تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 43 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 421

نام تاپيک: .:: مباحث مربوط به Gps و نرم افزارهای موجود برای پاکت پیسی ::.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

بچه ها يه سوال داشتم
    آيا بايد داره كه نقشه هل را كاليبره كنيم ؟
    اگه آره چطوري؟
    من الان چند روزي هست كه GPS با اختلاف نشون ميده
    اينو بايد چيكار كنم؟
    گوشي xperia برنامه oziep

پروفشنال BIKHIAL_ALL_75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مانشت(ماد نشین)

پيش فرض

آقا من گارمین رو بدون هیچ دردسری نصب کردم
    اما وقتی میرم تو قسمت نقشه فقط یه ماشینو نشون میده هیچ چیز دیگه ای و یه نقشه ی هایلایت شده از جهان
    نقشه ی ایران و تمام چیزایی که لازم بود رو ریختم توش حالا کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

آقا من گارمین رو بدون هیچ دردسری نصب کردم
    اما وقتی میرم تو قسمت نقشه فقط یه ماشینو نشون میده هیچ چیز دیگه ای و یه نقشه ی هایلایت شده از جهان
    نقشه ی ایران و تمام چیزایی که لازم بود رو ریختم توش حالا کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟

سلام.

شما وقتی برنامه گارمین رو ران میکنی ایتدا تو همون صفحه اول بالا سمت چپ منتظر بمون تا آنتن سبز بشه.وقتی آنتن سیز شد به قسمت نقشه برو و 5 تا 7 بار زوم کن مشکلت حل میشه.البته اگر نقشه ایران رو ریخته باشی.ضمن اینکه اگر برنامه ای که من گذاشتم.نقشه راههای ایرانه و بجز تهران جزئیات یکی 2تا شهر بزرگ دیگه رو بیشتر نداره ها.

4. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مانشت(ماد نشین)

پيش فرض

سلام.

شما وقتی برنامه گارمین رو ران میکنی ایتدا تو همون صفحه اول بالا سمت چپ منتظر بمون تا آنتن سبز بشه.وقتی آنتن سیز شد به قسمت نقشه برو و 5 تا 7 بار زوم کن مشکلت حل میشه.البته اگر نقشه ایران رو ریخته باشی.ضمن اینکه اگر برنامه ای که من گذاشتم.نقشه راههای ایرانه و بجز تهران جزئیات یکی 2تا شهر بزرگ دیگه رو بیشتر نداره ها.
    هرچه قدر صبر کردم آنتن سبز نشد بعد با انگشت خودم درجه های آنتن رو بردم بالا و سبز شد!!!!
    من 3 بار این برنامه رو حذف و دوباره نصب کردم,نقشه ایران هم که توضیح داده بودی رو ریختم روش ولی همچنان هیچ چیز به جزء یه ماشین و یه صفحه ی سیاه نشون نمیده
    نمیدونم مشکل از کجاست و تمام کارا رو دقیقا مو به مو انجام دادم ولی نقشه ی ایران یا اصلا جایی که من هستم رو نشون نمیده
    ضمنا من همون ورژن جدید رو که چند صفحه قبل توضیح داده بودین نصب کردم
    گوشی من i900 هستش

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

هرچه قدر صبر کردم آنتن سبز نشد بعد با انگشت خودم درجه های آنتن رو بردم بالا و سبز شد!!!!
    من 3 بار این برنامه رو حذف و دوباره نصب کردم,نقشه ایران هم که توضیح داده بودی رو ریختم روش ولی همچنان هیچ چیز به جزء یه ماشین و یه صفحه ی سیاه نشون نمیده
    نمیدونم مشکل از کجاست و تمام کارا رو دقیقا مو به مو انجام دادم ولی نقشه ی ایران یا اصلا جایی که من هستم رو نشون نمیده
    ضمنا من همون ورژن جدید رو که چند صفحه قبل توضیح داده بودین نصب کردم
    گوشی من i900 هستش
    سلام.

اون وقتی که شما با انگشت روی آنتن میزنی سبز زیتونی میشه رنگش اما وقتی آنتن امواج رو میگیره به رنگ سبز مغز پسته ای میشه.
    اما اینکه چرا ماهواره هارو پیدا نمیکنه ,من حدس میزنم شما تو اتاقت میخوای این عمل اتفاق بیفته که نمیفته.شما باید بری از زیر سقف بیرون و زیر آسمان آزاد اینکارو بکنید.ضمن اینکه اگر روی آنتن کلیک کنی به یک صفحه با سه گزینه میره که اگر گزینه:GPS Info (وسطی) رو بزنی توی صفحه بعد تعداد ماهواره های در حال اتصال رو به شما نشون میده بالای صفحه در ابتدااین نوشته رو میبینید:Acquring Satellites و تا وقتی این گزینه به 3D.... تبدیل نشده برنامه آما ده برای نویگیشن نیست باید صبر کنید تا به اون حالت در بیاد.(گاهی اوقات تا 8تا ماهواره رو هم میگیره اما بصورت خطی و نه 3D و باز هم اماده نویگیشن نیست.)
    به این نکات توجه کنید انشاا...مشکل حل میشه.

7. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مانشت(ماد نشین)

پيش فرض

AryanLand جان ضمنا وقتی قسمت view map رو میارم,زیر اونجایی که مقیاس ها رو نشون میده نوشته no map ؟؟
    در صوریکه من نقشه ایران رو کاملا طبق راهنما ریختم تو فلدر گارمین در قسمت my Storage و فایل gmapsupp.unl رو همونجا کپی کردم
    از راهنماییت هم بسیار ممنون

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

بچه ها يه سوال داشتم
    آيا بايد داره كه نقشه هل را كاليبره كنيم ؟
    اگه آره چطوري؟
    من الان چند روزي هست كه gps با اختلاف نشون ميده
    اينو بايد چيكار كنم؟
    گوشي xperia برنامه oziep
    چرا كسي بهم جواب نميده؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

aryanland جان ضمنا وقتی قسمت view map رو میارم,زیر اونجایی که مقیاس ها رو نشون میده نوشته no map ؟؟
    در صوریکه من نقشه ایران رو کاملا طبق راهنما ریختم تو فلدر گارمین در قسمت my storage و فایل gmapsupp.unl رو همونجا کپی کردم
    از راهنماییت هم بسیار ممنون
    سلام.

بعد از ریختن نقشه اونو کرک هم کردی؟مطمئنی ریختی تو اون 16 گیگ حافظه؟چون 2تا فولدر میسازه.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

چرا كسي بهم جواب نميده؟

سلام.

نقشه ها باید کالیبره باشه تا دقیق نشون بده.اما کالیبره کردن نقشه کار ساده ای نیست که بشه با توضیحات اینجا شما بتونی انجامش بدی(توضیحات بسیار مفصلی داره).
    اما من با اون برنامه که شما داری کار نکردم واسه همین نمیتونم اطلاعات دقیقی بهت بدم.واسه همینم بود که جواب نداده بودم که گمراه نشی.اختلاف در دقتش چقدره؟(حدودا" چند متر؟)

12. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مانشت(ماد نشین)

پيش فرض

سلام.

بعد از ریختن نقشه اونو کرک هم کردی؟مطمئنی ریختی تو اون 16 گیگ حافظه؟چون 2تا فولدر میسازه.
    سلام
    آره کردم,کد مپ آیدی(Map Id 2569) رو دادم به کی جن و اون کد 25 رقمی رو تو فایل txt ریختم و بعد تبدیلش کردم به این gmapsupp.unl
    آره حواسم بود نقشه رو ریختم تو فلدر گارمین تو قسمت my storage.
    الان برنامه رو حذف و دوباره با دقت تر نصب میکنم ببینم چی میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •