تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 24 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 237

نام تاپيک: ✔ تحصیل در رشته های مرتبط پزشکی

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

بچه ها کسی میتونه بعد از گزروندن 7سال عمومی به یه دلیلی از گزروندن طرح معاف بشه ؟ مثلا طرف مشکل پزشکی داشته باشه
    در حالت عادی هیچ راهی برای دور زدن طرح نیست مگه این که بری خدمت سربازی ( برای آقایون ) . با مشکل پزشکی که نه ولی با کارت بسیج و ... میشه طرح رو دور زد . اگه مشکل پزشکی شدید ( مثلا افسردگی شدید و سرطان و برخی معلولیت ها و ... داشته باشی که اصلا بهت پروانه پزشکی نمیدن و اگه دانشجو هم باشی اخراجت میکنن )
    این نکته رو هم عرض کنم که حتی آقایونی که از خدمت سربازی معافیت ( هر نوع ) دارن و حتی کسایی که قبلا سربازی رفتن هم باید به طرح نیروی انسانی اعزام بشن .
    طرح نیروی انسانی دوره پزشکی عمومی هم قراره مثل دوره تخصص افزایش پیدا کنه

2. 2 کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

عمو محسن یه سوال دارم الان من کارت معافیت پزشکی (دبابت) دارم البته 19 سالمه ها .میخوام بدونم من برم پزشکی بخونم می تونم این طرح رو بگذرونم که بهم پروانه پزشکی بدن یعنی مشکلی پیش نمیاره برا تحصیل پزشکی

داره خودمونی میشه 1hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ahzo فکر نمیکنم برای شما مشکل خاصی وجود داشته باشد الان با خیال راحت فقط تمام تلاشت رو برای موفقیت انجام بده اگر همچین موردی بود در دفترچه کنکور اعلام میکردند وقتی اعلام نشده یعنی مشکلی نیست در ضمن از الان زیاد به این موارد فکر نکن چون از کار اصلی یعنی درس خواندن می مانی

پس با خیال راحت فقط وفقط تمام نیروی خودت رو برای درس خواندن صرف کن موفق باشی

5. این کاربر از 1hamed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه gozine2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

کسی میدونه چجوری میشه رفت خارج پزشکی خوند بدون امتحان و اینا مثل کنکور خودمون؟

داره خودمونی میشه nazanin-kk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

gozine2

خیلی دانشگاهای خارج کشور هستن که الان راحت پذیرش پزشکی میدن . البته باید فکر هزینه بالا و مکان و دوری اینا هم باشی .

و اینکه اگر بخوای برگردی ایران مورد تایید وزارت علوم باشه . مثل ترکیه و آذربایجان و آلمان و ... اگه هم که نه ، کانادا گزینه خوبیه

داره خودمونی میشه Lj Wallace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ترکیه و آذربایجان
    آذربایجان به هیچ وجه تایید نیست و برای ترکیه هم شرایط سختی مثل کنکور وجود داره

داره خودمونی میشه nazanin-kk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دانشکده پزشکی آذربایجان توی باکو ، مورد تایید وزارت علوم هست و حتی بعد از علوم پایه ، دانشجو با دادن یه امتحان در صورت قبولی می تونه برگرده ایران . از دوستای نزدیکم هستن که اونجا تحصیل کردن و الان دارن ادامه شو اینجا می خونن .

داره خودمونی میشه Lj Wallace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دانشکده پزشکی آذربایجان توی باکو ، مورد تایید وزارت علوم هست و حتی بعد از علوم پایه ، دانشجو با دادن یه امتحان در صورت قبولی می تونه برگرده ایران . از دوستای نزدیکم هستن که اونجا تحصیل کردن و الان دارن ادامه شو اینجا می خونن .
    اگر شما دوستتون تو آذربایجانه من دوتا داداشم اونجان . پس خواهشا خوب تحقیق کنید بعد بگید.

این شرایطی که شما میگید برای ورودی های 2009 هستش یعنی هرکسی بعد2009 بره اونجا واسه تحصیل مدرکش تو ایران مورد قبول نیست

درضمن اینم محاله که کسی بعد از خوندن علوم پایه با یه آزمون به قول شما بتونه بیاد اینجا ادامه تحصیل بده. وگرنه ملت کرور کرور میپریدن اونور آب بعد دو سه سال میومدن تو بهترین دانشگاه ایران ادامه تحصیل میدادن

فکر میکنم منظور شما آزمون جایابی هست که سال آخر تحصیل دوره عمومی هست و بین دانشجویان مشغول به تحصیل تو خارج کشور که میخان در داخل ادامه تحصیل بدن برگزار میشه و خیلی محدود پزیرش میکنن
    Last edited by Lj Wallace; 25-09-2011 at 21:31. دليل: نقص

اگه نباشه جاش خالی می مونه cesc.cesar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    HOWARD Medical School

پيش فرض

دوستان جند تا سوال داشتم:
    1.اینکه الان وضعیت استریت شدن چجوری؟چند درصد
    2.متاهل بودن واسه دوره دستیاری و همینطور طرح و سربازی تفاوتی ایجاد میکنه؟
    3.شرایط عمومی بورسیه شدن در دانشگاه های خارج کشور برای ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی چگونه هست؟
    ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان جند تا سوال داشتم:
    1.اینکه الان وضعیت استریت شدن چجوری؟چند درصد
    2.متاهل بودن واسه دوره دستیاری و همینطور طرح و سربازی تفاوتی ایجاد میکنه؟
    3.شرایط عمومی بورسیه شدن در دانشگاه های خارج کشور برای ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی چگونه هست؟
    واسه طرح ( که اگه برین نیازی به سربازی نیست و بلعکس ) متاهل بودن تاثیرش اینه که اگه درخواست بدین میافتین توی شهر خودتون توی بیمارستان دولتی یا یه روستای نزدیک شهرخودتون کار میکنین 2 سال

وضعیت استریت شدن نمیدونم چیه میشه دقیقتر توضیح بدین ؟ من کلیدر زمینه پزشکی تحقیق کردم ولی نمیدونم استریت شدن یعنی چی

وزارت بهداشت که در حال حاضر بورسیه نمیکنه ولی ارتش و دانشگاه بقیه الله قبلنا بورسیه میکردن میفرستادن خارج .

کلا برای ادامه تحصیل اصلا به داخل کشور فکر نکنین بهتره در اروپا ادامه تحصیل داد . در داخل کشور بعد از متخصص شدن هم بین 8 الی 18 سال ( بسته به نوع رشتتون ) شما رو خواهند فرستاد به مناطق محروم برای طرح. ( این قانون از سال 90 شروع شده ) بعد از اون هم اجازه برگشتن و طبابت در شهر خودتون رو هم به راحتی بهتون نمیدن

13. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •