تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1265 از 1319 اولاول ... 26576511651215125512611262126312641265126612671268126912751315 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,641 به 12,650 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه Ja\/aD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کلا ملت تو سری خوری داریم. همین طرح صیانت هم اجرا کنن یه سری میان دفاع میکنن میگن خیلی خوب شده. یه دوستی داشتم 24 ساعته دنبال عکس ناجور تو گوگل بود و همین بهتر دسترسی سایت های خارجی گرفته شد و الان همه میتونیم از موتور فوق پیشرفته پارسی جو استفاده کنیم ...

شما میتونی تو کشورهای دیگه با هزینه 50 دلار در ماه نت 1 گیگ نامحدود بگیری و هر استفاده ای دلت خواست بکنی، بعد اینجا هنوز درگیر این مسائل پیش پا افتاده هستیم.

2. 10 کاربر از Ja\/aD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال معرفی لیچر و آپلودسنتر vahidcorleone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

الحق و الانصاف هر چی سر ما بیارن حقمونه.

طرف تو فکر نوع استفاده کاربرا با متر و معیارهای خودش هست در حالی که سر در نمیاره که بحث سر اینه که شرکتی بدون اطلاع رسانی قبلی به تعهد خودش در ارائه سرویس عمل نکرده و زیر بار هم نمیره.

دیگه چه انتظاری میشه داشت!

4. 7 کاربر از vahidcorleone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Legolas5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

ینی واقعا نمیدونید چرا اینکارو کردن؟ بفرما جواب اینجاست: سایت آی تی رسان

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 2 کاربر از Legolas5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

کد:
    همش برای پول هست ، برای چیه پس ؟
    تا حالا فکر کردین چرا اینستا فیلتر نمیشه ؟ چرا شاخ های اینستا به فلان جا دعوت شدن ؟ چرا میخوان از کسب و کارهای اینستا مالیات بگیرن ؟
    چون 90 درصد حجم اینترنت مملکت در اینستا مصرف میشه
    زمانی که 3G اومد فتوا دادن حرام است و باعث مفسده میشود ، در عمل چی شد ؟
    وقتی پای پول در میان باشه هم اینترنت حلال است و هم اینستا آزاد
    از کرونا و جریمه کردن کم پول در آوردن ؟ حیات مملکت و ... در گرو همین دزدی کردن هاست
    دومین دارنده گاز جهان ، سومین دارنده نفت جهان ، معادن مس و فولاد و سنگ و خاکی که میفروشند
    این مملکت هیچ وقت درست نمیشه ، بدتر از اینها افکار طالبانی که یه عده از مردم عامه دارن

استنباط و نتیجه گیری بعضی ها باعث تاسف ، چون فلانی به نظرشون درست از اینترنت استفاده نمیکنه باید همگان محروم شوند ! با این حساب تمام چاقوها را باید از بازار جمع کنند ، که چاقوکشی تمام شود ! تمام کبریت و فندک ها را از بازار جمع کنند که دیگر جنگلی خاکستر نشود !

تا وقتی خر هست خرسوار هم هست ، این چیزها ناراحتی و حرص خوردن نداره
    به قول یه آقایی : انتخاب ملت همین است

8. 10 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کد:
    ما میدونیم، شما تازه فهمیدید ولی نه خیلی درست. اینی که شما ارسال کردید هنوز اعمال نشده ولی قطعا اعمال میشه. شبانه محدود شده سرعتش که همه برن چپ و راست بسته اضافه بگیرن و پول بیشتر پرداخت کنند تا اقایون جیبشون پر بشه.

10. 3 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

نظرات رو خوندم، متاسفانه فرهنگ دانلود تو کشور جا نیافتاده، ما نمی‌گیم دانلود نکنند یا اینو بکنند اونو نکنند، ولی اینترنت هم شعور و فرهنگ میخواد، من اصلا کاری به محتوا ندارم که چی هست.
    آنور دنیا با اینجا فرق میکنه، اینترنت نامحدود برای دانلود غیر قانونی به مانند اینجا نیست.
    فرهنگ مردم کلا به خاطر این ۴۲ سال نابود شد، فکر میکنند آنور مردم نشستند ۲۴ ساعت دانلود غیر قانونی و تفریح و... با خیال راحت و هیچکی نمی‌فهمه و نمیدونه می کنند.

اصلا اینترنت فقط برای دانلود غیر قانونی ساخته شده و بس.

فرهنگ اشتباه مانند فرهنگ رانندگی در کشور هست، طرف میگه من ماشین خریدم اصلا ۳ میلیارد تومان هر غلطی بخوام میکنم، گاز میدم، بوق میزنم، با سرعت خودم میرم، من پول دادم اگر مشکلی باشه بازم پول میدم مشکل چیه؟ حق خودمه پول میدم.

آن فرد هم که هر شب میاد ۱۰۰ گیگ دانلود می‌کنه میگه من پول دارم و پول میدم فقط حق من هست و بقیه خفه زیاد فرقی با دیگر بخشهای زندگیش نداره.
    این افراد در همه جا خطرناکند.
    تکرار میکنم اشاره به نوع استفاده و پول نیست اشاره به شعور فردیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه otfbax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان

ببینید چند تا بحث وجود داره مقایسه کردن ایران با اونور واقعا مقایسه اشتباهی هست

اگر می بینید اینجا کاربر داره شبی 100 گیگ دانلود می کنه دقیقا به خاطر اینه که محدودش کردن ما هممون می دونیم شاید 80 درصد محتوایی که توی دانلود شبانه داره دانلود می شه اصلا استفاده نشه و صرفا جهت ارضای اون حس دانلود شدنه باشه ولی اونور طرف 24 ساعت اینترنتش نامحدود هست با سرعت بسیار بالا پس دیگه براش یه چیز کاملا عادی هست می شه مثل غذا خوردن. شما اگر مدت ها گرسنگی بکشید و بهتون بگن توی یک ساعت مشخصی از شب می تونید هر چقد می خواید غذا بخورید هم همین رفتار رو خواهید داشت حالا می خواد ایران باشه یا هر جای دیگه دنیا

راجع به بحث دانلود غیرقانونی هم باید گفت بله تو ایران هست ولی اونور هم هست شما فکر کردید تورنت های چند ترابایتی کاملا غیرقانونی رو ایرانی ها می زارن؟ قطعا اونور اگر متوجه دانلود غیرقانونی بشن مجازات داره ولی اینکه بگیم دانلود غیرقانونی نمی کنن کاملا اشتباهه وگرنه یه نتورک بزرگی مثل scene که خیلی از مردم حتی از وجودش هم خبر ندارن و داره کل اینترنت رو تغذیه می کنه عملا نباید وجود داشته باشه

ضمن اینکه اگر مردم ایران مثلا متوسط ماهی 100 میلیون درآمدشون بود بعد بهشون می گفتیم بیاید یه اشتراک یک ساله نرم افزاری که دائما باهاش کار می کنید رو بخرید 1 میلیون و نیم چرا نخرن؟ طرف خودشو با هزار مدل کرک و ویروس و ... درگیر می کنه برای اینکه پول نرم افزار رو نده چون برای ایران هزینش واقعا زیاد هست وگرنه سرویس های داخلی خودمون خیلی ها دارن اشتراک هاش رو قانونی می گیرن به خاطر اینکه با توجه به درآمد الان مبلغش اونقدر قابل توجه نیست ولی اینکه توقع داشته باشیم ملت تو ایران بیان نرم افزار چند هزار دلاری رو اصلی بخرن واقعا خنده داره چون درآمد مردم اونقدر بالا نیست

من قول می دم اگر یه روزی اینترنت نامحدود واقعا جا بیفته توی ایران خیلی سریع تر از چیزی که فکرش رو می کنیم این فاز دانلود از سر دانلودر ها می پره و براشون عادی می شه ولی متاسفانه فضای مدیریتی داره به یه سمت دیگه ای می ره که باورش سخته به این زودی بخواد محقق بشه

13. 4 کاربر از otfbax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نظرات رو خوندم، متاسفانه فرهنگ دانلود تو کشور جا نیافتاده، ما نمی‌گیم دانلود نکنند یا اینو بکنند اونو نکنند، ولی اینترنت هم شعور و فرهنگ میخواد، من اصلا کاری به محتوا ندارم که چی هست.
    آنور دنیا با اینجا فرق میکنه، اینترنت نامحدود برای دانلود غیر قانونی به مانند اینجا نیست.
    فرهنگ مردم کلا به خاطر این ۴۲ سال نابود شد، فکر میکنند آنور مردم نشستند ۲۴ ساعت دانلود غیر قانونی و تفریح و... با خیال راحت و هیچکی نمی‌فهمه و نمیدونه می کنند.

فرهنگ اشتباه مانند فرهنگ رانندگی در کشور هست، طرف میگه من ماشین خریدم اصلا ۳ میلیارد تومان هر غلطی بخوام میکنم، گاز میدم، بوق میزنم، با سرعت خودم میرم، من پول دادم اگر مشکلی باشه بازم پول میدم مشکل چیه؟ حق خودمه پول میدم.

آن فرد هم که هر شب میاد ۱۰۰ گیگ دانلود می‌کنه میگه من پول دارم و پول میدم فقط حق من هست و بقیه خفه زیاد فرقی با دیگر بخشهای زندگیش نداره.
    من نمی‌دونم چرا ماجرا رو پیچیده میکنید همراه اول بسته یکماهه میفروشه در شرایطش قید کرده دانلود با حداکثر سرعت ممکن تا سقف مصرف منصفانه که 450 گیگ در ماهه. اکنون از همون همون ابتدا پولش رو که گرفت سرعت رو شدیدا محدود میکنه اینکار غیر قانونی و خلاف شرایط فروش خودشون و نوعی کم فروشي و دزدیه و کاربر حق داره معترض باشه. اینکه طرف مثبت 18 دانلود میکنه یا نمیکنه بخودش مربوطه هارد پر میکنه یا نمیکنه بخودش مربوطه فرهنگ و شعور یعنی عدم تحمیل خواسته و نظرات خود بر حریم خصوصی دیگران. ضمنا اگر در ایران هم اینترنت نامحدود واقعی ارایه میشد کسی نیاز نداشت هارد پر کنه هر وقت لازمش میشد همون فایل رو می‌گرفت

15. 10 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ما چیزی به اسم فرهنگ دانلود نداریم! اینم از اون کلمات من دراوردی ایرانی هاست که برای هر چیزی یک فرهنگ بهش میچسبونن تا بگن ادم با فرهنگی هستن. اون رانندگی خرکی که تو خیابون میبینی مشکل فرهنگ نیست، قانون شکنی هست. (بوق زدن زیاد هم خودش تخلف هست و جریمه داره)
    اونور دنیا نمیدونم منظورتون آمریکاست، زاپن، بلغارستان یا برزیل ولی تو همشون افراد اینترنت رو برای هر جور فعالیتی استفاده میکنند. از استریم 4K توی یوتیوب و توئیچ گرفته تا IPTV و دانلود از تورنت و قاچاق و ... . ما چیز واحدی به اسم طرز استفاده از انترنت نداریم. شما فکر میکنی این همه احزاب مختلف سیاسی تو اروپا بخاطر چیه! برای اینکه افزاد جامعه حتی روی پایه ای ترین مسائل اعم از اعتقاد به خدا و حق حیات (سقط جنین) گرفته تا آزادی بیان و مالیات توافق نظر ندارن چه برسه به طرز استفاده از اینترنت.
    بعد شما از لفظ خطرناک استفاده کردید که دقیقا ذهنیت شما رو نشون میده به آزادی های فردی . یعنی شما اگر تو همون خارج بودید جز او افرادی می بودید که میخوان برای هر فعالیتی و رفتاری کلی قوانین و آئین نامه بنویسن و افراد رو محدود کنن. تو سیاست این طرز تفکر انتهاش کمونیسم میشه. قاون گذار و حکومت کنترل تمام فعالیتها و رفتارهای افراد جامعه رو به سلطه میگیره و یک فضای کوچک برای آزادی های فردی میگذاره.
    خلاصه میکنم، اگر یک نفر فایل انبار کنه تو اروپا یا امریکا منطقی نیست ولی خطرناک هم نیست ولی اگر یک نفر همون فایلها رو تو ایران یا یک کشور محدود انبار کنه غیر منطقی نیست و قطعا هم خطرناک نیست.

17. 8 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

من اصلا متوجه نیستم دفاع دوستان از سبک این وضعشون بر چه اساس هست؟!

اینترنت نامحدود بشه وضع افتضاح میشه. گفتم استفاده فرهنگ‌سازی نشده، اون وقت همون یارو ۲۴ ساعت دانلود می‌کنه چون سیر مونی نداره، این در اختلالات روانی و شخصیتی دارد لذت استفاده. این اشتباه هست که بشه کسی نمیکنه.

الان بالا گفتند بخاطر پول اینجوری و اونجوری میکنند. یک سوال ساده اگر واسه پول بود چرا بسته های شبانه را حذف کردند ؟ حالا هر شرکتی‌.

دوستان یادشون رفته ما بسته شبانه داشتیم مثلا نامحدود یا حجم فلان ۲ ساعت ۲ تومان. خوب این دو تومان چرا بیشتر نشد و آن بسته نموند.

از ماست که بر ماست . همین فرهنگ و رفتار را در پیش بگیرید همین بسته های موجود شبانه باقی مانده رو هم کلا حذف می کنند بعد میان اینجا با تعجب چرا بسته حذف شد؟ چرا حذف شد؟ بریم اعتراض.

خود دانی. اگر این حرکت اعتیاد و مریضگونه که طرف هر شب دانلود می‌کنه و الان هم میبینیم صداش در آمده (نشان از هر شب) مشکل روانی هست اصلا مشکل محتوا و انباشت محتوا نیست.

دوستی گفت Scene?! دوست محترم من خودم تقریبا ۱۰ سال توش بودم از کل ایران بیشتر موندم و بودم. اینو همه در این انجمن من را بابت این موضوع میشناسند. من پدر Scene ایران هستم. ۲۰۰۰۰۰ کار منتشر کردم. خلاف بود من خلاف کردم من هک میکردم. من کلی ریپ کردم. خیلی چیزهای ترسناکتر که بگم اصلا نشانه برتری و باحالی نیست. نشانه بی وجدانیم بود.

بگذریم....
    دوست عزیز اولا دانلودگرها حرص و طمع و سیر مونی ندارند....مال کشورهای جهان سوم چون ایران پاکستان هند حتی چین و روسیه هم هست. یعنی تقریبا ۸۰ درصد این کشورها هستند.
    بله در کشورهای دیگه هم ۲۰ درصد باقی مانده هست اما نسبتش با کشورهای بی قانون و غیره فرق دارد. اینو هر مغزی می‌فهمه.

بدانید اونکه هر شب مشکل داره و قصد دانلود سبب حذف و قطع همین بسته ها بزودی میشود. این بسته ها رو هم حذف میکنند بیانند اعتراض کنید.

دقیقا همون فرهنگه من فرقی بین اینها نمیبینم، فرهنگ استفاده از اینترنت، فرهنگ رانندگی، فرهنگ آپارتمان نشینی همه به هم متصل و نشاندهنده شخصیت و شعور هست.

فرهنگ فرهنگ هست خودشه نشون میده.

اون قوانین هست که یک کشور رو میسازه و جهان اول میکنه، اگر فرهنگ و قانون نبود طرف انور اصلا تو اروپا صبح تا شب دانلود میکرد و این ...
    آن کشور اصلا جهان اول و پیشرفته نبود، کشور شدن زحمت دارد. قانون دارد. اگر آنجا هم مثل هرج و مرج اینجا بود که وضعشع از ما هم بدتر بود.

دلیل هست که آنجا نرمال مونده اینجا غیر نرمال.
    Last edited by italodance; 14-01-2022 at 13:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •