تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 160 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام

همه چیزایی که دوستان گفتن درسته

اما من هم نظرم با شما یکی هست هر چند اهل علمم اما می دونم که به دلیل خاصی نباید موی سفید و کند نمی دونم زیاد میشه یا نه اما اینو میدونم که سه دسته آدما هستن که عوارض بدی در انتظار شونه! (این و جدی گفتما الان رو اون کانال نیستم)

1-اونایی که موی سفیدشون و میکنن
    2-اونیی که ...
    3-و اونایی که...

تخقیقات نشون داده که این سه دسته دچار افسردگی و بیماریهایی از این قبیل میشن(اسمش یادم رفت)

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ارثی هم میتونه باشه ؟! من از همون 18،19 سالگی چند تا تار موی سفید داشتم و الآن هم یه تعدادی هست ! پدرم هم همین طوری بوده !
    البته کلآ خیلی باهاش حال میکنم ! یه حالت شیکی داره ! برخلاف 5،6 تا دوست صمیمی ـم که به جز یه نفر بقیه ـشون موهاشون داره میریزه هم تا حالا یه تار مو از سرم کم نشده !

3. این کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات Puneh.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    فیس آباد

پيش فرض

1-اونایی که موی سفیدشون و میکنن
    2-اونیی که ...
    3-و اونایی که...
    بقیه اش سانسوری بود ؟؟

حالا راه مقابله با این سفیدی ها چیه ؟؟ کسی نمی دونه ؟ منظورم پیشگیری نبود / راه درمان

5. 3 کاربر از Puneh.A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بقیه اش سانسوری بود ؟؟

حالا راه مقابله با این سفیدی ها چیه ؟؟ کسی نمی دونه ؟ منظورم پیشگیری نبود / راه درمان

1- متاسفانه بله!... اما من چون طفل معصومم نمی تونم وارد این قضایا بشم!درک می کنین که!

2-تحقیقات نشون داده کسانی که در کودکی زیاد چک می خوردن در بزرگ سالی کمتر به بیماری های عجیب و غریب مبتلا می شوند!هنوزم دانشمندا علت دقیق این موضوع رو نمی دونن!؟
    مثلا من یکی رو می شناسم خیلی چک می خورد! الان که بزرگ شده اصلا موهاش یه دونه هم سفید نشده! (بازم راست گفتما )

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

توی کودکی موهام کاملا طلایی بوده ولی الان کاملا تیره شده ، قهوه ای تیره شده .

به خاطر نوع تغذیه هست ؟ راهی هست رنگش برگرده ؟

در این حد برگرده خوبه

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

توی کودکی موهام کاملا طلایی بوده ولی الان کاملا تیره شده ، قهوه ای تیره شده .

به خاطر نوع تغذیه هست ؟ راهی هست رنگش برگرده ؟
    در کودکی موها ظریف و بهمین دلیل در عبور نور کمی شفاف تر دیده میشه درست مثل موهای کرک مانند بزرگسالان و بقول شما طلاییتر دیده میشه.
    اون تیپی هم که گذاشتی ریشه در عرضهای کم نورتر شمالی داره دقیقتر بگم ریشه ی اصلی اون به کشور دانمارک برمیگرده.در علت پدیداریش هم باید بدونی کمبود نور آفتاب و جهش ژنتیکی در همین راستا دست بدست هم داده و باعث سازگاری بیشتر اون تیپ در اون شرایط شده تا برای ساخت ویتامین D و پوک نشدن استخوانها به پوستشون آفتاب بیشتری بتونه برسه.
    هر چی به عرضهای میانی بیای بعلت آفتاب شدیدتر مو هم به تیرگی و ضخامت بیشتر گراییده تا در مقابل پرتور فرابنفش خورشید محافظت لازم صورت بگیره.
    یه چیزی شبیه حیوانات عرضهای شمالی که همگی رنگ روشن دارن برعکس عرضهای میانی.البته در حیوانات مسأله بیشتر به سازگاری در استتار برمیگرده نه مثل انسان که عمدتاً بعلت نیازهای مادر به جذب آفتاب بیشتر بوده.
    البته دلایل مثل سوء تغذیه یا دور بودن از نور هم میتونه باعث موقتاً رنگ مو رو روشن کنه مثل زندانیهای جنگ دوم یا..... که وقتی از سلولهای تاریک و نمور غار مانندشون خارج میشدن یه همچو قیافه هایی داشتن.
    Last edited by farhadd; 05-09-2011 at 23:06.

9. 3 کاربر از farhadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

در کودکی موها ظریف و بهمین دلیل در عبور نور کمی شفاف تر دیده میشه درست مثل موهای کرک مانند بزرگسالان و بقول شما طلاییتر دیده میشه.
    اون تیپی هم که گذاشتی ریشه در عرضهای کم نورتر شمالی داره دقیقتر بگم ریشه ی اصلی اون به کشور دانمارک برمیگرده.در علت پدیداریش هم باید بدونی کمبود نور آفتاب و جهش ژنتیکی در همین راستا دست بدست هم داده و باعث سازگاری بیشتر اون تیپ در اون شرایط شده تا برای ساخت ویتامین D و پوک نشدن استخوانها به پوستشون آفتاب بیشتری بتونه برسه.
    هر چی به عرضهای میانی بیای بعلت آفتاب شدیدتر مو هم به تیرگی و ضخامت بیشتر گراییده تا در مقابل پرتور فرابنفش خورشید محافظت لازم صورت بگیره.
    یه چیزی شبیه حیوانات عرضهای شمالی که همگی رنگ روشن دارن برعکس عرضهای میانی.البته در حیوانات مسأله بیشتر به سازگاری در استتار برمیگرده نه مثل انسان که عمدتاً بعلت نیازهای مادر به جذب آفتاب بیشتر بوده.
    البته دلایل مثل سوء تغذیه یا دور بودن از نور هم میتونه باعث موقتاً رنگ مو رو روشن کنه مثل زندانیهای جنگ دوم یا..... که وقتی از سلولهای تاریک و نمور غار مانندشون خارج میشدن یه همچو قیافه هایی داشتن
    .
    تا اول دبستان موهام کاملا طلایی بود بعدش رفته رفته رنگش عوض شد.

بسیار از این قسمت آخر سپاسگذاری می کنم ، من یک غار نشین ساده ام ، پشت دریاها شهری است ، قایقی خواهم ساخت
    Last edited by SIMON137; 06-09-2011 at 00:06.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام. من به خاطر ریزش موهام از ماینوکسیدیل استفاده میکنم. موهام لخته و به خاطر نگه داشتنشون مجبورم که از نگه دارنده ها مثل چسب مو یا ژل و غیره استفاده کنم که به دلیل چسبیده شدن موها به هم، موهامو کم پشت نشون میده.

حالا چند وقتیه که به این فکر افتادم که از اسپری مو اسفاده کنم تا موهارو به هم نچسبونه و فقط نگهشون داره. سوالم اینه که با توجه به اینکه اسپری مو بر پایه ی الکله، آیا تداخلی با ماینوکسیدیل داره یا نه.

ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    دنیایی که آدماش بی معرفتند

پيش فرض

سلام. من به خاطر ریزش موهام از ماینوکسیدیل استفاده میکنم. موهام لخته و به خاطر نگه داشتنشون مجبورم که از نگه دارنده ها مثل چسب مو یا ژل و غیره استفاده کنم که به دلیل چسبیده شدن موها به هم، موهامو کم پشت نشون میده.

حالا چند وقتیه که به این فکر افتادم که از اسپری مو اسفاده کنم تا موهارو به هم نچسبونه و فقط نگهشون داره. سوالم اینه که با توجه به اینکه اسپری مو بر پایه ی الکله، آیا تداخلی با ماینوکسیدیل داره یا نه.

ممنون
    خوب دوست عزیز شما که میگین موهاتون ریزش داره دیگه چرا اسپری و ... میزنید
    اینا به خودی خود باعث ریزش میشه ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خوب موهام از وقتی ماینوکسیدیل میزنم کمتر میریزه. بالاخره باید چیزی بزنم که بتونم به موهام حالت بدم دیگه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •