تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1266 از 1319 اولاول ... 26676611661216125612621263126412651266126712681269127012761316 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,651 به 12,660 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه otfbax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

ما چیزی به اسم فرهنگ دانلود نداریم! اینم از اون کلمات من دراوردی ایرانی هاست که برای هر چیزی یک فرهنگ بهش میچسبونن تا بگن ادم با فرهنگی هستن. اون رانندگی خرکی که تو خیابون میبینی مشکل فرهنگ نیست، قانون شکنی هست. (بوق زدن زیاد هم خودش تخلف هست و جریمه داره)
    اونور دنیا نمیدونم منظورتون آمریکاست، زاپن، بلغارستان یا برزیل ولی تو همشون افراد اینترنت رو برای هر جور فعالیتی استفاده میکنند. از استریم 4K توی یوتیوب و توئیچ گرفته تا IPTV و دانلود از تورنت و قاچاق و ... . ما چیز واحدی به اسم طرز استفاده از انترنت نداریم. شما فکر میکنی این همه احزاب مختلف سیاسی تو اروپا بخاطر چیه! برای اینکه افزاد جامعه حتی روی پایه ای ترین مسائل اعم از اعتقاد به خدا و حق حیات (سقط جنین) گرفته تا آزادی بیان و مالیات توافق نظر ندارن چه برسه به طرز استفاده از اینترنت.
    بعد شما از لفظ خطرناک استفاده کردید که دقیقا ذهنیت شما رو نشون میده به آزادی های فردی . یعنی شما اگر تو همون خارج بودید جز او افرادی می بودید که میخوان برای هر فعالیتی و رفتاری کلی قوانین و آئین نامه بنویسن و افراد رو محدود کنن. تو سیاست این طرز تفکر انتهاش کمونیسم میشه. قاون گذار و حکومت کنترل تمام فعالیتها و رفتارهای افراد جامعه رو به سلطه میگیره و یک فضای کوچک برای آزادی های فردی میگذاره.
    خلاصه میکنم، اگر یک نفر فایل انبار کنه تو اروپا یا امریکا منطقی نیست ولی خطرناک هم نیست ولی اگر یک نفر همون فایلها رو تو ایران یا یک کشور محدود انبار کنه غیر منطقی نیست و قطعا هم خطرناک نیست.
    ضمن تایید حرفتون باید اضافه کنم که به نظر من حتی همونجا هم یه سری فایلا رو انبار کردن غیرمنطقی نیست به دلیل اینکه از بین رفتن داده در حال حاضر بسیار بسیار شدیدتر داره می شه یه قسمتش به خاطر قانونا هست که یه سری فایلا حذف می شن و یک سریش هم اینه که منبع فایل بعد از مدتی از بین می ره و یا اینکه فایلا تو شبکه های اجتماعی بارگزاری شدن که با از بین رفتن اون اکانت فایل ها هم کاملا حذف می شن این موضوع به حدی شده که چند وقت پیش یه مقاله نوشته بودن و هشدار داده بودن در این مورد

یه مورد دیگه هم که هست وقتی راجع به اینترنت نامحدود صحبت می شه همه دانلود به ذهنشون میاد بعدم یه عده ... میان می گن نه نباشه بهتره در صورتی که شما حتی یک کاراکتر هم از اینترنت دریافت کنید براتون دانلود محسوب می شه و حجمش کم می شه خیلی از کسایی از جمله خود من برای تست یه سری نرم افزار ها که به اینترنت نیاز داره باید دائم نرم افزار رو تست کنیم که حجم زیادی می بره حالا یا باید بریم رو سرور تست کنیم که خیلی سخته این کار چون هی باید پروژه ساخته بشه و خطایابی بسیار مشکل هست و فاجعه اینجاست که حتی دیتاسنتر هم اینترنتی که به شما می ده نامحدود نیست (توی ایران) و می گه فقط در صورتی که این و این و این رو رعایت کنی نامحدوده وگرنه نیست!!!!

گزینه دیگه هم این اپراتور ها هستن که دارن نامحدود می دن من به شخصه 2 تا اینترنت نامحدود گرفتم از 2 تا اپراتور یکی شاتل و یکی مبنا شاتل که سرعتش در حد ماکزیموم adsl هست و مبنا که دائما قطعی داره امروزم که توی تاپیکش نوشتن داره سرعتا رو محدود می کنه

مشکل اینه که عادت کردیم یه چیز رو هی واسه خودمون اینقدر تکرار می کنیم که باورمون می شه اون درسته و ما درست می گیم و بقیه اشتباه می کنن و بعدم یه خط کش می زاریم هر کسی یه زره از اون معیار جابجا بشه دیگه می شه بدبخت فلک زده بی فرهنگ ما هم که کلا با استاندارد جهانی می شیم توپ و درجه 1

فرهنگ سازی خوبه ولی وقتی شرایطش مهیا باشه ما نمی تونیم بدون مهیا کردن شرایط و رفاه توی یک موضوع فرهنگ سازی کنیم

وقتی درآمد و اینترنت به حد قابل قبولی برسه فرهنگش خودش کم کم به وجود میاد ولی وقتی طرف می بینه اینترنتی که الان داره فردا یا سرعتش نصف می شه یا طرحش دیگه نیست خوب سعی می کنه نهایت استفاده رو ببره

اتفاقا با این کاری که همراه اول کرد به نظرم بهترین کار رو دوستانی کردن که بیشترین دانلود رو توی این مدت انجام دادن چون حداقل فایل هایی که نیاز داشتن یا حتی نیاز نداشتن رو سر تفریح دانلود کردن نوش جونشون به خودشون هم مربوطه که چی دانلود کردن اصلا بدترین فرض رو هم بگیریم بازم می گم نوش جونشون

2. این کاربر از otfbax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من اصلا متوجه نیستم دفاع دوستان از سبک این وضعشون بر چه اساس هست؟!

اینترنت نامحدود بشه وضع افتضاح میشه. گفتم استفاده فرهنگ‌سازی نشده، اون وقت همون یارو ۲۴ ساعت دانلود می‌کنه چون سیر مونی نداره، این در اختلالات روانی و شخصیتی دارد لذت استفاده. این اشتباه هست که بشه کسی نمیکنه.

الان بالا گفتند بخاطر پول اینجوری و اونجوری میکنند. یک سوال ساده اگر واسه پول بود چرا بسته های شبانه را حذف کردند ؟ حالا هر شرکتی‌.

دوستان یادشون رفته ما بسته شبانه داشتیم مثلا نامحدود یا حجم فلان ۲ ساعت ۲ تومان. خوب این دو تومان چرا بیشتر نشد و آن بسته نموند.

از ماست که بر ماست . همین فرهنگ و رفتار را در پیش بگیرید همین بسته های موجود شبانه باقی مانده رو هم کلا حذف می کنند بعد میان اینجا با تعجب چرا بسته حذف شد؟ چرا حذف شد؟ بریم اعتراض.

خود دانی. اگر این حرکت اعتیاد و مریضگونه که طرف هر شب دانلود می‌کنه و الان هم میبینیم صداش در آمده (نشان از هر شب) مشکل روانی هست اصلا مشکل محتوا و انباشت محتوا نیست.

دوستی گفت Scene?! دوست محترم من خودم تقریبا ۱۰ سال توش بودم از کل ایران بیشتر موندم و بودم. اینو همه در این انجمن من را بابت این موضوع میشناسند. من پدر Scene ایران هستم. ۲۰۰۰۰۰ کار منتشر کردم. خلاف بود من خلاف کردم من هک میکردم. من کلی ریپ کردم. خیلی چیزهای ترسناکتر که بگم اصلا نشانه برتری و باحالی نیست. نشانه بی وجدانیم بود.

بگذریم....
    دوست عزیز اولا دانلودگرها حرص و طمع و سیر مونی ندارند....مال کشورهای جهان سوم چون ایران پاکستان هند حتی چین و روسیه هم هست. یعنی تقریبا ۸۰ درصد این کشورها هستند.
    بله در کشورهای دیگه هم ۲۰ درصد باقی مانده هست اما نسبتش با کشورهای بی قانون و غیره فرق دارد. اینو هر مغزی می‌فهمه.

بدانید اونکه هر شب مشکل داره و قصد دانلود سبب حذف و قطع همین بسته ها بزودی میشود. این بسته ها رو هم حذف میکنند بیانند اعتراض کنید.

دقیقا همون فرهنگه من فرقی بین اینها نمیبینم، فرهنگ استفاده از اینترنت، فرهنگ رانندگی، فرهنگ آپارتمان نشینی همه به هم متصل و نشاندهنده شخصیت و شعور هست.

فرهنگ فرهنگ هست خودشه نشون میده.

اون قوانین هست که یک کشور رو میسازه و جهان اول میکنه، اگر فرهنگ و قانون نبود طرف انور اصلا تو اروپا صبح تا شب دانلود میکرد و این ...
    آن کشور اصلا جهان اول و پیشرفته نبود، کشور شدن زحمت دارد. قانون دارد. اگر آنجا هم مثل هرج و مرج اینجا بود که وضعشع از ما هم بدتر بود.

دلیل هست که آنجا نرمال مونده اینجا غیر نرمال.
    به نظر شما اگر اینترنت نامحدود بشه و من با قطعیت بدونم که این دیگه موندگار هست بازم اینجوری رفتار می کنم؟ نهایتش چند روز یا اصلا چند هفته اول مثل اون موقع دانلود می کنم بعدش می بینم دیگه عادی شده و می رم پی زندگیم و مصرفم یواش یواش شکل نرمال می گیره.

بعد می شه بفرمایید دقیقا طرح شما برای فرهنگ سازی دانلود چی هست؟ فرض کنید شما رییس جمهور هستید الان قراره فرهنگ سازی دانلود انجام بدید چه کاری انجام می دید؟

چون این موضوع یه روزی باید استارتش بخوره دیگه که اینترنت نامحدود شه اینجوری که شما می گید هیچوقت نباید بشه چون افتضاح می شه! خوب بفرمایید فرهنگ سازی قبل از نامحدود سازی رو چجوری انجام می دید؟ همه چی رو فیلتر می کنید که نشه دانلود کرد؟

راجع به scene هم ترجیح می دم اصلا چیزی نگم چون کاملا به حاشیه کشیده می شه موضوع

ولی اینکه بگیم چون زیاد دانلود کردن این بسته ها داره حذف می شه دیگه واقعا آخر حرفه چرا؟ چون اینترنتی که اپراتور ها دارن که نامحدوده اینجوری هم که مشخص بود پهنای باندشون به حدی زیاد بود که این همه کاربر با سرعت بالا می تونستن دانلود کنن همزمان و توی شب هم که شبکه کاملا خلوت هست اون پهنای باند به هدر می ره اینجوری نیست که شب دانلود نکنن بمونه برا صبح!! پس می تونستن ساپورتش کنن حالا این که اومدن سرعت رو کم کردن 2 دلیل داره یا می خوان کاربرا رو هل بدن به سمت استفاده روزانه یا اینکه از بالاتر گفتن جمعش کنید

در هر صورت حرفای شما به هیچ عنوان نمی تونه توجیحی باشه برای اینکه توی ایران اینترنت نامحدود ارائه نشه

4. 2 کاربر از otfbax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ضمن تایید حرفتون باید اضافه کنم که به نظر من حتی همونجا هم یه سری فایلا رو انبار کردن غیرمنطقی نیست به دلیل اینکه از بین رفتن داده در حال حاضر بسیار بسیار شدیدتر داره می شه یه قسمتش به خاطر قانونا هست که یه سری فایلا حذف می شن و یک سریش هم اینه که منبع فایل بعد از مدتی از بین می ره و یا اینکه فایلا تو شبکه های اجتماعی بارگزاری شدن که با از بین رفتن اون اکانت فایل ها هم کاملا حذف می شن این موضوع به حدی شده که چند وقت پیش یه مقاله نوشته بودن و هشدار داده بودن در این مورد

یه مورد دیگه هم که هست وقتی راجع به اینترنت نامحدود صحبت می شه همه دانلود به ذهنشون میاد بعدم یه عده ... میان می گن نه نباشه بهتره در صورتی که شما حتی یک کاراکتر هم از اینترنت دریافت کنید براتون دانلود محسوب می شه و حجمش کم می شه خیلی از کسایی از جمله خود من برای تست یه سری نرم افزار ها که به اینترنت نیاز داره باید دائم نرم افزار رو تست کنیم که حجم زیادی می بره حالا یا باید بریم رو سرور تست کنیم که خیلی سخته این کار چون هی باید پروژه ساخته بشه و خطایابی بسیار مشکل هست و فاجعه اینجاست که حتی دیتاسنتر هم اینترنتی که به شما می ده نامحدود نیست (توی ایران) و می گه فقط در صورتی که این و این و این رو رعایت کنی نامحدوده وگرنه نیست!!!!

گزینه دیگه هم این اپراتور ها هستن که دارن نامحدود می دن من به شخصه 2 تا اینترنت نامحدود گرفتم از 2 تا اپراتور یکی شاتل و یکی مبنا شاتل که سرعتش در حد ماکزیموم adsl هست و مبنا که دائما قطعی داره امروزم که توی تاپیکش نوشتن داره سرعتا رو محدود می کنه

مشکل اینه که عادت کردیم یه چیز رو هی واسه خودمون اینقدر تکرار می کنیم که باورمون می شه اون درسته و ما درست می گیم و بقیه اشتباه می کنن و بعدم یه خط کش می زاریم هر کسی یه زره از اون معیار جابجا بشه دیگه می شه بدبخت فلک زده بی فرهنگ ما هم که کلا با استاندارد جهانی می شیم توپ و درجه 1

فرهنگ سازی خوبه ولی وقتی شرایطش مهیا باشه ما نمی تونیم بدون مهیا کردن شرایط و رفاه توی یک موضوع فرهنگ سازی کنیم

وقتی درآمد و اینترنت به حد قابل قبولی برسه فرهنگش خودش کم کم به وجود میاد ولی وقتی طرف می بینه اینترنتی که الان داره فردا یا سرعتش نصف می شه یا طرحش دیگه نیست خوب سعی می کنه نهایت استفاده رو ببره

اتفاقا با این کاری که همراه اول کرد به نظرم بهترین کار رو دوستانی کردن که بیشترین دانلود رو توی این مدت انجام دادن چون حداقل فایل هایی که نیاز داشتن یا حتی نیاز نداشتن رو سر تفریح دانلود کردن نوش جونشون به خودشون هم مربوطه که چی دانلود کردن اصلا بدترین فرض رو هم بگیریم بازم می گم نوش جونشون
    حرفهاتون کاملا درسته
    من خودم وقتی از اینترنت شبانه نامحدود استفاده میکردم کلی فایل و فیلم و... میزدم دانلود بشه خیلیهاش را نگاه هم نمیکردم اما بعدش که کلا اینترنت نامحدود گرفتم دیگه اینطور نبود چون نگران حجم مصرفی نبودم نیازی دانلود شبانه نداشتم و میزان دانلودم در حد نیازم بود و باور کنید با اینکه اینترنت نامحدود داشتم میزان دانلودم خیلی از قبل کمتر بود وقتی فیلمی بخوام دانلود کنم همون موقع دانلودم میکنم و نگاه میکنم و نیازی نیست بیست تا فیلم بریزم تو صف دانلود که شبانه رایگان دانلود بشه و از بیست تا فیلم فقط سه تاش بدرد بخور باشه به نظرم اگه این محدودیت حجم از اینترنت برداشته بشه این فرهنگ که هر کسی در حد نیازش دانلود کنه فراگیر میشه و فشاری به پهنای باند اینترنت کشور نمیشه

6. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

حرفهاتون کاملا درسته
    من خودم وقتی از اینترنت شبانه نامحدود استفاده میکردم کلی فایل و فیلم و... میزدم دانلود بشه خیلیهاش را نگاه هم نمیکردم اما بعدش که کلا اینترنت نامحدود گرفتم دیگه اینطور نبود چون نگران حجم مصرفی نبودم نیازی دانلود شبانه نداشتم و میزان دانلودم در حد نیازم بود و باور کنید با اینکه اینترنت نامحدود داشتم میزان دانلودم خیلی از قبل کمتر بود وقتی فیلمی بخوام دانلود کنم همون موقع دانلودم میکنم و نگاه میکنم و نیازی نیست بیست تا فیلم بریزم تو صف دانلود که شبانه رایگان دانلود بشه و از بیست تا فیلم فقط سه تاش بدرد بخور باشه به نظرم اگه این محدودیت حجم از اینترنت برداشته بشه این فرهنگ که هر کسی در حد نیازش دانلود کنه فراگیر میشه و فشاری به پهنای باند اینترنت کشور نمیشه
    دقیقا همینطوره من خودم یکی از کسایی بودم که دانلود خیلی شدید داشتم قدیم تاپیک صبانت رو هم بخونید همیشه دعوا داشتیم با چند تا از دوستان یادش بخیر الان که اینترنت نامحدود گرفتم (تازه چون 2 تاس لود بالانس هم کردم که سرعتش خیلی بالاتر هم هست) واقعا مصرفم عجیب کم شده با توجه به میزان دانلودی که خودم داشتم با قطعیت راجع به بقیه دوستان هم می تونم همین رو بگم که نامحدود روزانه داشته باشن مصرفشون عوض می شه و الان تنها مصرفم برای تست نرم افزار هست و دیگه دانلود فقط در حد نیاز انجام می دم

8. 2 کاربر از otfbax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دقیقا همینطوره من خودم یکی از کسایی بودم که دانلود خیلی شدید داشتم قدیم تاپیک صبانت رو هم بخونید همیشه دعوا داشتیم با چند تا از دوستان یادش بخیر الان که اینترنت نامحدود گرفتم (تازه چون 2 تاس لود بالانس هم کردم که سرعتش خیلی بالاتر هم هست) واقعا مصرفم عجیب کم شده با توجه به میزان دانلودی که خودم داشتم با قطعیت راجع به بقیه دوستان هم می تونم همین رو بگم که نامحدود روزانه داشته باشن مصرفشون عوض می شه و الان تنها مصرفم برای تست نرم افزار هست و دیگه دانلود فقط در حد نیاز انجام می دم
    آره یادمه من خودم صبانت داشتم تا قبل از اینکه محدودیت شبانه بزاره بیشتر شبها شب دانلود میکردم وقتی محدودیت گذاشت صبانت شد گدانت

10. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

فرهنگ سازی بشه برای چی؟ برای یک اینترنت محدود ، گرون ، فیلتر ؟
    خوب معلومه تو این وضعیت همه دانلود میکنن
    اگر یک نفر تو بیابون رها کنید خب معلومه که بره دنبال آذوقه
    تو کشور های جهان اول چیزی به اسم "دانلود" معنی نداره
    چون همه دسترسی دارن به محتوای اینترنت هر لحظه (با یک اینترنت نامحدود)
    چون برعکس ایران تو این کشور ها اینترنت روز به روز بزرگ تر میشه
    حالا چرا باید بشینن دانلود کنن انبار کنن
    به این میگن فرهنگ سازی

12. 2 کاربر از ghnjfg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من اصلا متوجه نیستم دفاع دوستان از سبک این وضعشون بر چه اساس هست؟!

اینترنت نامحدود بشه وضع افتضاح میشه. گفتم استفاده فرهنگ‌سازی نشده، اون وقت همون یارو ۲۴ ساعت دانلود می‌کنه چون سیر مونی نداره، این در اختلالات روانی و شخصیتی دارد لذت استفاده. این اشتباه هست که بشه کسی نمیکنه.

الان بالا گفتند بخاطر پول اینجوری و اونجوری میکنند. یک سوال ساده اگر واسه پول بود چرا بسته های شبانه را حذف کردند ؟ حالا هر شرکتی‌.

دوستان یادشون رفته ما بسته شبانه داشتیم مثلا نامحدود یا حجم فلان ۲ ساعت ۲ تومان. خوب این دو تومان چرا بیشتر نشد و آن بسته نموند.

از ماست که بر ماست . همین فرهنگ و رفتار را در پیش بگیرید همین بسته های موجود شبانه باقی مانده رو هم کلا حذف می کنند بعد میان اینجا با تعجب چرا بسته حذف شد؟ چرا حذف شد؟ بریم اعتراض.

خود دانی. اگر این حرکت اعتیاد و مریضگونه که طرف هر شب دانلود می‌کنه و الان هم میبینیم صداش در آمده (نشان از هر شب) مشکل روانی هست اصلا مشکل محتوا و انباشت محتوا نیست.

دوستی گفت Scene?! دوست محترم من خودم تقریبا ۱۰ سال توش بودم از کل ایران بیشتر موندم و بودم. اینو همه در این انجمن من را بابت این موضوع میشناسند. من پدر Scene ایران هستم. ۲۰۰۰۰۰ کار منتشر کردم. خلاف بود من خلاف کردم من هک میکردم. من کلی ریپ کردم. خیلی چیزهای ترسناکتر که بگم اصلا نشانه برتری و باحالی نیست. نشانه بی وجدانیم بود.

بگذریم....
    دوست عزیز اولا دانلودگرها حرص و طمع و سیر مونی ندارند....مال کشورهای جهان سوم چون ایران پاکستان هند حتی چین و روسیه هم هست. یعنی تقریبا ۸۰ درصد این کشورها هستند.
    بله در کشورهای دیگه هم ۲۰ درصد باقی مانده هست اما نسبتش با کشورهای بی قانون و غیره فرق دارد. اینو هر مغزی می‌فهمه.

بدانید اونکه هر شب مشکل داره و قصد دانلود سبب حذف و قطع همین بسته ها بزودی میشود. این بسته ها رو هم حذف میکنند بیانند اعتراض کنید.

دقیقا همون فرهنگه من فرقی بین اینها نمیبینم، فرهنگ استفاده از اینترنت، فرهنگ رانندگی، فرهنگ آپارتمان نشینی همه به هم متصل و نشاندهنده شخصیت و شعور هست.

فرهنگ فرهنگ هست خودشه نشون میده.

اون قوانین هست که یک کشور رو میسازه و جهان اول میکنه، اگر فرهنگ و قانون نبود طرف انور اصلا تو اروپا صبح تا شب دانلود میکرد و این ...
    آن کشور اصلا جهان اول و پیشرفته نبود، کشور شدن زحمت دارد. قانون دارد. اگر آنجا هم مثل هرج و مرج اینجا بود که وضعشع از ما هم بدتر بود.

دلیل هست که آنجا نرمال مونده اینجا غیر نرمال.
    عرض شود اینکه شما تصور می‌کنید یا معتقدید دانلود شبانه یک هدیه یا حالی بوده که اپراتورها به کاربرها میدن و حالا چون یکعده شون بچه بدی بودن زیاد دانلود کردن بسته هارو حذف کردن یا میکنن اصلا چنین نیست بلکه بسته شبانه سود مضاعف و حداکثر بهره وری از امکانات برای اپراتور هاست چرا؟ چونکه اپراتور مجبوره پهنای باندش رو بر اساس پیک مصرف مشترکهاش تهیه کنه وگرنه سرویس دهنده خوبی نخواهد بود و داد مشترک در میاد از طرفی ترافیک پیک مصرف چندین برابر ساعات کم باری که همون یکی دو ساعت پس از نيمه شب تا اواسط صبح میشه هست. اپراتور هم ترافیک رو حجمی نمیخره بلکه پهنای باند میخره این یعنی که وقتی خرید چه مصرف بشه چه نشه فرقی براش نداره یعنی چیزی نیست که ذخیره بشه پس میان در ساعات شب که شبکه خلوت هست بسته های شبانه ارائه میدن با قیمت های پایین اگر کل بسته های شبانه روهم حذف کنند سودی براشون نداره چون پهنای باند مورد نیازشون رو مجبورند بر اساس مصرف روزانه تهیه کنند. مطمئن باشید بیش از نود درصد کاربران شبانه همون حجم منصفانه روهم نمی‌رسند مصرف کنند چند درصدی هم اگر استفاده خاصی دارند راهش اینه که همراه اول مصرف منصفانه رو کنترل کنه من یادمه برای بسته های هفتگیش این کارو میکرد 150 گیگ بیشتر نمیشد مصرف کرد حالا چرا برای ماهانه کنترل نداره نمیدونم حتی میگید طرف پول داره 450 گیگ تمام شد دوباره میخره اونهم راه داره میشه مانند بعضی سرویس های adsl بگن حجمت که تموم شد محدود میشی و تا پایان ماه نمیتونی بسته جدید بخری اینجوری همگان فدای اون یکی دو درصدی که مصارف ترابایتی دارند نمی‌شوند. پس اگر مشکل اونی که شما میگی بود راه داره اما متاسفانه همانطور که اکثرا متوجه شدند مشکل چیز دیگست آقایون جدید کلا با فضای مجازی مشکل دارند.

14. 8 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

...راهش اینه که همراه اول مصرف منصفانه رو کنترل کنه من یادمه برای بسته های هفتگیش این کارو میکرد 150 گیگ بیشتر نمیشد مصرف کرد حالا چرا برای ماهانه کنترل نداره نمیدونم حتی میگید طرف پول داره 450 گیگ تمام شد دوباره میخره اونهم راه داره میشه مانند بعضی سرویس های adsl بگن حجمت که تموم شد محدود میشی و تا پایان ماه نمیتونی بسته جدید بخری اینجوری همگان فدای اون یکی دو درصدی که مصارف ترابایتی دارند نمی‌شوند. پس اگر مشکل اونی که شما میگی بود راه داره اما متاسفانه همانطور که اکثرا متوجه شدند مشکل چیز دیگست آقایون جدید کلا با فضای مجازی مشکل دارند.
    یه راه حل دیگه اینه که کسی که مصرف زیاد داره بتونه مبلغ بیشتری بده و اون سرعت رو داشته باشه

16. 2 کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Legolas5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

یک مشکلی پیش اومده همه دارن ایرانی بودنِ خودشونو ثابت میکنن ! بجای اینکارا که همو مقصر بدونید برید از همراه اول شکایتو اعتراض کنید زودتر درستش کنن !
    منی که بازی ارجینال از استیم خریدم چجوری الان دانلودش کنم آخه؟ بازی های جدید هم که دیگه این روزا حجمش از 100 گیگ بیشتره معمولا

18. 3 کاربر از Legolas5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

شاید به تاپیک مرتبط نباشه اما وقتی در مورد فرهنگ ایرانی و Piracy جوری صحبت می کنیم که انگار فقط ما هستیم، ای لینک هارو چک کنید،
    کتاب های رو سرور کالیبر رو برای دانلود می زاره.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و یا این سابردیت برای دیرکتوری باز
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

20. 2 کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •