تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 21 اولاول ... 28910111213141516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 203

نام تاپيک: ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 94 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

سلام

در این سایت که فرمودید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !

منظور از رتبه منطقه کدوم هست ؟ استان ما نوشته مرکزی .

و سوال دوم اینکه کدوم رتبه رو باید دربخش منطقه وارد کنیم ؟؟؟؟
    منظورتون از رتبه منطقه چی هست؟ در اینجا یه رتبه کشوری هست و یه رتبه در سهمیه که شما باید اون رتبه در جدول پائین کارنامتون رو وارد کنید که نوشته رتبه کل در سهمیه.

خب الان من موندم رتبه کدومه؟
    دوستان خواشا اگر کسی میدونه با این رتبه تو دکترای حرفه ای چه رشته هایی قبول میشسم بگه.برا ازاد هم بگه.
    رتبه ملاک، رتبه هایی هست که در هر زیر گروه کسب کردین که مثلا برای شما بهترین رتبه رو در زیر گروه 1 و بالاترین رتبه رو در زیرگروه 3 بدست آوردین (البته اختلاف رتبه های شما زیاد نیست). برای استفاده از سایت های انتخاب رشته شما دست بالا "رتبه کل در سهمیه" رو وارد کنید ولی مشخصا در دفترچه راهنمای انتخاب رشته عنوان شده که ملاک انتخاب رشته، رتبه هایی هست که به تفکیک در هر زیر گروه آوردین.

2. 4 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه behnaz001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    اول دانشگاه غیرانتفاعی بعد پیام نور بعد علمی کاربردی در حالت کلی اما ممکنه برای یه رشته ای متفاوت باشه
    مثلا تو رشته هاي هنر مثه نقاشي گرافيك به چه صورته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خواهشا یه نفر من را روشن کند!!! من با رتبه زیر گروه دو 954 منطقه 1 شیراز داروسازی قبول نمیشم؟!!!!
    پس چرا در سیستم انتخاب رشته مجازی برای من زده قبول نمی شم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

خواهشا یه نفر من را روشن کند!!! من با رتبه زیر گروه دو 954 منطقه 1 شیراز داروسازی قبول نمیشم؟!!!!
    پس چرا در سیستم انتخاب رشته مجازی برای من زده قبول نمی شم؟
    شما به یه سایت اکتفا نکنید. هر سه سایت کانون، سنجش و گزینه دو رو چک کنید. همچنین نمونه کارنامه های قبولی سال قبل رو هم ببینید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

شما به یه سایت اکتفا نکنید. هر سه سایت کانون، سنجش و گزینه دو رو چک کنید. همچنین نمونه کارنامه های قبولی سال قبل رو هم ببینید.
    من برام مهم نیست کجا ؛ هر جا قبول شم می رم.
    خداوکیلی من داروسازی با رتبه 950 هیچ جا شانس قبولی ندارم که سنجش برام زده نداری؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

خداوکیلی من داروسازی با رتبه 950 هیچ جا شانس قبولی ندارم که سنجش برام زده نداری؟؟؟؟
    من اطلاعات دقیقی از رشته شما ندارم. از لینک هایی که صفحات قبل دادم استفاده کنید، فقط اینکه طبق تجربه استفاده از هر سه سایت، انتخاب رشته دو سایت دیگه از سایت سنجش قابل استناد تره به این معنی که سنجش خیلی دست بالا اعلام می کنه و کلا نا امیدتون می کنه !

8. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من اطلاعات دقیقی از رشته شما ندارم. از لینک هایی که صفحات قبل دادم استفاده کنید، فقط اینکه طبق تجربه استفاده از هر سه سایت، انتخاب رشته دو سایت دیگه از سایت سنجش قابل استناد تره به این معنی که سنجش خیلی دست بالا اعلام می کنه و کلا نا امیدتون می کنه !
    والا اون لینک هایی که شما به من دادید تا 2200 هم قبولی توشون بود چه برسد به رتبه 950!!! و کشوری هم تا 5400 که کشوری من 2655 است!!! اما سنجش می گوید عمرا قبول نمی شی!!!

10. این کاربر از navid oc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

والا اون لینک هایی که شما به من دادید تا 2200 هم قبولی توشون بود چه برسد به رتبه 950!!! و کشوری هم تا 5400 که کشوری من 2655 است!!! اما سنجش می گوید عمرا قبول نمی شی!!!
    پس قطعا امیدوار باشید. شما انتخاب رشتتون رو براساس شهر و رشته مورد علاقتون با دقت انجام بدین، دیگه باید منتظر بشید ببینید ایشالا کجا قبول میشید. در این انتخاب رشته ها بعضا اتفاقات عجیب و غریب می افته. اصلا به واسطه اینکه "سایت ها" میگن فلان رشته رو قبول نمیشید، انتخابی رو حذف نکنید.

12. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

برا دارو خیلی جاهای خوب شما شانس قبولی خیلی خوب داری .

14. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

دوستان این نرم افزار مجازی سنجش رو ما گرفتیم.هرچی زدیم هیجا نیومد حتی پیام نور با رتبه 14هزار تجربی.این مشکل داره؟!

از دوستان کسی میدونه با این رتبه داروسازی یا پرستاری روزانه و شبانه تهران و یا شهرستان میشه درومد یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •