تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1268 از 1319 اولاول ... 26876811681218125812641265126612671268126912701271127212781318 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,671 به 12,680 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه rasmebazi22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دو سه صفحه آخر این تاپیک شده درگیری و جواب دادن به پست های هم دیگه!

جالبه

مشغول باشید...

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

دوست عزیز چون گفتید جلو چه چیزی ایستاد لازم دونستم یه نکته راجع به آذری جهرمی بگم. اواخر دوره آقای واعظی وزیر ارتباطات بود که اومدن اعلام کردن طرحی می خوایم بدیم که اینترنت از حالت حجمی خارج بشه و به اصطلاح اینترنت غیر حجمی بشه. خوب همگی خیلی خوشحال شدیم گفتیم چقدرم خوب تا اینکه یه لیست قیمت اومد که به معنی واقعی کلمه فاجعه بود و وضع اینترنت رو بارها بدتر می کرد حتی از همون موقع که حجم ها بسیار بسیار کم بود. کلی همگی اعتراض کردن از جمله تو همین فوروم تاپیک هاش رو می تونید بخونید که چه وضعیتی بود. به محض اینکه آذری جهرمی اومد از اولین کارهاش این بود که این طرح رو کنسل کرد و یه طرح جدید داد گفت از این به بعد قیمت یه سرعت ثابت هست فقط شرکتا بیان حجم ماهیانه رو رقابتی بدن ولی قیمت رو از اون حد نمی تونن زیادتر کنن. خوب اینجا شاتل و چند تا شرکت دیگه باهم زد و بند کردن که یه حجم مسخره دولا پهنا بکنن تو پاچه ملت. که شرکت پیدا شد به نام دیده بان نت و یهو حجم فضایی ارائه داد که باعث عده بسیار زیادی یهو تخلیه کنن برن سمت اون شرکت و فضای رقابتی ایجاد کرد که باعث شد همه شرکتا حجماشون رو ببرن بالا و تو مدت کمتر از 6 ماه حجما از 20 گیگ و 30 گیگ رفت رو 200 گیگ و 300 گیگ و فکر می کنم تا 2 ترا در ماه هم ارائه دادن

درسته آذری جهرمی تو موضوع فیلترینگ ضعیف عمل کرد و به نظر من زورش نرسید جلو خیلی ها که هیچکس به اونا زورش نمی رسه ولی با همین یه قلم اینترنت ایران رو حداقل 10 سال جلو انداخت به جرات می تونم بگم اگر این کار رو نکرده بود هنوز که هنوز داشتیم adsl با حجم ماهی 40 گیگ و 50 گیگ می گرفتیم با همین قیمتایی که الان هست . جهرمی جلوی اپراتورهای دزد ایستاد و واقعا هم داغونشون کرد و نشون داد که چقدر دزدی کردن تو این سالا. و قسمت خیلی جالب تر تو همین فوروم خیلی ها داشتن خودشونو جر می دادن که ای وای این چه طرحیه بدبخت شدیم بیچاره شدیم هی می گفتیم بابا این باعث می شه خیلی پیشرفت کنه حجما زیادتر می شه کسی گوشش بدهکار نبود که نبود

سوءبرداشت نشه من نمی گم وضع الان خوبه الان از بد هم بدتره ما تو حداقل ها گیر کردیم و داریم می زنیم تو سر و کله همدیگه ولی این رو در نظر بگیرید که کاری که جهرمی کرد رو اگر نکرده بود الان خیلی خیلی خیلی بدتر بود اوضاع

درود
    نظری که من دارم کلی هست ، حالا شما ADSL را مثال میزنید و ...
    جالبه بدونید من از سال 1383 کاربر اینترنتم و انواع و اقسام اینترنت ها از جمله اینترنت ماهواره ای هم داشتم اما هیچوقت ADSL نداشتم ! چرا ؟ چون منطقه ای که هستم هیچ شرکتی حتی خود مخابرات ADSL نمیده ! روستا یا شهر کوچکی هم نیستم ، حتی 4G ایرانسل داخل منزل یک خط آنتن داره !
    اینقدر در تنگنای اینترنت بودم که رفتم دنبال هک مک ( فرکانس های دیتا ) و اینترنت ستلایت !
    برای ADSL و مشکل 4G ایرانسل هم تلاش کردم که بعد از گذشت اینهمه سال نتیجه ای نداشته
    TD-LTE ایرانسل دارم ، که سالی یکبار تعرفه هاش گرون شده ( دولت قبلی ) ، که خودم تحریمش کردم و یکسال مودم را به برق نزدم !
    این آقایی که اسم میبرید اگر بین تمام خودنمایی کردن هاش ، دو تا کار مفید هم کرده باشه برای من و خیلی های دیگه نبوده ، معمولا دولت ها دو دستی پایتخت را میچسبن و کاری به جاهای دیگه ندارن
    این چیزهایی که شما میگین از نگاه من شوآف این آقایون هست ، این آقا خیلی هنر کرد یه بسته ی 100 گیگ برای اینترنت ثابت داد که همون هم روی TD-LTE محدودیت سرعت داشت ( 250 کیلوبایت )
    اینکه میگم اینترنت را داد و نمیگم اپراتورها را مجبور کرد ، چون هیچکدوم اینها استقلال عمل ندارند و همشون سر یک سفره نشستند ، از دوران بد و بدتر گذشتیم
    من قبول دارم که وضعیت اینترنت در دولت قبلی نسبت به دولت قبل ترش بهتر شد ولی نمیتونم این را به حساب یک دولت بگذارم ، به این دلیل که بهتر شدن وضعیت اینترنت به خاطر پیشرفت اینترنت جهانی بوده و شاید هر دولت دیگری هم میبود ...
    محدود کردن یا بازگذاشتن اینترنت تصمیمی نیست که یک دولت به تنهایی گرفته باشه ، تحولات جامعه و ترس از طغیان و اعتراضات احتمالی ( مثل موارد چندسال گذشته ) دلیل اصلیست ، وضعیت اقتصادی و اسفبار مملکت و آب ریخته ای که جمع شدنی نیست
    از دوران بد و بدتر عبور کردیم ، دوباره با این حرف ها خودمون را گول نزنیم
    معمولا آقایان زمانی که از قدرت کنار میروند ، روشنفکر و همراه مردم میشوند ! تا لحظه ای که در حلقه ی قدرت باشند طرف مردم را نمیگیرند .
    در زمان دولت قبلی تشر میزدند که چرا اینستا فیلتر نمیشه ، خب دولت که تغییر کرد ، چرا خودشون فیلترش نکردند ؟! این مثال را زدم که به این نتیجه برسم ، اسیر سیاه بازی ها نشید
    در هر صورت نظر شما و دوستان دیگر ، قابل احترام

3. 3 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

کاملا با شما موافقم حق رو باید گفت آذری جهرمی انصافا کار کرد همون که افزایش قیمت ايرانسل و همراه اول رو بازگرداند و جریمشون هم کرد کار بی سابقه ای بود این جفتک پراکنی اپراتورها و مسخره بازی‌های امروزی هم اصلا اون چند سال نداشتیم یا مثلا اومد بصورت رایگان adsl هارو شروع کرد تبدیل به vdsl کنه حتی چند ماه اولش مودم vdsl هم مجانی میدادن بسته ها هم همون بسته های عادی adsl با همون قیمت من رفتم مخابرات سرویس بگیرم گفت پورت خالی vdsl هم اگر بخواهی داریم الان خطم رو 40 مگ بسته شده آپلودم رو 12 مگ یکساله 960 گیگ دادن 480 تومن علت این بود که تفکر اون وزیر بر دسترسی همگانی به اینترنت سریع و ارزان بود و تحریم های شدید دو سال آخری ترامپ نبود قطعا الان اکثرا کاربرا شده بودن vdsl طرح همین بود. بعضی از ماها همه چیزو سیاه و سفید می‌بینیم مثلا وقتی میگیم فلانی کار کرد حتما باید این باشه که کل سیستم و نظام رو بخواد تغییر بده نخیر هیچکس چنین قدرتی نداره اما در حوضه کاری و اختیارات خود بله یک مسول میتونه خیلی تفاوت‌ها برای منو شما بوجود بیاره یکی که دید مثبت به نت و فضای مجازی داره خودش حضور فعال در شبکه ها داره گیم و پینگ میشناسه با اونی که این چیزها رو بد میدونه و الان بگردی تو کل شبکه های اجتماعی حتی نمیتونی پیداش کنی چون این چیزها رو گناه و فضای دشمن میدونه.

اینکه دو روز و چند صباحی به گفته ی شما افزایش قیمت ایرانسل و همراه اول را بازگرداند میشه دستاورد ؟! ( فکرمیکنم شما منظورتون اینترنت همراه هست )
    در مورد ADSL ، وضعیت برای شما و منطقه ی شما بهتر شده ، برای کل مملکت هم بهتر شده ؟!
    TD-LTE ایرانسل سالی یکبار حجم ها کمتر و قیمت افزایش داده ، این هم میشه دستاورد ایشون ؟!
    چون یه چیزایی بر وفق مراد من نوعی بوده ، در نتیجه همه چیز خوب بوده !
    حالا این آقا رفت ، ببینیم دستاوردهاش تا چه زمانی برای شما پایدار خواهد بود !
    به مرگ گرفته که به تب راضی بشه ، اینجا معنی و مفهومش مشخص میشه

تفکرش بر دسترسی همگانی بود ؟! الان بعد از 17 سال بنده دسترسی دارم ؟!
    ترامپ هم خیلی وقته رفته ! چی شد ؟! ایران گلستان شد ؟!
    زمانی که ترامپ بود ، بیشتر از 200 تا کشور دیگه هم در این دنیا بود ، چرا وضع فقط برای ایران بدتر شد ؟

ایران فقط شهر شما نیست ، ایران فقط تهران نیست !
    ایران سیستان و بلوچستان هم داره !
    خودخواه نباشیم

دستاورد وزیر قبلی ، یکبار تشر زدن به اپراتورها بوده که اینترنت موقتی و برای چندصباحی گرانتر نشود و بهبود وضعیت ADSL در بعضی نقاط . دستش درد نکنه !

5. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

تو ایران هیچ تضمینی وجود نداره که بسته اینترنتی شما میخری فرداش گرونتر نشه یا اصلا حذف نشه
    همه چیز روز به روز گرون تر میشه با یک برچسب جدید و ترو تمیز
    Last edited by ghnjfg; 04-06-2022 at 22:27.

7. 2 کاربر از ghnjfg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

آذری جهرمی شجاعت داشت و اصلا هم پاچه خوار نبود اگر بود که میگفت من فوتبالی نیستم یا فوقش میگفت من طرفدار تیم ملیم آدم نون به نرخ روز خور که نمیاد رنگ آبی و قرمز به خودش بزنه که نصف مملکت با خودش دشمن کنه جهرمی اگر نبود اینستا هم درش تخته بود البته زیاد نگران نباشید دولت انقلابی بزودی تختش میکنه و روبیکای آقازاده ها جاش میاد کلا وقتی مجلس و دولت بیفته دست اصولگرا وضع اینترنت میشه این چون اینترنت از نظر اینها همش گناه و فساده و هر کس هم ناراضیه میتونه از ایران بره و البته به قول عزیزی مردم ایران خودشون این وضع انتخاب کردند

9. 3 کاربر از allric بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آذری جهرمی شجاعت داشت و اصلا هم پاچه خوار نبود اگر بود که میگفت من فوتبالی نیستم یا فوقش میگفت من طرفدار تیم ملیم آدم نون به نرخ روز خور که نمیاد رنگ آبی و قرمز به خودش بزنه که نصف مملکت با خودش دشمن کنه جهرمی اگر نبود اینستا هم درش تخته بود البته زیاد نگران نباشید دولت انقلابی بزودی تختش میکنه و روبیکای آقازاده ها جاش میاد کلا وقتی مجلس و دولت بیفته دست اصولگرا وضع اینترنت میشه این چون اینترنت از نظر اینها همش گناه و فساده و هر کس هم ناراضیه میتونه از ایران بره و البته به قول عزیزی مردم ایران خودشون این وضع انتخاب کردند
    آذری جهرمی خودش هم علاقه زیادی به اینترنت و IT داشت به همین خاطر تلاش زیادی برای بهبود اوضاع اینترنت کشور انجام داد اما متاسفانه شرکت مخابرات و اپراتورها و صداوسیما و مجلس همه جوره سنگ اندازی کردن اما بازم کارهای زیادی انجام داد

11. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آذری جهرمی خودش هم علاقه زیادی به اینترنت و IT داشت به همین خاطر تلاش زیادی برای بهبود اوضاع اینترنت کشور انجام داد اما متاسفانه شرکت مخابرات و اپراتورها و صداوسیما و مجلس همه جوره سنگ اندازی کردن اما بازم کارهای زیادی انجام داد

13. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آذری جهرمی میشی بود تو پوست گرگ

البته وزرای دیگه هم همینطور بودند و هستند .

آذری جهرمی رو سال ها بعد چهره واقعی اش رو خواهید شناخت

مثل محمد خاتمی که با ریش و عبای خوشگلش و با دوم خرداد و اصلاح طلبی اش ریشه مردم رو سوزوند

15. 4 کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

خنده داره.. هر کاری اپراتور ها انجام میدن بعد یه عده میان ربط میدن به دولت... طرح صیانت.. آذری جهرمی....
    Last edited by ghnjfg; 09-05-2022 at 23:18.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

خب اعلام کردن صد گیگه

18. 7 کاربر از drangiana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •