تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 178 از 1131 اولاول ... 78128168174175176177178179180181182188228278678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,771 به 1,780 از 11304

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

آخر فروم باز رضا صادقی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

.LS1 در 350 اسب بخار (260 کیلو وات) و £ 365 · فوت (495 متر ñ ·) در شمال امریکا ، با توجه به درخواست امتیاز شده است. LS1 در ناوچه سبک 97-04 مورد استفاده قرار گرفت. GM . همچنین ، در نشانه مورد استفاده قرار میگیرند F بدنه اتومبیل با ارزش از (305HP) (315HP). (300 kW). در استرالیا ، تغییرات مداوم در طول عمر خود را به موتور LS1 ساخته شده بودند ، رسیدن به 382 اسب بخار (285 کیلووات) در سری بار با نام" C4B "نصب شده HSV به مدل GTS تولید 402 اسب بخار در(300 كيلو وات)

بچه ها من اينو از ويكيپيديا گرفتم و فارسي كردم حالا ببينم جرياناتش چيه چيزي كه من ازش فهميدم اين بود كه LS-1 در چند مدل مختلف با قدرت هاي مختلف ساخته شده حالا نظر من روي اونه كه 350 اسب توليد ميكنه اگه كسي از بچه ها بتونه كمك كنه كه مدل دقيق اون مدل رو كه 350 اسب بخار توليد ميكنه بگه يه دنيا ممنونش ميشم
    Last edited by رضا صادقی; 25-11-2009 at 23:24.

2. 2 کاربر از رضا صادقی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام

تصویر این ls 1 حسابی خون آدم رو به غلیان میندازه...اگر روی کامارو سوار بشه چی در میاد!!!
    اما برای آوردنش شاید بشه از بعضی اوراقیها که از امارات جنس میارن کمک گرفت..خرجش بیشتر میشه اما اگر مشکلی داشت بازم گردن خودشونه چون فکر نکنم یدکی این هیولا توی ایران پیدا بشه..
  4. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

ممنون كامارو جان اما با اين تفاسير كه موتور هاي 30 ساله جنرال موتورز وقتي عين ساعت هنوز دارن كار ميكنن وقتي يه LS-1 350 اسبي نو با يه گيربكس نو آدم بياره و روي عشق من(كامارو) نصب كنه مسلمه كه تا 15-10 سال ديگه نياز به لوازمي نداره درسته؟ نظر شما چيه؟ واي چي ميشه

LS-1.350 HP =در آوردن آسفالتو مهمتر از همه سوخت صدي 30

6. 3 کاربر از رضا صادقی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

Corvette LS1
    Type
    5.7 liter V-8
    Displacement
    Displacement 5.665 liters or 345.69 cubic inches
    Horsepower
    345 @ 5600 rpm
    Torque (lb-ft)
    350 @ 4400 rpm
    Max. Engine Speed
    6000 rpm
    Fuel System
    Sequential Fuel Injection
    Bore/Stroke
    99.00/92.00mm (3.90/3.62 in.)
    Firing Order
    1-8-7-2-6-5-4-3
    Valve Config.
    Overhead Valves
    Valve Lifters
    Hydraulic Roller (Rocker arm ratio 1.7:1)
    Emissions Control
    Three-way catalyst, AIR, PCV
    Engine Materials
    Block
    Cast aluminum
    Cylinder Head
    Cast aluminum
    Intake Manifold
    Composite
    Exhaust Manifold
    Insulated dual wall stainless steel
    Main Bearing Caps
    Powered metal
    Crankshaft
    Cast iron with undercut and rolled fillets
    Camshaft
    Hollow steel
    Connecting Rods
    Powered metal

8. 3 کاربر از رضا صادقی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض ممنوعیت تردد خودروهای بالای 35سال از بهمن ماه

ممنوعیت تردد خودروهای بالای 35سال از بهمن ماه

بر اساس مصوبه ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت كشور از اول بهمن ماه سال جاری تردد خودروهای بالای 35 سال سن در كشور ممنوع بوده و راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از تردد این خودروها جلوگیری می كند در عین حال كارت سوخت این دسته از خودروها نیز ابطال خواهد شد.

علی ربیعی معاون صنایع و انرژی ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت كشور با اشاره به اینكه متوسط مصرف سوخت خودروهای كشور هم اكنون 5/8 لیتر در هر 100 كیلومتر است كه این رقم با استانداردهای جهانی فاصله دارد، افزود: بر اساس طرح جدیدی كه بزودی ابلاغ می شود خودروسازان موظفند مصرف سوخت خودروها را تا سال 1393 به پنج لیتر در هر صد كیلومتر كاهش دهند؛ چرا كه در غیراین صورت خودروسازان متخلف جریمه شده و برای خودروهایی كه بیش از این میزان مصرف سوخت داشته باشند عوارض دریافت می شود.
    معاون صنایع و انرژی ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت كشور در خصوص سن فرسودگی خودروها در سال جاری افزود: خودروهای سواری 25 سال، دولتی 15 سال، تاكسی 10 سال، مینی بوس 15 سال، اتوبوس شهری 10 سال، اتوبوس برون شهری 15 سال، كامیون 25 سال و وانت و موتورسیكلت 15 سال در نظر گرفته شده است. وی با اشاره به اینكه یك میلیون و 500هزار خودروی فرسوده باید تا پایان سال 1390 از رده خارج شود، گفت: این در حالیست كه تا كنون حدود 611هزار دستگاه خودروی فرسوده از رده خارج شده است. به گفته معاون صنایع و انرژی ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت كشور هم اكنون سقف تسهیلات اعطایی به خودروهای فرسوده یك میلیون و 500 هزار تومان است كه از سال 1390 به بعد دیگر هیچ كمكی از سوی دولت به خودروهای فرسوده پرداخت نمی شود. وی با تاكید بر اینكه بانك مركزی موظف است تسهیلات اعطایی برای خودروهای فرسوده اختصاص دهد، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تسهیلات اعطایی تا سقف یك و نیم میلیون تومان حداكثر ظرف 45 روز به مالكان خودروهای فرسوده پرداخت می شود. وی در خصوص از رده خارج كردن كامیون های فرسوده نیز گفت: امسال بانك مركزی موظف شده است یك هزار میلیارد تومان كمك در بخش كامیون های فرسوده اختصاص دهد كه بر این اساس دولت به ازای هر دستگاه كامیون فرسوده 5 میلیون تومان كمك بلاعوض اختصاص داده و تا سقف 80درصد قیمت خودرو نیز تسهیلات بانكی تا میزان 60 میلیون تومان به این دسته از خودروها پرداخت خواهد شد.

منبع : ایسنا

نظر شما چیه ؟ من تازه دارم کامارو می خرم !!

10. 4 کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سعیتد جان ممنونم ولی بازم یه تبصره ای میذارن
    اینا بیان من ماشین 5 ساله نشونشون بدم ککه دیگه به درد اسقاط کردن هم نمیخوره
    با این تصویب خودروهای کلاسیک دیگه ترسی واسه هیچ کلاسیک سواری نیست جز اینکه باز یه عده نفهم میبرن میدن ماشینای تک رو اوراق کنن .

12. 4 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

يكي بياد منو بگيره مردم!!!!!

منم تازه خواستم كامارو 8 سيلندر بگيرم يكي كمك كنه

14. 3 کاربر از رضا صادقی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

رضا جحان نترس هیچ کس نمیتونه امریکایی ها رو جمعشون کنه
    یه تبصره ای چیزی میدن
    ببین توی تعریف خودروی فرسوده گفته شده این ماشین بغیر از سال تولید اگه نتونه معلینه فنی بگیره یعنی به هیچ عنوان ایراد موجود توی ماشین به خاطر نبود قطعه مثلا نبود شیشه جلو یا عقب یا چراغ این چیزا باید اسقاط بشه
    اینطوری هم خوب میشه چون خیلی از ماشینهای مونگول از رده خارج میشن و یه سری ماشین که درست حسابی باز سازی شدن باقی میمونن .
    تو به کار خودت برس راه قانونی و فرار قانونی هم پیدا میشه
    در ضمن موتور LS-1 که من گفتم در واقعا همون موتور 350 اینچی GM هستش و به خاطر انعطاف بالایی که داره میتونه روی خیلی از پلتفرمها سوار بشه البته خانواده این موترو به همین ختم نمیشه LS-3 و LS-6 که نمونه های بهینه سازی شده این پلتفرم موتور هستن هم وجود داره ولی هر دو این موتورا قیمت بالاتری دارن مثلا ls-6 کمترین قیمتش 5 هزار دلار هستش در حالی که ls-1 رو میشه با 1500 دلار هم خرید .

16. 4 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

1500 دلار با گمركي تو كشور ما يا خود آمريكا؟

من اگه ماشينو بخرم برا موتور و گيربكس 2 تا 3 تومن برا اين دوتا كنار ميزارم من از ديشب كه عكس اين ls1 رئ ديدم خوابم نميبره

راستي گيربكس 700 اتومات برا كامارو هست؟ 4 دنده اتوامت درسته؟

18. 4 کاربر از رضا صادقی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ماشا الله یه روز به این تاپیک سر نزنی چند صفحه میره بالا دیگه نمیتونی جواب همه رو بدی!
    در مورد ممنوعیت تردد...
    من حتی به این قضیه فکر هم نمیکنم چه برسه به اینکه بترسم یا....
    به نظر من که هیچ ربطی به کار ما نداره
    اگرم این قانون اجرا بشه برای ماشینهای قدیمی پوکیده که معاینه فنی ندارن اجرا میشه نه یه ماشینی که پلاک ملی داره + معاینه
    تازه اونقدر ماشین قدیمی بی معاینه هست که ....
    ====
    من وقتی که به یه ماشینی علاقه داشته باشم حتی اگه نتونم باهاش تردد کنم میخرمش چون دوستش دارم...
    =====
    خیالتون راحت ماشینتون پلاک ملی داشته باشه + معاینه و بیمه حتی ماشین مال 100 سال پیشم که باشه هیچ ایرادی نمیتونن بهتون بگیرن...
    ====
    به نظر من فکرش رو نکنین...

20. 2 کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •