بچه ها يه سوال داشتم
آيا بايد داره كه نقشه هل را كاليبره كنيم ؟
اگه آره چطوري؟
من الان چند روزي هست كه GPS با اختلاف نشون ميده
اينو بايد چيكار كنم؟
گوشي xperia برنامه oziep
بچه ها يه سوال داشتم
آيا بايد داره كه نقشه هل را كاليبره كنيم ؟
اگه آره چطوري؟
من الان چند روزي هست كه GPS با اختلاف نشون ميده
اينو بايد چيكار كنم؟
گوشي xperia برنامه oziep
آقا من گارمین رو بدون هیچ دردسری نصب کردم
اما وقتی میرم تو قسمت نقشه فقط یه ماشینو نشون میده هیچ چیز دیگه ای و یه نقشه ی هایلایت شده از جهان
نقشه ی ایران و تمام چیزایی که لازم بود رو ریختم توش حالا کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟
نوشته شده توسط bikhial_all_75 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
شما وقتی برنامه گارمین رو ران میکنی ایتدا تو همون صفحه اول بالا سمت چپ منتظر بمون تا آنتن سبز بشه.وقتی آنتن سیز شد به قسمت نقشه برو و 5 تا 7 بار زوم کن مشکلت حل میشه.البته اگر نقشه ایران رو ریخته باشی.ضمن اینکه اگر برنامه ای که من گذاشتم.نقشه راههای ایرانه و بجز تهران جزئیات یکی 2تا شهر بزرگ دیگه رو بیشتر نداره ها.
هرچه قدر صبر کردم آنتن سبز نشد بعد با انگشت خودم درجه های آنتن رو بردم بالا و سبز شد!!!!نوشته شده توسط AryanLand [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من 3 بار این برنامه رو حذف و دوباره نصب کردم,نقشه ایران هم که توضیح داده بودی رو ریختم روش ولی همچنان هیچ چیز به جزء یه ماشین و یه صفحه ی سیاه نشون نمیده
نمیدونم مشکل از کجاست و تمام کارا رو دقیقا مو به مو انجام دادم ولی نقشه ی ایران یا اصلا جایی که من هستم رو نشون نمیده
ضمنا من همون ورژن جدید رو که چند صفحه قبل توضیح داده بودین نصب کردم
گوشی من i900 هستش
سلام.نوشته شده توسط BIKHIAL_ALL_75 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون وقتی که شما با انگشت روی آنتن میزنی سبز زیتونی میشه رنگش اما وقتی آنتن امواج رو میگیره به رنگ سبز مغز پسته ای میشه.
اما اینکه چرا ماهواره هارو پیدا نمیکنه ,من حدس میزنم شما تو اتاقت میخوای این عمل اتفاق بیفته که نمیفته.شما باید بری از زیر سقف بیرون و زیر آسمان آزاد اینکارو بکنید.ضمن اینکه اگر روی آنتن کلیک کنی به یک صفحه با سه گزینه میره که اگر گزینه:GPS Info (وسطی) رو بزنی توی صفحه بعد تعداد ماهواره های در حال اتصال رو به شما نشون میده بالای صفحه در ابتدااین نوشته رو میبینید:Acquring Satellites و تا وقتی این گزینه به 3D.... تبدیل نشده برنامه آما ده برای نویگیشن نیست باید صبر کنید تا به اون حالت در بیاد.(گاهی اوقات تا 8تا ماهواره رو هم میگیره اما بصورت خطی و نه 3D و باز هم اماده نویگیشن نیست.)
به این نکات توجه کنید انشاا...مشکل حل میشه.
AryanLand جان ضمنا وقتی قسمت view map رو میارم,زیر اونجایی که مقیاس ها رو نشون میده نوشته no map ؟؟
در صوریکه من نقشه ایران رو کاملا طبق راهنما ریختم تو فلدر گارمین در قسمت my Storage و فایل gmapsupp.unl رو همونجا کپی کردم
از راهنماییت هم بسیار ممنون
چرا كسي بهم جواب نميده؟نوشته شده توسط golmohammadi [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.نوشته شده توسط bikhial_all_75 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از ریختن نقشه اونو کرک هم کردی؟مطمئنی ریختی تو اون 16 گیگ حافظه؟چون 2تا فولدر میسازه.
نوشته شده توسط golmohammadi [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
نقشه ها باید کالیبره باشه تا دقیق نشون بده.اما کالیبره کردن نقشه کار ساده ای نیست که بشه با توضیحات اینجا شما بتونی انجامش بدی(توضیحات بسیار مفصلی داره).
اما من با اون برنامه که شما داری کار نکردم واسه همین نمیتونم اطلاعات دقیقی بهت بدم.واسه همینم بود که جواب نداده بودم که گمراه نشی.اختلاف در دقتش چقدره؟(حدودا" چند متر؟)
سلامنوشته شده توسط AryanLand [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره کردم,کد مپ آیدی(Map Id 2569) رو دادم به کی جن و اون کد 25 رقمی رو تو فایل txt ریختم و بعد تبدیلش کردم به این gmapsupp.unl
آره حواسم بود نقشه رو ریختم تو فلدر گارمین تو قسمت my storage.
الان برنامه رو حذف و دوباره با دقت تر نصب میکنم ببینم چی میشه
هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)