تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 126 از 1130 اولاول ... 26761161221231241251261271281291301361762266261126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,251 به 1,260 از 11294

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علی جان من تا صفحه 60 این تاپیک رو رفتم و اون ایپمپالا 64 رو پیدا نکردم.. قبل 60 هم یادمه نیس.. تو تیونینگ تاک هم می رم می گردم..

دوستان اگه آگهی شما اون ایمپالا 64 رو دیدید لطف کنید به ما هم بگید من یادم نیس

مشخصات : ایمپالا 64 اتاق کثیف.. کنار یه دیوار افتاده.. رنگ آبی آسمونی..

علی همونطوری که کوروت 80 هزار دلاری شده 400 میلیون اینم 20 هزار تا بیشتر نیست .

علی بد هم نمیگه رامین.. ماشین بخوای وارد کنی فقط دم در گمرک 160 درصد قیمت ماشین عوارض شیرین ازت می گیرن.. پول جابجایی اش به ایران هم حساب کن.. مطمئنا باید خیلی جاهای دیگه هم پول بدی...
    Last edited by mard_khasteh; 28-08-2009 at 09:32.

2. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dj.tiesto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

اه دو ساعت تایپ کرده بودم پاک شد.

علی همونطوری که کوروت 80 هزار دلاری شده 400 میلیون اینم 20 هزار تا بیشتر نیست .
    شدنی نیست رامین.

دیروز با خود فرشاد حرف زدم خیلی ازم گلایه کرد که با اعضا تند برخورد میکنم در مورد بخش گفتم بهش گفت تاپیک که معرفی یا سوال جواب داشته باشید کمه منم این به نظرم رسید
    مهم شدن تاپیکها هم با من شما فقط اامه بدین
    تو اگه میتونی در مورد ماستنگ بنویس سعید اگه دوس داره چلنجر و چارجر یه کارایی بکنه منم اول اف بادی رو شروع میکنم یا هر جور دوس دارین .
    راستی سعید از سوالات و نظر دوستمون یه چیزی فهمیدم بیشتر بچه ها متاسفانه اطلاع زیادی از ماشینهای آمریکایی ندارن .
    البته من خودم دقیقا نمیدونم چیا توی این مملکت پیدا میشه چون گاهی مثل اون کانتیناتال 66 که توی یه اوراقی دیده شده بود چیزهای پیدا میشه .
    کاش یکی آمار کامل گمرک اون دوران رو داشت.
    فعلآ دست نگه دار. اصلآ کجاس این اقای مدیر.روز اول اومد یه خورده گیر داد دیگه پیداش نیست.
    کجایی فرشاد دلمون برات تنگ شد.
    به نظر من وقتی انجمن تفکیک بشه کار اصولی تر و قشنگ تر میشه ولی اگه الان این کار رو کنیم زحمات به هدر میره.

علی جان من تا صفحه 60 این تاپیک رو رفتم و اون ایپمپالا 64 رو پیدا نکردم.. قبل 60 هم یادمه نیس.. تو تیونینگ تاک هم می رم می گردم..

دوستان اگه آگهی شما اون ایمپالا 64 رو دیدید لطف کنید به ما هم بگید من یادم نیس

مشخصات : ایمپالا 64 اتاق کثیف.. کنار یه دیوار افتاده.. رنگ آبی آسمونی..
    ممنون پیداش کردی یه ندا بده

علی بد هم نمیگه رامین.. ماشین بخوای وارد کنی فقط دم در گمرک 160 درصد قیمت ماشین عوارض شیرین ازت می گیرن.. پول جابجایی اش به ایران هم حساب کن.. مطمئنا باید خیلی جاهای دیگه هم پول بدی...
    برای اینکار فقط باید حد اقل یه اشنای گردن کلفت تو سفارت داشته باشی به بالا.
    ماشین سفارتی خریدن یکی از راحت ترین کاراس.اقای سفیر ماشین مورد نظر شما رو از دوبی میخره میاره.(میتونه بوگاتی ویرون باشه) میاره 1 روز که گذشت از طریق یه مزایده سوری واگذار میشه به شما.به همین سادگی.

4. 2 کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

راستی بچه ها میخوام چند تا تاپیک در مورد معرفی ماشینهای آمریکایی بزنیم مثلا واسه ماستنگ یکی کوروت یکی کامارو ....اینجوری دیگه بقیه بچه ها رو هم میگم برن دنبال آلمانی و ژاپنی و تاریخچه ماشینا .
    اول خودمون امریکایی رو جور میکنیم بعدا اونا رو هم یواش یواش
    تا یه سال میخوایم کل انجمن اتومبیل رو دسته بندی کنیم.
    آقا این کار نیازمند انتقال به یک انجمن جدید هست که هنوز زوده ... شما مطالب رو بنویس تو یک پست ، من لینک میدم به پست اول تاپیک ...
    ایشالله انجمن جدید هم راه افتاد همرو منتقل می کنیم جدا به یک تاپیک

6. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شدنی نیست رامین.
    علی میشه اونقده پدر آدم رو در میارن که .
    فعلآ دست نگه دار. اصلآ کجاس این اقای مدیر.روز اول اومد یه خورده گیر داد دیگه پیداش نیست.
    کجایی فرشاد دلمون برات تنگ شد.
    به نظر من وقتی انجمن تفکیک بشه کار اصولی تر و قشنگ تر میشه ولی اگه الان این کار رو کنیم زحمات به هدر میره.
    میدونم کجاس ولی نمیخواد زیاد به پر و پاش بپیچیم ما چند نفر کاربر فعالا به قدر کافی اذیتش میکنیم.
    برای اینکار فقط باید حد اقل یه اشنای گردن کلفت تو سفارت داشته باشی به بالا.
    ماشین سفارتی خریدن یکی از راحت ترین کاراس.اقای سفیر ماشین مورد نظر شما رو از دوبی میخره میاره.(میتونه بوگاتی ویرون باشه) میاره 1 روز که گذشت از طریق یه مزایده سوری واگذار میشه به شما.به همین سادگی.
    ای ول ای ول عجب راه حلی.منم میخوام علی از اون آشناها.

8. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

آقا این کار نیازمند انتقال به یک انجمن جدید هست که هنوز زوده ... شما مطالب رو بنویس تو یک پست ، من لینک میدم به پست اول تاپیک ...
    ایشالله انجمن جدید هم راه افتاد همرو منتقل می کنیم جدا به یک تاپیک
    جانم سیمون جان
    ما داریم برنامه رو واسه یه سال آینده میریزیم
    نترس همه کاراش برنامه ریزی شده صبر کنید شما تاپیک بزنید من مهمشون میکنم

10. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام بر دوستان.
    میبینم که 6-7 صفحه ای تاپیک جلو رفته بابا ایول
    من همین الان رسیدم خیلی خوابم میاد فقط تونستم پستهای بچه ها رو بخونم.
    انشاالله فردا میام با پستهای جدید.

12. 3 کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

جانم سیمون جان
    ما داریم برنامه رو واسه یه سال آینده میریزیم
    نترس همه کاراش برنامه ریزی شده صبر کنید شما تاپیک بزنید من مهمشون میکنم
    ها ؟ چی میگه ؟ چرا من بزنم خو
    جدا ؟ ردیفه یعنی ؟ اگه بشه یک انجمن براش زد خیلی توپ میشه ...
    من اون رو گفتم فعلا بزنیم تا بعدا جداش کنیم بهتره تا اینکه کلا بذاریم بعدا بزنیم . کار بیشتر میره جلو

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سیمون اسمت رو اول بگو راحت باشیم اینجا
    داریم روش کار میکنیم تا یک سال میخوایم انجمن رو با طرحهایی که نظمش رو بیشتر کنه جلو ببریم تا اول تابستون 89 باید کارار رو بکنیم بعد اون ماشینهای آمریکایی هم واسه خودش دارای بخش میشن .
    منم این پیشنهاد رو دادم که هر ماشین یا حداقل خودرو ساز مدلهای مطرحش و کلاسیکش رو معرفی کنیم و بگیم کدوم مدلها بیشتر توی اراین هم پیدا میشه اینطوری سطح آگاهی بقیه هم بالا میره
    اون روز فرشاد بهم میگفت که مشا بین خودتون چند نفر فقط بحث میکنید عمومی بحث نمیشه که بتونم کاری براش بکنم.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

سیمون اسمت رو اول بگو راحت باشیم اینجا
    داریم روش کار میکنیم تا یک سال میخوایم انجمن رو با طرحهایی که نظمش رو بیشتر کنه جلو ببریم تا اول تابستون 89 باید کارار رو بکنیم بعد اون ماشینهای آمریکایی هم واسه خودش دارای بخش میشن .
    منم این پیشنهاد رو دادم که هر ماشین یا حداقل خودرو ساز مدلهای مطرحش و کلاسیکش رو معرفی کنیم و بگیم کدوم مدلها بیشتر توی اراین هم پیدا میشه اینطوری سطح آگاهی بقیه هم بالا میره
    اون روز فرشاد بهم میگفت که مشا بین خودتون چند نفر فقط بحث میکنید عمومی بحث نمیشه که بتونم کاری براش بکنم.
    کلا خیلی خوبه ، حرکت بسیار توپی هست...
    اسمم زیر محل سکونت نوشته شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه bache pooldar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم که شاید ربط چندانی به موضوع نداشته باشه . خلاصه ببخشید جای دیگه ای نمی شد مطرحش کنم.

دیروز تو سایت یاهو قسمت Auto دیدم که زده بود قیمت فورد ماستنگ مدل 2010 تو آمریکا 20000 $ دلاره یعنی تقریبا 20 میلیون

تومان . حالا اگه بخوام وارد کنم چه قدر گمرک آب می خوره ؟ سر جمع چقدری باید بدم؟ هرچند می دونم که بهش کارت سوخت

تعلق نمی گیره. ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

1. Moodi98

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •