تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 39

نام تاپيک: Pac-Man بازی گوگل

پروفشنال soha is the beSt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    میخوام برزیل باشم):

پيش فرض

بچه ها من اینا رو پیدا کردم از این بازی
    اینو دان کنید 4 کیلو بایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از soha is the beSt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نمیشه یعنی خیلی سخته چون برو به سورس گوگل یه نگا بنداز آدم هنگ میکنه!ولی از اون جا که گوگل یکی از پشتیبانای jQuery هست و احمق هم نیست که بدون library این صفحه رو درست کنه بازم یه نگا به سورس بکنی فاکنشن هایی هست که مال خود جاوا نیست پس میشه حدس زد:

خسته نباشید خیلی جواب قانع کننده ای بود
    اگر مشخص نیست پس شما چطوری گفتی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سومین باریه که میگم میشه حدسسسسسسسسسسسس زد.
    در شمن تو documentation جی کوئری فانکشن هایی برای جابه جا کردن آبجکت ها و کوچیک و بزرگ کردنشون وجود داره برو چک کن.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب سورسی که همش قابل مشاهده هست که نیاز به حدس زدن نداره. اگر دلیلی برای حرفتون ندارید بهتره که اصلاً اون حرف رو نزنید تا یک باور غلط رو تقویت نکنید.
    اگر هم دلیلی وجود داره و من اشتباه میکنم پیشاپیش معذرت میخوام و خواهش میکنم منو از جهالت در بیارید.

ببخشید ولی اینکه میگید چون جی کوئری بزرگ و کوچیک شدن آبجکتها داره پس گوگل از اون استفاده کرده یکی از خنده دار ترین چیزایی هست که میشه زد. فکر کنم شما جی کوئری رو با یه چیزی مثل فلش اشتباه گرفتید!

در ضمن من فقط این بحث رو ادامه دادم چون فکر میکنم شما قبلن میخواستید یک سری آموزش جی کوئری رو تو فروم ادامه بدید فکر کردم احتمالاً باید دلیل درست و حسابی داشته باشید!

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

تونستم با فایر باگ فایلاش رو در بیارم 3 تا پی ان جی 2 تا جاوا یدونه فلش(برای صدا ها).یه نسخه ی قابل بازی رو به آدرس
    کد:
    گذاشتم و برای دانلود
    کد:

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خوب سورسی که همش قابل مشاهده هست که نیاز به حدس زدن نداره. اگر دلیلی برای حرفتون ندارید بهتره که اصلاً اون حرف رو نزنید تا یک باور غلط رو تقویت نکنید.
    شما نگاه کن جواب بده.من گفتم حدس میزنم و شما داری تو سرم میکوبی.دنیا به کجا رسیده که حدسم نمیشه زد!

ببخشید ولی اینکه میگید چون جی کوئری بزرگ و کوچیک شدن آبجکتها داره پس گوگل از اون استفاده کرده یکی از خنده دار ترین چیزایی هست که میشه زد. فکر کنم شما جی کوئری رو با یه چیزی مثل فلش اشتباه گرفتید!
    jquery رو با فلش اشتباه گرفتم؟نه.
    کد:
    کد:
    کد:
    که البته همه مربوط به UI میشه اگه خواستی بگی این که جی کوئری نیست باید بگم اگه میتونی بدون جی کوئری ازش استفاده کن.

8. این کاربر از tazphoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sharingan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

javascript

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه من میخوام بگم شما جاوا اسکرپت بلد نیستی و فقط جی کوئری رو تا حدی میشناسی! چون جاوا اسکرپت بلد نباشی جی کوئری فقط یک اسباب بازی میشه!
    این افکتهایی که گفتی بدون لایبراری هم میشه انجام داد. تقریباً همه لایبراری های جاوا اسکرپت مجموعه افکتهایی دارند و بیشترشون هم بین همه مشترک هست جی کوئری هم یکی از اینا
    اون بازی رو هم نگاه کردم هیچ اثری از جی کوئری یا هیچ لایبراری دیگه توش ندیدم. گوگل اصلاً برا خودش لایبراری مینویسه که به بهینه ترین روش براش کار کنه چه نیازی داره بره جی کوئری استفاده کنه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

برای پنجمین بار میگم حدس میزینم jQuery باشه.اون موقع بررسی نکرده بودم اما الان کردم و میگم نیست فایلشم برا دانلود گذاشتم.
    میشه یه نفر پی اچ پی بلد نباشه و از یه کلاس پی اچ پی استفاده کنه؟نه
    میشه یه نفر C بلد نباشه و از هدرش استفاده کنه؟نه
    میشه یه نفر java بلد نباشه و از کتابخونش به عنوان اسباب بازی (؟؟؟) استفاده کنه؟نه

این بحث هم به نتیجه نمیرسه میخای ثابت کنی چون تو p30world پستات بیشتره 100% حرفت درسه.من بیخیال شدم.
    Last edited by tazphoenix; 31-05-2010 at 11:00.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب چرا عصبانی میشی! از همون اول هی میگی حدس میزنم بعدشم یه دلیل احتمالی میگی که به فلان دلیل ممکنه جی کوئری باشه!
    جواب اون سه تا سوال دیگه هم مثبته شاید برای اون زبانها یه کم کمرنگتر ولی برای جاوا اسکرپت کاملاً محسوس! البته در حد همون اسباب بازی

تعداد پستهای من زیاده به نظرت؟ خوب هنوز اینجا تازه واردی تعداد پستهای بقیه بچه ها رو ندیدی بالای 10000 تا پست دارن ولی هنوز چیزی بهشون نمیدن!

اگر بخوای همه پستهای اضافی رو پاک کنم خیالت راحت بشه. من دیدم پافشاری میکنی ادامه دادم قصد ناراحت کردنتو نداشتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •