تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 124 از 1124 اولاول ... 2474114120121122123124125126127128134174224624 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,231 به 1,240 از 11232

نام تاپيک: اینترنت استان كرمانشاه

اگه نباشه جاش خالی می مونه .s.a.e.e.d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

الان دو روزه مخابرات به حالت نرمال برگشته و هیچ مشکلی نداره !
    پینگش هم که اصلا در سطح ایران نیست

سرعت دانلودش هم خوبه ! من راحت با 62 دانلود می کنم

یه سوال.شما هم موقعی که دانلود میکنید پینگتون بالا میره ؟ من از تمام شرکتهایی که قبلا داشتم هر وقت دانلود میکردم پینگم تغییری نمیکرد.الان که مخابرات هستم وقتی دانلود میکنم پینگم میره 2000

2. این کاربر از .s.a.e.e.d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arya_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

آره موقع دانلود پینگ میره بالا سرعت دانلود من بین 119 120 البته بعضی وقتها یهو عشقش میکشه ! سرعت 50 میده من یه فایل دیگه میزارم واسه دانلود مشکل رفع میشه الان که دارام دانلود میکنم یکی 50 یکیم 70 !

4. این کاربر از arya_7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه holyboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    far far away

پيش فرض

مخابرات که خراب نمیشه کار انگلیسه خرابش کرده

6. 2 کاربر از holyboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arya_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

بنده نفع نمیبرم که بیام تبلیغ مخابرات بکنم از 30 مرداد مشترک مخابرات شدم ! از ای اس پی های دیگه اینقدر کشیدم که فعلن با این قطعی هام راضیم !

Last edited by arya_7; 04-09-2011 at 22:10.

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

آقا این چه اینترنتیه مخابرات میده ؟ الان از دوستم که اون هم صبح با من گرفت پرسیدم میگه فاجعه است .من الان زنگ زدم آشنامون چون برام وصلش نکردن ببینم پولشو پس میدن

آی ملت ... ای هوااااااااااااااااار .. 2 نفر از پشتیبانی مخابرات رو که باهاشون حرف زدن بهم گفتن مخت خراب شده رفتی اشتراکه پارس آنلاین رو ول کردی اومدی از مخابرات گرفتی

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

سرعت دانلود از لینکهای مستقیم هیپ فایل ( اشتراک خودم) - لینک مستقیم رپیدباز با پارس آنلاین : 220 ثابت .. مخابرات با سرعت 1 مگ : دو ثانیه 60 دو ثانیه 70 دو ثانیه 100 دو ثانیه 60 دو ثانیه 80 یعنی باید کنار دانلود یه فیلم چند تا قرص اعصاب هم بخوری

کسانی که نگرفتن هر کاری میخوان بکنن غیر از اینکه به دام مخابرات بیفتن اون دو تا سرعتی که صفحه اول میبینید که با یه سرعت یکنواخت و ثابت داره دانلود میکنه در حال حاضر به هیچ وجه وجود خارجی نداره.سرعت دانلود مخابرات در حال سکته هست

الان دارم افسوس میخورم که چرا اون 512 حسابگر با سرعت دانلود 220 رو ول کردم اومدم اینجا همون پول رو میدم و هیچی واقعا افسوس
    خودزنی باید کرد الان
    هر وقت میخوام برم دانلود کنم میرم یه چیپس میخرم میشینم دانلود نیگاه میکنم و چیپس میزنم مغازه سر کوچه دیگه کارش شده خندیدن به ما هر وقت میرم میگه چیپس جدید آوردم خوراک دانلوده ببر منم که هیچ جوابی ندارم میگم ما تسلیم ولمون کن بزار به درد خودمون بمیریم
    سلام دوستان.

همش تقصير اين بهنام جون هست ! هي گفت بيا مخابرات ،بيا مخابرات ! (شوخي ).
    آقا با اين وضع پينگ ديگه نميشه بازي آنلاين زد ! دوستان چه كنيم ؟؟!
    پايه هستين اكليل درست كنم با هم شيشه هاي مخابرات رو بياريم پايين ؟؟!
    راستي وضع اينترنت Dial-Up مخابرات هم زياد خوب نيست ! چند روز پيش كه شارژم تموم شده بود با اينترنت نفتي مخابرات وصل شدم سرعتش 27K بود ! بعد با حسابگر وصل شدم 42K بود ! پينگ مخابرات هم 1200 بود ،ولي ماله حسابگر 400 بود !
    عجب ! سرعت دانلود بايد ثابت باشه ؟! ماله من خيلي بالا پايين ميره !

موفق باشيد .
    حداقل سرعت دانلود باید یه روند تقریبا یکنواخت داشته باشه.ولی دانلود مخابرات انگاری هر ثانیه یه سکته میزنه
    آره موقع دانلود پینگ میره بالا سرعت دانلود من بین 119 120 البته بعضی وقتها یهو عشقش میکشه ! سرعت 50 میده من یه فایل دیگه میزارم واسه دانلود مشکل رفع میشه الان که دارام دانلود میکنم یکی 50 یکیم 70 !

Last edited by behnam-k; 05-09-2011 at 10:40.

اگه نباشه جاش خالی می مونه holyboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    far far away

پيش فرض

آخه از مخابراتی که میخواد تعرفه 10 برابری رو تلفن ثابت اعمال کنه از این بیشتر انتظار نمیره داداش من اینا فقط به فکر جیبشون هستن دلشون به حال کسی نسوخته

10. این کاربر از holyboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

آقا مخابرات برای ما تو این 3 هفته خوب بود ه خدایی فقط 1 شب قطعی داشته 256 دارم 30 به بالا میگیره همیشه

12. این کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vanish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    نمیدونم!

پيش فرض

منم تازه متوجه شدم چیز پی ان رو محدود کردن وگرنه خود سرویس مثل قبل عالیه

14. 2 کاربر از vanish بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه awed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آی بهنام آی تو منو اقفال کردی تو بودی بهنام منو بد بخت کردی الان چی کار کنم الان دیگه اینترنتم نداشته باشم به حسابگر بر نمیگردم ولی تو بودی بهنام توتووتوتوت و
    بهنام
    ولی تو بودی بهنام
    توتوتوتو

---------- Post added at 01:00 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

بنده نفع نمیبرم که بیام تبلیغ مخابرات بکنم از 30 مرداد مشترک مخابرات شدم ! از ای اس پی های دیگه اینقدر کشیدم که فعلن با این قطعی هام راضیم !

از 30 مرداد تازه اول بدبختیت شروع شده پارس آنلاین میگرفتی خیلی خوبه پسر عمم یه 128 داره محدود شبا سرعتش وقتی رایگانه میره تا 300 تو روز هم حدود 70 تا 90 هستش

16. این کاربر از awed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

آخه از مخابراتی که میخواد تعرفه 10 برابری رو تلفن ثابت اعمال کنه از این بیشتر انتظار نمیره داداش من اینا فقط به فکر جیبشون هستن دلشون به حال کسی نسوخته
    100 درصد با حرف شما موافقم اینا به فکر جیب خودشونن به فکر این نیستن که بر فرض 500 تا مشترک ADSL داشته باشن باید کیفیت هم بالا باشه اما خب کو وجدان

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

آی بهنام آی تو منو اقفال کردی تو بودی بهنام منو بد بخت کردی الان چی کار کنم الان دیگه اینترنتم نداشته باشم به حسابگر بر نمیگردم ولی تو بودی بهنام توتووتوتوت و
    بهنام
    ولی تو بودی بهنام
    توتوتوتو

رامین جان منم مثل شما
    شما سرعتت 60 باشه منم از 60 بالاتر نمیره اگه 1 باشه منم 1 بیشتر نمیشه
    من بی گناهم
    حالم از این اینترنت آشغال ایران بهم میخوره چرا ما باید سر سرعت 512 جرو بحث کنیم و خارجی ها باید با 100 مگ حال کنن

18. این کاربر از behnam-k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •