تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1267 از 1319 اولاول ... 26776711671217125712631264126512661267126812691270127112771317 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,661 به 12,670 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

عرض شود اینکه شما تصور می‌کنید یا معتقدید دانلود شبانه یک هدیه یا حالی بوده که اپراتورها به کاربرها میدن و حالا چون یکعده شون بچه بدی بودن زیاد دانلود کردن بسته هارو حذف کردن یا میکنن اصلا چنین نیست بلکه بسته شبانه سود مضاعف و حداکثر بهره وری از امکانات برای اپراتور هاست چرا؟ چونکه اپراتور مجبوره پهنای باندش رو بر اساس پیک مصرف مشترکهاش تهیه کنه وگرنه سرویس دهنده خوبی نخواهد بود و داد مشترک در میاد از طرفی ترافیک پیک مصرف چندین برابر ساعات کم باری که همون یکی دو ساعت پس از نيمه شب تا اواسط صبح میشه هست. اپراتور هم ترافیک رو حجمی نمیخره بلکه پهنای باند میخره این یعنی که وقتی خرید چه مصرف بشه چه نشه فرقی براش نداره یعنی چیزی نیست که ذخیره بشه پس میان در ساعات شب که شبکه خلوت هست بسته های شبانه ارائه میدن با قیمت های پایین اگر کل بسته های شبانه روهم حذف کنند سودی براشون نداره چون پهنای باند مورد نیازشون رو مجبورند بر اساس مصرف روزانه تهیه کنند. مطمئن باشید بیش از نود درصد کاربران شبانه همون حجم منصفانه روهم نمی‌رسند مصرف کنند چند درصدی هم اگر استفاده خاصی دارند راهش اینه که همراه اول مصرف منصفانه رو کنترل کنه من یادمه برای بسته های هفتگیش این کارو میکرد 150 گیگ بیشتر نمیشد مصرف کرد حالا چرا برای ماهانه کنترل نداره نمیدونم حتی میگید طرف پول داره 450 گیگ تمام شد دوباره میخره اونهم راه داره میشه مانند بعضی سرویس های adsl بگن حجمت که تموم شد محدود میشی و تا پایان ماه نمیتونی بسته جدید بخری اینجوری همگان فدای اون یکی دو درصدی که مصارف ترابایتی دارند نمی‌شوند. پس اگر مشکل اونی که شما میگی بود راه داره اما متاسفانه همانطور که اکثرا متوجه شدند مشکل چیز دیگست آقایون جدید کلا با فضای مجازی مشکل دارند.
    ممنون به نظر من همون محدودیت سیم کارت کسی که شبی 100 گیگ دانلود میکنه کافی باشه. امیدوارم شعور داشته باشند این رویه را در پیش بگیرند و نیاند برای همه محدودیت بگذارند یا بدتر اصلا بسته رو بر دارند.

چون محدودیت همگانی تبعیض هست.

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

حذف بسته های شبانه را چند سال قبل میخواستند عملی کنند اما یکی مثل جهرمی بود که جلوشون ایستاد البته خیلی از کاربرها بهش فحش میدادند !! چرا چون با شهامت و علنا میگفت پرسپولیسیم و کری میخوند شاید برای همین شجاعتش جلوی خیلی از محدودیت ها رو گرفت کلا پرسپولیسی بودن جیگر میخواد انقدر هم به اپراتورها گیر ندید این حذف بسته ها دستورش از بالاس و بخاطر مسائل به اصطلاح تهاجم فرهنگیه وگرنه اپراتور از خداش پهنای باندش که شب ها خالیه رو به اسم نامحدود بفروشه اخبار چند سال گذشته بررسی کنید منظورم میفهمید

3. 2 کاربر از allric بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دارن سیاست مشتری پرون رو پیاده میکنن
    اول شبانه حالا بسته ها
    بعد هم افزایش قیمت بسته ها
    خود من به شخصه دیگه ازشون استفاده نمیکنم
    عزیز آخه استفاده نکردن که راه حلش نیست.
    من به دلیل کارم نیاز دارم که از اینترنتشون استفاده کنم چون مدام در حال چرخیدن تو شهر هستم
    اینجور که نمیشه
    حالا گرون میخوای بکنی بکن چرا حذف میکنی
    هیچ جای دنیا مثه اینجا نیست. هیچ جا. یعنی افتضاح ترین کشور هستیم با اختلاف

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_cd2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

حذف بسته های شبانه را چند سال قبل میخواستند عملی کنند اما یکی مثل جهرمی بود که جلوشون ایستاد البته خیلی از کاربرها بهش فحش میدادند !! چرا چون با شهامت و علنا میگفت پرسپولیسیم و کری میخوند شاید برای همین شجاعتش جلوی خیلی از محدودیت ها رو گرفت کلا پرسپولیسی بودن جیگر میخواد انقدر هم به اپراتورها گیر ندید این حذف بسته ها دستورش از بالاس و بخاطر مسائل به اصطلاح تهاجم فرهنگیه وگرنه اپراتور از خداش پهنای باندش که شب ها خالیه رو به اسم نامحدود بفروشه اخبار چند سال گذشته بررسی کنید منظورم میفهمید
    دقیقا . منم همینو میگم اصلا ربطی به اینکه یکی شبی 100 گیگ دان می کرد یا دویست گیگ نداره . وگرنه خودشون مصرف منصفانه رو همون موقع اجرا می کردن . انقدر پهنای باند دارن اصلا واسشون مهم نیست . من خودم بعد انتخابات به رفیقم گفتم چیزهایی که لازم داری زودتر دانلود کن چون اولین کاری که اصولگراها می کنند نه مبارزه با فساد و اختلاصه نه گرونی . میان سمت محدود کردن مردم

و جالبتر اینکه خود اپراتور می بخشه میگفت هرچقد می خواید دانلود کنید اونوقت یه سری کاسه داغتر از آش شدن که چرا انقد دانلود می کنید چرا فلان چیزو دانلود می کنید ( کاربرهای خود این پیج رو میگم )

پدرم یه رفیق داره افسرنگهبان کلانتری بود یه روز رفتیم پاسگاهشون برای دیدنش . اونموقع هنوز 110 راه نیافتاده بود . تلفنش خیلی زنگ می خورد بابام ازش پرسید داستان چیه می گفت کار هر روزمونه . خود مردم زنگ می زنند مثلا میگن فلان خونه چندتا جوون رفتن داخلش یا فلان خونه طرف ابجو دستش بود داشت می رفت تو . می گفت ما اصلا نیازی نیست تو شهر بچرخیم خود مردم انقدر زنگ می زنن گزارش میدن که ما به خیلیاش نمی رسیم رسیدگی کنیم.

اینو گفتم که بدونید مثل همین دوست عزیزمون از ماست که بر ماست . خودمون به خودمون رحم نمی کنیم انقدر که خودمون پا پیچ هم میشیم خود اون بالاییا واسشون مهم نیست . یه جور این دانلود شبانه تو گلوش گیر کرده بود که چرا مردم انقدر دانلود می کنند که انگار از جیب این بنده خدا داشته هزینه میشده .
    درکل تا مردممون همینن و بهشون حکومت به این نوع افراد بها میده انتظار تغییر مثبت تو این مملکت رو نداشته باشید
    Last edited by mehdi_cd2005; 15-01-2022 at 10:48.

6. 6 کاربر از mehdi_cd2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Legolas5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

از اونجایی که دقیقا از روز اول سال میلادی اینجوری شده امیدوارم ربطی به خرید پهنای باند کمتر برای سال 2022 نداشته باشه.. دیشب سرعت دانلود از سرور آسیاتک هم حتی کم شده بود .. 500 کیلوبایت

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شما اول یاد بگیرید چطوری صحبت کنید تو فروم!شعور کاربر به شما مربوط نمیشه!شما کاره ای نیستید که به فرهنگسازی فکر کنید!دوست داشتید اصلا از این سرویس خریداری نکنید!شما هنوز قوانین فروم رو رعایت نمیکنید! بعد از شعور استفاده صحبت میکنید!؟
    هر جای دنیا قبل خرید قوانین مربوط به اون رو میزارن کاربر مطالعه میکنه و خرید میکنه!
    شما راضی هستی خوب دیگه لازم نیست به بقیه توهین کنید!
    امثال شما کم نیستن که مملکت به این رو افتاده حالا شما علم دار اینترنت باشید
    Last edited by reza_r; 15-01-2022 at 12:16.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام

اقا من نمیدونم هر کی هر چی میخاد دانلود کنه ،مشکل از کاربرا نیست ،دقیقا از زمانی که این دولت جدید اومد سر کار،گند زده شد به سرعت نت

یعنی دقیقا از همون موقع!!!!

الان من بسته همراه اول میگیرم که یوتوب نگاه کنم و انلاین گیم بزنم ،یه سریالی یا بازی جدید اومده دانلود کنم ،دانلودش که جوریه،من سوییچ میکنم روی 3g سرعتش بهتر میشه! تست سرعت میگیرم از speedtest میزنه دانلود ۱۰مگابیت ،آپلود ۳۵مگابیت!

انلاین میزنم پینگ ۱۰۰هست یدفی میره تا ۶۰۰بعد میاد پایین ،چند روزه پیشم دیدم قشنگ تو یه مچ چند نفر ایرانی بودیم،قشنگ با هم منظم پینگامون از ۱۰۰میرفت تا ۲۷۰بعد میومد پایین ،مطمئنا هممون که همراه اول نداشتیم

مطمئنم از بالا گند زدن به همه چی

10. 3 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

عزیزم جلوی چه چیزی ایستاد ؟! اینکه این بچه آ....د بیاد دو تا نطق کنه و نظر مخالف بده میشه مقاومت و ایستادگی در برابر دیگران ؟! اصلا یه فرد تحصیلکرده اما عادی میتونه در این مملکت وزیر بشه ؟ یا باید چند واحد پاچه خواری را پاس کرده باشه ؟ این آقا اصلا در حدی نبود که بتونه جلوی چیزی مقاومت کنه ، بزرگتر از این را محو کردند

کاش بحث فوتبال لجن و سیاسی ایران را اینجا نمی آوردید ، ابراز علاقه نشان دادن به یک تیم فوتبال نشانه ی فرهیختگی هست یا ابزاری برای بالا رفتن از نردبان احساسات ملت ؟ یکی از روش های جذب فالور و طرفدار پیدا کردن همین کارهاست ، تعجب میکنم از این میزان سادگی !
    اینکه بگردی ببینی چه تیمی در بورس هست و خودت را بچسبونی بهش ، نشانه ی شهامت و شجاعت است یا نشانه ی فرصت طلبی ؟ کسی که میاد میگه طرفدار ملوان بندرانزلی هستم شجاعت داره عزیزم ، نه اونی که میگرده ببینه کجا نون و آبش بیشتره
    تا حالا فکر کردی چرا تیم محبوبت از آسیا حذف شده ؟ چرا تیم محبوبت خصوصی نشده ؟
    چون از نگاه حاکمیت طرفدار تیم های تهرانی ، سرباز زیر پرچم است که میشه با همین اظهارنظرهای ساده فریبش داد ، برای همین هست که حاکمیت دست از سر این تیمها بر نمیداره
    حاکمیت هم ظرفیت عظیم فوتبال را درک کرده ، اینکه چه طور میشه در یه مملکتی که هیچ چیزش درست نیست سر ملت را با فوتبال بی خاصیت گرم کرد ، فوتبال نون و آب برای ملت نشد .
    بازیکنی که در حد دیپلم سواد نداره میلیارد میلیارد میگیره و اتفاقا فوتبال بازی کردن هم بلد نیست ، حرص خوردن ، ناسزا گفتن ، توهین و .... اینا هم سهم طرفدار و هوادارش
    آش را با جاش بردن ، مملکت فنا شده ، چسبیدید به این فوتبال دوزاری

علتش تهاجم فرهنگیست ؟ آخه چرا اینقدر ساده اید !
    اگر علتش اینه چرا اینستاگرام را فیلتر نمیکنند ؟ اینهمه لایو عریان .... ؟
    اینستا فیلتر نمیشه چون 90 درصد حجم اینترنت ملت در اینستا مصرف میشه ، فیلترش کنن که نون خودشون آجر میشه ! به غیر از نون ، اینستا خوب تونسته سر مردم را گرم کنه که با خیال راحت به چپاول کردن و تاراج مملکت ادامه بدهند .
    وقتی شبانه ای نباشه کاربر مجبور هست بسته های بیشتری بگیره و بسته های بیشتر سود بیشتر برای اپراتور ، تصمیمی هم که گرفتند مطمئن باشید به نفعشون بوده و اپراتورها هم در سود و زیان و تصمیم گیری مستقل نیستند .

هوادار هر تیمی هستید مبارکتون باشه و خیرش را ببینید ، لطفا بحث فوتبال را نیارید اینجا
    Last edited by mehr1362; 15-01-2022 at 17:11.

12. 4 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه otfbax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

عزیزم جلوی چه چیزی ایستاد ؟! اینکه این بچه آ....د بیاد دو تا نطق کنه و نظر مخالف بده میشه مقاومت و ایستادگی در برابر دیگران ؟! اصلا یه فرد تحصیلکرده اما عادی میتونه در این مملکت وزیر بشه ؟ یا باید چند واحد پاچه خواری را پاس کرده باشه ؟ این آقا اصلا در حدی نبود که بتونه جلوی چیزی مقاومت کنه ، بزرگتر از این را محو کردند

کاش بحث فوتبال لجن و سیاسی ایران را اینجا نمی آوردید ، ابراز علاقه نشان دادن به یک تیم فوتبال نشانه ی فرهیختگی هست یا ابزاری برای بالا رفتن از نردبان احساسات ملت ؟ یکی از روش های جذب فالور و طرفدار پیدا کردن همین کارهاست ، تعجب میکنم از این میزان سادگی !
    اینکه بگردی ببینی چه تیمی در بورس هست و خودت را بچسبونی بهش ، نشانه ی شهامت و شجاعت است یا نشانه ی فرصت طلبی ؟ کسی که میاد میگه طرفدار ملوان بندرانزلی هستم شجاعت داره عزیزم ، نه اونی که میگرده ببینه کجا نون و آبش بیشتره
    تا حالا فکر کردی چرا تیم محبوبت از آسیا حذف شده ؟ چرا تیم محبوبت خصوصی نشده ؟
    چون از نگاه حاکمیت طرفدار تیم های تهرانی ، سرباز زیر پرچم است که میشه با همین اظهارنظرهای ساده فریبش داد ، برای همین هست که حاکمیت دست از سر این تیمها بر نمیداره
    حاکمیت هم ظرفیت عظیم فوتبال را درک کرده ، اینکه چه طور میشه در یه مملکتی که هیچ چیزش درست نیست سر ملت را با فوتبال بی خاصیت گرم کرد ، فوتبال نون و آب برای ملت نشد .
    بازیکنی که در حد دیپلم سواد نداره میلیارد میلیارد میگیره و اتفاقا فوتبال بازی کردن هم بلد نیست ، حرص خوردن ، ناسزا گفتن ، توهین و .... اینا هم سهم طرفدار و هوادارش
    آش را با جاش بردن ، مملکت فنا شده ، چسبیدید به این فوتبال دوزاری

علتش تهاجم فرهنگیست ؟ آخه چرا اینقدر ساده اید !
    اگر علتش اینه چرا اینستاگرام را فیلتر نمیکنند ؟ اینهمه لایو عریان .... ؟
    اینستا فیلتر نمیشه چون 90 درصد حجم اینترنت ملت در اینستا مصرف میشه ، فیلترش کنن که نون خودشون آجر میشه ! به غیر از نون ، اینستا خوب تونسته سر مردم را گرم کنه که با خیال راحت به چپاول کردن و تاراج مملکت ادامه بدهند .
    وقتی شبانه ای نباشه کاربر مجبور هست بسته های بیشتری بگیره و بسته های بیشتر سود بیشتر برای اپراتور ، تصمیمی هم که گرفتند مطمئن باشید به نفعشون بوده و اپراتورها هم در سود و زیان و تصمیم گیری مستقل نیستند .

هوادار هر تیمی هستید مبارکتون باشه و خیرش را ببینید ، لطفا بحث فوتبال را نیارید اینجا
    دوست عزیز چون گفتید جلو چه چیزی ایستاد لازم دونستم یه نکته راجع به آذری جهرمی بگم. اواخر دوره آقای واعظی وزیر ارتباطات بود که اومدن اعلام کردن طرحی می خوایم بدیم که اینترنت از حالت حجمی خارج بشه و به اصطلاح اینترنت غیر حجمی بشه. خوب همگی خیلی خوشحال شدیم گفتیم چقدرم خوب تا اینکه یه لیست قیمت اومد که به معنی واقعی کلمه فاجعه بود و وضع اینترنت رو بارها بدتر می کرد حتی از همون موقع که حجم ها بسیار بسیار کم بود. کلی همگی اعتراض کردن از جمله تو همین فوروم تاپیک هاش رو می تونید بخونید که چه وضعیتی بود. به محض اینکه آذری جهرمی اومد از اولین کارهاش این بود که این طرح رو کنسل کرد و یه طرح جدید داد گفت از این به بعد قیمت یه سرعت ثابت هست فقط شرکتا بیان حجم ماهیانه رو رقابتی بدن ولی قیمت رو از اون حد نمی تونن زیادتر کنن. خوب اینجا شاتل و چند تا شرکت دیگه باهم زد و بند کردن که یه حجم مسخره دولا پهنا بکنن تو پاچه ملت. که شرکت پیدا شد به نام دیده بان نت و یهو حجم فضایی ارائه داد که باعث عده بسیار زیادی یهو تخلیه کنن برن سمت اون شرکت و فضای رقابتی ایجاد کرد که باعث شد همه شرکتا حجماشون رو ببرن بالا و تو مدت کمتر از 6 ماه حجما از 20 گیگ و 30 گیگ رفت رو 200 گیگ و 300 گیگ و فکر می کنم تا 2 ترا در ماه هم ارائه دادن

درسته آذری جهرمی تو موضوع فیلترینگ ضعیف عمل کرد و به نظر من زورش نرسید جلو خیلی ها که هیچکس به اونا زورش نمی رسه ولی با همین یه قلم اینترنت ایران رو حداقل 10 سال جلو انداخت به جرات می تونم بگم اگر این کار رو نکرده بود هنوز که هنوز داشتیم adsl با حجم ماهی 40 گیگ و 50 گیگ می گرفتیم با همین قیمتایی که الان هست . جهرمی جلوی اپراتورهای دزد ایستاد و واقعا هم داغونشون کرد و نشون داد که چقدر دزدی کردن تو این سالا. و قسمت خیلی جالب تر تو همین فوروم خیلی ها داشتن خودشونو جر می دادن که ای وای این چه طرحیه بدبخت شدیم بیچاره شدیم هی می گفتیم بابا این باعث می شه خیلی پیشرفت کنه حجما زیادتر می شه کسی گوشش بدهکار نبود که نبود

سوءبرداشت نشه من نمی گم وضع الان خوبه الان از بد هم بدتره ما تو حداقل ها گیر کردیم و داریم می زنیم تو سر و کله همدیگه ولی این رو در نظر بگیرید که کاری که جهرمی کرد رو اگر نکرده بود الان خیلی خیلی خیلی بدتر بود اوضاع

14. 6 کاربر از otfbax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کاملا با شما موافقم حق رو باید گفت آذری جهرمی انصافا کار کرد همون که افزایش قیمت ايرانسل و همراه اول رو بازگرداند و جریمشون هم کرد کار بی سابقه ای بود این جفتک پراکنی اپراتورها و مسخره بازی‌های امروزی هم اصلا اون چند سال نداشتیم یا مثلا اومد بصورت رایگان adsl هارو شروع کرد تبدیل به vdsl کنه حتی چند ماه اولش مودم vdsl هم مجانی میدادن بسته ها هم همون بسته های عادی adsl با همون قیمت من رفتم مخابرات سرویس بگیرم گفت پورت خالی vdsl هم اگر بخواهی داریم الان خطم رو 40 مگ بسته شده آپلودم رو 12 مگ یکساله 960 گیگ دادن 480 تومن علت این بود که تفکر اون وزیر بر دسترسی همگانی به اینترنت سریع و ارزان بود و تحریم های شدید دو سال آخری ترامپ نبود قطعا الان اکثرا کاربرا شده بودن vdsl طرح همین بود. بعضی از ماها همه چیزو سیاه و سفید می‌بینیم مثلا وقتی میگیم فلانی کار کرد حتما باید این باشه که کل سیستم و نظام رو بخواد تغییر بده نخیر هیچکس چنین قدرتی نداره اما در حوضه کاری و اختیارات خود بله یک مسول میتونه خیلی تفاوت‌ها برای منو شما بوجود بیاره یکی که دید مثبت به نت و فضای مجازی داره خودش حضور فعال در شبکه ها داره گیم و پینگ میشناسه با اونی که این چیزها رو بد میدونه و الان بگردی تو کل شبکه های اجتماعی حتی نمیتونی پیداش کنی چون این چیزها رو گناه و فضای دشمن میدونه.

16. 5 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •