تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 31 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 302

نام تاپيک: نام این انيميشن/کارتون چيست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان

من واقعا کمک لازم دارم. یه کارتونی بود که خیلی طراحیش ابتدایی بود سبکش خاص بود و رنگها هم خیلی ملایم بود. داستان قضیه یه پسره بود که با سفینه ش تو یه سیاره ناشناخته فرود میاد که یه سگم داشت بعد یه اتفاقایی براش تو این سیاره میفته. خیلی دوست داشتم این کارتونو ولی اصلا اسمش یادم نیس!!! دوبلور نقش اصلی هم خیلی صداشو دوس داشتم اونم اسمش یادم نیس! نمیدونم چرا هیچ ردی نمیشه ازش پیدا کرد. والا هرکاری میکنم چیز دیگه ای تو ذهنم نمیاد. ایکاش یکی بشناسه این کارتونو.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان کسی این کارتون سینمایی جدیده که در رابطه با کارکتر های منفی است رو می دونه اسمش چیه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان کسی این کارتون سینمایی جدیده که در رابطه با کارکتر های منفی است رو می دونه اسمش چیه؟

hotel transylvania منظور شماست ؟

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

hotel transylvania منظور شماست ؟
    این نبود ولی کمک کرد پیداش کنم.
    Wreck-It Ralph (2012)

ممنون

6. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

یه انیمیشنی بود که دو تا ادمک بودن و یه درخت نخل
    هر کدومشون دوست داشت بالای درخت باشه و سر اینکه کی بالای درخت باشه کلی دعوا می کردن
    آخر هر قسمت هم درخته نابود می شد!
    اسم اون چی بود؟
    coco shakers. عاشقشم. تو یه انجمن دیگه لینکشو برا دانلود درخواست کردم گذاشتن و دانلودیدم. فک نکنم هنوزم کار کنه لینکاش

8. این کاربر از mamar1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

اسم دو تا کارتون خیلی باحال که تلویزیون میده رو میخواستم
    اولی اون کارتونه که یه گربه (یا چیزی شبیه اون) است که سه تا پشه دهنش رو سرویس میکنن
    یه سگ هم توی همسایگیشون هست که گه گاه میاد توی قصه دیالوگ هم نداره
    دومی هم یه کارتون فوق العاده که تلویزیون با اسم شکارچی اژدها (چند وقت پیش نسخه ی سینمایی اش هم نشون داد که کیفیت اش خیلی بالاتر بود)
    یه پسره با یه غولتشن میرن توی سیاره های مختلف و خودشون رو شکارچی اژدها معرفی میکنن در صورتی که هیچی بارشون نیست ...
    dragon hunters اسم سریالشه. خیلی قشنگه.من دارمش. عاشقشم

10. این کاربر از mamar1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان یک کارتونی بود که به اسم سگ های ابی پخش میشد...دو تا برادر بودن که همیشه با هم بحث داشتن.اسم انگلیسیش رو و لینک دانلودش رو اگه بذارید ممنون میشم.(زیاد قدیمی نیست مال 3-4 سال پیش)
    واااااااااااای!!! من چند ساله پی اینم! امروز پیدا کردم اسمشونو! از اسم کمپانیش!!( فکن اسم کمپانیش یادم بود خودش نه!)
    the angry beavers

12. این کاربر از mamar1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

بچه ها یه کارتونی بود که یه کرده که لباساش مثه شکارچیا بود و خودش شکل زبل خان بود و رفت توی یه جزیره و با یه عده بومی دوست شد که بومیا رو اسمشون رو ایران 4 شمبه جمعه و... ترجمه کرده بود. سالهاست دمبال اسمشم. لطفن کمک! فک میکنم اسم کارتونش رو یه چیزی تو مایه های ماجراهای پروفسور فلان یا ماجراهای جزیره ترجمه کرده بودند. فقط اسمشو میخوام. ولو به فارسیش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

عاجزم هاا!! یکی بجوابه به این سوالم. زیاد قدیمی نیست. مال شاید 76 اینا باشه حتا

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

بچه ها یه کارتونی بود که یه کرده که لباساش مثه شکارچیا بود و خودش شکل زبل خان بود و رفت توی یه جزیره و با یه عده بومی دوست شد که بومیا رو اسمشون رو ایران 4 شمبه جمعه و... ترجمه کرده بود. سالهاست دمبال اسمشم. لطفن کمک! فک میکنم اسم کارتونش رو یه چیزی تو مایه های ماجراهای پروفسور فلان یا ماجراهای جزیره ترجمه کرده بودند. فقط اسمشو میخوام. ولو به فارسیش
    ســلام....یه چیزایی من یادمه میگم ببین همنی هست که توی ذهن شماست.....
    اون شخصیت اصلی اول اش میترسید با بومی ها دوست بشه بعد از مدتی دید که آدمهای خوبی ان باهاشون دوست شد یه کدخدا هم داشت روستاشون و یه دختر کوچیک هم بود که دختر کدخدا بود ..
    یه شخصیت منفی هم داشت کارتون که هر قسمت میومد جزیره تا دست نقش اصلی رو رو کنه...و بگه که اینجا بومی داره .....

فکر میکنم رابینسون بود.....یا همونی که خودتون هم گفتید ماجراهای جزیره.....یا ماجراهای رابینسون........من اینطوری یادمه...

16. 2 کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •