تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1031 از 1130 اولاول ... 31531931981102110271028102910301031103210331034103510411081 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,301 به 10,310 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

داره خودمونی میشه SaEiD_MaFiA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    بهبهان

پيش فرض

اگر خار را جا بزنید،و در شیار محل قرار گیری خودش نصب بشه...
    والا هواگیری پمپ رو بعد از نصب روی بوستر با همون روشی که گفتید با دوتا شیلنگ شفاف کولرعابی انجام دادم که تا جایی که متوجه شدم کلا هواگیری شد و توی لوله پر از روغن بود. بعد شیلنگها رو از سمت نیپل خروجی روغن پمپ کشیدم که یه وقت هوای اندک باقی مونده بالای قوس شیلنگ برنگرده داخل.
    اما هواگیری چرخ ها به این روش انجام :
    پیچ چرخ جلوی سمت شاگرد باز شد و چنتا ترمز زدم و نگه داشتم رو ترمز. یه نفر پیچ رو بست. ترمز رو ول کردم و باز پیچو باز کرد و من فشار دادم و نگه داشتم. ولی بعد از سفت کردن یه چرخ تغییری توی فشار و سفتی ترمز حس نکردم. البته برای چرخ های عقب انجام نشد.
    ولی سوال اینجاست که بعد از هواگیری یک چرخ جلو آیا نباید تغییری حس بشه؟
    ==================================================
    و اما در مورد عکس گرفتم از مراحل کار:
    خعلی دوس دارم منم این کارو انجام بدم ولی متاسفانه موبایل هوشمند ندارم که عکس بگیرم. ولی خب سعی میکنم بعد از اتمام کار و نتیجه مثبت گرفتم مراحل کار رو با نقاشی نشون بدم تا دوستان دیگه هم استفاده کنن.

===========
    و در آخر از همه شماها مخصوصا جناب کاماروی عزیز که البته اسمتون رو نمیدونم و همچنین آقا امین گل و سایر دوستانی که وقت میذارن و از جون و دل مایه میذارن تشکر ویژه میکنم

2. 3 کاربر از SaEiD_MaFiA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

والا هواگیری پمپ رو بعد از نصب روی بوستر با همون روشی که گفتید با دوتا شیلنگ شفاف کولرعابی انجام دادم........

بعد از هواگیری پمپ ترمز و نصب روی ماشین، طبق این روش هواگیری کنید:

مخزن پمپ پر از روغن و درب آن را ببندید، یک نفر مسئول فشردن پدال ترمز و نفر دیگه مسئول هواگیری از سمت چرخ.
    در ابتدا نفر پشت فرمان باید چندین بار پدال ترمز را تا انتها فشار داده و رها بکنه، به این کار اصطلاحا " پُر کردن" گفته میشه
    بعد از اینکه چند بار پر کرد، پدال را باید با پا تا انتها نگهداره و در همین حال نفر مسئول هواگیری، پیچ هواگیری پمپ چرخ را کمی شل بکنه ( با آچار مناسب و نه انبردست و..که باعث خرابی پیچ خواهد شد) تا هوا و روغن از داخل پمپ خارج بشه.
    نفر مسئول فشردن پدال نباید پای خودش را از روی پدال برداره و همچنان باید فشار بده تا هوا دوباره وارد مدار نشود.
    سپس نفر هواگیری چرخ،بلافاصله دوباره پیچ را سفت بکنه و نفر اول مجددا پدال ترمز را پر بکنه و دوباره به همین روش هواگیری انجام بشه.

بعد از چند بار که در چرخ هواگیری شد، کم کم بجای هوا، مخلوطی از هوا و روغن با نسبت کم و زیاد از پیچ هواگیری خارج شده و در آخرین مراحل فقط روغن با فشار به بیرون پرتاب میشه که نشانه تمام شدن هوا در مدار مربوط به همان چرخ است.
    این کار را باید بطور دقیق بر روی هر چهار چرخ و به نوبت ( چرخ سمت راست عقب، و بعد سمت چپ عقب و سپس سمت راست جلو و بعد سمت چپ جلو) انجام داد تا تمام مدار ترمز و چرخها هواگیری بشه.
    بعد از هر مرحله هواگیری، کم کم پدال ترمز زیر پای نفر پشت رل سفت خواهد شد که نشانه کم شدن هوا در مدار است.
    همچنین مرتبا باید مخزن پمپ ترمز را بازدید کنید تا خالی نشده و دوباره از داخل پمپ هوا به داخل لوله های ترمز وارد نشود.

این روش معمولی و استاندارد هواگیری است و باید به همین ترتیب و در تمام چرخها انجام شود.
    اگر کسی برای کمک نداشتید از روش بطری و لوله استفاده کنید که زمان بیشتری میبره اما در نهایت هواگیری انجام خواهد شد.

4. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام امین جان
    اتفاقا تا دلت بخواد ماشینم خوابیده بخاطر همین کسب تجربه های اولین بارم
    سری قبلی که کاربراتور رو باز کردم و واشر براش طراحی کردم و با لیزر برش دادم و بستمش بار اولم بود! ابن سری هم که پمپ ترمز رو باز و بسته کردم بار اولم بود!!
    البته هنوز تمرزا راه نیفتادن! نمیدونم چرا چرخ ها درست هواگیری نمیشن. تاجایی که متوجه شدم پمپ هواگیری شده تموم . ولی ماشین همچنان یه ترمز بسیار بسیار ضعیف داره.

سلام وارادت

اخه این خودروها سیستم درست حسابی دارن ومثلا اگر دقیق اورهال نشن خوب عمل نمیکنن امریکا مثل پراید خودرو نمی سازه اونا تاجایی که میدونم حساب کتاب همه چیز را میکنن بخاطر همین من این موارد را دیدم که وقتی مثلا طرف یادمه درمورد کاپریس تخم مرغی مشکل ترمز پیدا کرد ویه تعمیرکار سیلندرترمز رابازکرده بود واورهال کرده بود بعد از اون طرف میگفت دیگه ترمز مثل اول نشد این تعمیرکاراحتمالا درست نتونسه جمع کنه اینا تکنیک میخواد بررسی خط افتادن درپیستون+جنس اورینگ ها +ضعیف شدن فنرها -هواگیری و..

خودرو شما ممکنه ازیه قسمت خراب باشه یا ....میخوای بازکنی تا خودت اورهال کنی این خیلی عالیه-- اما اول یه اطلاعات از دوستان دقیق بگیر بعد بازکن البته اینو هم بگم اینا منوال دارن دقیق توضیح داده واینجا درحد راهنمایی هستش

الان شما کاربرات را بازکردی واشر عوض کردی شما وقتی بازکردی حداقل تا کف کاربرات را تست میکردی یا سوزن ها را با کولیس اندازه میگرفتی وچک میکردی موردی نداره یا لاستیک پمپ شتاب و.....شما شناور را دست کاری کردی واین ممکنه خوب عمل نکنه اینا حساس هستن سوخت ازتنظیم خارج میشه ----حالاواشر هم بستی اما سفت کردن پیچها ترکمتر میخواد تا یه اندازه پیچ ها سفت بشه --فیلتر لوله ورودی هم باید عوض میکردی

الان باردوم ترمز بازکردی هنوز مثل اول نشده حالا کجا درست عمل نکردی مشخص نیست --هواگیری اینا اونطوری که شما میفرمایید مثل خودروهای ایرانی نیست حداقل باید 50بار پدال ترمز بزنی چیزی که خود GMگفته بود

1.شما کاور مسترسیلندر را باز کن از یه نفر کمک بگیر بگو چندبار پدال ترمز بزنه درهمین لحظه شما قسمت پیاله جلویی مسترسیلندر را نگاه کن ببین روغن ترمز تغییری درحالت خودش میکنه یعنی یه حالت تولید هوا وبخار و...؟
    ممکنه هوا داشته باشه

2.درضمن اگر تونستید ازvin خودرور 13رقمی را بگید تا ببینیم موتور ماشین دقیقا چیه ؟

3.سعید جان ما چند سال پیش این منوال را از امریکا خریدیم باز هم کم میاریم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه SaEiD_MaFiA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    بهبهان

پيش فرض

سلام وارادت

اخه این خودروها سیستم درست حسابی دارن ...

3.سعید جان ما چند سال پیش این منوال را از امریکا خریدیم باز هم کم میاریم

سلام
    منظورتون از منوال همون دستورالعمله؟
    پاسخ 3: رو چشم امروز نتیجه رو میذارم حتما

8. این کاربر از SaEiD_MaFiA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه armindevile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    منظورتون از منوال همون دستورالعمله؟
    پاسخ 3: رو چشم امروز نتیجه رو میذارم حتما
    بله همون سرویس منوال خودرو ها هست یا دستورالعمل تعمیرات

10. این کاربر از armindevile بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اين‌ قرمز‌ زيبا‌ مجوز تردد ندارد

داستان‌ آهن‌ پاره‌اي‌ که‌ به‌ تنها‌ موستانگ ‌66‌ ارتقا‌ء يافته‌ي‌ موجود در ايران‌ تبدیل‌ شد

محمد علي قمري علاقه‌ اش را به خودروهاي قديمي و کلاسيک، از مطالعه درباره‌ي آنها و شايد جمع آوري کتاب و مجلاتي در اين خصوص، فراتر برده و مدتي است به کار بر روي خودرويي اسقاطي و قديمي براي بازسازي و تعميرش مشغول شده است. او اطلاعات زيادي در اين باره دارد و هنگام صحبت درباره‌ي خودروهاي مورد علاقه اش برقي در چشمانش ديده مي شود. درباره‌ي چگونگي جان بخشيدن به خودرويي که به چند تکه آهن پاره تبديل شده بود با او به گفتگويي نشستيم که بخشي از آن را در پي مي آوريم.

– چه مدت است به کار روي اين خودروي قديمي علاقه مند شده ايد؟

چهار سالي مي شود که شروع به کار کرده ام. اين سومين خودروي من است. اولين ماشينم يک بليزر بود. بعدش يک شورولت نوا و حالا هم به دليل علاقه‌ي شخصي شديد، اين موستانگ را انتخاب کردم که البته در آغاز کار جنازه اي بيش نبود وحالا به اين زيبايي رسيده است.

– خودتان سررشته اي از تعميرخودرو داريد؟

مورد جالبي را برايتان مي گويم. در اين چهار سال براي انجام برخي کارهاي تعميري، مجبور شدم 9 بار صافکار عوض کنم چون متأسفانه بدقولي مي کردند و کارم را عقب مي انداختند طوري که کارم به شکايت کشيد. به جايي رسيدم که خودم شاگرد صافکار شدم.

_درباره‌ي خودرويي که دردست تعمير داريد توضيح بدهيد. محصول چه شرکتي است و در ميان برندهاي ديگر چه جايگاهي دارد؟

اين ماشين که يک موستانگ 1966 مي باشد، محصول شرکت فورد است که از سال1964 تا کنون در حال توليد مي باشد و بخش اعظم فروش شرکت فورد روي اين محصول بوده است. البته در نظر سنجي هايي که شرکت هاي توليد خودرو انجام مي‌دهند از رتبه بالايي برخوردار بوده و حتي به عنوان پرطرفدار ترين خودرو در دنيا شناخته شده است. در مجموع خودروي بسيار موفقي است. حداكثر سرعت ماشين بسته به صاحب ماشين و نيازش قابل تغيير است. اسكلت و بدنه ماشين طوري است كه قابليت هر گونه تغيير و تقويت را به صورت نامحدود دارد. موستانگ خودرو مسابقه است. اسم كلاس آن كلاس”پونيكار” است. رقيب اصلي موستانگ کامارو مي باشد که آن نيز براي ماندن در بازار رقابت توسط شرکت شورلت توليد شد. اين دو كم و بيش در رقابت هستند ولي هوز هم موستانگ يه سر وگردن بالاتر است. خودرو سازي آمريكا 2 قطب دارد يكي فورد ويكي هم جنرال موتورز. هنري فورد خود بنيان گذار خط توليد ماشين در دنيا بوده است و اولين كارخانه توليد ماشين سازي را به اسم كارخانه فورد بنا كرد.

برچسب ها و خطوط روي خودرويي که کار کرده‌ايد با دقت ترسيم شده؟ چرا اين علائم و خطوط در دنياي خودرو اهميت دارند؟ درباره‌ي معني اين نمادها صحبت کنيد.

به نقل از جناب آقاي خسرو قاسمي علائمي که روي ماشين است هر کدام بار معنايي خاص خود را دارند. مثلا خطوط وسط روي کاپوت نشان از اين است که ماشين هميشه در وسط خط و در حال سبقت گرفتن است. در دهه 1960 فيلم هاي وسترن درخشان تر از هميشه بر پرده ي نقره اي مي درخشيد و از نشانه‌هاي اقبال آن علاقه روزافزون مردم به استفاده از نمادهاي اين ژانر بود و خيلي از شرکت ها براي تبليغ يا طراحي محصول خود از اين نمادها استفاده مي کردند. شرکت فورد که به نوعي بنيان‌گذار اين جريان بود قسمت پشت ماشين را به شکل کلاه کابويي طراحي کرده است. حتي کليت خودرو نيز خالي از استعاره هاي طبيعت غرب وحشي نيست. حتي نام موستانگ که به معني اسب وحشي است اولين چيزي را که در ذهن تداعي مي‌کند سرکشي و سرعت است. چراغ هايش چون اسب کمي مايل به کنار هستند و کنار ماشين هم آرم اسب در حال دويدن نصب شده است. پرچم روي ماشين هم که نماد مسابقات اسب دواني است به حالتي است که اسب از خط پايان رد شده و پيروز ميدان گرديده و به اين معناست که هميشه موفق و پيروز است. نماد ديگر که روي بدنه خودرو هست به صورت سه تا خط خود را نشان مي دهد که همان مهميز است؛ همان ستاره اي که در پشت کفش هاي کابوي قرار دارد. در مجموع ماشين نمادي از غرب وحشي و تمام متعلقات آن است از جمله اسب و کابوي. ماشين کاملاً به لحاظ فرهنگي اصالتي آمريکايي دارد. موتور آن 8 سيلندر است و قدرتش بستگي به صاحبش دارد که چه ميزان از قدرت نياز داشته باشد. سيلندرهاي فابريک اين ماشين 6 و 8 است و حالت معمولي آن حدود 302 اينچ و در صورت نياز به 500 اينچ هم مي رسد که حجم موتوري حدود 9000 سي سي را دارا خواهد بود.

-خودروي موستانگ تعمير شده توسط شما چه ويژگي خاصي دارد؟

اين خودرو بعد از صافکاري به مرحله‌ي رنگ رسيد که حدوداً يک سال به طول انجاميد. جلو بندي و زيربندي ماشين کاملاً عوض شده. اين مدل موستانگ 66 که جلو داشبورد، کيلومتر و آمپرش به صورت فابريک يک مدل بالاتر از خود ماشين يعني 67 مي باشد، تنها موستانگ 66 ارتقا يافته ي موجود در ايران مي باشد. کل قطعات ماشين فابريک شرکت فورد است و هيچ قطعه ي غير فابريکي روي ماشين سوار نشده است.

– دسترسي به اين قطعات کار دشواري است؟

کمک هاي دوست عزيزم جناب آقاي خسرو قاسمي در اين خصوص بسيار راهگشا بود. بيشتر قطعات به صورت استوک تهيه شده و بقيه را سفارش دادم. از مزايايي که اين نسل از ماشين دارد اين است که سايتي فعال به اسم mustang unlimitedang unlimited (به معني موستانگ نامحدود) هست که تمامي قطعات موستانگ حتي قطعات نسل اول که هنوز توليد مي‌شود را در صورت سفارش براي شما ارسال مي‌کند البته با قيمت هاي تمام شده ي بسيار بالا.

_انتخاب اين خودرو در ميان ده ها برند ديگر که شايد بسيارجذاب هم باشند، دليل خاصي داشت؟

داستان به دوران کودکيم بازمي گردد. زماني که هنوز به مدرسه نمي رفتم يك ماشين اسباب بازي كوچك داشتم كه هميشه روي حاشيه فرش که نقش جاده را براي من داشت با آن بازي مي كردم. يادم هست از پدرم اسم ماشين را پرسيدم. پدرم گفت اين “فورد موستانگ” است و اين در خاطرم ماند. از بچگي علاقه ي زيادي به اين ماشين داشتم و روياي داشتنش هميشه همراهم بود. يك موستانگ نزديك مدرسه ي ما بود و من در هر فرصتي صورتم را به شيشه اش مي چسباندم تا بتوانم داخل آن را ببينم. روزي به پدرم گفتم: از اين ماشين ها بخر، پدرم گفت که مصرف سوختش بالاست. درآن زمان يك پيكان قرمز رنگ 57 خريد كه آن زمان به نوبه‌ي خودش کيا و بيايي داشت.

-هنوز از اين مدل خودرو در شهر پيدا مي شود؟

تا چند وقت پيش چندتايي از اين ماشين ها در سطح شهر بودند تا اينكه حكم قيچي آن ها را دادند و ندانستند با اين كار چه قدر از سرمايه هاي كشور نابود مي شود. قبل از قيچي شدن يكي دوتا از آن ها در سطح شهر بودند كه حتي رنگ هم نداشتند و فابريك بودند. كسي نمي دانست اين ماشين ها يك روزي عتيقه مي شوند! تعدادي هم كه در گاراژي نگهداري مي شدند قسر در رفتند و سالم ماندند. خيلي خوب مي شود اگر كسي بتواند آنها را بازسازي كند.

– براي جان دادن به اين خودرويي که به قول خودتان جسدي بيشتر نبود چه قدرهزينه كرده‌ايد؟

حدوداً 35 الي 40 ميليون تومان هزينه برداشته و البته اگر كسي بخواهد ماشين را به صورت جمع شده و آماده بگيرد حدود 150 ميليون تومان بايد هزينه کند. خودروي بسيار گراني است.

-قصد فروشش را نداريد؟

اين ماشين مانند پسرم است و هيچوقت فكر نمي‌كنم بتوانم از آن دل بكنم. يه تيكه آهن بود كه خودم بزرگش كردم.

– اين خودرو مي تواند مجوز تردد در خيابان را بگيرد؟

مشکل اصلي پلاك قديم بودن ماشين است به همين علت مجوز ندارد. از مسئولين تقاضا دارم كه بعد از چهار سال زحمت، اجازه بدهند حداقل بتوانم ماهي دوسه روز ماشين را بيرون بياورم.

– اين فورد براي حرکت کردن آماده است؟ يعني کار تعميرش به اتمام رسيده است؟

كار مهم ماشين بدنه آن بود كه انجام شد داخل ماشين هم چند ماهي بيشتر كار ندارد.

– اطرافيانتان از اين کارتان حمايت مي کنند؟

خيلي از اطرافيان کمک کردند و از همه آنها کمال تشکر را دارم. اما اگر بخواهم از کسي نام ببرم بايد اول از جناب آقاي خسرو قاسمي تشکر کنم که بزرگترين حامي و مشوقم در اين راه بود کسي که بدون حضور و زحمات و دلگرمي هايش اين امر محقق نمي شد. همسرم هم که با صبوري وصف ناشدني در تمام اين مدت عذاب ها و هزينه هاي زياد اين کار را تحمل کرد و با مهرباني و درکش باعث شد سختي هاي راه بر من آسان گردد، نقش مؤثري داشت.

برگرفته از وبلاگ شهر من

12. 6 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

جناب camaro lt قسمتهایی که در عکس مشخص شده ( نگهدارنده لولاها ) در ماشین شما با پیچ به بدنه بسته شده مثل درب های عقب اما در ماشینم این قسمتها جوشی هستش می خواستم بدونم در بعض از مدل ها جوشی و در بعضی پیچی هستش؟ یا صافکار این قسمت را جوشکاری کرده ؟اگر جوشکاری شده حداقل جای پیچ ها روی فلز باید باشه ! یا بوده با جوش یا بتونه پرشده!
    با تشکر

14. این کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

جناب camaro lt قسمتهایی که در عکس مشخص شده ( نگهدارنده لولاها ) در ماشین شما با پیچ به بدنه بسته شده ....

سوال بسیار خوبی است چون برای من هم عجیب بود که توی بعضی اتومبیلها ، بجای پیچ، اتصال ثابت و جوشکاری میبینم.
    حالا در عوض این بخش که توی نوا من با پیچ به بدنه وصل شده، لولاهای مربوط به در ، با جوشکاری اتصال پیدا کرده که این قضیه نبود پیچ و عدم امکان رگلاژ، مشکلاتی برای رگلاژ و جفتگیری دربها بوجود میاره و ناچارا باید از روشهای دیگه استفاده کرد که چندان ساده نیست ( مثل فشار آوردن به لولاها و یا ستون در بخشهای مناسب با استفاده از جک و اهرم و..)

البته این امکان وجود داره که این لولاها را جدا کرده و مجددا با جوش دادن مهره های فولادی از سمت داخل درب، سوراخکاری در پایه لولاها و درب و نهایتا امکان اتصال بوسیله پیچ فولادی وجود داشته باشه که کاری بسیار دقیق و نیازمند حوصله و ابزار مناسب هست.

شاید این کار ( اتصال با جوش ) بیشتر در ایران انجام شده و دیگه مثل مدلهای اصلی که در آمریکا تولید شده، دارای امکان رگلاژ نیستن و یا به دلیل هرز شده مهره های نصب شده در بدنه، ساده ترین کار را انتخاب و با جوش دادن، مشکل را حل کردن، که متاسفانه مشکل بزرگتر، یعنی عدم امکان رگلاژ و جفتگیری کامل بوجود آمده.
    احیانا در نوا شما هم در این بخش لولاهای مربوط به خود در، جوشکاری شده؟

16. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

احیانا در نوا شما هم در این بخش لولاهای مربوط به خود در، جوشکاری شده؟

بله همان طور که در عکس دیده میشه جوشکاری شده .

18. این کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بله همان طور که در عکس دیده میشه جوشکاری شده .

متاسفانه ظاهرا این روش جوش دادن فقط در ایران انجام شده و برای راحت کردن کار ، از نصب پیچ و مهره خودداری کردن که باعث ایجاد دردسرهای بعدی برای رگلاژ و جفتگیری خواهد شد.

در لولاهای آمریکایی نصب شده در آمریکا، چه صادراتی یا مورد استفاده در داخل آمریکا، از پیچ و مهره برای اتصال لولاها به درب استفاده شده که در اینجا دو نمونه از لولاهای مورد نظر دیده میشه که همگی دارای سوراخ محل پیچ در هر دو سمت هستند.

تنها کار همان ایجاد سوراخ برای نصب پیچ و مهره است ، همچنین ایجاد مقداری خلاصی در طرفین پیچ و مهره جهت انجام رگلاژ و جفتگیری های احتمالی در آینده.
    این کار در تمام اتومبیلها انجام میشه حتی پیکان و پراید ، اما روش جوش دادن لولا بسیار ناشیانه و غیر اصولی است.

////////////////

با توجه به ناامنی زیاد در سطح جامعه و بالا رفتن آمار سرقت باطری اتومبیل، قبلا تصمیم داشتم سیم کاپوت برای نوا نصب کنم که متوجه شدم ایمنی چندانی نداره و خیلی از خودروهای دارای سیم کاپوت ، به راحتی مورد سرقت باطری قرار میگیرند،
    بنابراین تصمیم دارم یک مکانیزم مناسب قفل برای اهرم باز کننده کاپوت تعبیه کنم که بعد از انجام کار ، شرح و تصویر منتشر خواهد شد.

20. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •