تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 160 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    دنیایی که آدماش بی معرفتند

پيش فرض

مدتی است سرم میخارد ومن پس از خاراندن دردستم چند شاخه مو میبینم . دو طرف پیشانیم هم خیال میکنم عقب رفته
    جلوی سرم هم یک شیار ایجاد شده که خالی از موست 17 ساله هستم آیا این واقعا همان گری است یا طبیعی است؟
    مطمئنا طبیعی نیست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

مدتی است سرم میخارد ومن پس از خاراندن دردستم چند شاخه مو میبینم . دو طرف پیشانیم هم خیال میکنم عقب رفته
    جلوی سرم هم یک شیار ایجاد شده که خالی از موست 17 ساله هستم آیا این واقعا همان گری است یا طبیعی است؟
    سلام جدید چطوری ...!

متاسفانه منم همسن تو بودم که این وضعیت برام پیش اومد (البته اگه علت دیگه ای نباشه)

اما اگه من برگردم به سن تو دقیقا می دونم چیکار کنم خوب گوش کن!!!

1-من از یک واکس موی نامرغوب استفاده میکردم چون موهام خیلی پر پشت بودن شونه و سشوار حریفش نمی شدن ! آقا یه سال نشد که قسمت جلویی فرق سرم هویدا شد! اگه از من میشنوی و واکس مو استفاده می کنی سریعا مصرفش و قطع کن.

2-با این وضعیت، موی سرت و ماشین کنی بهتره ، ریزش مو بیشتر میشه اگه مو بلندم باشه که بدتر!

3-برو عطاری بگو من حنای بیرنگ میخوام بعدم هفته ای دو دفعه قبل خواب به سرت بزن صبحم اونو بشور.اینی که گفتم واقعا مهمه اما متاسفانه من دیر متوجه شدم

4-اگه رفتی دکتر مطمئنا بهت محلول میده با چندتا قرص و ... من بهت بگم تنها چیزی که در دنیا پزشکا فعلا تونستن بسازن و عملی هم باشه همیناست! امـــــــا... این و بگم که من اول آذر ماه سرم و هر هفته ماشین صفر میکردم تا دو هفته مونده به عید ، سه چهارتا محلول استفاده میکردم با کلی قرص! حـــــــا لا نتیجه چی شد ؟!

رشد موهای جدید بین سی تا 35 درصد افزایش پیدا میکنه اگه دقیقا همه روزه رعایت کنی! اما بهار دیگه من استفاده نمی کردم جون مو که بلند میشد مصرفش مشکل بود برام بعدم که سه ماه نمی شد دوباره مثل سابق ریزش میکرد! همون میشد!!!!!!!

5-یه چیز دیگه هم که لازمه بدونی اینه که محلولایی مثل ریوایووژن و پودر نمی دونم چی چی و فلان و ... در حد پولی که براش میدین نیست و اصلا ندیدم پزشکی اونو تجویز کنهباز خودت میدونی، بخوای نخوای دوباره مثل سابق میشه!

----------------------------------------
    6-یه چیز دیگه هم میگم که سهم زیادی در ریزش زود هنگام مو در جوانان داره خیلی زیاد و اونم نا امیدی هست باور کنین (منظورم جنبه روحیه) این میتونه از خانواده-نداشتن دوست خوب-بروز نکردن اسنعداد درسی_ ورزشی در بین دوستان و همکلاسی ها-زیبا نبودن- داشتن شخصیتی نامتعادل و ... باشه،راه حل فقط خودباوری و گشتن به دنبال استعدادهای نهفته در خود آدم هست همین!

7-اینم بگم که کسانی که زیاد میخندن کمتر دچار ریزش مو میشن!و همینطور کسانی که کمتر حرف میزنن هم به ندرت دچار این امراض میشن!

مسائل بسیار مهم دیگه ای هم هست که جز محدوده روح و روان میشه که طبعا اینجا جاش نیست هر کی حوصله بحث داشت بیاد تو پروفایلم با هم صحبت میکنیم .

مرسی

3. 3 کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

آیا ژل باعث ریزش مو می شه من امروز یه ژل مو به نام prestigeبه قیمت 4هزار تومان خریدم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    دنیایی که آدماش بی معرفتند

پيش فرض

آیا ژل باعث ریزش مو می شه من امروز یه ژل مو به نام prestigeبه قیمت 4هزار تومان خریدم ؟
    آره من امتحان کردم ،باعث ریزش مو میشه
    چون مو ها رو به هم میچسبونه و یک حالت سفت میشه ...

6. این کاربر از J1 1J بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

پس به جای ژل از چه چیزی برای حالت دادن به مو استفاده کنیم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

پس به جای ژل از چه چیزی برای حالت دادن به مو استفاده کنیم؟
    میتونی به جاش روغن نارگیل و از این چیزا استفاده کنی حالت میده ولی البته زیاد پایدار نیست

9. این کاربر از danial_848 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

9 چند سوال در مورد ریزش مو و در مورد رویش مجدد موها !

سلام خدمت دوستان بخش مفید پزشکی
    دوستان من چند وقتی هست که دچار ریزش مو هستم که علت ژنتیکی نداره ! آزمایش خون هم چند بار اخیرا دادم ، هیچ کم خونی و فقر آهنی هم ندارم ( البته کمی غلظت خون دارم !) علت ریز موم هم احتمالا به خاطر استرس و فشارهای شدیدی هست که داشتم و کار استرسزام ! شایدم علل دیگه ! موهام کم پشت شدن شدید و انگاری ریششون هم ضعیف شده و زود کنده میشه ! اصلا این حالت نیست که از جلو موها کم بشه کلا کم پشت داره میشه ! حالا میخوام بدونم که :

- اولا چطوری علل اصلیش رو تشخیص بدم ؟
    - چطوری پیش گیری کنم ؟
    - چه شامپوهایی بهتره ؟! ( الا از ERIKEH ضد ریزش با سرم موش استفاده می کنم )
    - استفاده از تخم مرغ کار درستیه ؟! نحوه استفاده درستش چطوریه ؟!
    - حنا تاثیری داره ؟!
    - چطوری باید عامل استرس و اضطراب و فشار عصبی رو میشه کنترل کرد ؟!
    - سردرد و احساس فشار در سر میتونه باعث بشه ؟

و سوال از همه مهم تر !
    آیا بعد از طول مدتی امکان رویش مجدد موها وجود داره ؟! یعنی موهام به حالت عادی برمیگردن یا حداقل رویش نرمال موهای جدید و جایگزین خواهم داشت ؟!

ممنون از دوستانی که کمکم میکنن

11. این کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام
    چند تا سوال داشتم:
    من در سن 20 سالگی موهای خیلی پر پشتی داشتم.الان در سن 30 سالگی تعداد موهام نصف شده.
    بدن من خارش شدید دارد که به موهام نیز منتقل شده بسیاری از داروهایی که دوستان گفته شده نیز مصرف شده مثل ماینوکسیدیل تاثیر کمی هم دیدم ولی این دارو را باید تمام عمر مصرف کرد اون هم روزی 2 بار
    1-برای خارش سر (مخصوصا در حین دوش گرفتن و بعد از حمام) چه شامپو یا دارویی مصرف کنم؟
    2-آیا کسی اطلاعی از داروی جدید طلسم داره چون به عنوان یک اختراع برای ریزش موی سر از داروسازی قزوین معرفی شده ویکی از دوستان هم در پست های قبل سوال کردن و جواب داده نشد؟؟
    3-آیا مصرف ماینوکسیدیل حتما باید همراه قرص فیناستراید باشد یا خیر؟؟

13. این کاربر از sahel625 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا قضیه ی این آمپول 1و نیم ملیون تمنی رشد مو چیه؟؟
    از دوستان شنیدم یکی رفته از این استفاده کرده و مو در اوورده.یعنی مثله امپول و سوزن و اینا تزریق شده و نتیجه این شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آقا قضیه ی این آمپول 1و نیم ملیون تمنی رشد مو چیه؟؟
    از دوستان شنیدم یکی رفته از این استفاده کرده و مو در اوورده.یعنی مثله امپول و سوزن و اینا تزریق شده و نتیجه این شده

بله این قضیه درسته

فعلا برای جبران طاسی در آقایان دو راه وجود داره:

اولین راه که متداول ترین روشه , کاشت مو هستش

دومین راه هم همینی هستش که خودتون فرمودید اما طی چند مرحله

تزریق انجام میشه و داروهایی هم غیر از آمپول باید مصرف کنید.

16. 4 کاربر از fredrick بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •