تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 19 اولاول ... 4101112131415161718 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 186

نام تاپيک: نرم افزارهای فیزیک و نجوم

داره خودمونی میشه armita2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    اگه بخواهم موقعيت ستاره ها رو در آسمان تشخيص بدهم،بايد وارد چه سايتهايي شوم؟
    ممنون از راهنماييت

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

ميشه لطف كنيد بگيد كه با كدوم يك از نرم افزارها مي توان قمر در عقرب را محاسبه كرد؟
    هر نرم افزاری که موقعیت ماه رو در صورت فلکی ها نشون بده . روز هایی که ماه در صورت فلکی عقرب قرار گرفته میشه قمر در عقرب . حتی نرم افزار آسمان نمای جاوا برایب موبایل هم این امکان رو داره .
    سلام
    اگه بخواهم موقعيت ستاره ها رو در آسمان تشخيص بدهم،بايد وارد چه سايتهايي شوم؟
    ممنون از راهنماييت
    دوستمون در صفحه قبل معرفی کردن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    yazd

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوستان عزيز من يك سوالي داشتم شما اشنایی با نرم افزار طراحی نقشه gps دارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    برای اینکه موقعیت سیارات منظومه شمسی را در یک زمان خاص در گذشته نسبت به هم ببینیم از چه نرم افزاری باید استفاده کرد؟؟

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

12 برنامه شبيه ساز فضا : space simulation

اينم آخرين نسخه از برنامه شبيه ساز فضا ، موسوم به : Celestia

اينم توضيح انگليسي :
    Celestia is a free real-time space simulation that lets you experience our universe in three dimensions.Unlike most planetarium software, Celestia doesn´t confine you to the surface of the Earth. You can travel throughout the solar system, to any of over 100,000 stars, or even beyond the galaxy. All travel in Celestia is seamless; the exponential zoom feature lets you explore space across a huge range of scales, from galaxy clusters down to spacecraft only a few meters across.A ´point-and-goto´ interface makes it simple to navigate through the universe to the object you want to visit.

لينك دانلود :

http://wlink.us//2i4
    http://wlink.us//2i5
    http://wlink.us//2i6
    Last edited by mf.designing; 22-07-2009 at 20:14.

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

سلام
    برای اینکه موقعیت سیارات منظومه شمسی را در یک زمان خاص در گذشته نسبت به هم ببینیم از چه نرم افزاری باید استفاده کرد؟؟
    من بهمترین گزینه برای شبیه سازی رو نرم افزار استاری نایت ( starry night ) میدونم . تا 100 هزار سال قبل و بعد رو شبیه سازی میکنه.
    Last edited by Babak; 23-07-2009 at 01:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام

من برنامه moon calculator رو دانلود کردم ولی برای اجرا license code میخواد ازم..از کجا باید پیداش کنم؟؟

English | Active member godfather_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض نصب starry night 6 pro plus در ویستا

پس از نصب نرم افزار starry night 6 pro plus در دویندوز ویستا هنگام اجرا پیغام معروف ارور ویستا که دو گزینه انلاین چک و بستن نرم افزار را دارد نمایش داده میشود.لطفا راهنمایی فرمایید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

می خواستم بدانم غیر از ترم افزار هایی که فضای زیادی از هارد می گیرد آیا ترم افزار کوچکی هست برای تایین اینکه موقیت ماه دقیقا از دید هر بیننده روزی هر عرض و طول جعرافیایی در سال دلحواه چگونه است. این را برای تهیین دقیق ماه های قمری می خواهم. ایم نرم افزار را جایی دیده بودم متاسفانه گم کردم. تاریخ حلول ماه قمری جدید برایم مهم است نه اینکه کی قابل رویت است

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

من برنامه moon calculator رو دانلود کردم ولی برای اجرا license code میخواد ازم..از کجا باید پیداش کنم؟؟
    می خواستم بدانم غیر از ترم افزار هایی که فضای زیادی از هارد می گیرد آیا ترم افزار کوچکی هست برای تایین اینکه موقیت ماه دقیقا از دید هر بیننده روزی هر عرض و طول جعرافیایی در سال دلحواه چگونه است. این را برای تهیین دقیق ماه های قمری می خواهم. ایم نرم افزار را جایی دیده بودم متاسفانه گم کردم. تاریخ حلول ماه قمری جدید برایم مهم است نه اینکه کی قابل رویت است
    این نرم افزار رو من دیروز که داشتم واسه خودم می گشتم دیدم و دانلود کردم ... به نظر برای این کاربرد هم مناسب میومد ... ضرر نداره که دوستان چک کنن : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... حجمش 4 مگ بیشتر نیست و free هم هستش ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •