تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 26 اولاول ... 6121314151617181920 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 255

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Need For Speed: Most Wanted 2012

داره خودمونی میشه raso666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

دوستان برا من این ارور رو میده
    هم جدیدترین برنامه کارت گرافیک رو دانلود کردم و هم DirectX و اون فایله هم تو سیستم 32 کپی کردم ولی بازم همین ارور باید چیکار کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باسلام. برای رفع این ارور چند راه حل وجود داره که به صورت زیر است:
    اول از همه چندتا از ارورهای رایج D3dcompiler_43.dll براتون در این زیر میزارم . ممکنه که شما هم با این پیغام ها و یا مشابه این ها رو به رو شده باشین :
    • ” D3dcompiler_43.DLL Not Found “
    • ” The file d3dcompiler_43.dll is missing “
    • ” File d3dcompiler_43.dll not found “
    • ” D3dcompiler_43.dll not found. Reinstalling might help fix this . “

خوب دلایل زیادی برای نمایش ارورهای D3dcompiler_43.dll در رایانه شما وجود داره . زمانی با این ارورها روبه رو میشید که شما یک بازی یا نرم افزار رو اجرا کرده باشین . حالا ببینیم فایل D3dcompiler_43.dll چی هست ؟ همون طور که گفتم این فایل مربوط به دایرکت ایکس میشه و از اونجا که برنامه دایرکت ایکس در بیشتر بازی های رایانه ای و برنامه های گرافیکی استفاده میشه ، ارورهای D3dcompiler_43.dll هم زمانی نشون داده میشه که با این نوع بازی ها و نرم افزارها استفاده بشه . اما راه حل ارورهای D3dcompiler_43.dll : توجه : به هیچ وجه نباید فایل D3dcompiler_43.dll رو از سایت هایی که فایل های dll رو برای دانلود میزارن ، دانلود کنین و بر روی رایانه بریزین . توجه : اگه شما فایل D3dcompiler_43.dll رو از سایت های دانلود فایل های dll ، دانلود کردید ، اون فایل رو هر کجا که ریختین ، پاک کنید و مراحل زیر رو به ترتیب انجام بدین . راه حل اول : اول از همه یک بار رایانه خود را ریستارت کنید . چون ممکنه که این ارور به صورت اتفاقی نشون داده بشه و با ریستارت رایانه و اجرای دوباره برنامه و یا بازی دیگه با این ارور مواجه نشید . راه حل دوم : آخرین نسخه دایرکت ایکس رو نصب کنید . احتمالش هست که با نصب آخرین نسخه دایرکت ایکس دیگه با خطاهای D3dcompiler_43.dll مواجه نشید . راه حل سوم : اگه با نصب آخرین نسخه دایرکت ایکس ، ارور D3dcompiler_43.dll رفع نشد ؛ بهتره دایرکت ایکس موجود در سی دی یا دی وی دی بازی یا هر نرم افزار دیگه رو که در اون ارور D3dcompiler_43.dll میاد رو نصب کنید . راه حل چهارم : اگه باز هم نتیجه ای حاصل نشد ، بازی یا نرم افزاری که در اون با این ارور مواجه شدید رو پاک کرده و دوباره نصب کنید . توجه : بعد از پاک کردن کامل بازی یا نرم افزار مورد نظر (حتی از کنترل پنل و ریجستری) رایانه را ریستارت کنید و بعد شروع به نصب مجدد اون کنید . راه حل پنجم : اگه با انجام مراحل بالا باز هم موفق به رفع خطاهای D3dcompiler_43.dll نشده اید ، بهتره فایل D3dcompiler_43.dll رو از آخرین نسخه دایرکت ایکس موجود برداشته و در مسیر C:\Windows\System32 کپی کنید . راه حل ششم و آخرین راه حل : خوب اگه باز هم نتیجه ای حاصل نشد ، این راه حل رو هم امتحان کنید . راه حل آخر اینه که کارت گرافیک رو آپدیت کنید . آپدیت کارت گرافیک در بیشتر موارد ، یکی از رایج ترین راه حل ها برای رفع خطاهای مربوط به دایرکت ایکس هست پس این مرحله رو هم امتحان کنید . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    امیدوارم که با انجام راه حل های بالا ، موفق به رفع ارورهای D3dcompiler_43.dll شده باشید و مطالب بالا مفید واقع شده باشه .
    موفق باشید .

2. 2 کاربر از raso666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

دوستان برا من این ارور رو میده
    هم جدیدترین برنامه کارت گرافیک رو دانلود کردم و هم DirectX و اون فایله هم تو سیستم 32 کپی کردم ولی بازم همین ارور باید چیکار کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سلام برای رفع این ارور چند راه حل وجود داره:
    اول از همه چندتا از ارورهای رایج D3dcompiler_43.dll براتون در این زیر میزارم . ممکنه که شما هم با این پیغام ها و یا مشابه این ها رو به رو شده باشین :
    • ” D3dcompiler_43.DLL Not Found “
    • ” The file d3dcompiler_43.dll is missing “
    • ” File d3dcompiler_43.dll not found “
    • ” D3dcompiler_43.dll not found. Reinstalling might help fix this . “

خوب دلایل زیادی برای نمایش ارورهای D3dcompiler_43.dll در رایانه شما وجود داره . زمانی با این ارورها روبه رو میشید که شما یک بازی یا نرم افزار رو اجرا کرده باشین . حالا ببینیم فایل D3dcompiler_43.dll چی هست ؟ همون طور که گفتم این فایل مربوط به دایرکت ایکس میشه و از اونجا که برنامه دایرکت ایکس در بیشتر بازی های رایانه ای و برنامه های گرافیکی استفاده میشه ، ارورهای D3dcompiler_43.dll هم زمانی نشون داده میشه که با این نوع بازی ها و نرم افزارها استفاده بشه . اما راه حل ارورهای D3dcompiler_43.dll : توجه : به هیچ وجه نباید فایل D3dcompiler_43.dll رو از سایت هایی که فایل های dll رو برای دانلود میزارن ، دانلود کنین و بر روی رایانه بریزین . توجه : اگه شما فایل D3dcompiler_43.dll رو از سایت های دانلود فایل های dll ، دانلود کردید ، اون فایل رو هر کجا که ریختین ، پاک کنید و مراحل زیر رو به ترتیب انجام بدین . راه حل اول : اول از همه یک بار رایانه خود را ریستارت کنید . چون ممکنه که این ارور به صورت اتفاقی نشون داده بشه و با ریستارت رایانه و اجرای دوباره برنامه و یا بازی دیگه با این ارور مواجه نشید . راه حل دوم : آخرین نسخه دایرکت ایکس رو نصب کنید . احتمالش هست که با نصب آخرین نسخه دایرکت ایکس دیگه با خطاهای D3dcompiler_43.dll مواجه نشید . راه حل سوم : اگه با نصب آخرین نسخه دایرکت ایکس ، ارور D3dcompiler_43.dll رفع نشد ؛ بهتره دایرکت ایکس موجود در سی دی یا دی وی دی بازی یا هر نرم افزار دیگه رو که در اون ارور D3dcompiler_43.dll میاد رو نصب کنید . راه حل چهارم : اگه باز هم نتیجه ای حاصل نشد ، بازی یا نرم افزاری که در اون با این ارور مواجه شدید رو پاک کرده و دوباره نصب کنید . توجه : بعد از پاک کردن کامل بازی یا نرم افزار مورد نظر (حتی از کنترل پنل و ریجستری) رایانه را ریستارت کنید و بعد شروع به نصب مجدد اون کنید . راه حل پنجم : اگه با انجام مراحل بالا باز هم موفق به رفع خطاهای D3dcompiler_43.dll نشده اید ، بهتره فایل D3dcompiler_43.dll رو از آخرین نسخه دایرکت ایکس موجود برداشته و در مسیر C:\Windows\System32 کپی کنید . راه حل ششم و آخرین راه حل : خوب اگه باز هم نتیجه ای حاصل نشد ، این راه حل رو هم امتحان کنید . راه حل آخر اینه که کارت گرافیک رو آپدیت کنید . آپدیت کارت گرافیک در بیشتر موارد ، یکی از رایج ترین راه حل ها برای رفع خطاهای مربوط به دایرکت ایکس هست پس این مرحله رو هم امتحان کنید . توجه : اگه نمیدونید که چطوری باید کارت گرافیک رو آپدیت کرد ، پس به این مطلب زیر مراجعه کنید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امیدوارم که با انجام راه حل های بالا ، موفق به رفع ارورهای D3dcompiler_43.dll شده باشید.

موفق باشید .

4. این کاربر از raso666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان کسی گیم پد این بازی را اوکی کرده (با دسته بازی کنه) من اون فایل کنترلش را میخام تو عکس مشخصه کجاست

Last edited by aryna; 09-01-2013 at 14:09.

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تا بلکه با جایگزین کردن اون فایل دکمه های دسته ام درست بشه

حـــــرفـه ای M3HRD@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    دالان ســـبز WEb►ByNvAyAn.BlOgFa.CoM

پيش فرض

سلام
    دوستان من وقتی وارد بازی میشم بعد از چند ثانیه تصاویر بازی رنگ قاطی میکنه
    و دیگه هیچی معلون نمیشه و نمیشه بازی کرد
    این مدلی میشه:

ممنون میشم راهنماییم کنید و بگوید مشکل از کجاست؟

8. این کاربر از M3HRD@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

سلام
    دوستان من وقتی وارد بازی میشم بعد از چند ثانیه تصاویر بازی رنگ قاطی میکنه
    و دیگه هیچی معلون نمیشه و نمیشه بازی کرد
    این مدلی میشه:

ممنون میشم راهنماییم کنید و بگوید مشکل از کجاست؟
    اگه بعد یه مدت خاص پیش میاد یهتون پیشنهاد میکنم دمای gpu و vram رو چک کنید چون گاهی اوقات چنین مشکلی به خاطر بیش از حد داغ کردن یکی از این دو قطعه_ست!

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    بازی که من نصب کردم همون اول میگه باید به نت وصل بشی و همین طور منتظر میمونه.
    باید چیکار بکنم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

سلام
    بازی که من نصب کردم همون اول میگه باید به نت وصل بشی و همین طور منتظر میمونه.
    باید چیکار بکنم؟
    شما باید ارتباط اینترنت رو قطع کنی بعد شروع کنی به بازی کردن مشکل حل میشه

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما باید ارتباط اینترنت رو قطع کنی بعد شروع کنی به بازی کردن مشکل حل میشه
    اینترنت قطعه...
    حالا موقع شروع صفحه سیاه میشه و بازی کلا بالا نیومده هنگ میکنه.
    مشکل از چیه؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

اینترنت قطعه...
    حالا موقع شروع صفحه سیاه میشه و بازی کلا بالا نیومده هنگ میکنه.
    مشکل از چیه؟؟
    گرافیک و رم و سی پی یو شما چند؟؟؟؟؟؟؟
    ممکن سیستمتون پایین باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •