تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 19 اولاول ... 5111213141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 186

نام تاپيک: بازیها و کلکهای پاسور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    تو این تاپیک خیلی کم دیدم که کلک آموزش بده اگه وقت کنم براتون چند تایی را میگم
    1- کل ورقا را در حالی که تصویر اونها دیده میشه را تو دست میگیرید و به طرف مقابل میگید من اینها را میشمرم تو هر وقت گفتی بسه من استپ می کنم فقط به خاطر داشته باشین حین شمردن اولی ، دومی و سومی را که رد کردین حتماً برگه چهارم را به خاطر بسپارین و بعد ادامه شمارش . مثلا بعد از شمارش 15 - 16 برگ طرف میگه بسه شما باید برگه های شمارش شده را بذارید رو شمارش نشده ها.یعنی همه برگه طوری که پشت برگه دیده میشه و شمارش شده ها بالا هستن.حالا کل برگه ها را به 4 قسمت تقسیم می کنید چرا 4؟ چون ما چهارمین ورق را حین شمردن به خاطرمون سپردیم . از روی ورقها دسته اول را جدا میکنیم در ستون اول و بعد دسته دوم و ... دسته چهارم حالا از روی ستون اول یک برگ روی ستون دوم بعد دوباره از روی ستون اول یک برگ روی ستون سوم و بعد از روی ستون اول یک برگ روی ستون چهارم میذاریم با این کار برگ چهارم رو آمده حالا اونا به طرف میدیم و بهش میگیم نگا کن و هر جا که خواستی بذار . این در حالیه که شما از اول میدونستید برگه چنده.
    موفق باشید

2. 5 کاربر از bache shi_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

2- تو این بازی شما همه ورقا را پخش زمین میکنید و سه تا را به طرف میدید و بهش میگید اون چی هستن. طرف کف بر میشه.
    و اما روش اجرا:
    در حالیکه ورقا را دارید بر میزنید برا شروع یکیشا به صورت مخفیانه ببینید و بذارید رو بعد برگه ها رو زمین ولو کنید به طوری که برگه رویی را که میدونید چیه ، زیر شست دستتون باشه و الکی برگه ها را رو زیمن پخش کنید و اون برگه را هم با شست خودتون این ور و اونور ببرید ولی تابلو نشه . مثلا اون برگه بی بی خشته و شما الان میدونید کجاست. سعی کنید نزدیک خودتون باشه بهتره طرف مقابل به هیچ وجه نباید برگه ها را ببینه بعد شما به طرف میگید یه بی بی خشت به من بده یعنی شما به طرف القا می کنید اون برگه که به شما میده بی بی خشته بعد که برگه را به شما داد شما میبینید مثلا 10 پیکه بعد بهش میگید یه 10 پیک بهم بده مجدد اون یه برگه بهتون میده و باز شما اونا میبینید مثلا شاه گشنیزه بعد شما میگید یه شاه گشنیزم خودم بر میدارم و میرید سراغ همون برگه ای که از اول دیدید و میدونید کجاست بعد اونا را رو می کنید و باعث حیرت بقیه میشد. خوش باشید.
    اگه خوب بود تشکر فراموش نشه
    مرسی

4. 8 کاربر از bache shi_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آموزش پوکر ایرانی رو می خواستم
    به صورت کامل و واضح
    اگر کسی بلده بیاد بگه که سوالای بعدی هم شاید ایجاد شده بخوام بپرسم
    مرسی

بلف :
    اين بازي با جمعيت زياد و چند دسته ورق خيلي بيشتر حال مي ده .
    همه ورق ها را بين بازيكنان پخش مي كنيم . بعد به نوبت , هر كس يك دسته از ورق هاي مشابهي ( از نظر عدد ) را كه در دست دارد جدا مي كند و در وسط مي گذارد . يعني نفر اول شروع مي كند و مثلا 2 يا 3 يا 4 ورق را با هم از دستش جدا مي كند و مي گويد مثلا 4 تا 3 لو و به پشت در وسط مي گذارد و همين طور نوبت مي گذرد و دور مي گردد . اگر شما حدس بزنيد كه 1 نفر بلف زده و به دروغ گفته كه 4 ورق يك جور در وسط گذاشته مي گوييد بلف زدي و ورق ها را كه او وسط گذاشته نگاه مي كنيد اگر واقعا دروغ گفته بود او بايد تمام ورق هايي را كه تا به حال جمع شده به عنوان جريمه بردارد و اگر حدش شما اشتباه بود شما به عنوان جريمه بايد همه ورق ها را برداريد كسي كه زودتر از همه دستش خالي شود برنده است .
    مي دونم خيلي بد توضيح دادم معذرت مي خوام نمي دونستم چه جور توضيح بدم
    ممنون
    من این بازی رو قبلا کردم اما الان یادم نیست
    میشه بیشتر توصیح بدی از اولش
    مرسی
    Last edited by ba maram; 25-09-2011 at 00:53.

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

پوکر ایرانی من نمیدونم چیه ولی اموزش اصول اولیه پوکر رو میتونی تو آموزش تصویری این پوکر یاهو ببینی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکی از بهترین های انلاین هست که تا بحال دیدم از طریق مسنجر هم میشه بازی کرد App برای محصولات اپل هم داره.

ویرایش:

برای اندروید هم اپلیکیشن داره.
    همینطور برای ایفون هم داره.
    iهمینطور گوگل پلاس
    Last edited by peaceful1; 01-03-2012 at 20:49.

7. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه LORD0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

دوستان کسی اسم لاتین بیدل و حکمو می دونه ؟؟؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان کسی اسم لاتین بیدل و حکمو می دونه ؟؟؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید
    بیدل => Hearts

حکم => Court piece

10. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

بیدل => Hearts

حکم => Court piece
    دوست عزیز ممنونم از اینکه اینقدر سریع پاسخ دادین
    ولی در بازی SolSuite.Solitaire.2012.12.5 که مربوط به بازیهای پاسور هستش هر کدام از بالایی رو میزنم هیچی نمی یاد .
    اگه لطف کنی برام بیدل و حکمو در SolSuite.Solitaire.2012.12.5 پیدا کنی ممنونت میشم .

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حکم رو بعید میدونم اون پک بازی های پاسور داشته باشه ، ولی بازی بیدل در بازیهای پیشفرض ویندوز موجوده ...

13. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

حکم رو بعید میدونم اون پک بازی های پاسور داشته باشه ، ولی بازی بیدل در بازیهای پیشفرض ویندوز موجوده ...

ممنونم دوست عزیز ، شرمنده دیر ازت نشکر کردم .(بعلت نبود اینترنت )
    بازی شبیه حکم این پک نداره

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام /

این دو پک زیر در متن توضیحش اشاره شده که بازی حکم رو دارند ؛

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم پیدا کنید این دوبازی رو ؛ البته اگر در گوگل سرچ کنید : دانلود بازی حکم یا عبارتی مشابه ؛ بازی مورد نظر رو به راحتی پیدا میکنید هرچند که در بعضی نسخه ها هوش مصنوعی افراد مقابل تعریفی نداره ...

16. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •