتم

راستی سوال دارم
    راکر ارم های سوپاپ موتور از نوع غلطک دار هست یا مثل این مدل ساده هستش ؟و ایا روی راکر ارم ها PIVOT هم نصبه ؟

ساسات نصبه ؟

ایا محل نصب EGR هم داره ؟

واتر پمپ تک لوله یا دو لول ؟

بخشید طولانی شد
    عزیزم ماشین من سویل 1979 است وارداتی است و اسمبل نشده است در مورد سوالاتتون هم من اطلاع کافی ندارم فقط میدانم ساسات وصل هست واترپمپ هم دولول هست

13. این کاربر از tetis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیزم ماشین من سویل 1979 است وارداتی است و اسمبل نشده است در مورد سوالاتتون هم من اطلاع کافی ندارم فقط میدانم ساسات وصل هست واترپمپ هم دولول هست
    حقیقتش میخواستم ببپرسم سال 79 شمسی منظورتون هست یا میلادی -چون 79 شمسی نداریم البته بعضی با گفته ها میگن منم بخاطر همین دیگه سوال نکردم
    چون سویل های که به صورت CKD اومده خیلی کمه دوستم داشت

اگر وارداتی هست باید داشته باشه مثل EGR+ترانزیستور RGR و..
    پمپ هوا ی تزریق ثانویه اگزوز هم معمولا دارن
    تولید دیترویت میشیگان هست

واتر پمپ معمولا تک لول هست --خودروهای تولید ایران پیدا نمیکنن برایبلیزر 2لول نصب میکنن
    ماشین رنگ ابی درباری نیست ؟

کد 13 DIGT پشت شیشه سمت راننده را دکد کردید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •