تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 773 اولاول ... 51112131415161718192565115515 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

جهت اطلاع : امرزو 40 اینچ B690 رو قیمت کردم از نمایندگی سامسونگ با سینما خانگی 1.750.000 قیمت داد !
    و جالب اینجاست که قیمت B650 40 دیروز بانه یک ملیون و 50 هزار تومان بود و جالب تر اینکه 46 همون B650 قیمتش بین یک ملیون و دویست تا یک ملیون سیصد بود.
    خیلی جالبه.قیمت 40 نمایندگی سامسونگ بدون سینمای خانگی مثل 46همون مدل تو بانه است.آخرزمان شده.جل الخالق تو روز روشن........
    تازه اون B650 اروپایی هست و امکاناتش بیشتره.
    Last edited by ebi66_boukan; 01-02-2010 at 10:01.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr_peyman5623's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

بالاخره دوستان در سایت توانستند مخ بنده رو بزنند و سامسونگ رو انتخاب کنم! هرچند از که اسمش زیاد خوشم نمیاد ولی وقتی دوستان می گویند بهتره پس بهتره!

40 اینچ میخوام و بین مدل B690 و B7000 من رو راهنمایی کنید! (میدونم که LCD پیشنهاد میکنید ولی چرا LED خوب نیست؟)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr_peyman5623's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

upبالاخره دوستان در سایت توانستند مخ بنده رو بزنند و سامسونگ رو انتخاب کنم! هرچند از که اسمش زیاد خوشم نمیاد ولی وقتی دوستان می گویند بهتره پس بهتره!

40 اینچ میخوام و بین مدل B690 و B7000 من رو راهنمایی کنید! (میدونم که LCD پیشنهاد میکنید ولی چرا LED خوب نیست؟)

پروفشنال pedramakaay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان منم می خوام تلویزیون hd بخرم...

سامسونگ رو انتخاب کردم و بودجه ای که می خوام بدم به اندازه ی 32 اینچ هست...یعنی نزدیک 1 تومن...

بین 2 مدل گیر کردم....یکی led 32 مدل b6000 هست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و دیگری lcd 32 مدل LA32B690 هست :

کد:
    لطفا" منو راهنمایی کنید....تنها تفاوت بارز این 2 تا که من متوجه شدم اینه که اون led کنتراست 1:30000000 داره و اون lcd کنتراست 1:100000 بقیه چیزها تقریبا یکسان بود....قیمت ها هم تقریبا" نزدیک به هم هست.....ولی اون led فقط کامپوننت داره....یعنی نمیشه فیش های 3 تایی (قرمز - زرد - سفید) رو بهش وصل کرد...ولی اون lcd هم av و هم کامپوننت داره و از این لحاظ بهتره....

کلا" حسابی گیج شدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

و جالب اینجاست که قیمت B650 40 دیروز بانه یک ملیون و 50 هزار تومان بود و جالب تر اینکه 46 همون B650 قیمتش بین یک ملیون و دویست تا یک ملیون سیصد بود.
    خیلی جالبه.قیمت 40 نمایندگی سامسونگ بدون سینمای خانگی مثل 46همون مدل تو بانه است.آخرزمان شده.جل الخالق تو روز روشن........
    تازه اون B650 اروپایی هست و امکاناتش بیشتره.
    سلام دوست عزیز
    میشه بفرمایید شما این قیمت ها رو چطور بدست میارید؟ شما بانه تشریف دارید؟ من آخرین قیمتی که از B650 سایز 46 دارم 1.500 بوده ولی قیمتی که شما دادین خیلی مناسبه
    یک سوال دیگه هم دارم که ممنون میشم جوابش رو بدین این مدل اروپایی آیا مشکلی با زیرنویس فارسی نداره؟ تا اونجایی که من شنیدم زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنه، درسته؟!!
    منم دقیقا انتخاب شما رو کردم و در بین این دو مدل دودل شدم و تا بحال به نتایجی هم رسیدم
    اول اینکه b7000 ارزش 400 تومن اختلاف رو نداره (تقریبا) بخاطر اینکه آنچنان کیفیتش فرق نداره و در هر دو از یک پنل استفاده شده
    دوم اینکه در ال ای دی بخاطر نازکی زیاد امکان افت صدا بعد از چند مدت هست
    تا بحال این دو دلیل باعث انصراف من شده و البته با خودم فکر کردم که این اختلاف قیمت رو بابت میز هزینه میکنم
    ولی خود من ال ای دی رو بخاطر ظرافت و قشنگی بیشتر مصرف کمتر و سبکی بیشتر و البته حافظه داخلی بیشتر، بیشتر دوست دارم
    موفق باشید

6. 2 کاربر از arash_2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pesar_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان یه نفر ما رو هم رهنمای کنه

حقیقتش بنده تصمیم داشتم برم بانه و مدل b750 40" رو خریداری کنم بعد رفتن و اوردن و ... رو که سنجیدم بیخیال بانه رفتن شدم

الان موندم b690 , b650 فرقش در چیه ؟
    دوم اینکه b690 رو 1160000 قیمت دارم شاید تا 1100000 هم بده بنظر شما ارزششو داره بگیرم یا برم دنبال گارانتی دارش که 1750000بما گفته مثل اینکه سینما خانگی هم داره با خودش اگه 330 ازش کم کنه 1420000 میشه
    کدام یکی رو بگیرم اگه بدون گارانتی بگیرم سام فکر نمیکنم بابت تعمیرات احتمالی بگیره درسته ؟
    مدلهای ذکر شده تمام" 40 اینچ هستن
    Last edited by pesar_tanha; 11-02-2010 at 21:23.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

پاناسونيك مدل هايه مختلف ال سي دي 32 داره مدلهايه x و c و s و g مطمئن باش اگه بخواي پاناسونيك بخري ميتوني انتخاب وسيع تري داشته باشي وكلا ال سي دي هايه پانا واقعا كيفيت خوبي دارن شما برو يه نمايندگي ببين. مطمئن باش پشيمون نميشي

9. این کاربر از mohsenmetal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

پسرتنهای عزیز که امیدوارم به زودی از تنهایی دربیای خدمتت عرض کنم که فرق 650 با 690 در کیفیت و امکانات بیشتره که ارزشش رو داره هزینه بیشتر 690 رو تقبل کنید (کنتراست 1 به 100 هزار و حافظه یک گیگابایتی در 690)
    در ضمن سینمای خانگی رو به قیمت 280 از شما برمیدارند و نه 330 و بنظر من بهتره که بدون گارانتیش رو بردارید
    منم از شما یک سوال دارم:
    شما از این بنده خدایی که فرمودید قیمت ال ای دی سری 7 رو در سایزهای 40 و 46 هم دارید؟
    ممنون و موفق باشید

11. این کاربر از arash_2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pesar_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

پسرتنهای عزیز که امیدوارم به زودی از تنهایی دربیای خدمتت عرض کنم که فرق 650 با 690 در کیفیت و امکانات بیشتره که ارزشش رو داره هزینه بیشتر 690 رو تقبل کنید (کنتراست 1 به 100 هزار و حافظه یک گیگابایتی در 690)
    در ضمن سینمای خانگی رو به قیمت 280 از شما برمیدارند و نه 330 و بنظر من بهتره که بدون گارانتیش رو بردارید
    منم از شما یک سوال دارم:
    شما از این بنده خدایی که فرمودید قیمت ال ای دی سری 7 رو در سایزهای 40 و 46 هم دارید؟
    ممنون و موفق باشید
    سلام ممنون برادر
    ما از این سایت قیمت گرفتیم البته تماس گرفتم
    کد:
    بقول خودشون از بانه میارن تهران به همون قیمت بانه
    گرچه اینطور نیست بنظرم حدود 100 تا 150 بالاتر از بانه میده فکر کن رفتی اونجا و هزینه راه و ... شده

13. این کاربر از pesar_tanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

درود
    دوستان تصميم گرفتم يك lcd بخرم البته بدون گارانتي ميخواهم بخرم يك ميليون هم بيشتر نميخواهم خرج كنم نظرم روي دو مدل هست 40s550 كه قيمت بدون گاراتي 930 هزار و مدل ديگر 40v550 كه 1150 هزار هست تصوير دو مدل تقريبا يكي بود البته از نگاه بنده تا نظر كارشناسي دوستان چي باشه حالا ماندم كدام را بخرم چون تفاوتي جز قاب تو اين دو مدل نديدم از دوستاني كه اطلاع دارند واقعا سري v سوني برتري خاصي نسبت به سري s دارد؟ البته مدل 40 اينچ اين دو سري را منظورم هست اصلا به نظر دوستان مدل ديگري هم مي شود اتخاب كرد
    پيشاپيش قدردان نظرات شما عزيزانم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •