تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 142 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 1415

نام تاپيک: كلوپ گيم پد كامپيوتر

آخر فروم باز Crespo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد، یه گوشه از سرزمین پاک آریایی

پيش فرض

سلام. الان زنگ زدم به فروشنده ای که دسته رو گرفته بودم، گفت اینکه شما گرفتین دسته XBOX هستش و به PC نمی خوره! شما باید دسته 2 کاره می گرفتین که هم به PC بخوره و هم XBOX!!!! حرفش درسته؟؟؟!!!!!!!!!!

پروفشنال ehsan_old's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. الان زنگ زدم به فروشنده ای که دسته رو گرفته بودم، گفت اینکه شما گرفتین دسته XBOX هستش و به PC نمی خوره! شما باید دسته 2 کاره می گرفتین که هم به PC بخوره و هم XBOX!!!! حرفش درسته؟؟؟!!!!!!!!!!

همه دسته های Xbox به PC میخورن.

عکس از بسته بندی دسته ای که گرفتی بذار.

چه قیمتی خریدی؟

3. این کاربر از ehsan_old بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

نمیشه!!!!!!!!!!!!

بازم دسته راه نیفتاد!!!!!!!!!!!!!

ممکنه چون من ویندوز 7 دارم، کار نمیکنه! چون روی کارتونش نوشته: Works with most Windows XP!!!!
    من با همون درایور(البته 64 بیتیش) و ویندوز سون 64 بیتی دارم بازی میکنم و بسیار هم عالیه

5. این کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام. از همه دوستان که کمکم کردن، تشکر می کنم، مخصوصاً احسان عزیز که قدم به قدم کمکم کرد. دسته راه افتاد و خیلی هم لذت بخشه. فقط یه سئوال! دسته رو که وصل می کنم، این چراغ وسطش روشنه! یعنی دیگه نمیشه خاموشش کرد! این ایرادی نداره؟! من باید بعد از هر بار بازی کردن، دسته رو از PC جدا کنم یا لزومی نداره؟!!!

7. این کاربر از Crespo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. از همه دوستان که کمکم کردن، تشکر می کنم، مخصوصاً احسان عزیز که قدم به قدم کمکم کرد. دسته راه افتاد و خیلی هم لذت بخشه. فقط یه سئوال! دسته رو که وصل می کنم، این چراغ وسطش روشنه! یعنی دیگه نمیشه خاموشش کرد! این ایرادی نداره؟! من باید بعد از هر بار بازی کردن، دسته رو از PC جدا کنم یا لزومی نداره؟!!!

خوبه که راه افتاد.

بگو ببینم مشکل کجا بود و چه جوری حل شد؟

اون چراغ باید روشن باشه. اگر دقت کنی میبینی روش از شماره 1 تا 4 رو نوشته که روبروی یکی از چراغاش روشن میشه.

اگر فقط همین دسته وصل باشه شماره 1 روشن میشه. اگر دسته دیگری (از هر برندی) زودتر به PC وصل کنی و بعد اینو، چراغ شماره 2 روشن میشه.

هر وقت هم که از دسته استفاده نمیکنی از PC جداش کن.

9. این کاربر از ehsan_old بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

خوبه که راه افتاد.

بگو ببینم مشکل کجا بود و چه جوری حل شد؟

اون چراغ باید روشن باشه. اگر دقت کنی میبینی روش از شماره 1 تا 4 رو نوشته که روبروی یکی از چراغاش روشن میشه.

اگر فقط همین دسته وصل باشه شماره 1 روشن میشه. اگر دسته دیگری (از هر برندی) زودتر به PC وصل کنی و بعد اینو، چراغ شماره 2 روشن میشه.

هر وقت هم که از دسته استفاده نمیکنی از PC جداش کن.
    دقیقاً نمیدونم والا! اما بردم پیش خوده فروشنده، اون که گفت شما نگفتی واسه PC می خوای، و الا من بهت می گفتم این نمی خوره! بعد از کلی فک زدن واسه ایشون (هرچند که معلوم بود قبول نکرده!) بردیم در مغازه یکی از دوستاش که به PC وصل کنه (خودش در مغازه PC نداشت). رفتیم، اونجا هم یارو میگفت دسته XBOX نمی خوره به PC و درسته که پورتش USB هست، اما USB کامپیوتر با XBOX فرق میکنه!!! خلاصه واسه اینم کلی فک زدم و گفتم که بابا روی خود جعبش نوشته که میشه! توی برگه راهنماش نوشته که میشه! دوستامم گفتن میشه! بالاخره وصلش کرد و اونجا هم یه لحظه چراغش روشن شد و بعد خاموش شد! همین آقا که به PC ایشون وصلش کردیم، از مغازش که اومدم بیرون یه دسته XBOX نشونم داد که دستت عین همین بود؟ گفتم آره، اما این شما تقلبیه! یارو خندید! فکر کرد گاگولم! هم خودش و هم دوستش که تو مغازه بودن ادعا کردن که اونا که عمرشونو تویه این کار هستن، فرق دسته اصلی رو با تقلبی نمیدونن و من میدونم! به هر حال، اون رابط بین دسته و پورت USB رو بازش کردیم و یه جابه جایی انجام دادم و یه خاکگیری هم شد و در نهایت، شکر خدا درست شد. نکته جالب این ماجرا این بود که همه فروشنده ها کلی ادعاشون میشد که عمرشون رو توی این کار بودن و اصلاً امکان نداره دسته XBOX به PC بخوره!!! هرچقدر می گفتم یه خنده تمسخرآمیز میزدن! در نهایت که از مغازه اومدم بیرون، یارو گفت اگه کارت را افتاد بیا به منم روش و راهشو بگو (با گوشه و کنایه گفت!) قبلشم گفت من خودم جر دادم، نتونستم بازی کنم! پسر عموم مخم کامپیوتر اون هم نتونسته!!!!!
    پ.ن: ببخشید، طولانی شد! اما کامل گفتم تا در جریان تمام مراحل قرار بگیرین
    ---------------
    1. هر موقع دسته رو به PC وصل کنم چراغ روشنه و تا زمانی که قطعش نکنم، خاموش نمیشه! پس این ایرادی نداره؟!
    2. این دسته ها ویبره هم دارن؟! ویبرشون رو چجوری چک کنم؟

3. این قسمت بالا رو که نوشتم، منظورتو نفهمیدم!!!
    Last edited by Crespo; 06-01-2011 at 01:59.

11. این کاربر از Crespo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دقیقاً نمیدونم والا! اما بردم پیش خوده فروشنده، اون که گفت شما نگفتی واسه PC می خوای، و الا من بهت می گفتم این نمی خوره! بعد از کلی فک زدن واسه ایشون (هرچند که معلوم بود قبول نکرده!) بردیم در مغازه یکی از دوستاش که به PC وصل کنه (خودش در مغازه PC نداشت). رفتیم، اونجا هم یارو میگفت دسته XBOX نمی خوره به PC و درسته که پورتش USB هست، اما USB کامپیوتر با XBOX فرق میکنه!!! خلاصه واسه اینم کلی فک زدم و گفتم که بابا روی خود جعبش نوشته که میشه! توی برگه راهنماش نوشته که میشه! دوستامم گفتن میشه! بالاخره وصلش کرد و اونجا هم یه لحظه چراغش روشن شد و بعد خاموش شد! همین آقا که به PC ایشون وصلش کردیم، از مغازش که اومدم بیرون یه دسته XBOX نشونم داد که دستت عین همین بود؟ گفتم آره، اما این شما تقلبیه! یارو خندید! فکر کرد گاگولم! هم خودش و هم دوستش که تو مغازه بودن ادعا کردن که اونا که عمرشونو تویه این کار هستن، فرق دسته اصلی رو با تقلبی نمیدونن و من میدونم! به هر حال، اون رابط بین دسته و پورت USB رو بازش کردیم و یه جابه جایی انجام دادم و یه خاکگیری هم شد و در نهایت، شکر خدا درست شد. نکته جالب این ماجرا این بود که همه فروشنده ها کلی ادعاشون میشد که عمرشون رو توی این کار بودن و اصلاً امکان نداره دسته XBOX به PC بخوره!!! هرچقدر می گفتم یه خنده تمسخرآمیز میزدن! در نهایت که از مغازه اومدم بیرون، یارو گفت اگه کارت را افتاد بیا به منم روش و راهشو بگو (با گوشه و کنایه گفت!) قبلشم گفت من خودم جر دادم، نتونستم بازی کنم! پسر عموم مخم کامپیوتر اون هم نتونسته!!!!!
    پ.ن: ببخشید، طولانی شد! اما کامل گفتم تا در جریان تمام مراحل قرار بگیرین
    ---------------
    1. هر موقع دسته رو به PC وصل کنم چراغ روشنه و تا زمانی که قطعش نکنم، خاموش نمیشه! پس این ایرادی نداره؟!
    2. این دسته ها ویبره هم دارن؟! ویبرشون رو چجوری چک کنم؟

3. این قسمت بالا رو که نوشتم، منظورتو نفهمیدم!!!

من نفهمیدم چه جوری درست شد.

دلیلشو دقیق متوجه شدی بگو

1_ خیر
    2_ دارن. با یه بازی مثل فیفا 11 میتونی چک کنی. توپ بخوره به تیرک دروازه، ویبره میزنه
    3_ اون چراغ وسط دسته مربوط به اینه که شماره دسته رو نشون میده. مثلاً اگر 3 تا دسته Xbox وصل کنی، یکیش شماره یکش روشن میشه، یکیش شماره 2 و یکی دیگش شماره 3

13. این کاربر از ehsan_old بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت saeed8990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت اساتيد ميخواستم بپرسم ايا بازي رزيدنت اويل كه روي كامپيوتر نصب هست رو ميشه با دسته بازي كرد يا نه خيلي ممنون ميشم اگه راهنمايي بكنيد با تشكر فراوان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

آقا سلام میخواستم ببینم تا 40 تومن واسه pc چی پیشنهاد میدید واسه fifa pes va need for speed میخوام و در کل لاجیتک چطوره شنیدم خیلی حرفه ای هست

در آغاز فعالیت saeed8990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام به همه اساتيد
    ميخواستم بپرسم ايا بازي رزيدنت اويل 5 كه رو كامپيوتر نصبه ميشه با دسته بازي كرد يا خير
    با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •