تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 172 از 222 اولاول ... 72122162168169170171172173174175176182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,711 به 1,720 از 2220

نام تاپيک: [آموزش] هـک بازی جنرال به صورت کامل!

داره خودمونی میشه ali121314's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    یه جایی رو کره ی زمین

پيش فرض

اين حق تمام ايراني هاست تا درتمام موارد دوناي مجازي زبان مادري را داشته باشن
    سلام به همگی مخصوصا به علی آقا که خیلی پیگیره !

ببین علی جان این بحث فارسی کردن جنرال یه بار پیش اومد که همین پارسال تابستون بود .
    فارسی کردن جنرال خیلی طول میکشه البته اگر تنهایی بخوای این کار رو بکنی ، نمیخوام نا امیدت بکنم ولی این کار کار هر کسی نیست .

اگر بری و پست های خیلی قبل تر رو بخونی (مال پارسال ) می بینی که به این کار یه بار اقدام شده !
    کل متن ها به 8 بخش تقسیم شد که من 2 بخش رو برداشتم !
    این 2 بخش رو تو 17 روز ترجمه کردم !
    کسای دیگه هم بخش های دیگه رو برداشتند !
    من تموم کردم ولی بقیه نه و این وقتی رو که گذاشته بودم هدر رفت !
    این بود که دیگه کلا کشیدم کنار !
    اگر هم از من دوباره بخوای که بیام میگم نه ، چرا ؟
    چون که اگر هم من ترجمه اش کردم و جنرال فارسی اومد تو بازار ، اونی که میخره ، وقتی میشینه و میبینه که بازی فارسیه ، میگه اونی که این کار رو کرده بیکار بوده ، و از کار قدر دانی نمیشه !

من حس وطن دوستیت رو درک میکنم ، ولی اگر دنبال این هستی که بگی دادا من فارسیش کردم بهتره بهت بگم
    برای خودت این کار رو بکن ، برای دوست هات این کار رو بکن نه برای مردم ، چون اون ها زحمت تو رو ندیدن و ارزش کار رو درک نمیکنن !پس زحمتی که کشیدی برای خودت کشیدی
    من اگه یه بازی بخرم ترجیح میدم که به زبان انگلیسی باشه تا زبان دیگه (به غیر از بازی های ایرانی) ، چون بازی مال ما نیست و شرکت دیگه ای اونو ساخته و حق اون هاست که اون نرم افزار یا هر چیز دیگه ای به زبان خودشون باشه ! البته این نظر شخصی منه !

حال خود دانی !

گفتم که اگر زحمتی میکشی هدر نره !

من حرفم همین بود انشالله که موفق باشی !

من جنرال رو 1بار -- کردم (فقط قدرت و برد و سرعت اسلحه ها،سرعت ساخت ها،قیمت ها ،مپ ها و مرحله ها)ولی از لحاظ گرافیکی حوصله ام نیومد ، چون به این کار علاقه ای نداشتم

حالا هم هر کی بخواد حاظرم یاد بدم
    چون کاری نداره !
    من کار با Worldbuilder رو بلدم البته برای ساختن مپ های ساده ی بدون پیش نمایش D:

فعلا بای

2. 2 کاربر از ali121314 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی ali.tk's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام به همگی مخصوصا به علی آقا که خیلی پیگیره !

ببین علی جان این بحث فارسی کردن جنرال یه بار پیش اومد که همین پارسال تابستون بود .
    فارسی کردن جنرال خیلی طول میکشه البته اگر تنهایی بخوای این کار رو بکنی ، نمیخوام نا امیدت بکنم ولی این کار کار هر کسی نیست .

اگر بری و پست های خیلی قبل تر رو بخونی (مال پارسال ) می بینی که به این کار یه بار اقدام شده !
    کل متن ها به 8 بخش تقسیم شد که من 2 بخش رو برداشتم !
    این 2 بخش رو تو 17 روز ترجمه کردم !
    کسای دیگه هم بخش های دیگه رو برداشتند !
    من تموم کردم ولی بقیه نه و این وقتی رو که گذاشته بودم هدر رفت !
    این بود که دیگه کلا کشیدم کنار !
    اگر هم از من دوباره بخوای که بیام میگم نه ، چرا ؟
    چون که اگر هم من ترجمه اش کردم و جنرال فارسی اومد تو بازار ، اونی که میخره ، وقتی میشینه و میبینه که بازی فارسیه ، میگه اونی که این کار رو کرده بیکار بوده ، و از کار قدر دانی نمیشه !

من حس وطن دوستیت رو درک میکنم ، ولی اگر دنبال این هستی که بگی دادا من فارسیش کردم بهتره بهت بگم
    برای خودت این کار رو بکن ، برای دوست هات این کار رو بکن نه برای مردم ، چون اون ها زحمت تو رو ندیدن و ارزش کار رو درک نمیکنن !پس زحمتی که کشیدی برای خودت کشیدی
    من اگه یه بازی بخرم ترجیح میدم که به زبان انگلیسی باشه تا زبان دیگه (به غیر از بازی های ایرانی) ، چون بازی مال ما نیست و شرکت دیگه ای اونو ساخته و حق اون هاست که اون نرم افزار یا هر چیز دیگه ای به زبان خودشون باشه ! البته این نظر شخصی منه !

حال خود دانی !

گفتم که اگر زحمتی میکشی هدر نره !

من حرفم همین بود انشالله که موفق باشی !

من جنرال رو 1بار -- کردم (فقط قدرت و برد و سرعت اسلحه ها،سرعت ساخت ها،قیمت ها ،مپ ها و مرحله ها)ولی از لحاظ گرافیکی حوصله ام نیومد ، چون به این کار علاقه ای نداشتم

حالا هم هر کی بخواد حاظرم یاد بدم
    چون کاری نداره !
    من کار با Worldbuilder رو بلدم البته برای ساختن مپ های ساده ی بدون پیش نمایش D:

فعلا بای
    سلام
    دوست عزيز تشكر
    ولي من تغريبن فارسيش كردم يك چيزاي مونده اونم الان فارسيش نمي كنم چون دارم روي تموم كردن مودم كارمي كنم انشلله مودي كه اراعه ميخوام بدم فارسي خواهد بود البته انگليسيشم خواهم گزاشت تا هركسي كه بخو.اد از دونو زبان استفاده بكنه
    راستي فايل فارسي جنرال زيرو بعد پايان مودم براي همه خواهم گزاشت تا همه از اون استفاده بكنن
    موفق باشين

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دستت درد نکنه کار کرد ولی با این حجم فکر نکنم باشه اخه عکساشو دیدم مد ر حجمیه

5. این کاربر از mahayri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کسی مد ایرانو که اقای منصوری درسث کرده ۲۱جنرال داره رو نداره لینک بده

7. این کاربر از mahayri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه netbazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    البرز سیتی

پيش فرض

آقا میشه شما ها که بلد هستید یک مد خوب برای ژنرال زیرو درست کنید که شامل پچ های شماره 4 و 5 باشه و پچ ایران

البته اونپچ ایرانی که من دیدم اصلا خوب نبود پون خیلی ضعیف و ابتدایی بود

منظور من از این که یکی بشن یعنی این که باهم مچ بشن تا وست بازی ارور نده که فایل ویروسی یا با هم همخونی ندارن

راستی یک سوال هم دارم من این بازی تو گیمنت و خونه بازی میکنم ولی زمانی که تو مپ تولایت بازی میکنیم یکم که مپ شلوغ بشه یا تعداد بازیکن میره بالا از بازی میاد بیرون ؟ چرا ؟

9. این کاربر از netbazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

]این لینک پاک شده یک لینک جدید بدهید

11. این کاربر از mahayri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

آقا میشه شما ها که بلد هستید یک مد خوب برای ژنرال زیرو درست کنید که شامل پچ های شماره 4 و 5 باشه و پچ ایران

منظور من از این که یکی بشن یعنی این که باهم مچ بشن تا وست بازی ارور نده که فایل ویروسی یا با هم همخونی ندارن

راستی یک سوال هم دارم من این بازی تو گیمنت و خونه بازی میکنم ولی زمانی که تو مپ تولایت بازی میکنیم یکم که مپ شلوغ بشه یا تعداد بازیکن میره بالا از بازی میاد بیرون ؟ چرا ؟
    سلام
    كدوم مود ايروني رو شما ميگين؟
    راستشو بخواي من نمي دونم كدوم پچو ميگين
    اون موديم كه گفتي مچ بشنو نفهميدم كدومارو گفتين

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

]این لینک پاک شده یک لینک جدید بدهید
    سلام
    عزيزم كدوم لينكو ميگين لطف كنين نقل قل بزنين تا بنده بفهمم كدوم بحث رو ميگين
    تشكر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

من جنرال Zero Hour رو دارم
    خیلی این بازی رو دوست دارم ولی از نسخه های جدیش خوشم نمیاد (از 3 به بعدش که فضایی میشه)

حالا شنیدم اپدیت هایی هم برای این بازی اومده
    مد ها رو نمیخوام
    فقط اپدیت میخوام که روش نصب کنم
    میشه راهنماییم کنید که اسم اونا چیه و اگر هم لینک دانلود باشه که عالیه ؟
    در ضمن فرق پچ با اپدیتم نمیدونم

متشکرم

15. این کاربر از nice_boyz2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali121314's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    یه جایی رو کره ی زمین

پيش فرض

سلام

ببین من فکر نمیکنم که مشکل از بازی باشه که میاد بیرون ، مشکل از سیستمه !

چون من با کامپیوتر قبلیم بازی میکردم ، دقیقا همین مشکل روداشتم و علت این بود که تعداد bot ها زیاد بود یعنی مثلا من 4 به 4 بازی میکردم ارور میداد ولی وقتی 2به 2 بازی میکردم این مشکل نبود

بعد که سیتمم به ملکوت اعلا پیوست و سیستم جدید رو که خیلی سرتر بود خریدم این مشکلم برطرف شد !
    من فکر میکنم از رم و سیپیو هست چون سیپیو ی من core I7 هست و رمم 8 و گرافیکم 2 ، کپ نکنین چون کار گرافیکی میکنم !
    من تا الان که کامپیوتر جدید گرفتم یه همچین مشکلی رو نداشتم .
    فقط میمونه که استاد منصوری یه نظری بدن که ببینیم آیاددسته یا نه !

راستی علی آقا این کارت(ترجمه) کی تموم میشه ؟
    ما منتظریم !

کمکی ، چیزی ؟
    _________
    راستی کسی آموزش Worldbuilder اون شرکتیشو که زبان اصلیه که به صورت web page آفلاین هست رو نداره؟
    یه سری آقا منصوری داد ، که با کامپیوتر قبلیم افقی شد !

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

یه چیز یادم رفت

کسی اینجا warcraft بازی میکنه ؟
    اگه بازی میکنه مپ های TD()toewr Defeance رو بازی کرده یا نه !

17. این کاربر از ali121314 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •