تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 30 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 299

نام تاپيک: گالری عکس اتومبیل های اعضا ( قبل از ارسال عکس حتما پست اول را بخوانید)

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته خود من به شخصه از تنها ماشین 6 سیلندری که خیلی خوشم میاد ماکسیماست.
    به هیچ وجه هم با سوناتا ، کمری و آزرا و غیره مقایسه ش نمی کنم چون معتقدم کلاس نیسان توو طراحی ماکسیما خیلی بالاتر از طراحی بقیه ی 6 سیلندرهاست.
    این نظر شخصیه منه ولی با این صحبت هایی که در موردش میشه آدم یکمی دلسرد میشه...
    با این تفاسیر حیفه که چیزی حدود 40 میلیون بابتش پرداخت بشه در حالی که میشه یه کارکرد تمیزشو گرفت.
    درسته اما اگه یه بار تو سوناتا 6 سیلندر بشینی متوجه میشی که هیوندای داره پا به پای نیسان میاد!
    البته خوب اگه بخوایم از نظر طراحی در نظر بگیریم بحث سلیقه پیش میاد!

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام من تازه از سفر برگشتم...
    به به بحث جالبی شده!!!!
    یک جا دیدم نوشته بود جمع کردن ماشین توی سرعت 110 کیلومتر سخت هست!یکی به دلیل اندازه بزرگ ماشین یکی وزن آن
    در ضمن ماکسیما فقط abs داره در مقایسه با آزرا یا مورانو ebd و esp دارن که پایداری بهتری دارن!
    من با مورانو خودم توی جاده بودم و یک ماکسیما باهام کورس گذاشت اول توی جاده دوطرفه بعد توی بزرگ راه به جرات میتونم بگم اول توی کورس من بردم دوما توی شتاب اولیه مورانو در مقابل ماکسیما کم میاره و توی ثانویه خیلی بهتره مخصوصا به خاطر cvt بودنش هست!
    حالا این دفعه پدرم با مورانو 2009 اومد این دفعه من پشت اون نشستم بامورانوی خودم کورس گذاشتم دیگه اینجا جالب بود که مورانوی خودم حرفی برای گفتن نداشت!
    من که با هندلینگ ماکسیما مشکلی نداشتم!

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پس در کل میشه باهاش کنار اومد...

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا هندلينگش خوبه ولي نه براي جنگولك بازي !!! البته ببخشيد !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

راستش من یکبار با یکی از دوستا که ماکسیما داشت انداختیمش تو جاده
    تنها مشکلش این بود که تو سرعتهای بالای 180 از صندوق عقبش صداهای وحشتناکی میاد(آدم احساس ترس میکنه)
    دوستم میگفت باد میفته عقب ماشین,یعنی موقع طراحی متوجه این نکته نشدن یا مونتاژ ایرانی کار خودشو کرده

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

انگار شما فکر کردین ماکسیما واسه سرعتهای بالای 200 ساخته شده.جانم این ماشین واسه رده آدمایی پیری هستش که دیگه حال ماشین روندن ندارن فقط یه ماشین بزرگ و راحت با توان خوب میخوان تا راحت بدون هیچ فشاری 120 تا بره .واسه همین زیاد فکر اون سرعتها رو براش نکردن .
    ولی در کل ماشین توی سرعتهای بالا پایداری نداره و به نظرمماشینه لشی هستش
    راستی تاپیک کلی منحرف شد و تبدیل شد به بحث در مورد هندلینگ ماشینا .
    میتونید یه تاپیک با عنوان تجربه های شخصی از ماشینهای خودتون بزنید اینطوری مشخصتر هم میشه .و دوستانی که نیاز به راهنمایی دارن میتون ازتون کمک بگیرن.
    ممنون میشم اینطوری بهمون کمک کنید.

7. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

اصلا من با این حرفا که میگید توی سرعت بالای 180 صدا میاد و این چیزا رو ندارم یک چیزو بهتون بگم ماکسیما از مدل 85 به بالا دیگه ماکسیما نیست خیلی بد دیگه مونتاژ میکنن من هم 87 دارم و هم 86 که داشتم روی سرعت گیر های خیابان یا چاله ها که میرفتم همه بدنه صدا میداد!!!
    من توی سرعت 235 هم هیچ مشکلی نداشتم!پایداری ماشین خوب بود چون ماشین بزرگ هست برای ترمز کردن یا جمع کردن خودش یکم سخت هست!
    پسر دایی من که آمریکاست میگه از موقعی که این مدل ماکسیما عرضه شد دیگه توی آمریکا میگن ببر جاده ها بهش!
    جنسیس 2009 هست که داره عرضه میشه حالا شما برید با ماکسیمای 2009 رانندگی کنید اون موقع میفهمید!
    من با ماکسیمای 2009 هم رانندگی کردم اصلا خستگی نداره...(البته توی ایران نه)
    منم به نظرم یک تاپیک جدا باز بشه خوبه....
    Last edited by meha; 29-03-2009 at 14:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

انگار شما فکر کردین ماکسیما واسه سرعتهای بالای 200 ساخته شده.جانم این ماشین واسه رده آدمایی پیری هستش که دیگه حال ماشین روندن ندارن فقط یه ماشین بزرگ و راحت با توان خوب میخوان تا راحت بدون هیچ فشاری 120 تا بره .واسه همین زیاد فکر اون سرعتها رو براش نکردن .
    راستی تاپیک کلی منحرف شد و تبدیل شد به بحث در مورد هندلینگ ماشینا .
    میتونید یه تاپیک با عنوان تجربه های شخصی از ماشینهای خودتون بزنید اینطوری مشخصتر هم میشه .و دوستانی که نیاز به راهنمایی دارن میتون ازتون کمک بگیرن.
    ممنون میشم اینطوری بهمون کمک کنید.
    در مورد اینکه واسه پیرمردا ساخته شده کاملا حرفتون رو قبول دارم
    در مورد تاپیک مجزا هم اگه زحمتشو خودتون بکشین یک دنیا ممنون(انشای من اصلا خوب نیست)

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

!!!
    شوخی می کنی دیگه نه؟!
    به هرحال نظرها بسیار متفاوته...

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

نه مجتبی جان اصلا این کلاس سدانهای لوکس متوسط واسه این سنسن یعنی افراد و خانوده هایی که پا در سنین میانسالی هستن واز نظر شغلی توی مراحل بالایی کارشون هستن یه ماشین جادار و مطمئن میخوان طراحی شده .البته یه کلاس پایینتر از این یعنی کلاس کمری و سوناتا تقربا برای افرادی با وضعیت در آمد خوب ولی سن کمتر و بالای30 سال طراحی شدن که خانواده نسبتا کوچکی دارن .
    مجتبی کلاس بندی ماشینها و طراحیشون خیلی جرئیات داره.
    مثلا مزدا 3 برای همون منظوری که شما میگی طراحی شده ماشین نسبتا ارزون و اقتصادی با کارایی بالا و ذات اسپرتی برای افراد یبکه تازه یه شغل مطمئن پیدا ککردن و در آمد متوسط دارن و سنشون هم بین 25-30 سال هستش .
    در مورد تاپیک هم خودم یه کاری میکنم چشم میخوام قشنگ اینجا با کمک همتون نظم پیدا کنه.دوستان من خودم تو تی تی هم عضوم این نظمی که ما اینجا داریم اونا اونجا ندارن یعنی آدم گیج میشه از تاپیکا و بخشها.
    از همتون ممنونم این پستها رو هم از فرشاد میخوام انتقال بده به اون تاپیک جدید .

12. 6 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •