تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 73 اولاول ... 3910111213141516172363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 722

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Assassin's Creed: Revelations

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست من، اون پستتون به این خاطر پاک شد که اینجا جای بیان مشکلات در نصب و اجرای بازیه. نه تاپیک اعلام تموم کردن بازی !!!
    مبارکتون باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوست من، اون پستتون به این خاطر پاک شد که اینجا جای بیان مشکلات در نصب و اجرای بازیه. نه تاپیک اعلام تموم کردن بازی !!!
    مبارکتون باشه.

از همه معذرت میخام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من بازی را از نیلوفر ابی گرفتم
    بازی های نیلوفر ابی به این صورت است که فقط یک اینستال میزنی و خودش همه چی را مخصوصا کرک را خودکار نصب میکنه
    الان یک مرحله از بازی را هم رفتم ولی تو فایل نصب اش نگاه کردم فایل skidrow.dll داره
    یعنی کرک را هم خودش خودکار نصب کرده
    حالا چکار کنم /؟بازی را تا اونجا که گیر میکنه برم به این امید که کرک سالم تا اون موقع بیاد؟چون اگه پاک کنم دوباره هم نصب کنم دوباره خودش کرک را نصب میکنه.اونجایی که گیر میکنه اخرای بازیه یا نه؟دوستان راهنمایی کنن
    همونطور که مسئول این تاپیک اعلام کردن و ما هم مشاهده کردیم، بازی کرک شده به مشکل برمیخوره.
    شما باید بازی اصلی رو بگیرید. بازی 2 dvd بدون کرک. لینک دانلود هم براتون قرار داده شده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بچه ها من میخوام desmond journey رو برم میپره بیرون .. باید چیکار کنم؟
    بچه ها لطف کردن یه سری کارا رو واسم زدن که بکنن ولی میگن که سیوام پاک میشه ... راهی نداره پاک نشه ؟
    بعدشم یه سوال دارم سیواش اصلا کجا ن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

همونطور که مسئول این تاپیک اعلام کردن و ما هم مشاهده کردیم، بازی کرک شده به مشکل برمیخوره.
    شما باید بازی اصلی رو بگیرید. بازی 2 dvd بدون کرک. لینک دانلود هم براتون قرار داده شده.
    دوست عزیز همونطور که گفتم من بازی رو با کرک تموم کردم و تو هیچ مرحله ای مشکل نداشتم

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

بچه ها لطف کردن یه سری کارا رو واسم زدن که بکنن ولی میگن که سیوام پاک میشه ... راهی نداره پاک نشه ؟
    تو پوشه orbit پوشه ایکه بازیرو نصب کردید اونجا سیو ها ذخیره میشند

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

من همچین حجمی را نمیتونم دانلود کنم.این بازی در مراحل اولی با کرک مشکل میخوره یا در مراحل اخر؟
    ضمنا اینی که من گرفتم سه دی وی دی بود

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

بازی های نیلوفر ابی به این صورت است که فقط یک اینستال میزنی و خودش همه چی را مخصوصا کرک را خودکار نصب میکنه
    الان یک مرحله از بازی را هم رفتم ولی تو فایل نصب اش نگاه کردم فایل skidrow.dll داره
    حالا چکار کنم /؟بازی را تا اونجا که گیر میکنه برم به این امید که کرک سالم تا اون موقع بیاد؟چون اگه پاک کنم دوباره هم نصب کنم دوباره خودش کرک را نصب میکنه.اونجایی که گیر میکنه اخرای بازیه یا نه؟دوستان راهنمایی کنن
    خب خیلیها با کرک مشکل داشتند.
    به نظر من اگه شما اینترنت داری و می تونی حدود 130 مگ رو دانلود کنی ، بازی رو نصب کن . پوشه Orbit رو از داخل اون حذف کن و البته یکی از دوستان که اینترنت پرسرعت داره فایلهای اصلی رو برای شما آپلود کنه تا جایگزین کنی و بازی رو بدون کرک اجرا کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

لطفاً قبل پست زدن اول یه نگاهی به تاپیک و پست های ارسال شده بندازید.
    ضرری نداره

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

ای لعنت به این نیلوفر ابی که تا حالا چند بار سر این مسئله فحش ... بهش دادم .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راستی بچه هایی که نمیتونن ubisoft game launcher رو نصب کنن این کار رو بکنن ببینن درست میشه یا نه

1.ubisoft game launcher رو از توی کنترل پنل uninstall اش کنین (اگه نسخه قبلی مثلا مال بازی قبلی هست)
    2.همون ورژن توی dvd (پوشه ستاپ بازی) رو باید نصب کنین . روی فایل ستاپ ubisoft game launcher راست کلیک کنید و run as administrator رو بزنین .

احتمالا نصب میشه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من همچین حجمی را نمیتونم دانلود کنم.این بازی در مراحل اولی با کرک مشکل میخوره یا در مراحل اخر؟
    ضمنا اینی که من گرفتم سه دی وی دی بود
    دوست عزیز اگه شما کرک CRACK FIXED Assassin's Creed Revelations -SKIDROW-VIP Group رو داری بازی رو نصب کن برو تا اخرش من تضمین میکنم بدون هیچ مشکلی
    Last edited by sobhan2012; 28-11-2011 at 22:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •